Profile cover photo
Profile photo
No Problem Klimatyzacja
About
Posts

Post has attachment
Klimatyzacja, choć obecnie powszechna, nadal wzbudza pewne kontrowersje. W świadomości wielu osób jest czymś szkodliwym, szczególnie dla dzieci i alergików, jest przyczyną przeziębień czy wręcz poważniejszych chorób. Podkreśla się, że suche powietrze źle działa na skórę, oczy, wysusza błony śluzowe itp. Ale czy tak jest na pewno? Odpowiadamy na naszym blogu - zachęcamy do lektury!

Post has attachment
W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment klimatyzatorów, które idealnie sprawdzą się w biurach, mieszkaniach, halach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy również urządzenia wentylacyjne wraz z montażem oraz montaż chłodni, mroźni i chłodni szokowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.

Post has attachment
Nowoczesne klimatyzatory są wyposażone w szereg układów, które powodują, że używanie klimatyzacji jest zdrowe i przyjemne. Regularne czyszczenie klimatyzatora pozwala cieszyć się chłodnymi pomieszczeniami w upalne dni i zadbać o korzystny wpływ klimatyzacji na zdrowie. Jak konserwować instalację? Podpowiadamy na naszym blogu.

Post has attachment
Wydawać się może, że klimatyzacja w domu będzie źródłem nieprzyjemnego hałasu - w końcu składa się z wielu części, takich jak zawory, sprężarki i wiele innych. Okazuje się jednak zupełnie odwrotnie - o tym na naszym blogu, zachęcamy do lektury!

Post has attachment
Nasza firma świadczy także usługi wiercenia w betonie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wysoki standard wykonywanych usług zawdzięczamy wykwalifikowanym pracownikom i nowoczesnym urządzeniom. A na czym polega sam proces i jaki jest jego cel? Dowiecie się czytając nasz wpis na blogu.

Post has attachment
Okazuje się, że i lato ma swoje wady. Wady, o których woleliśmy przez sezon zimowy zapomnieć, chcąc jak najszybciej powitać się z promieniami słonecznymi. Do największych zdecydowanie należy wszechogarniająca duchota... Rozwiązaniem może być wentylator lub klimatyzator - co zatem wybrać? Podpowiadamy na naszym blogu - zachęcamy do lektury!

Post has attachment
O ile klimatyzator zainstalowany w biurze jest już pewnym standardem, ten w pomieszczeniach mieszkalnych, niektórych wciąż dziwi. Klimatyzatory to niezwykłe udogodnienie i proste rozwiązanie zarówno w upalne, jak i chłodne dni, dlatego też już coraz częściej możemy spotkać się z zamontowanym tego typu sprzętem w domu naszych znajomych czy rodziny. Zachęcamy do
zapoznania się z naszą ofertą klimatyzacji do domu i mieszkania.

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na prowadzenie firmowego bloga, na którym systematycznie będziemy umieszczać wpisy dotyczące naszej profesji – zachęcamy do śledzenia i czytania!

Post has attachment
Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, projektowanie, wiercenie w betonie – to wszystko oferuje nasz firma +No Problem Klimatyzacja. Świadczymy także usługi związane z ogólnym serwisem, montażem i sprzedażą. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą!

Post has attachment
Drodzy Klienci, z ogromną przyjemnością informujemy iż ruszyła nasza nowa strona internetowa! Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego też stworzyliśmy niezwykle przejrzystą i czytelną stronę www, bogatą w treść i rozbudowaną ofertę. Zachęcamy do jej odwiedzenia!
Wait while more posts are being loaded