Profile cover photo
Profile photo
Creative Mornings Prague
46,440 followers -
Creative Mornings is a free, monthly breakfast lecture series for creative types.
Creative Mornings is a free, monthly breakfast lecture series for creative types.

46,440 followers
About
Posts

Post has attachment
Nejlepší akce jsou ty doopravdy. Nehrané a nenatrénované. A to nejen ve sportu. Jestli znáte ve svém okolí malého hrdinu, který dokázal zabránit neštěstí, přihlaste jeho příběh do soutěže Dětský čin roku. Kategorie Pomoc na netu od +Seznam.cz oceňuje třeba ty, kteří prosazují bezpečnost on-line nebo internet používají k osvětě mezi svými vrstevníky. Příběhy můžete nominovat do 30. září. Akce!

Post has attachment
Ke startu, připravit, pozór... Zítra v 8.30 spouštíme na našem webu registrace na srpnové CM se sportovním komentátorem Robertem Zárubou.

Post has attachment
Máte někdy chuť vyměnit klávesnici za hoblík nebo svářečku, ale chybí vám zkušenosti, nářadí a prostor? Seznamte se Hankem Dukem, naším červencovým řečníkem, který v Praze otevřel víceúčelovou dílnu DIY Praha​. Další CM se koná už příští pátek přímo v DIY království, this time in English. The registration starts this Friday at 8:30am on our website.

Post has attachment
Díky našim partnerům pro vás můžeme každý měsíc připravit kreativní ráno. A protože ABRA Software a.s. věří, že se způsob práce mění, můžete díky účetnímu online softwaru +FlexiBee Systems s.r.o. pracovat odkudkoli – s narozeninovým dárkem, který jste si odnesli z naší oslavy, pak nepřijdete ani o svou oblíbenou kávu. 
Photo

Post has attachment
Přípravy na květnové robotické ráno jsou v plném proudu!
Copak to pro nás +Design Cartel ve smíchovském MicroLabu chystá?

Post has attachment
Petr Novák je hasič, který má raději akci než nudu u psacího stolu. V jedné takové akci pomohl zachránit Báru z havarovaného automobilu. Připomeňte si, jak spolu během uvolněného dubnového rána povídali na téma HUMILITY.

Post has attachment
Květnovým tématem je ROBOT a pro všechna Creative Mornings ho vybral náš pražský tým. Jsme pyšní, že mezinárodní slovo s českým původem bude během májových rán znít již 114 městy po celém světě. 
Photo

Post has attachment
Náš dubnový řečník Petr Novák je jedním ze čtrnácti hasičů, kteří by dnes měli v rámci Traumatýmu odletět na pomoc obětem zemětřesení v Nepálu. Takzvaná předsunutá zdravotní jednotka se kromě hasičů skládá z lékařů a zdravotních sester, kteří na místě neštěstí zajišťují příjem a prvotní ošetření raněných. Petrovi i celému týmu držíme palce!
Photo

Post has attachment
Naším dubnovým hostem bude Petr Novák, hasič a specialista na vyprošťování zraněných z automobilů. Registrace začínají v pátek v 8.30 na našem webu a nezapomeňte – každá vteřina se počítá.

Post has attachment
Březnovým tématem CM je Ink(oust). A náš host, Máša Dudziaková, se vám rozhodně dostane pod kůži. Registrace spouštíme v pátek 20. března v 8.30 hodin na našem webu.
Wait while more posts are being loaded