Profile

Cover photo
Verified local business
Katowice Airport
Airport
80 followers|17,723,791 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Nowa droga startowa Katowice Airport z lotu ptaka. Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego klipu promocyjnego. Nową drogę startową do użytku oddamy w maju 2015 roku. #ZmieniamySięDlaWas
 ·  Translate
6
3
Adam Wójcik's profile photo
 
Lubię patrzeć jak tworzy się historia. Pozdrawiam sąsiadów i trzymam kciuki !!!
 ·  Translate
Add a comment...
 
W listopadzie 2014 roku zakończyliśmy budowę nowej drogi startowej. Do użytku operacyjnego oddamy ją w maju 2015 roku. O tej największej w historii Katowice Airport inwestycji możecie przeczytać na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
 ·  Translate
710 dni, 1097 świateł nawigacyjnych, 235 km kabli elektrycznych, 379 studni kanalizacyjnych, 120 tys. m³ betonu drogowego i konstrukcyjnego, 56 tys. ton mieszanki mineralno – bitumicznej, 421 ty...
3
1
Add a comment...
 
Obejrzyjcie drugą część nowego filmu promocyjnego Katowice Airport #ZmieniamySięDlaWas  
 ·  Translate
3
1
Add a comment...
 
Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego budowę nowej drogi startowej Katowice Airport z lotu ptaka. #zmieniamysiędlawas  
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
Nowy tekst na #blog.u Katowice Airport poświęcony wingletom, czyli skrzydełkom aerodynamicznym mającym znaczący wpływ na zmniejszenie zużycia paliwa w trakcie lotu.
 ·  Translate
Przyglądamy się funkcjom i znaczeniu Wingletów - pionowych skrzydełka aerodynamiczne montowanych na końcówkach skrzydeł.
3
1
Add a comment...
 
Dzisiaj minęło dziesięć lot od pierwszego rejsu Wizz Air z Katowice Airport. Na #blog.u podsumowujemy dekadę obecności tego niskokosztowego przewoźnika w Pyrzowicach. Zapraszamy do lektury http://blog.katowice-airport.com/dziesiate-urodziny-wizz-air-2014-05/
 ·  Translate
Dziesięć lat temu rynek lotniczy w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Przystąpienie do Unii Europejskiej sprawiło, że w kraju zaczęła obowiązywać zasada otwartego nieba, co umożliwiło wejście na lo...
1
1
Add a comment...
 
Nowa droga startowa Katowice Airport to nie tylko beton i asfalt ale także najnowocześniejszy wśród polskich lotnisk system energetyczny. Temu tematowi poświęcony jest najnowszy wpis na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
 ·  Translate
3
1
Add a comment...
 
W czwartek 27 listopada 2014 roku Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, zarządzające Katowice Airport, podpisało umowę z wykonawcą dotyczącą budowy nowego terminalu cargo. Więcej o tej inwestycji przeczytacie na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
 ·  Translate
Do końca II kwartału 2016 roku w Katowice Airport powstanie nowa baza cargo.
2
Add a comment...
 
Obejrzyjcie trzecią część nowego filmu promocyjnego Katowice Airport.
#ZmieniamySięDlaWas  
 ·  Translate
4
1
Add a comment...
 
Zapraszamy do obejrzenia najkrótszej, 30 sekundowej wersji nowego filmu promocyjnego Katowice Airport #zmieniamysiędlawas  
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Zapraszamy do lektury wywiadu z Prezesem Katowice Airport Arturem Tomasikiem, w którym poruszono temat potrzeby powstania krajowej strategii dla centrów logistycznych. Jeśli jesteśmy przy logistyce, to warto dodać, że nowy terminal cargo pyrzowickiego lotniska zostanie oddany do użytku w 2016 roku. Z kolei w czerwcu 2015 roku zakończy się m.in. inwestycja budowy nowej płyty postojowej cargo i do użytkowania oddana zostanie nowa droga startowa o długości 3,2 km.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
Na #blog.u pojawiał się nowy tekst poświęcony technologii układania nawierzchni ścieralnej nowej drogi startowej Katowice Airport. Zapraszamy do lektury.
 ·  Translate
Słów kilka o technologii układania nawierzchni ścieralnej drogi startowej.
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Wolności 90 42-625 Ożarowice Poland
Wolności 90PLśląskieOżarowice42-625
+48 32 392 72 00katowice-airport.com
Airport, International Airport
Google+ URL

See inside

Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Write a review
Review Summary
3.9
535 reviews
5 star
211 reviews
4 star
131 reviews
3 star
65 reviews
2 star
42 reviews
1 star
85 reviews
Airport with 2 terminals for mainly European scheduled flights, plus some global charter routes.- Google
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Jessie Lindsay's profile photo
Jessie Lindsay
5 months ago
After arriving from a flight originating in Kiev I was surprised at how long passport control took. I stood for well over an hour waiting for the 1 of the 3 agents to look at my passport. After each visa was scrutinized my passport which doesn't need a visa was merely glanced at and stamped. I understand safety and security but there needs to be more agents to handle large flights. I ended up missing my airport transfer and being incredibly late to where I needed to be. This airport is very out of the way. I do like that there are shuttles but they take closer to two hours from Kraków not an hour and a half as some have stated. This airport is not convenient for those who have early flights and are coming from Kraków. I ended up staying in a hotel next to the airport to reach my early morning flight.
• • •
Olga Snoch's profile photo
Olga Snoch
a year ago
Ok
Łukasz Langer's profile photo
Łukasz Langer
5 months ago
Lotnisko bardzo czyste, zadbane i w porównaniu do innych lotnisk, na których byłem lepiej zorganizowane. Za to ceny w sklepach są kosmiczne. 8 zł za wodę? Nawet za parking ceny są kosmiczne! Pod tym względem jest fatalnie.
Baska's profile photo
Baska
3 months ago
Czysto. Personel udziela informacji. Mały wybór jakichkolwiek miejsc gdzie możnaby wypić chociażby kawę ale nie jest źle.
Lukáš Rybár's profile photo
Lukáš Rybár
3 months ago
Small but userfriendly airport. Good for customer from Ostrava. (1 hour by highway)
Anita Jagusz's profile photo
Anita Jagusz
2 months ago
Lotnisko jak lotnisko. Czego wymagac? Galerii handlowej? Krzesla są, wifi jest? Nie rozumiem czego ludzie oczekują. Lotnisko np. Köln Bonn tez jest takie. Jest to co trzeba net krzesla informacje. Nie rozumiem o co chodzi w komentarzach.
Daniel Penczek's profile photo
Daniel Penczek
4 months ago
Unfreundliches unkompetentes Personal!!!! Dreckige öffentliche Plätze! Wucherpreise im Bistro Kaffee kostet mehr als in Deutschland! 10.00 Euro für zwei Kaffee die nach Wasser geschmeckt haben! Der schlechteste Flughafen den ich auf meinen Reisen je gesehen habe!
Peter Panczyszyn's profile photo
Peter Panczyszyn
5 months ago
Miła obsługa w lokalach na lotnisku ale obsługa lotniska kiepska, trochę uśmiechu nikomu nie zaszkodzi. Sam budynek ale mało sklepów.