Profile cover photo
Profile photo
POL-DRUK
About
Posts

Post has attachment
Public
Zajmujemy się również oprawianiem prac dyplomowych oraz laminowaniem dokumentów. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Studenci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oprawy prac dyplomowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.pol-druk.pl/4-oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Nie da się ukryć, że papier to materiał, który łatwo może ulec zniszczeniu. Jeśli chcemy, by ważne dokumenty papierowe przetrwały, warto je zarchiwizować. Do tego celu polecamy skanowanie, w ten sposób dokument stanie się odporny na upływ czasu. Nasza oferta obejmuje skanowanie materiałów w formacie od A4 aż po A0. Zapraszamy do współpracy - http://www.pol-druk.pl/5-oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ulotkę można określić mianem pomniejszonego plakatu. Ma to samo zadanie – powinna dobrze wypromować produkt, miejsce lub wydarzenie. Codziennie na ulicach przechodnie otrzymują dziesiątki ulotek. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja zostanie zauważona, musi się wyróżniać. Ulotki wydrukujesz w naszej firmie w Bielsku-Białej - http://www.pol-druk.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy wydruki nie tylko na papierze. Drukujemy także na płótnie, kartonie oraz papierze fotograficznym. Korzystamy z nowoczesnego i wydajnego sprzętu, dzięki czemu działamy sprawnie i precyzyjnie. Bez względu na skalę zamówienia, prace wykonamy terminowo. Zapraszamy do współpracy z firmą Pol-Druk w Bielsku-Białej - http://www.pol-druk.pl/2-oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy Twoja firma planuje duże wydarzenie i chcecie je dobrze wypromować? W takim razie niezbędne będą plakaty, które należy rozwiesić w strategicznych miejscach na terenie całego miasta. Na plakacie powinny znaleźć się wszystkie istotne informacje, a sam plakat powinien przyciągać z daleka. Gdzie wydrukujesz plakaty w Bielsku-Białej? Oczywiście u nas - http://www.pol-druk.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli przygotowujesz projekt wizytówki, pamiętaj o zasadzie czytelności. Na pewno chciałbyś umieścić na wizytówce jak najwięcej informacji, ale ryzykujesz w ten sposób, że stanie się ona nieczytelna i przeładowana informacjami. Na wizytówce powinny znaleźć się krótkie, ale treściwe informacje na temat Twojej firmy podane w atrakcyjny dla oka sposób. Wizytówki wydrukujesz w POL-DRUK w Bielsku-Białej - http://www.pol-druk.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także druk cyfrowy. Posiadamy nowoczesne maszyny, dzięki czemu jesteśmy w stanie wydrukować nawet 55 stron na minutę przy zachowaniu wysokiej jakości. Proponujemy także druk na drukarkach atramentowych. Wydruki możemy przygotować standardowo na papierze, jak również na innych materiałach, takich jak płótno, karton czy papier fotograficzny - http://www.pol-druk.pl/2-oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyróżnia nas profesjonalna obsługa i miła atmosfera w naszym punkcie przy ul. Partyzantów 21 w Bielsku-Białej. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, bez względu na to, czy potrzebujesz wydruku A0, czy na przykład skanu dokumentów. Każde zlecenie wykonamy szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Zapraszamy - http://www.pol-druk.pl/kontakt.html/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla Państwa wygody zamieściliśmy na naszej stronie internetowej dokładny i przejrzysty cennik usług świadczonych przez Pol-Druk. Znajdą tu Państwo naszą pełną ofertę wraz z ceną za każdą usługę. Warto dodać, że istnieje możliwość udzielenia rabatów przy większych zleceniach. Zapraszamy do kontaktu - http://www.pol-druk.pl/cennik.html#12.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz oprawić pracę dyplomową? Zapraszamy do naszego punktu w Bielsku-Białej. Studentom oferujemy atrakcyjne ceny oprawy prac dyplomowych. Przyjmujemy arkusze do maksymalnie 300 stron. Arkusze są oprawiane w eleganckie twarde okładki z napisem wytłoczonym stylową czcionką. Nasza oferta obejmuje także bindowanie, bigowanie i termo sklejanie arkuszy - http://www.pol-druk.pl/4-oferta.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded