Profile cover photo
Profile photo
Art Lviv Online - АртЛьвівОнлайн
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
#весназмистецтвом триває! І сьогодні прекрасний день, щоб звернутися до скульптури ;) Пропонуємо познайомитися з одним з найцікавіших сучасних львівських скульпторів - Олегом Капустяком.

Ви бачите роботу: Музейні деталі, 1996. Бронза, граніт
Більше робіт в профілі:
http://art.lviv-online.com/oleh-kapustyak/

Post has attachment
#весназмистецтвом
Роботи Зоряни Гарбар експресивні, драматичні та, інколи, різки. Але саме цим живописна мова художниці така свіжа і юна. Смачного всім, хто "їсть очами", тут є чим поживитися:

http://art.lviv-online.com/zoryana-harbar/

Post has attachment
#весназмистецтвом
Художник Сергій Гай звертається у своїй живописній практиці до естетики фовізму, неоекспресіонізму та арт-брюту, в результаті бачимо такі контрастні фігуративні композиції. Цей профіль цікавий тим, що дозволяє простежити деякі зміни образної мови художника від 1998 по 2016 роки.

http://art.lviv-online.com/serhij-haj/

Post has attachment
Весна буяє і наш проект також. Виникла ідея "знайомити" читачів сторінки з цікавими профілями нашого сайту. Назвемо цю акцію #весназмистецтвом. Деякі профілі будуть абсолютно нові, а деякі вже раніше опубліковані на сайті, доповнені цікавою візуальною інмофрмаціїю і теж заслуговують на вашу увагу. Старт!

Аднрій Сагайдаковський. Веселий весняний танок біля калюжі
Photo

Post has attachment
Оновлений профіль легендарно львівського графіка Володимира Пінігіна. Вражаюча скурпульозна техніка, неосяжність таланту та безмежної фантазії - розширюємо галерею робіт художника.

http://art.lviv-online.com/volodymyr-pinihin/

Post has attachment
Увага: у Львівському плаці мистецтв проходитиме Післямова фестивалю кіно та урбаністики "86". Рекомендуємо до перегляду! У програмі показів дві повнометражні документальні стрічки фестивалю про мистецтво:

25 серпня о 20:00 ВІД СТАНЦІЇ ДО СТАНЦІЇ
Фільм художника Дуга Айткена. 62 історії. Кожна — тривалістю в одну хвилину. Всі вони об’єднані потягом, мчить з Нью-Йорку в Окленд, а в той час безліч мистців творять свої проекти.

28 серпня о 20:00 GIRL POWER
Фільм знайомить нас із 15-ма ґрафіті-художницями з 15-и міст: від Праги до Москви, Кейптауна, Сіднея, Біля, Мадрида, Берліна, Тулузи, Барселони і аж до Нью-Йорка. Girl Power показує історії панянок, які завоювали успіх у чоловічому світі публічного розпису. Знятий фільм зсередини тусовки — власноруч чеською райтеркою Сані. Це Вам не всякі там дитячі фейки, як "Вихід через сувенірну крамницю"!

Повна програма заходу на сайті: http://lviv-online.com/ua/events/festival/pislyamova-86/
Photo

Post has attachment
У Львові відбуваються чарівні речі! А саме у відділі мистецтва ХХ ст. НМЛ ім. Андрея Шептицького! Вже завтра тут розпочнеться інтерактивний мистецький проект «Майстерня орнаментів», на якому діти дізнаються про львівських графіків у форматі гри та квестів, а також пройдуть майстер-класи із оздоблення поліграфічної продукції, серветок, сувенірних торбинок та футболок методом трафаретного розпису за копіями графічних орнаментів В. Кричевського, С. Караффи-Корбут, Л. Левицького та ін.

Це цікаво, весело, пізнавально. І дуже круто, що львівський музей проводить такі сучасні проекти. Тому долучайтеся! Поділіться з друзями, які мають дітей ;)

http://lviv-online.com/ua/events/arts/interaktyvnyj-mystetskyj-proekt-majsternya-ornamentiv/
Photo

Post has attachment
Поетично-лірична, витончена, узагальнена станкова скульптура.
Новий профіль на сайті - Володимир Одрехівський:

http://art.lviv-online.com/volodymyr-odrehivskyj/

Post has attachment
В час суцільної непевності проект «Межа» змушує шукати відповіді на досить неочікувані питання, стимулює думати і надихає, залучивши естетичну свідомість глядача. Оглянути проект можна до 2 квітня 2016, в галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35).

Post has attachment
У Львівському Палаці Мистецтв відкрився важливий проект «Екзистенція-космос. Вектор львівського модернізму». В першу чергу він важливий лекційною програмою, яка супроводжує виставку львівського "неофіційного" мистецтва 60х-80х років. За лінком знайдете програму лекцій, а також посилання на профілі художників, що допоможе підготуватись і допомогти доповідачам створити продуктвивний діалог з глядачем!
Wait while more posts are being loaded