Profile cover photo
Profile photo
a TAKSATOR S.C Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych
About
Posts

Post has attachment
Chcesz porozmawiać z nami na temat naszej oferty? Z przyjemnością opowiemy o naszych produktach i odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami! Wszelkie dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie internetowej! Zapraszamy!
http://taksator.info/kontakt/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się wyceną przedsiębiorstw w Częstochowie. Zajmujemy się zmianą formy prawnej działalności przedsiębiorstwa, zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy, utraty wartości aktywów i wielu innych. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej – zapraszamy serdecznie!
http://taksator.info/wycena-przedsiebiorstw/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się profesjonalnym kosztorysowaniem dla wszystkich zastosowań na terenie Częstochowy. W ofercie znajduje się przygotowanie specjalnych kosztorysów przedmiary robót, inwestorskich, ofertowych, zamiennych, powykonawczych oraz te na potrzeby pożyczek. Wykonują je doświadczeni i uprawnieni inżynierowie. Szczegółowe informacje znajdziecie na http://taksator.info/kosztorysowanie/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również kosztorysowanie na terenie Częstochowy i okolic. Wśród naszych usług zapewniamy przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie, ofertowe, zamienne, powykonawcze, a także wykonane na potrzeby pożyczek. Więcej informacji dostępne na naszej stronie internetowej!
http://taksator.info/kosztorysowanie/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujesz sprzedać firmowe urządzenia i maszyny? Bez względu na to jaka jest tego przyczyna warto zdecydować się na sprzedaż i uzyskać z tego pieniądze. Jeśli nie wiesz ile maszyny są warte skorzystaj z pomocy rzeczoznawcy. Chętnie Ci pomożemy! Zapraszamy serdecznie do współpracy!
http://taksator.info/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdecydowaliście się sprzedać dom, jednak nie wiecie ile pieniędzy jest wart? Zdecyduj się na współpracę z rzeczoznawcą. W naszej Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych pracują specjaliści, którzy doskonale znają się na nieruchomościach Gruntowych Zabudowanych. Z przyjemnością wycenimy dla Ciebie dom. Zapraszamy!
http://taksator.info/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kosztorys inwestorski jest konieczny dla potrzeb szczegółowej wyceny kosztów budowy. To dzięki niemu możliwa jest decyzja o podjęciu prac budowlanych. Poza tym kosztorys jest źródłem niezależnej i obiektywnej informacji o kosztach budowy dla inwestora. Wśród usług kosztorysowych wykonywanych przez naszą firmę jest także kosztorys inwestorski. http://taksator.info/kosztorysowanie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Taksator w Częstochowie zajmuje się również kosztorysowaniem. Usługi w tym zakresie świadczymy w Częstochowie i na terenie województwa śląskiego. Usługi kosztorysowe obejmują m.in. przedmiar robót, kosztorys inwestorski czy kosztorys ofertowy. http://taksator.info/kosztorysowanie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do wyceny przedsiębiorstw stosujemy różne metody, w tym metody majątkowe. Wśród nich możemy wyróżnić metodę księgową, odtworzeniową oraz likwidacyjną. Tę ostatnią wykorzystuje się w przypadku braku kontynuacji działalności. Metodą tą można oszacować przychody uzyskane ze sprzedaży poszczególnych składników przedsiębiorstwa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wyceny przedsiębiorstw - http://taksator.info/wycena-przedsiebiorstw/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wycena przedsiębiorstwa może zostać dokonana dla różnych celów. Może ona wynikać zarówno ze zmiany formy prawnej działalności przedsiębiorstwa, jak i restrukturyzacji finansowej i majątkowej przedsiębiorstwa, w tym prywatyzacji. Wykorzystujemy różne metody wyceny przedsiębiorstw, m.in. dochodowe i majątkowe. http://taksator.info/wycena-przedsiebiorstw/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded