Profile cover photo
Profile photo
SiS Auto Serwis
4 followers
4 followers
About
Posts

Jeżeli w trakcie przeglądania naszej oferty nasunęły się Państwu jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie warsztatu. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze klienta i jego zadowolenie, dlatego nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały pod adresem: : http://auto-szparagowa.pl/kontakt.
Add a comment...

Post has attachment
Przeprowadzamy kompleksowe naprawy pojazdów wszystkich marek w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej. Dokładamy starań, aby samochód po naprawie wracał do Państwa w idealnym stanie wizualnym i technicznym. Na czas naprawy gwarantujemy samochód zastępczy. Więcej informacji o ofercie umieszczonych zostało pod adresem: http://auto-szparagowa.pl/uslugi/serwis-blacharsko-lakierniczy/.
Photo
Add a comment...

Świadczymy usługi w zakresie holowania pojazdów. Jeżeli Wasze auto uległo awarii to zadzwońcie do nas, z przyjemnością pomożemy. Posiadamy własną lawetę. Nasza oferta obejmuje holowanie samochodów osobowych, wymianę kół, transport samochodów osobowych i dostawczych i wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy na: http://auto-szparagowa.pl/uslugi/assistance-24h/.
Add a comment...

Post has attachment
Warsztat Auto Szparagowa oferuje swoim klientom możliwość zakupu oryginalnych części do samochodów Ford i Mazda oraz ich zamienników. Wszystkie oferowane podzespoły charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i jakością. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie internetowej: http://auto-szparagowa.pl/.
Photo
Add a comment...

Z myślą o Państwa wygodzie uruchomiliśmy stanowisko szybkiej obsługi pojazdów wszystkich marek. W naszym warsztacie tanio, profesjonalnie i od ręki wymienicie amortyzatory, olej, klocki hamulcowe oraz wykonacie inne drobne naprawy. Zapraszamy: http://auto-szparagowa.pl/kategoria/aktualnosci/.
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy usługi z zakresu holowania pojazdów w przypadku kolizji, awarii lub wypadku. Nasza oferta obejmuje między innymi: pomoc w uruchomieniu pojazdu, współpracę z rzeczoznawcami, naprawy samochodów osobowych i dostawczych oraz bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://auto-szparagowa.pl/uslugi/assistance-24h/.
Photo
Add a comment...

Zatrudniamy doświadczony oraz wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu podczas wyboru odpowiednich części zamiennych. Zakupione produkty dostarczamy za pośrednictwem kuriera na wskazane przez klienta miejsce. Zapraszamy: http://auto-szparagowa.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy szeroki zakres usług mechanicznych oraz blacharsko – lakierniczych. Posiadamy nowoczesną stację kontroli pojazdów. W ofercie naszego warsztatu znajdziecie Państwo szeroki wybór części zamiennych w konkurencyjnych cenach. Więcej informacji umieszczonych zostało pod adresem: http://auto-szparagowa.pl/.
Photo
Add a comment...

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami samochodów marki Mazda, Ford lub jakiejkolwiek innej to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, że wszystkie prace przeprowadzane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Wykonujemy naprawy mechaniczne i elektroniczne. Więcej informacji o ofercie znajdziecie na stronie: www.auto-szparagowa.pl.
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że prowadzimy współpracę z  największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak PZU, Compensa, Hestia, Warta, Benefia i Uniwa. Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą: www.auto-szparagowa.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded