Profile cover photo
Profile photo
Hydro Kar. Karol Minder
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się w hydraulice siłowej. Podejmujemy się regeneracji różnego rodzaju pomp, m.in. pomp hydraulicznych, próżniowych, tłoczkowych, zębatych. Wykonujemy także montaż i naprawy rozdzielaczy hydrauliki siłowej. Zapewniamy wysoką jakość usług, zachęcamy do współpracy - http://hydro-kar.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z nami opłaca się współpracować! Gwarantujemy wysoką jakość usług i oferujemy najniższe ceny na rynku. U nas nie ma miejsca na opóźnienia – zawsze realizujemy zlecenia w terminie. W razie jakichkolwiek problemów chętnie służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty naprawy sprzętu ciężkiego - http://hydro-kar.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo firmy, która błyskawicznie i rzetelnie podejmie się naprawy i konserwacji Państwa maszyn i urządzeń przemysłowych lub rolniczych? Świetnie Państwo trafili! Zachęcamy do kontaktu wszystkich z Państwa, którym posłuszeństwa odmawiają koparki, ładowarki, dźwigi, wózki widłowe czy innego typu urządzenia! http://hydro-kar.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okres wiosenny to czas kiedy wszystko budzi się do życia. Także my mamy więcej siły i energii do działania. To również czas, kiedy należy wyjechać w pole Wykna pierwsze rolnicze prace. W razie problemów ze sprzętem zapraszamy do specjalistycznego serwisu maszyn w Grudziądzu: http://hydro-kar.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cenią sobie Państwo wysoką jakość usług w połączeniu z atrakcyjną ceną? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu! Wszystkie zlecenia realizujemy na wysokim poziomie, szybko i terminowo. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na wiedzę naszych pracowników i fachowe doradztwo. Zapraszamy! http://hydro-kar.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Awarie, uszkodzenia i wszelkie inne problemy zdarzają się z każdym sprzętem. Dlatego jeżeli Twoja maszyna sprawia jakikolwiek problem, nie trać nerwów, od razu powierz ją w nasze ręce. Hydro – Kar oferuje specjalistyczny serwis maszyn przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług: http://hydro-kar.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Regeneracja hydrauliki siłowej – to główna specjalność Hydro –Kar. Nasza firma mieści się w Bukowcu, przy ul. Bramka 27, jednak proszę pamiętać działa na terenie całego województwa kujawsko – pomorskiego. W przypadku problemów z hydrauliką i sprzętem ciężkim, zapraszamy do kontaktu: http://hydro-kar.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Klienci, jeśli potrzebują Państwo firmy, która zajmuje się naprawą wózków widłowych, z przyjemnością informujemy, iż Hydro- Kar świadczy usługi serwisu oraz naprawy wózków widłowych na terenie województwa kujawsko- pomorskiego. Zapraszamy wszystkich mających problemy z maszynami przemysłowymi oraz rolniczymi: http://hydro-kar.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy fachowcami w zakresie hydrauliki siłowej, stąd też sprowadzamy każdy element, który trzeba wymienić lub w przypadku tych bardziej popularnych elementów hydrauliki siłowej, posiadamy gotowe elementy. W podanym linku opisujemy, jakie przykładowe elementy posiadamy dostępne od ręki: http://hydro-kar.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo, na naszej stronie WWW, w zakładce „Kontakt”: http://hydro-kar.pl/kontakt/, dostępny jest prosty formularz kontaktowy. Teraz wystarczy wypełnić tylko kilka pól, by poznać nasze wolne terminy, lub zadać nam inne pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded