Profile cover photo
Profile photo
Jackpol s.c. Części do samochodów amerykańskich, japońskich i europejskich. Kujawa J.J.J.
About
Posts

Post has attachment
Jesteśmy również Autoryzowanym Dystrybutorem firmy DOKUJI, dzięki czemu możemy Państwu dostarczać najwyższej jakości części do aut japońskich takich, jak Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki i Toyota oraz koreańskich do Hyundaia i Kii i wielu innych, w tym europejskich. Zapraszamy na naszą stronę http://www.jackpol.poznan.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma JACKPOL specjalizuje się w dystrybucji części do samochodów amerykańskich. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową części zamiennych i oryginalnych. Działamy od 1990 roku w Poznaniu, więc w branży motoryzacyjnej mamy wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.jackpol.poznan.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma prowadzi sprzedaż części wysyłając je do Klientów z naszego kraju, ale też do osób mieszkających za granicą. Wszyscy cenią się z nami współpracę, bowiem mało która inna firma o podobnym charakterze może pochwalić się tak długoletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy na naszą stronę http://www.jackpol.poznan.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W nasze produkty zaopatrywane są sklepy z częściami, hurtownie, warsztaty naprawiające samochody, a także autoryzowane stacje obsługi, jak i klienci indywidualni, którym trudno jest znaleźć odpowiednią część do ich auta. Zapraszamy po szczegóły naszej działalności na stronę http://www.jackpol.poznan.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jackpol z Poznania pomaga Klientom na różne sposoby. Ostatnio na przykład ściągnęliśmy część na zamówienie indywidualne :) Był nim oryginalny, nowy wał napędowy tylny firmy Mopar do Dodge’a Rama 1500 3.6 v6 2wd 2014. Dopłynął on do nas prosto z USA ;) Zapraszamy do współpracy http://www.jackpol.poznan.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy posiadacze amerykańskich aut… wiemy doskonale, jak trudno jest Wam znaleźć na polskim rynku części do Waszych samochodów. Przeszukaliście już cały internet? Wypytaliście i wydzwoniliście wszystkich znajomych (i nie tylko)? Jednak nadal nie znaleźliście tego, co jest Wam potrzebne? Nie kontaktowaliście się widocznie z nami… :) My postaramy się pomóc Państwu wyjść z każdej opresji – zachęcamy do kontaktu http://www.jackpol.poznan.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
JACKPOL to firma, dla której Wasza satysfakcja jest najważniejsza! Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę, a także podnosimy kwalifikacje. Dodatkowo nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy zawsze chętnie służą pomocą. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.jackpol.poznan.pl/.
Photo
Add a comment...

Części samochodowe niestety w końcu się zużywają… Ponadto ceny nowych produktów nie zawsze należą do najniższych. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy zamienniki dostępne w konkurencyjnych cenach. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.jackpol.poznan.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy części do wielu marek samochodowych, w tym do owianego dużą sławą Lincolna Town Car, produkowanego między 1998 a 2011 rokiem. Jeśli macie Państwo taki pojazd i potrzebujecie do niego części, znajdziecie je u nas na tej stronie http://www.sklep.jackpol.poznan.pl/oferta?wid=99&func=productList&cid=466&clear=1.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszego sklepu internetowego mamy duży wybór olejów silnikowych. Jeden z nich – 5W30 firmy KROON OIL (5-litrowy) zapewnia oszczędność paliwa w autach najnowszej generacji wyposażonych w filtr cząsteczek stałych i (lub) katalizator. Teraz dostaniecie go Państwo za 175 zł! Nie zwlekajcie i odwiedźcie nas na http://www.sklep.jackpol.poznan.pl/wyszukiwarka?func=productPage&wid=107&pid=1889&cid=0&prid=.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded