Profile cover photo
Profile photo
Peyman Boromand (‫دکتر برومند - جراح بینی‬‎)
213 followers -
www.DrBoromand.com
www.DrBoromand.com

213 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
نمونه عمل جراحی دکتر پیمان برومند
4 ماه بعد از عمل
Photo

Post has attachment
نتیجه نهایی جراحی زیبایی بینی، 6 تا 12ماه پس از عمل مشخص می شود. بنابراین در قضاوت عجله نکنید و اجازه دهید تا تورم کاملا فروکش کند.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
دکتر پیمان برومند جراح بینی در برنامه عصر خانواده از شبکه ۲ سیما

دکتر برومند روز شنبه ۲۶ ام فروردین ۱۳۹۶ حدود ساعت ۵:۳۰ در برنامه عصر خانواده از شبکه ۲ حضور خواهد داشت و پیرامون جراحی بینی، موضوعات و مسائل مرتبط با آلرژی‌های فصلی، مشکلات تنفسی، انواع درمان‌ها، مصرف داروهای مرتبط و … با مجری برنامه به گفتگو خواهد پرداخت.
شما عزیزان می‌توانید سوالات خود را از طریق شماره ۳۰۰۰۰۲۱۱ به برنامه عصر خانواده پیامک کنید.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
تا یک ماه، یک ماه و نیم بعد از عمل بینی، عینک نزنید! سنگینی عینک روی بینی در این مدت می‌تواندشکل بینی را تحت تاثیر قرار دهد. بعد از انجام عمل بینی تا 3 هفته، 1 ماه هنوز بینی نرم است، استفاده از عینک موجب می‌شود رد عینک روی بینی بیوفتد و شکل بینی را دچار تغییراتی کند. تفاوتی هم در عینک‌های طبی و آفتابی وجود ندارد، این موضوع برای هر دو نوع عینک صدق می‌کند.

درصورت اضطرار عینک را با چسب به پیشانی بچسبانید و برای مدت کوتاه استفاده نمایید. محل مناسب قرار گرفتن چسب بروی عینک قسمت پل عینک می‌باشد (آن بخش از قاب عینک را که بین دو عدسی و بر روی بینی قرار می‌ گیرد را پل (Bridge) می‌گویند). دقت کنید عینک هیچ تماسی با بینی نداشته باشد.

افرادی که از لنز استفاده می‌کنند ممانعتی در استفاده مجدد آن بعد از عمل بینی وجود ندارد. دو روز بعد از عمل استفاده از لنز بلامانع است.

به عنوان توصیه آخر سعی کنید تا 6 ماه بعد از جراحی بینی از استفاده طولانی مدت عینک پرهیز کنید.
دکتر پیمان برومند جراح بینی و زیبایی
Photo
Wait while more posts are being loaded