Profile

Cover photo
Mansure Morgan
Works at جهاد دانشگاهی
Attended YMCA college - Chicago
Lives in مشهد
31,504 followers|7,298,100 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
دمت گرم رزمنده
مرد می‌گریست. عاقل مردی بود، می‌گفت بد کردید. می‌گفت و گریه می‌کرد. لابد زخم تازه، طعنه به جراحت‌های کهنه دفاع مقدس زده بود که کار مرد به اورژانس کشید.

او یک دلواپس است؛ از زمره آنهایی که می‌گویند کاسب تحریم‌اند. وقتی پرونده استیضاح وزیر علوم سابق (فرجی‌دانا) پیش آمد و او از پیش‌آهنگان بود، گفتند دلواپس است، چون برادرش بورسیه غیرقانونی گرفته است. بورسیه و ما ادراک ما البورسیه! 28 مرداد 93 بود. مرد گفت «باید اعتراف کنم یکی از برادرانم از بورسیه استفاده کرده!» اقرار العقلاء علی انفسهم جائز! چشم ما روشن آقای علی‌اصغر زارعی! خب!
«ادعا کرده‌اند نام برادران من در فهرست بورسیه‌های غیرقانونی وجود دارد. البته باید اعتراف کنم که یکی از برادرانم از بورسیه استفاده کرده؛ اما نه بورسیه دکترا؛ بلکه بورسیه «شهادت» که در دوران جنگ تحمیلی نصیب وی شد. احتمالا منظور این بداخلاقی‌ها هم همین بورسیه شهادتی بوده که نصیب برادر من شده است. یکی دیگر از برادرانم نیز چندماه پیش فوت کرد که کارگر بود و تحصیلات دانشگاهی نداشت که بخواهد از بورسیه دکترا استفاده کند. دیگر برادرم هم که زنده است، همین‌طور اصلا تحصیلات دانشگاهی ندارد که بحث بورسیه دکترایش مطرح باشد. بنابراین، می‌ماند همان یک برادرم که شهید شد و احتمالا منظور از این هیاهو، بورسیه شهادت بوده که نصیب برادرم شد».
نوش جانت این تیرهای ملامت! «یا ایها الذین آمنوا من یرتد منکم عن دینه فسوف یأتی الله بقوم یحبهم و یحبونه ... یجاهدون فی سبیل‌الله و لایخافون لومه لائم». غم حقیقت را خوردن و طعنه شنیدن، سنت جوانمردان است.
علی‌اصغر زارعی اکنون یک «برند» که نه، یک پرچم است؛ او علمداری است که راه گم نشود. در غیرت و مردانگی او همین بس که آبان 1387 وقتی مطلع شد مدیرکل پارلمانی دولت وقت برای منتفی کردن یک استیضاح، چک 5 میلیونی به برخی نمایندگان می‌دهد، رفت و سیلی به گوش او نواخت.
علی‌اصغر زارعی دیروز اما نه به گوش فلان نماینده  و دولتمرد سیلی نزد. سیلی‌ای اگر زد همان بود که گفت و گریست؛ بی‌آبرویی کردید! این سیلی نجیبانه، سیل خواهد ساخت زیر پای همه بی‌خیال‌ها و سهل‌انگارها و سهل‌اندیش‌ها که پلی شده‌اند برای عبور و نفوذ دشمن ... حتی اگر کار رزمنده «علی‌اصغر» به اورژانس کشیده باشد.
دمت‌ گرم رزمنده!

#کیهان  
 ·  Translate
7 comments on original post
7
ali raz's profile photo
ali raz
 
آره ابجی شما و همفکرا تون معصوم هستید، و خدا هم در قیامت بر اساس نظراتتان به احوالات مردم نمره میدهد. 
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
روز به روز داره دیدگاهم به قراردادهای استعماری زمان قاجار منصفانه تر میشه :)
واقعا بهتر از این نمیشده خوب. تازه نظام هم که شاهنشاهی بوده نظام مقدس جمهوری اسلامی با خدمتگذاران پاکدستش سر کار نبودن. بعضاً حتی بعضی از مسئولین حکومت قاجار عامل و جاسوس انگلیسی و روسیه بودن الان که اصلا اینطوری نیست. شما ببین با چنین وضعیتی قراردادهای رویترز و گلستان و ترکمنچای و توتون و تنباکو و ... به عنوان یک پیروزی ملی برای کشور بودن. بعضاً درست تحلیل کنیم بین اینها ترکمنچای که از همه معروف تره به معنای واقعی نرمش قهرمانانه بوده. 2 تا استان دادیم عوضش 33 تا حفظ کردیم.
من به نوبه خودم این پیروزی بزرگ رو به محضر ملت ایران تبریک میگم.

