Profile cover photo
Profile photo
TECHNI-KOR s.c. D.M. Kulisiewicz
1 follower
1 follower
About
TECHNI-KOR s.c. D.M. Kulisiewicz's posts

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo nadać estetyczny wygląd konkretnym detalom, polecamy metodę kuleczkowania strumieniowego. Polega ona na użyciu ceramicznych lub szklanych kuleczek do czyszczenia metali, w tym stali nierdzewnej. O tej i innych metodach naszej pracy przeczytają Państwo na naszej stronie: http://techni-kor.pl/oferta.html. 
Photo

Post has attachment
Jeśli są Państwo ciekawi, jak wygląda nasza praca i jej efekty, zapraszamy na naszą stronę! W galerii zamieściliśmy zdjęcia, które przybliżą Państwu naszą działalność. Jakość jest dla nas priorytetem, dzięki któremu zyskaliśmy bardzo dobrą opinię w branży. Galeria zdjęć z Lakierni w Płochocinie znajdą Państwo na stronie: http://techni-kor.pl/galeria2.html. 
Photo

Post has attachment
Warstwa cynku położona na elementy stalowe, pozwala zabezpieczyć ją przed korodowaniem na długie lata. To skuteczna metoda, dzięki której pokryta cynkiem powierzchnia nie wymaga konserwacji przez długi czas. Ocynkowana stal jest od kilku do kilkunastu razy bardziej trwała od stali nieocynkowanej. O naszych usługach przeczytają Państwo na stronie: http://techni-kor.pl/technologie.html. 
Photo

Post has attachment
Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w firmie TECHNI – KOR, możemy Państwu zagwarantować skuteczne i trwałe zabezpieczenie przed korozją. Połączenie technik lakierowania i piaskowania, pozwala uzyskać ochronę różnego rodzaju konstrukcji stalowych i aluminiowych. Metody naszej pracy dobieramy w zależności od rodzaju detalu, stopnia czystości i późniejszego zastosowania elementu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://techni-kor.pl/technologie.html. 
Photo

Post has attachment
Nasza lakiernia stosuje tylko profesjonalne rozwiązania, zapewniające wysoką oszczędność energetyczną oraz wydajność całego procesu technologicznego. Gwarantują to zamknięte układy wentylacji, niwelujące emisję rozcieńczalników i rozpuszczalników do atmosfery. O technologiach stosowanych przez „TECHNI-KOR” przeczytacie na stronie: http://techni-kor.pl/technologie.html.
Photo

Post has attachment
Profesjonalizm, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu potwierdzają certyfikaty, którymi możemy się pochwalić. Przekonajcie się sami, że warto nam zaufać: http://techni-kor.pl/qualicoat.html.
Photo

Post has attachment
Z dumą informujemy, iż działalność firmy „TECHNI-KOR” została dofinansowania z unijnego projektu „Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013”oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego: http://techni-kor.pl/dotacje.html.
Photo

Post has attachment
Dla tych Klientów, którzy osobiście chcą odwiedzić siedzibę naszej firmy, przygotowaliśmy mapkę, gdzie dokładnie oznaczyliśmy lokalizację lakierni. Wszystkich zainteresowanych wizytą w „TECHNI-KORZE”, zapraszamy na stronę: http://techni-kor.pl/mapaa.html.
Photo

Post has attachment
Dlaczego lakierowanie proszkowe stało się w ostatnim czasie tak popularne? Odpowiedź jest prosta: ma dużą przewagę nad lakierowaniem tradycyjnym. Farby proszkowe pozwalają na uzyskanie efektu gładkiej powłoki bez zacieków, pęcherzyków i spękań. Ponadto dają trwałą ochronę przed działaniem czynników chemicznych. 
Photo

Post has attachment
Naszym klientom oraz współpracownikom ślemy najlepsze Wielkanocne Życzenia. Mamy nadzieję, że najbliższe dni upłyną Wam w atmosferze spokoju, radości i ciepła. Oby nowy wiosenny sezon pełen był pomyślności i szczęścia! 
Photo
Wait while more posts are being loaded