Profile cover photo
Profile photo
Zespół Tłumaczy Przysięgłych SIGILLUM
2 followers
2 followers
About
Posts

W pracy tłumacza ważne jest zaufanie i dyskrecja. Tłumaczenie dokumentów firmowych, prawnych czy umów, które są często materiałami poufnymi. Klienci oczekują od nas profesjonalizmu i rzetelności, a my to im gwarantujemy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.sigillum.com.pl/o-firmie . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Oferta naszego biura tłumaczeń jest bardzo szeroka. Zależy nam, aby każdy klient znalazł u nas potrzebną pomoc. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie, zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.sigillum.com.pl/ lub kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie.
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowanie dokumentacji przetargowej wymaga czasu i w przypadku klientów zagranicznych znajomości języka obcego. Dla klientów, którzy potrzebują wsparcia w przygotowaniu dokumentacji, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego biura tłumaczeń. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.sigillum.com.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta biura tłumaczeń obejmuje także lekcje językowe. Prowadzimy kursy zajęć specjalistycznych w dziedzinach bankowości, chemii, farmacji, europeistyki i terminologii umów. Jeśli jesteście zainteresowani zajęciami z doświadczonymi tłumaczami, zachęcamy do kontaktu http://www.sigillum.com.pl/lekcje-specjalistyczne . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klientami naszego biura tłumaczeń są zarówno osoby prywatne, jak i firmy o różnym profilu. Stale współpracujemy do firmami przygotowując dla nich umowy, tłumaczenia instrukcji obsługi czy dokumentację specjalistyczną. Jeśli potrzebujecie pomocy, zachęcamy do kontaktu. O ofercie przeczytacie także na stronie http://www.sigillum.com.pl/tlumaczenia-naukowe-i-techniczne . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Tłumaczenia dokumentów urzędowych opatrzone są odpowiednimi wytycznymi. Nasze biuro tłumaczeń posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego typu tłumaczeń. Jeśli potrzebujecie pomocy, zachęcamy do współpracy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.sigillum.com.pl/ .
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc tłumacza może być potrzebna w wielu prywatnych sytuacjach. Różne imprezy okolicznościowe w wielokulturowej grupie może być stresująca dla osób, które nie znają języków obcych. W takich okolicznościach wsparcie tłumacza może być bezcenna. Jeśli potrzebujecie pomocy, zachęcamy do kontaktu http://www.sigillum.com.pl .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli wybierasz się na spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie i będziesz potrzebować pomocy tłumacza, zachęcamy do kontaktu. W naszej ofercie znajdzie tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.sigillum.com.pl/tlumaczenia-ustne . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Nasi Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość usług. Każde tłumaczenie przygotowuje doświadczony tłumacz. Następnie tekst sprawdzany jest przez zawodowego redaktora. Dodatkowo posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Więcej informacji o nas przeczytacie na stronie http://www.sigillum.com.pl/jakosc-i-gwarancje . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Dokumentacja przetargowa jest najważniejszym elementem w negocjacjach biznesowych. Musi więc być ona przygotowana dokładnie i rzetelnie. Jeśli potrzebujecie tłumaczenia dokumentacji, zachęcamy do kontaktu z nami http://www.sigillum.com.pl/ .
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded