Profile cover photo
Profile photo
PiK Plast Okna, drzwi, rolety, bramy garażowe
About
Posts

Post has attachment
Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.oknalubin.eu/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.oknalubin.eu/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żaluzje poziome to najbardziej uniwersalne osłony wewnętrzne. Możliwość podnoszenia i regulowania kąta nachylenia lameli służy dowolnemu dawkowaniu dopływu naturalnego oświetlenia do wnętrza. Chronią również pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.oknalubin.eu/oferta/rolety.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
We współczesnym budownictwie rolety są bardzo często uwzględniane w projektach i z uwagi na swoją funkcjonalność stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Osłony zewnętrzne skutecznie chronią budynki przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych oraz słońcem, deszczem, wiatrem, śniegiem i mrozem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.oknalubin.eu/oferta/rolety.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nawiewniki sterowane ręcznie to rodzaj nawiewników regulowanych manualnie. Użytkownik sam decyduje o ilości dostarczonego powietrza, zmieniając położenie przepustnicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.oknalubin.eu/nawiewniki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nawiewniki higrosterowane samoczynnie reagują na nadmiar wilgoci w pomieszczeniach , użytkownik nie musi pamiętać o ich otwieraniu i przymykaniu.W nawiewnikach higrosterowanych zamontowany jest czujnik który zmienia przepływ powietrza stosownie do wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.oknalubin.eu/nawiewniki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dostarczając naszym Klientom rozmaitych rozwiązań zatroszczyliśmy się o to, by w naszej ofercie znalazły się systemy o wysokim stopniu izolacyjności, trwałe oraz niezwykle estetyczne - dostępne w wielu ciekawych wariantach stylistycznych. Okna dachowe nie tylko zapewniają wnętrzu więcej światła słonecznego, ale i umożliwiają lepszą wentylację powietrza.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.oknalubin.eu/oferta/okna-dachowe.
Photo
Photo
31.07.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Bramy segmentowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie to produkt najwyższej jakości zapewniający bezpieczeństwo, wygodę użytkowania oraz najwyższe walory estetyczno - wizualne. Segmenty naszych bram są tak zaprojektowane aby chronić palce przed urazem i zapewnić wygodę korzystania.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.oknalubin.eu/oferta/bramy-gara-owe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rolowane bramy przemysłowe muszą być niezawodne, wytrzymałe i bezpieczne. Główną zaletą bram rolowanych jest ich konstrukcja. Pancerz bramy zwijany jest na wał umieszczony nad otworem, dzięki temu przestrzeń pod sufitem hali pozostaje wolna. To ważne, gdy kluczowa jest wysokość pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.oknalubin.eu/oferta/systemy-os-onowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Verticale to niezwykle ważny element wystroju wnętrza sprawdzony w niezliczonej ilości biur i instytucji. Są one praktycznym, komfortowym i estetycznym rozwiązaniem. Verticale stanowią świetną ochronę pomieszczeń przed zbyt dużym przegrzaniem w słoneczne dni. Dzięki płynnemu regulowaniu położenia pasów świetnie umożliwiają dostosowanie oświetlenia do potrzeb osób będących w środku pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.oknalubin.eu/oferta/systemy-os-onowe.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded