Profile

Cover photo
Mansure Morgan
Works at جهاد دانشگاهی
Attended YMCA college - Chicago
Lives in مشهد
31,669 followers|7,475,622 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
مهم مهم مهم ...

بخش هایی از صحبتهای صریح امروز حضرت امام خامنه ای  #روحی_فداه  خطاب به مسئولان که دراغلب رسانه ها پررنگ نشد و کمتر توجه شد :

نمیدانم اینکه ما سالی چندمیلیارد لوازم آرایشی وارد میکنیم راست است یا نه...نمیدانم این موضوع واردات خودروهای امریکایی صحت دارد یا نه ، امریکاییها خودشان هم بدلیل مصرف بالا ، خودروی امریکایی سوار نمیشوند ، آنوقت ما برای هوس یک پولدار نوکیسه میرویم و ازیک شرکت درحال ورشکستگی خودرو میخریم ، این غلط است !

تصویر فروشگاههایی رابه من نشان دادند که بالای تابلویش زده بودند "فقط اجناس داخلی فروخته میشود" ... بارک الله ، آفرین به این مغازه دار!
درمقابل ، برخی فروشگاههای بزرگ که وابسته به دستگاههای حکومتی هم هستند ، مملو از اجناس خارجی اند ، چرا ؟!
این ظلم به کارگر ایرانی است !!

به من گزارش داده اند برخی میروند کارخانه ها رااز دولت میخرند و وام هم میگیرند اما برای فروش زمین آن ، به یک بهانه ای کارخانه راتعطیل میکنند و وام راخرج ساخت و ساز میکنند ، دولت و قوه قضائیه برخورد جدی کنند !

مسئولین میگویند تعرفه واردات راافزایش نمیدهیم تا قاچاق کالا افزایش نیابد ، آیا این منطقی است !؟
خب جلوی قاچاق را بگیرید ...
منظور من ازقاچاقچی ، آن "کوله بر سیستانی"  نیست ، باآن کوله بر مبارزه هم نشود اشکالی ندارد !!!
منظور بنده قاچاقهای سازمان یافته و صدها و هزارها کانتینری است که دارد وارد میشود ، شما دولتید خب برخورد کنید !

یکی ازبهانه های مسئولان برای واردات اینست که فناوری اجناس خارجی جدید وپیشرفته است ...
پاسخ من اینست ؛ ماکه میتوانیم موشک با برد 2هزارکیلومتری با خطای کمتراز 10متر بسازیم ، آن مغز آیا نمیتواند خودرویی بسازد که مصرف 13 لیتر در100کیلومتر رابرساند به 5 لیتر در 100کیلومتر!؟
چرابه ذهن خلاق جوانهای خودمان مراجعه نمیکنید !؟

مواردی هم به من گزارش میشود که برخی سودجوها و نوکیسه ها که متاسفانه تعدادشان کم هم نیست ، گاهی ازطریق رشوه به مسئولین ، گاهی ازطرق مختلف دیگر و گاهی ازطریق ارتکاب جنایت و صدمه زدن ، جلوی برخی تولیدات داخلی رامیگیرند وتولیدکنندگان رابه زانو درمی آورند ...
دستگاههای مسئول اطلاعاتی و قضایی باید باشدت بااینها برخورد کنند !

به مسئولین خوش بینم ، منتها کارها یکجایش میلنگد ، خب بگردید این شکافها را پیداکنید !
ببینند کجای این استخر شکاف دارد که هرچه آب میریزند پر نمیشود

بعضی به بنده میگویند چرا اینقدر "دشمن دشمن" میکنید !!!؟ ...
امریکا دشمن است چه من بگویم و چه نگویم !!!
آنها رااز در رانده ایم میخواهند از پنجره وارد شوند ...
ما مظلومیم اما قوی هم هستبم مثل مولایمان امیرالمومنین علیه السلام

#مرگ_بر_آمریکا  
#هیهات_منا_الذلّة  
 ·  Translate
32 comments on original post
32
3
‫احمد محمدی‬‎'s profile photo‫سید مصطفی آل علی‬‎'s profile photo
2 comments
 
+احمد محمدی
دیشب شبکه یک پخش کرد رو سایتم هس
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
جناب ظریف ـ حاجی مُرد و شُتر خلاص!
اظهارات «محمد جواد ظریف» در خصوص رای اخیر دیوان عالی آمریکا مبنی بر مصادره 2 میلیارد دلار از نقدینه بلوکه شده ایران در آمریکا بنفع آمریکائیان آسیب دیده از عملیات تروریستی در لبنان مصداق سانتی مانتالیسم سیاسی «دکتر» در دنیای سیاست و رویا اندیشی ایشان در زمین واقعیت است.
این که دکتر ظریف در واکنش به رای گستاخانه دیوان عالی آمریکا می فرمایند:
«ما رای این دادگاه را به رسمیت نمی شناسیم و دولت آمریكا بخوبی از این موضوع اطلاع دارد»
چنین پاسخی یادآور یکی از ماجراهای 88 شد.
در آن سال تلویزیون فارسی BBC در برنامه نوبت شما میکروفون زنده خود را در اختیار خانمی از تهران گذاشت و آن علیا مخدره نیز با فراغ بال خبر از آن داد که امروز در حاشیه درگیری ها در تهران در مقابل دانشکده دامپزشکی چند بسیجی یک جوان را گرفتند و دست هایش را بستند و وقتی آن جوان از شدت عطش تقاضای آب خوردن کرد وی را کنار شیر آب بردند و سرش را با قمه (!) گرد تا گرد بُریدند (!) در همان تاریخ و قبل از آنکه اینجانب توسط تلویزیون مزبور بایکوت شوم به برنامه «نوبت شما» دعوت شدم و به چنین بی مبالاتی در انتشار خبر بدون توجه به اعتبار منبع خبر اعتراض کردم و آقای صادق صبا در مقام پاسخ فرمودند:
«البته ما چنین اظهاراتی را برسمیت نمی شناسیم و همواره در انتهای چنین اخباری ذکر کرده ایم که چنین اخبار بدون منبع قابل وثوقی مورد تائید ما نیست»
بنده نیز در مقام پاسخ خدمت شان معروض داشتم برسمیت شناختن یا برسمیت نشناختن چنین خبری از جانب شما اهمیتی ندارد مهم آن است که از تریبون باز و زنده شما این سم پاشی خبری در ابعاد میلیونی آنتن گرفت و موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم آورد. مانند آن است که بنده شاهد باشم فردی درون مخزن آب شُرب عمومی شهر سم بریزد و بعد بگویم بنده این اقدام را برسمیت نمی شناسم! مسئله آن است که برسمیت شناختن یا نشناختن بنده در فرض مزبور محلی از اعراب ندارد مهم آن است که آب شُرب شهروندان مسموم شد و رفت و تمام شد!
حالا حکایت جناب دکتر ظریف است.
گیریم جناب ظریف رای دیوان عالی آمریکا را برسمیت نشناسند. این چه اهمیتی دارد؟
خیر جناب آقای دکتر ظریف!
مزید اطلاع حضرت عالی که پیش تر فرموده بودید:
«من اعتقاد دارم که دنیا هژمون ندارد. یعنی معتقدم شرایط بین المللی تاب هژمون و قدرت مطلقه شدن ندارد. این درواقع باوری است که به شما کمک می کند تا فعال تر در عرصه بین المللی باشید. این حرف را در کتاب های خودم هم گفتم و این باور نظری و نه شعاری من است»
جناب آقای ظریف ترش رویانه و برخلاف تخیل جنابعالی این رفتار آمریکا یعنی همان هژمون! یعنی طرف به اعتبار همان هژمونش، پول یک ملت را «چپو» کرد و رفت!
حاجی مُرد و شتر خلاص!
حالا شما بنشینید و مُدام رویا اندیشانه بفرمائید: دوران هژمون تموم شده و ما قبول نداریم.
مهم آن است کدخدا به اتکای همان هژمون نظامی و سیاسی و اقتصادی نامشروع و بی التفات به جنابعالی و التفات تان به دنیای زیبا و ناواقعی «بدون هژمون» 2 میلیارد دلار پول ملت را بالا کشید و خورد و حالا شما خواه این «چپو» را برسمیت بشناسید خواه نشناسید!
...
 ·  Translate
33 comments on original post
11
1
mohammad rostami's profile photo
 
تحسین برانگیز بود،آفرین
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
تقریبا هیچ!
نقطه، صفحه قبل! ؛ حسین شریعتمداری

آقای ولی‌الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی کشورمان بعد از دیدار خصوصی با «جک‌لو» وزیر خزانه‌داری آمریکا که بدون حضور خبرنگاران و پشت درهای بسته! صورت گرفته بود، روز گذشته در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ تصریح کرد که «برجام تاکنون تقریباً هیچ دستاورد اقتصادی برای ایران نداشته است» و توضیح داد که امکان دسترسی به 100 میلیارد دلار دارایی‌های مسدود شده را نداریم و ممنوعیت همکاری‌های بین بانکی موسوم به «مبادلات چرخه‌دار- U-TURN» به ایران اجازه استفاده از خدمات دلاری در مبادلات خارجی را نمی‌دهد و بانک‌های اروپایی نیز کماکان نگران نقض قوانین آمریکا و مواجه شدن با جریمه‌های سنگین هستند و...
تأکید صریح آقای دکتر سیف بر بی‌فرجام بودن برجام بدون اعتراف ایشان نیز به وضوح قابل درک بود و پایان خسارت‌آفرین آن بارها همراه با ارائه اسناد و شواهد غیرقابل تردید از سوی منتقدان دلسوز گوشزد شده بود ولی دولت محترم به جای بررسی نظرات مستند منتقدان و پیشگیری از فاجعه‌ای که امروزه خود به آن اعتراف می‌کند، منتقدان را با ملامت‌های آمیخته به ناسزا، نواخته و باور نداشت که این بار کج مانند همه بارهای کج دیگر، هرگز به مقصد نمی‌رسد که نرسید. اما، جلوی ضرر، از هر کجا که گرفته شود، «سود» است و در این باره گفتنی‌هایی هست!
1- اظهارات رئیس کل بانک مرکزی اگرچه بیان یک واقعیت محسوس و ملموس است و از بی نتیجه بودن نزدیک به سه سال مذاکره هسته‌ای دولت محترم و هزینه‌های سنگینی که به کشور تحمیل شده حکایت می‌کند ولی اعتراف ایشان «کامل» نیست و فقط اشاره به بخشی از یک واقعیت تلخ است. ایشان می‌فرمایند؛ برجام تاکنون «تقریباً هیچ» دستاورد اقتصادی برای ایران نداشته است که باید گفت؛
اولاً؛ هیچ دستاورد دیگری در سایر عرصه‌ها نیز نداشته است، و البته طبیعی است که آقای سیف تنها درباره حوزه مسئولیتی خویش که «اقتصاد» است اظهارنظر کرده است.
ثانیاً؛ برجام نه فقط هیچ دستاوردی نداشته است، بلکه خسارت‌های فراوان و در بسیاری از موارد، غیر قابل جبران نیز به دنبال داشته است که به نمونه‌هایی از آن اشاره‌ای گذرا - اما مستند- خواهیم داشت.
2- تصور این که بعد از بی‌نتیجه بودن برجام و سه سال مذاکره فشرده و پرهزینه، اکنون به «نقطه آغاز» بازگشته‌ایم، تصوری خطا و به دور از واقعیت است. به بیان دیگر، گزاره معروف «نقطه، سر خط» گویای شرایط کنونی ما نیست، بلکه دهها و شاید صدها گام از نقطه شروع مذاکرات هسته‌ای در دولت یازدهم، به عقب نیز برداشته‌ایم و گویاترین گزاره برای توصیف شرایط کنونی، «نقطه، صفحه قبل»! است. چرا که؛ بسیاری از امتیازات نقد را سخاوتمندانه! به حریف واگذار کرده‌ایم و اکنون با دست‌های تقریباً خالی به نقطه کنونی رسیده‌ایم. بیش از 12 هزار سانتریفیوژ را از چرخه غنی‌سازی خارج کرده‌ایم. تحقیق و توسعه برای غنی‌سازی را در فردو متوقف کرده‌ایم. قلب رآکتور اراک را بیرون آورده و برای آن که هرگز قابل بازگشت نباشد، با بتن‌ پر کرده‌ایم، 9700 کیلوگرم از ده‌هزار کیلوگرم اورانیوم غنی شده، زیر 5 درصد را که طی ده سال با تلاش دانشمندان هسته‌ای کشورمان به دست آورده بودیم از کشور خارج کرده‌ایم و... همه این امتیازات را قبل از شروع مذاکرات هسته‌ای دولت یازدهم، در اختیار داشتیم و اینکه گفته می‌شود، اگر آمریکا به تعهداتش عمل نکند، ما نیز، امتیازات داده شده را پس می‌گیریم، بیشتر به یک شوخی- البته بی‌مزه- شبیه است. زیرا بسیاری از آنچه که از دست داده‌ایم قابل بازگشت نیست و یا، دست کم آن که به آسانی قابل بازگشت نیست و بازگشت آن با هزینه‌های سنگین و صرف وقت چندین ساله همراه است که به هر حال بازگشت تنها راه است.
3- دولت محترم طی سه سال گذشته تقریبا همه تلاش خود را به مذاکرات هسته‌ای اختصاص داده بود تا آنجا که گفته می‌شد، دولت در وزارت خارجه، خلاصه شده است و تنها دستور کار وزارت خارجه نیز مذاکرات هسته‌ای است و هرگاه به کم‌توجهی دولت نسبت به سایر مشکلات و مسائل موجود و مخصوصا مشکلات اقتصادی و معیشتی انتقاد و اشاره‌ای می‌شد، آقای دکتر روحانی حل همه مشکلات، حتی آب خوردن مردم را هم به نتیجه مذاکرات هسته‌ای موکول می‌کرد و نتیجه آن که رکود سنگین، سختی معیشت، گرانی و تورم سرسام‌آور، افزایش 3 برابری نقدینگی از 460 هزار میلیارد تومان - آغاز به کار دولت محترم - به هزار و یکصد‌هزار میلیارد تومان، توقف تولید و... به مردم تحمیل شد. این خسارت‌های سنگین را هم باید به سایر پی‌آمدهای خسارت‌آفرین برجام افزود.
4- دولت یازدهم در سیاست خارجی هم نه فقط موفقیت قابل اعتنایی نداشته است بلکه به عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و اعتبار مردم این مرز و بوم در عرصه بین‌المللی نیز آسیب‌های جدی وارد کرده است که خود حدیث مفصلی است و شرح آن را به فرصت دیگری موکول می‌کنیم و در این وجیزه فقط به بیانیه اخیر اجلاس سران کشورهای اسلامی در اسلامبول اشاره می‌کنیم. در این اجلاس، بسیاری از سران کشورهای اسلامی که از مواضع دولت آقای روحانی و سیاست خارجی آن، پیام «وادادگی» دریافت کرده‌اند، با این توهم که ایران اسلامی از جایگاه انقلابی خود فرود آمده است، جرأت پیدا کرده و به خود اجازه می‌دهند در مقابل دریافت رشوه از آل‌سعود فکسنی و نوکرصفت محکومیت جمهوری اسلامی ایران و حزب‌الله لبنان را در بیانیه پایانی اجلاس بگنجانند و جناب روحانی به جای ترک اجلاس، فقط از حضور در جلسه اختتامیه خودداری می‌کند ...
5- و اما، سخن اصلی در این نوشته، پیشگیری از ادامه خسارت‌های فراوانی است که بعد از 3 سال مذاکرات پرهزینه هسته‌ای و با رسیدن به نقطه کنونی متحمل شده‌ایم، چگونه؟! اولین گام در این راه، پذیرش این واقعیت غیرقابل انکار است که آمریکا به هیچیک - تاکید می‌شود هیچیک- از تعهدات خود پایبند نبوده است و در مقابل امتیازات نقدی که دریافت کرده است فقط چند وعده نسیه داده است که این وعده‌های نسیه را هم امروزه یکی بعد از دیگری پس می‌گیرد. آیا کسی که از اندک واقع‌بینی برخوردار باشد، می‌تواند این واقعیت تلخ را انکار کند؟ پاسخ بدون کمترین تردیدی منفی است. ولی متاسفانه دیده می‌شود، برخی از همراهان ناهمراه دولت محترم که به هر علت - از جمله پیوندهای نه چندان ناشناخته - حاضر نیستند دست از همراهی آمریکا و یا به بیان دقیق‌تر دست از کاسه‌لیسی آمریکا بردارند، از هم‌اکنون تلاش گسترده‌ای را برای تغییر صورت مسئله آغاز کرده‌اند. از جمله آن که، بلافاصله بعد از اظهارات صریح آقای سیف که «برجام تقریبا هیچ دستاورد اقتصادی برای ایران نداشته است»، از یکسو، اظهارات ایشان را سانسور کرده و از سوی دیگر حجم انبوهی از به اصطلاح تحلیل و تفسیرهای من درآوردی را روانه رسانه‌ها کرده‌اند که مگر قرار بود، برجام مشکلات اقتصادی را حل کند؟!
این شارلاتانیزم رسانه‌ای در حالی است که؛
الف: همین جماعت در اولین روز بعد از اجرایی شدن برجام، تیترهای اول رسانه‌های زنجیره‌ای و تحت اجاره خود را به آغاز رونق اقتصادی و خروج از تحریم اختصاص داده بودند. و به عنوان نمونه - فقط نمونه - روزنامه ایران با تیتر درشت در صفحه اول خود از «فروپاشی تحریم» خبر داد! روزنامه ابتکار تیتر زد که «تحریم‌ها‌رفت»! روزنامه اعتماد از «صبح بدون تحریم»! خبر داد، روزنامه قانون با تیتر درشت نوشت «خلاص شدیم»! روزنامه شرق در تیتر تمام صفحه خود آورد «اینک بدون تحریم»! وقایع‌اتفاقیه تیتر زد «یک روز خوب برای دنیا»! و...
ب: آقای رئیس‌جمهور؛ از برجام با عنوان «آفتاب تابان» یاد کرد و پیروزی دولت در رفع تحریم‌ها را «دستاورد بزرگ» نامید! و تاکید کرد که برجام، سرمایه می‌آورد، مشکلات را حل می‌کند! اشتغال می‌آفریند! عزت و احترام ملت ایران را در پی دارد! برجام آغاز حرکت شتابان اقتصادی کشور است! موفقیت 23 تیر، نتیجه دعای سحرخیزان ماه رمضان بود! مردم آثار مثبت و موفقیت‌آمیز برجام را قدم به قدم لمس می‌کنند! برجام یک آفتاب تابان است، وقتی که فردی چشمش را ببندد می‌گوید که شب است و او باید چشمش را باز کند و ببیند که برجام آفتاب است! و...
ج: حالا باید از رئیس‌جمهور محترم پرسید آیا شارلاتان‌هایی که امروزه ادعا می‌کنند «مگر قرار بود برجام گشایش اقتصادی بیاورد که اگر نیاورده باشد، ناکام و نافرجام تلقی شود»؟! در پی فریب دولت محترم و ادامه راه خسارت‌آفرینی که تاکنون دنبال شده است، نبوده و نیستند؟! و آیا اولین گام موثر و ضروری رئیس‌جمهور محترم آن نیست که این دروغ‌پردازان کاسه‌لیس را از اطراف خود براند و سپس با نگاهی واقع‌بین برای پیشگیری از ادامه خسارت‌های فاجعه‌بار، چاره‌اندیشی کند؟
6- و اما، مگر نه این که قرار بود اگر هر یک از طرفین توافق هسته‌ای تعهدات خود را زیر پا بگذارند، طرف مقابل نیز اقدامات انجام شده را بازپس گیرد و از ادامه همکاری خودداری ورزد؟ اگر اینگونه بوده است - که هست - و اساسا هر پیمان و توافق‌نامه‌ای تنها با پایبندی طرفین توافق قابل ادامه است، اکنون نوبت جمهوری اسلامی ایران است که اولا؛ ادامه همکاری در اجرای تعهداتی که برعهده گرفته بود را متوقف کند و ثانیا؛ اقدامات انجام شده را که قرار بود بازگشت‌پذیر باشند، به حالت اولیه بازگرداند!
دولت محترم، متاسفانه و علی‌رغم توصیه‌ها و هشدارهای دلسوزان، بی‌آن که تضمین محکم و غیرقابل تغییری از حریف بگیرد، بسیاری از تعهدات خود را به صورت کاملا یکجانبه و به گونه‌ای که قابل بازگشت نیست، عملیاتی کرده است، که این اقدامات شتابزده و برخاسته از اعتماد بی‌علت به حریف اگرچه خسارات فراوانی در پی داشته است ولی می‌تواند - و باید - با ازسرگیری فعالیت‌های متوقف شده جبران شود.
و از سوی دیگر، انتظار آن است دولت محترم ضمن از سرگیری فعالیت‌های متوقف شده، رسما اعلام کند که از انجام تعهدات بعدی نظیر اجازه بازرسی از تاسیسات هسته‌ای، خودداری کرده و به غنی‌سازی نامحدود که NPT آن را حق کشورهای عضو دانسته است ادامه خواهد داد و...
و بالاخره دولت محترم باید مطمئن باشد که درصورت انجام این اقدامات انقلابی، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، و به قول هفته‌نامه آمریکایی «ویکلی استاندارد» تمام رؤسای‌جمهور آمریکا از کارتر تا اوباما در یک نقطه با امام خمینی(ره) اشتراک نظر دارند و آن، این که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
http://kayhan.ir/fa/mobile/news/72600/694
 ·  Translate
7 comments on original post
16
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
دو روز قبل از شهادتش گفت :
کسانی که با خون شهدا و ایثار و استقامت و تلاش سربازان گمنام، عنوانی پیدا کرده‌اند، مواظب خود باشند، اخلاق اسلامی را رعایت کنند و بدانند که هر که بامش بیش برفش بیشتر.....
هدیه به روح شهید مصطفی ردانی پور
https://telegram.me/ammarzabehi
 ·  Translate
23 comments on original post
12
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
به امید یک نگاه!

پ.ن: تو بیانیه کنفرانس اسلامی هم چند بند ضد ایرانی و ضد حزب‌الله وجود داره!
پ.ن۲: این عکس و فیلمش هم سوژه ای شده برا خودش!
#دیپلماسی_ظریف_روحانی
 ·  Translate
75 comments on original post
7
1
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
سر به‌ سرش‌ مي‌گذاشتيم‌.
ـ بچه‌ آخه‌ تو اين‌كاره‌اي‌؟ اومديم‌ و توي‌ عمليات‌ نتونستي‌ معبر رو بازكني‌. اون‌ وقت‌ ما چي‌ كار كنيم‌؟
ـ اون‌ وقت‌؟ اون‌ وقت‌ حبيب‌ كه‌ نمرده‌. خودمو مي‌اندازم‌ رو موانع‌. شما ازروي‌ من‌ رد مي‌شين‌.
 شب‌ عمليات‌، همان‌ توي‌ آب‌ درگيري‌ شروع‌ شده‌ بود. فرصت‌ نبودتخريب‌چي‌ها سيم‌خاردارها را باز كنند.
حبيب‌ سر حرفش‌ بود......!!!
هدیه به روح شهدای سیزده ساله
https://telegram.me/ammarzabehi
 ·  Translate
28 comments on original post
21
2
Ehsan Emami's profile photo
 
یکی از همین بچه ها که خودش را روی سیم خاردار انداخت و معبر باز کرد ولی با شکم پاره و تن رنجور زنده ماند توسط شورای محترم نگهبان رد صلاحیت شد ...
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 

با این همه گشایش های فراوان برجام، چرا دولت کاری نمی کند؟
-------
وقتي با وجود يك عدد برجامي كه خدا آورده و خورشید تابان و نعمت الهي و افتخار سياسي تاريخ ايران و پيروزي ملي و حقوقي و سياسي است و آواره هاي ريخته شده بر روي پيست اقتصاد ايران را برداشته و مسير را همواره كرده و فصلي نو در اقتصاد ايران باز كرده و با وجود برقراری سوئيفت و لغو تحريم هاي نفتي و بيمه اي و بانكي و كشتيراني و گشايش صدها ال سي در بانك هاي خارجي و بازگرداندن ده ها ميليارد دلاور اموال ايران به داخل كشور و با اين همه گشايش هاي فراوان و باز شدن درب بازارهاي خارجي به روي مردم ايران و چه و چه، هنوز دولت روحاني توانايي خروج ايران از ركود را ندارد و همچنان توليد تعطيل و بازار در ركود و مسكن در ركود و بيكاري بيشتر و ...؛ آيا اين دولت نبايد بازخواست شود كه با وجود اين همه گشايش هاي فراوان، به چه كاريد كه زندگي مردم هيچ تكاني نمي خورد؟ آيا اين تكان نخوردن زندگي ملت، نشان از «بي عرضگي» دولت ندارد كه توان بهره جويي از اين همه گشايش هاي فراوان را كه خود به آن اذعان كرده، ندارد؟

بله؛ ببخشيد، حواسم نبود كه فقط سه ماه گذشته، 30 سال از برجام نگذشته كه؛ پس 30 سال ديگر مي بينيم هم را؛ فعلاً ياعلي :)

پی نوشت: لازمه بگم توصیفات فوق در مورد برجام همگی از متن سخنرانی های آقای متخصص امنیت ملی برداشته شده است؟

 ·  Translate
31 comments on original post
9
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
اینایی که الان دارن برای این #جاسوس #امید_کوکبی بر سر و سینه میزنن، همونایی هستن که تو سال ۸۸ بالای قبر خالی ترانه موسوی، سعیده پورآقایی، عاطفه امام و ... اشک میریختن؛ و سران فتنه هم تو مراسم ختمشون شرکت میکردن!
#freeomid
 ·  Translate
5 comments on original post
15
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
کلمات را به فحشا کشانده اند
+یامین پور و.

گفته شده بود #برجام مثل عملیات های پرافتخار دفاع مقدس بود، مثل کربلای پنج یا والفجر هشت؛

در تاریخ نیامده که صدام بعد از کربلای یک یا والفجر مقدماتی خودش پیشنهاد عملیات های بعدی مثل والفجر یک و دو و سه را داده باشد؟!

اما امروز دشمن با اشتیاق پیشنهاد عملیات های بعدی را می دهد... پیشنهاد برجام دو و سه و...

️آلبر کامو گفته بود کلمات، فاحشه شده اند؛ برای هر معنایی حامله می شوند. دیگر نمی توان به اصالت و هویت کلمات و معانی آنها اعتماد کرد... گاهی به کلمات تجاوز می شود؛ به معنای "دفاع" ، "مقدس"، "غرور و تعصب دینی"، "افتخار" و...

️افزون بر همه #دلواپسى ها، اکنون دلواپس زبان و ادبیات فارسی هم باید باشیم.

https://telegram.me/joinchat/A4QtSDu4bQJpxcBfil558g
 ·  Translate
12 comments on original post
15
1
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
به جنگ امریکا می رویم....!!
وقتي قرار شد كه به منطقه طبس برويم، محمد گفت: اول نمازمان را بخوانيم . . . من نمازم را خواندم. ولي محمد هنوز در گوشه حياط سپاه مشغول نماز بود. اين بار نمازش حال ديگري داشت. بعد از آنكه نمازش تمام شد، يكي از برادرها به شوخي گفت: نماز جعفر طيار مي‌خواندي؟ او با خوشحالي پاسخ داد: به جنگ آمريكا مي‌رويم. شايد هم نماز آخرمان باشد.
هدیه به روح شهید محمد منتظر قائم
https://telegram.me/ammarzabehi
 ·  Translate
18 comments on original post
12
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
حماسه دیپلماتیک

اگر اشتباه نکنم، برای نخستین بار در تاریخ است که سازمان همکاری اسلامی اقدام به انتشار بیانیه علیه ایران می کند؛ آن هم در حضور رئیس جمهور.

خدا قوت به حرفه ای ترین دیپلمات های تاریخ ایران.

پی نوشت: آقای عراقچی فرموده اند ما با این بندها مخالف بودیم.
 ·  Translate
3 comments on original post
6
‫یـا لثـارات الـحـ ـسـیـن (‪Udhab‬‏)‬‎'s profile photoNaser Azadnia's profile photo‫علی مدیر‬‎'s profile photobaba noel's profile photo
4 comments
 
زهن فاحشه ای داری
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
مشهد پایگاه تجمع انقلابیون و امید آینده انقلاب اسلامی است...

دستور فوری تولیت آستان قدس برای انتقال مجروح مدافع حرم به بیمارستان مجهز رضوی

🔹در پی انتشار خبری در فضای مجازی در خصوص وضعیت نامناسب درمانی و نگهداری یکی از جانبازان قطع نخاع مدافع حرم، حجت الاسلام رئیسی از این جانباز عیادت کرد.
🔹وی پس از مشاهده این وضعیت دستور انتقال این جانباز به بیمارستان رضوی را برای ادامه درمان صادر کرد.

🔹در معاینات اولیه مشخص شد این مجروح بر اثر نگهداری غیراستاندارد دچار آبسه عفونی شده و فورا باید جراحی شود.
@hemayatshohada
 ·  Translate
2 comments on original post
17
Naser Azadnia's profile photoHossein Faryad's profile photo
2 comments
 
این چه عنوانیه بلد شده، اگه اینطور پایگاهیه که این اتفاقات نباس توش بیفته
 ·  Translate
Add a comment...
People
Have her in circles
31,669 people
Farhat Nawaz's profile photo
NaSyM MoNsTeR OPETH's profile photo
‫طیبه قره داغی‬‎'s profile photo
VaReS PaNaH's profile photo
Mohammed Fekry's profile photo
ahmed jabbar's profile photo
‫محمد حیدری پور‬‎'s profile photo
Mostafa Mahvi's profile photo
mullak Rwhy's profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
مشهد
Previously
مشهد - مشهد، شیکاگو
Work
Occupation
مدرس نرم افزار
Employment
 • جهاد دانشگاهی
  مدرس نرم افزار‎, present
Education
 • YMCA college - Chicago
  Electronic, 1976 - 1978
 • Ferdowsi University
  Biology, 1981 - 1985
 • Azarm High School
  Mashhad - Iran, 1974 - 1975
Basic Information
Gender
Female