Profile cover photo
Profile photo
Akkop. Hurtownie elektrotechniczne
About
Posts

Post has attachment
Proponujemy również biały czujnik ruchu firmy Helicon. Zakres działania owego czujnika to aż 8 metrów. Czas działania można dowolnie regulować od ok. 5 sekund do 8 minut. Więcej informacji znajdziecie na: http://sklep.akkopholding.pl/czujnik-ruchu-mb-024-360-bialy-helicon,3,1,32209.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujecie puszek naściennych? Znajdziecie je w naszej ofercie. Proponujemy między innymi puszkę jednokrotną w kolorze białym. Materiałem bazowym wykorzystanym do produkcji puszki był duroplast, co jest gwarancją trwałości i odporność na zarysowania. Więcej na: http://sklep.akkopholding.pl/b-kwadrat-bialy-polysk-puszka-natynkowa-1-krotna,3,1,22167.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie również trzykrotne gniazdo EURO firmy Ospel. Gniazdo przeznaczone jest tylko do płaskich wtyczek. Białe i estetyczne będzie dobrze prezentowało się w każdego typu wnętrzach. Więcej na ten temat znajdziecie na: http://sklep.akkopholding.pl/as-bialy-gniazdo-3-krotne-euro-na-plaskie-wtyczk,3,539,64449.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również produkty firmy KOS. Z serii Bryza proponujemy białe, podwójne gniazda z systemem natykowym, wyposażone w wygodną i odporną na uszkodzenia klapkę. Gniazda tego typu doskonale sprawdzą się z magazynach, halach produkcyjnych, czy w piwnicach. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.kos.pl/index.php/pl/bryza.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gniazda głośnikowe są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą stworzyć sieć urządzeń audio - zarówno dla osób zajmujących się tym profesjonalnie, jak potrzebujących takiej sieci do domowego użytku. Oferujemy gniazdo głośnikowe dwukrotne marki Ospel, ecrue. Zapraszamy na zakupy! http://sklep.akkopholding.pl/as-ecru-gniazdo-glosnikowe-2-krotne-gg-2g-m-27,3,539,67078
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie również ramki do gniazd i włączników. Oferujemy ramki jednokrotne, dwukrotne, trzy, cztero i pięciokrotne. Wszystkie bardzo estetyczne i idealne do wnętrz nowoczesnych. Więcej na ten temat na: http://sklep.akkopholding.pl/dante-bialy-ramka-2-krotna-450482-kos,3,499,68379.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejną z naszych propozycji jest potrójny włącznik światła marki Ospel. Ów włącznik służy do włączania trzech źródeł światła. Biały, estetyczny, zajmujący niewiele miejsca, a do tego w atrakcyjnej cenie. Sami zobaczcie. Zapraszamy na zakupy! http://sklep.akkopholding.pl/as-bialy-lacznik-potrojny-lp-13g-m-00-ospel,3,539,67991
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ściemniacze uniwersalne cieszą się coraz większą popularnością. Umożliwiają kontrolę nad natężeniem światła. My oferujemy ściemniacz uniwersalny z płynną regulacją, elementem centralnym i pokrętłem regulacyjnym. Bardzo cichy i estetyczny. Więcej na: http://sklep.akkopholding.pl/1930-glas-palazzo-bialy-sciemniacz-uniwersalny-z,3,1,20195.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz nowego, 2018 roku, chcielibyśmy już dziś złożyć wam najserdeczniejsze życzenia. Dużo radości, wiele magicznych chwil, miłości i zdrowia. Wesołych świąt i szczęśliwego 2018 roku! sklep.akkopholding.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świetlówki wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem i to zarówno w firmach, jak i w domach prywatnych. Nie mogło więc ich u nas zabraknąć. Oferujemy świetlówki o mocy 14W, 21W a także 2x18W. Znajdziecie je tutaj: http://sklep.akkopholding.pl/produkty/oprawy-oswietleniowe/swietlowkowe,2,100. Zapraszamy na zakupy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded