Profile cover photo
Profile photo
ADM-media | Agencja Interaktywna
7 followers -
Przeboje zamawiasz u Piaska, strony internetowe u nas.
Przeboje zamawiasz u Piaska, strony internetowe u nas.

7 followers
About
ADM-media | Agencja Interaktywna's interests
ADM-media | Agencja Interaktywna's posts

Post has attachment
Nasza nowa realizacja dla prawdziwych kotów. Pomagajmy!

Post has attachment
Jedną z ciekawszych realizacji z początku 2016 roku było uruchomienie serwisu JARMAG - firmy zajmującej się dystrybucją tworzyw sztucznych, włókien oraz przędz.
Photo

Post has attachment
Nasza firma stworzyła nowoczesny system zarządzania treściami stron internetowych o nazwie Alice CMS.

Post has attachment
Najnowszą realizacją jest projekt serwisu internetowego propagującego spółdzielczość.
Photo

Post has attachment
Zrealizowaliśmy wielojęzyczną stronę internetową dla producenta olejów technicznych firmy GORNER.
Photo

Post has attachment
Dla jednego z największych graczy na rynku surowców w Polsce wykonaliśmy nowoczesną stronę www RWD z wdrożeniem naszego autorskiego systemu zarządzania treścią (CMS). http://adm-media.pl/projekty/projekt-15/standard-pl-nowa-strona-internetowa-rwd-z-wielojezyczna-wyszukiwarka-surowcow
Photo

Post has attachment
Ciekawa i pełna wspólnych tematów realizacja. Blog na temat etykiety towarzyskiej i biznesowej w ujęciu klasycznym. http://adm-media.pl/projekty/projekt-14/blog-goodmanners-pl
Photo

Post has attachment
Photo

10 lat ADM-media mija dziś! Huhh.. 

Dziękujemy wszystkim naszym obecnym, bezpośrednim współpracownikom: trzem wspaniałym Agnieszkom, Justynie, Błażejowi, Przemkowi, dwóm Marcinom - za imponującą grafikę, płynny UX, powalające fotografie, budującą konwersje zawartość i wysokie wyniki w SEM serwisów naszych Klientów. Osobne podziękowania kierujemy do byłych pracowników - szczególnie Izabela Karkocha i Łukasz Grab oraz stażystów: Łukasza, Pawła, Piotra, Violetty, Joanny, Sławka i kilku innych, z którymi mieliśmy przyjemność działać. Dziękujemy, bo tworzyliście wraz z nami najlepsze co mogliśmy dać naszym Klientom.

Osobne podziękowania kierujemy do naszych Klientów za twórcze współdziałanie, uczenie nas tego co dla nich najważniejsze oraz przede wszystkim za zaufanie!

"Jakość, którą sprzedasz" - hasło pod którym podpisujemy się i my. Pierwsza strona internetowa Park Farb - dystrybutora materiałów budowlanych i wykończeniowych już w Sieci.

http://parkfarb.pl/
Wait while more posts are being loaded