Profile cover photo
Profile photo
a TAKSATOR S.C Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych
About
a TAKSATOR S.C Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych's posts

Post has attachment
Każdy chce kupić dom marzeń, ale w atrakcyjnej cenie. Pomoc rzeczoznawcy może być bardzo pomocna w obiektywnej ocenie wartości nieruchomości. Jeśli potrzebujecie wsparcia i doradztwa, zachęcamy do współpracy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://taksator.info/oferta/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Większość osób marzy o własnym domu. Sporej części udaje się zrealizować to marzenie. Najważniejsze jest znalezienie odpowiedniej działki. Jeśli planujecie zakup gruntu i potrzebujecie jego wyceny, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://taksator.info/oferta/ . Zapraszamy.
Photo

Wycena wartości niematerialnych nie jest łatwa. Należy bardzo rzetelnie zająć się sprawą i poznać elementy składowe danej wartości, aby określić dokładną cenę. Nasi rzeczoznawcy to doświadczeni fachowcy, którzy wielokrotnie realizowali tego typu zlecenia. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://taksator.info/oferta/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Jeśli planujesz odkupienie firmy, należy dokonać jej rzetelnej wyceny. Tylko wtedy będziesz mieć pewność czy cena za nią będzie odpowiednia. Jeśli potrzebujesz pomocy rzeczoznawcy, zachęcamy do kontaktu z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://taksator.info/ . 
Photo

Post has attachment
Na rynku można znaleźć wielu rzeczoznawców, którzy oferują szeroką ofertę usług. Jak wybrać więc tego najlepszego? Najważniejsze przy wyborze jest sprawdzenie jego wiarygodności, rzetelności i doświadczenia. Można to zrobić poprzez wywiad środowiskowy. Byli klienci rzeczoznawcy są najlepszym źródłem informacji. Warto też dobrze sprawdzić ofertę danej firmy. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://taksator.info . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Wycena nieruchomości musi odbyć się powoli i dokładnie. Dokument ten jest bardzo ważny dlatego rzetelność w jego przygotowania. Nasi specjaliści gwarantują najwyższą jakość usług. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://taksator.info/referencje/ .
Photo

Post has attachment
Z okazji Świąt Wielkanocnych chcemy złożyć wam serdeczne życzenia. Niech ten czas będzie dla was pełen radości i spokoju. Samych miłych chwil w rodzinnym gronie życzy zespół firmy http://taksator.info/ .
Photo

Na naszym koncie mamy wiele zrealizowanych zleceń zarówno dla mniejszych, jak i większych firm. Na stronie http://taksator.info/referencje/ znajdziecie informacje o naszych osiągnięciach. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Post has attachment
Jeśli potrzebujecie wsparcia doświadczonych rzeczoznawców, zachęcamy do kontaktu z firmą Taksator. Oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu rzeczoznawstwa i kosztorysowania. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie http://taksator.info/referencje/ . Zapraszamy.
Photo

Nasza oferta obejmuje również usługi z zakresu przygotowywania różnego rodzaju kosztorysów. Jeśli potrzebujecie precyzyjnych obliczeń, zachęcamy do współpracy. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://taksator.info/kosztorysowanie/ . 
Wait while more posts are being loaded