Profile cover photo
Profile photo
Narsense Office supplies
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
هنگامی که در جلسات و همایش ها شرکت می کنید قطعا به یک زیر دستی جهت یادداشت نمودن مطالب بیان شده در جلسه نیاز خواهید داشت. در این راستا مجموعه نارسنس سعی نموده است که طیف وسیعی از مدلهای متنوع زیردستی و تخته شاسی را به عنوان پرکاربردترین لوازم اداری رومیزی در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. کالاهای گروه زیردستی و تخته شاسی به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما با جستجو ، بررسی و مقایسه در لوازم رومیزی اداری نارسنس قادر خواهید بود به راحتی کالای مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s6
Photo
Add a comment...

Post has attachment
یکی از رایج ترین لوازمی که در کارهای اداری استفاده می شود ماژیک هایلت یا علامت گذار است. شما حتما برای هایلایت کردن و علامت گذاشتن روی متن های مهم در اوراق اداری و اسناد حتما به یک ماژیک علامت گذار خوب و با کیفیت نیاز خواهید داشت. از این رو تلاش مجموعه نارسنس بر این است که طیف وسیعی از مدلهای متنوع ماژیک را به عنوان پرکاربردترین لوازم تحریر در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. کالاهای گروه ماژیک به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما با جستجو ، بررسی و مقایسه در لوازم تحریر نارسنس قادر خواهید بود به راحتی کالای مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s4/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
یکی از دستگاه هایی که امروزه در هر سازمان و اداره ای می توان یافت، پرینتر و یا دستگاه چاپ است. کارتریج منبع تامین رنگ در چاپگرها می باشد. از آنجا که روزانه پرینت های زیادی در هر سازمانی انجام می گیرد، به تبع آن مصرف کارتریج به عنوان یک کالای مصرفی افزایش می یابد. از این رو تلاش مجموعه نارسنس بر این است که طیف وسیعی از مدلهای متنوع کارتریج را به عنوان رایج ترین لوازم مصرفی پرینتر در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. کالاهای گروه کارتریج به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما با جستجو ، بررسی و مقایسه در لوازم مصرفی فکس و پرینتر نارسنس قادر خواهید بود به راحتی کالای مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s112
Photo
Add a comment...

Post has attachment
برای چاپ برچسب پرینترهای مخصوصی وجود دارد.به جوهر مخصوص چاپ برچسب ریبون گفته می شود. ریبون ها ازنظر شکل ظاهری یکسان می‌باشند. بنا به کیفیت، ماندگاری چاپ و .. ریبون ها انواع مختلفی دارند. از این رو تلاش مجموعه نارسنس بر این است که طیف وسیعی از مدلهای متنوع ریبون پرینتر را به عنوان یکی از رایج ترین لوازم مصرفی پرینتر در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. کالاهای گروه ریبون پرینتر به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما با جستجو ، بررسی و مقایسه در لوازم مصرفی فکس و پرینتر نارسنس قادر خواهید بود به راحتی کالای مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s114
Photo
Add a comment...

Post has attachment
درست است که امروزه با داشتن نرم افزارهای کامپیوتری، بیشتر فعالیت های روزانه و هفتگی خود را داخل کامپیوتر ذخیره می نمائیم ولی همچنان بسیاری از ما علاقه مند به داشتن یک جعبه برگه یادداشت روی میز کار خود هستیم. همچنین امروزه با زیاد شدن تعدد کارتهای بانکی و ... مدیریت کارتها دغدغه بسیاری از مردم شده است. از این رو تلاش مجموعه نارسنس بر این است که طیف وسیعی از مدلهای متنوع جعبه یادداشت و جاکارتی را به عنوان پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. شما می توانید با درج و یا حک لوگو و نام شرکت خود بر روی بدنه جعبه یادداشت و جاکارتی بیشتر در ذهن مشتریان خود نقش ببندید.هدایای تبلیغاتی جعبه یادداشت و جاکارتی به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما در هدایای تبلیغاتی نارسنس با جستجو ، بررسی و مقایسه کالاهای سایت قادر خواهید بود به راحتی هدیه مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s409
Photo
Add a comment...

Post has attachment
دفتر چه یادداشت تبلیغاتی یکی از معمول ترین هدایای تبلیغاتی است که در طی چند سال اخیر مورد استقبال بسیاری از شرکت ها و سازمان ها قرار گرفته است.از آنجا که دفترچه یادداشت یکی از جمله اقلامی است که استفاده بسیاری دارد شما می توانید با حک و یا چاپ نام و لوگوی شرکت خود بیشتر در ذهن مشتریان خود نقش ببندید. از این رو تلاش مجموعه نارسنس بر این است که طیف وسیعی از مدلهای متنوع دفترچه یادداشت تبلیغاتی را به عنوان پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. کالاهای گروه دفترچه یادداشت تبلیغاتی به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما در هدایای تبلیغاتی نارسنس با جستجو ، بررسی و مقایسه کالاهای سایت قادر خواهید بود به راحتی هدیه مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s410
Photo
Add a comment...

Post has attachment
آجیل و خشکبار را می توان یکی دیگر از تنقلاتی به شمار آورد که در مناسبت ها و اعیاد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید هدیه تبلیغاتی را در وزن های مختلف با چاپ لوگو و نام برند شرکت خود بر روی روبان های زیبا این بسته بندی را شکیل تر کنید. از این رو مجموعه نارسنس سعی خود را نموده است تا از تازه ترین و مرغوب ترین آجیل ها با بسته بندی های زیبا به عنوان هدایای تبلیغاتی در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. هدایای تبلیغاتی آجیل و خشکبار به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما در هدایای تبلیغاتی نارسنس با جستجو ، بررسی و مقایسه کالاهای سایت قادر خواهید بود به راحتی هدیه مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s428
Photo
Add a comment...

Post has attachment
میوه خشک یکی از تنقلاتی است که طی چند سال اخیر مورد استفاده درصد زیادی از افراد قرار گرفته است. میوه خشک گزینه بسیار مناسب و سالمی به عنوان میان وعده است که می تواند جایگزین تنقلات ناسالم دیگر قرار بگیرد. شما می توانید با درج نام و لوگوی شرکت خود میوه خشک را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار ارزنده مزین کنید. تلاش مجموعه نارسنس بر این است که تازه ترین و مرغوب ترین میوه خشک را به عنوان سالم ترین هدایای تبلیغاتی در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. هدایای تبلیغاتی میوه خشک به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما در هدایای تبلیغاتی نارسنس با جستجو ، بررسی و مقایسه کالاهای سایت قادر خواهید بود به راحتی هدیه مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s433
Photo
Add a comment...

Post has attachment
گز و سوهان به عنوان معروف ترین سوغات اصفهان یکی از خوشمزه ترین شیرینیجات مورد استفاده مردم ایران است. در این راستا مجموعه نارسنس بر این است که تازه ترین و مرغوب ترین گز و سوهان را به عنوان جذاب ترین هدایای تبلیغاتی در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. هدایای تبلیغاتی گز و سوهان به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شما در هدایای تبلیغاتی نارسنس با جستجو ، بررسی و مقایسه کالاهای سایت قادر خواهید بود به راحتی هدیه مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s404
Photo
Add a comment...

Post has attachment
هدایای تبلیغاتی شیرینی به صورت پیوسته و روزانه در حال به روز شدن هستند و شامل جدیدترین قیمت از مدل‌های مختلف در بازار ایران می‌باشند. شیرینی یکی از مواردی است که در اعیاد و مناسبت ها مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد. همچنین شیرینی جهت عرض تبریک و شادباش در جشن ها و اعیاد به عنوان هدیه کاربرد فراوانی دارد. مجموعه نارسنس تلاش نموده است که طیف وسیعی از انواع شیرینی از شهرهای مختلف ایران را گردآوری نموده و به عنوان پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در دسترس شما مشتریان محترم قرار دهد. شما در هدایای تبلیغاتی نارسنس با جستجو ، بررسی و مقایسه کالاهای سایت قادر خواهید بود به راحتی هدیه مدنظرتان را انتخاب و خرید نمایید و خرید آنلاین را به گونه ای متفاوت تجربه کنید.

http://narsense.com/List/s427
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded