Profile cover photo
Profile photo
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym
About
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym's posts

Post has attachment
Komornik ma prawo także do doręczania zawiadomień sądowych. Wszystkie prawa zostały określone w Ustawie o komornikach sądowych i egzekucji. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, pozostajemy do dyspozycji. Na stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Co się dzieje, kiedy komornik zajmuje wynagrodzenie lub rachunek bankowy dłużnika? Niestety, zwykle jest już za późno na powstrzymanie egzekucji. Dlatego warto, aby dłużnik współpracował z komornikiem. Na stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.

Photo

Post has attachment
Prowadzona przez komornika egzekucja ma na celu przede wszystkim ściągnięcie z majątku dłużnika zaległych należności dla wierzyciela. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Na naszej stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Przystąpienie komornika do egzekucji zaległych długów jest, jak wiadomo. Rozwiązaniem ostatecznym. Dochodzi do niej, kiedy mimo wcześniej wydanej przez sąd decyzji, dłużnik nadal nie spłaca swoich zobowiązań. Na stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Jak wiadomo, komornik rozpoczyna swoje czynności na podstawie wniosku. Nie dochodzi do zawarcia jakiejkolwiek umowy pomiędzy wierzycielem a komornikiem, co oznacza, iż łączące te podmioty ma charakter publicznoprawny. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, pozostajemy do dyspozycji. Na stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Poza egzekucją z nieruchomości, wierzyciel ma prawo wybrać komornika z całego terytorium Polski. Czy wiedzieli Państwo o tym, że komornik, który został wybrany, nie może odmówić wszczęcia egzekucji ani innych czynności, do których został wybrany? Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo o tym, że w rewirach może działać nie tylko po jednym komorniku? Zależy to od decyzji Ministra Sprawiedliwości, który uwzględnia czynniki tj. stan zaległości spraw, liczbę i strukturę ludności, a także ilość przedsiębiorstw, które w danym rewirze mają swoją siedzibę. Na stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Jak wiadomo, komornik zajmuje się, przede wszystkim, egzekwowaniem długów. Komornik działa w ramach swojego rewiru komorniczego. Rewirem nazywa się jednostkę terytorialną, na terenie której komornik posiada uprawnienia władcze. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą kancelarią, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Wykonywanie orzeczeń sądowych o roszczenia pieniężne? Dla nas to bułka z masłem! Mogą nam Państwo zaufać. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Państwa sprawy. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami prawa. Wciąż się doszkalamy i podnosimy nasze kwalifikacje, ponieważ chcemy być dla Państwa najlepsi. Na stronie internetowej: http://komorniksadowyostroda.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Wait while more posts are being loaded