پ.ن : تصاویر دیگه از این افتخارات هست که قابل پخش نیست :)
پ.ن 2 : البته نرمش قهرمانانه طبق تفسیر آقایونی که میگن درس کربلا هم درس مذاکره است وگرنه نرمش قهرمانانه واقعی چیر دیگریست.
 ·  Translate
12 comments on original post
27
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
امروز صبح بیرون بودم، صدای یه پسربچه دستفروش رو شنیدم که داشت برای دستگیره هاش تبلیغ می کرد. قبلا دیده بودمش. خیلی کوچیک و ریزه میزه س. خیلی! داد می زد بدو دستمال عالی، دو تا پونصد، بدو فقط پول دوختشو می دی!
رسیدم سر بساطش دیدم با لباسای کهنه نشسته و دو تا تیکه کارتن جلوشه، روی یکیش دو تا نعلبکی و سه چهار تا استکان کهنه گذاشته و روی اون یکی کلی به قول خودش دستگیره یا دستمال کهنه، که بیشترش از پارچه پرده ای کدری بود که با نخ قرمز دوخته شده بود.
واقعا به هیییییچ دردی نمی خوردن و خب همه مثل من این صحنه رو می دیدن و رد میشدن. یک قدم ازش رد شدم و تصویر دستمال ها هنوز جلوی چشمم بود که یه هو حقیقت مثل موج انفجار خورد توی صورتم.
یه هو مغزم کار افتاد و حالیم شد این صحنه ای که دیدم یه تجارت ناشیانه ناموفق نیست، ته ته ته فقر و غیرته! واقعا یه پسر بچه شیش هفت ساله ی خیلی ریزجثه با اون سر و وضع کهنه و آشفته، کنار یه بساط از دستمال های دست دوز از پارچه های خیلی کهنه و دو تا نعلبکی کهنه برای فروش یعنی چی؟
یعنی هیچ پولی ندارن و باید یه چیزی می فروختن تا کمی پول دست و پا کنن و هیچی به جز این پارچه کهنه ها اون دو تا استکان نعلبکی کهنه توی خونه نداشتن ولی باز نرفتن گدایی! همونا رو سر هم کردن و آورده بفروشه. حتی مادر یا خواهرش جلوی چشمم می اومدن که با چه اندوهی نشسته بودن اون دستمالا رو دوخته بودن.
یه پنج تومنی تو کیفم بود. گفتم پول خرده داری پولم پنج تومنیه؟ خیلی مردونه گفت الان درستش می کنم و فرز پرید و پنج تومن از مغازه روبرویی خرد کرد. توی این فاصله یه خانم مسن اومد پیشم و آروم پرسید این دستمالا به چه دردی می خوره؟ گفتم هیچی! گناه داره معلومه خیلی ندارن که اینا رو می فروشه. گفت همینجوری بهش پول بده. گفتم بیشتر بهش می دم ممکنه همینجوری قبول نکنه.
اومد و به جای پونصد چهار و پونصد بهش دادم. قبول نکرد و با اخم گفت باید به اندازه پولت ازینا برداری! خیلی مردونه و مغرور حرف می زد. یه خانم دیگه هم از راه رسید و بهش یه پولی داد. گفت نمی گیرم. گفت حالا بگیر من دستمال لازم ندارم. پسره گفت به خدا نمی گیرم.
خانم این طرفیه به خانوم اون طرفیه اشاره که وقتی حواسش نبود پولو بذار و برو!
خانومه همه مثلا ادای نگاه کردن و زیر و رو کردن دستمالها رو درآورد ولی پولو گذاشت لای دستمالا.
یه هو پسره قاطی کرده که پولو بردار! یا دستمال ببر یا پولو بردار!

دلم می خواست همونجا بشینم چادرمو بکشم روی سرم و های های گریه کنم. چقد مرد بود آخه این یه ریزه بچه. نمی دونستم باید چه طوری کمکش کنم. و الانم نمی دونم با این دستمالا چه کار کنم!
 ·  Translate
45 comments on original post
16
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
شادی اصلاحطلبان از شهادت سردار همدانی یا چرا اصلاحطلبان با القاعده (النصره) و داعش همداستانند؟
نوشته‌ی +یامین پور و. 

روزنامه اصلاح طلبی که با کمال وقاحت متن گزارش بی بی سی را منتشر کرد و نیمی از گزارش را به نقش سردار همدانی در مقابله با فتنه معترضان 88 اختصاص داد!

خوشحالی کینه توزانه این روزنامه از شهادت سردار همدانی هم از تیتر سخیف و توهین آمیزشان معلوم است و هم از متنی که اگر ندانیم روزنامه ای داخلی است، خواهیم گفت روزنامه رسمی داعش است. 

باور اینهمه کینه و پستی از یک هموطن آنهم در قبال شهادت یک سردار بسیار دشوار است. 

الله اکبر از این جماعت پست و رذل.

از وقتی شادی و پایکوبی جنبش سبزی های رذل را در شهادت سردار همدانی دیده ام از غصه و درد به خود می پیچم. این حد از دنائت و حیوان صفتی را از یک ایرانی نمی توانم باور کنم. عجیب است که مجاهدانی برای امنیت مردمان شان صدها کیلومتر آنسوتر در جنگ با تروریستهای کثیف داعش باشند و هم وطنان شان در کافه های بی خیالی برای "کشته شدن شان" جشن بگیرند. تاریخ اینهمه بلاهت و رذالت را برای هیچ قومی ثبت نکرده است و امروز برای این جماعت فتنه گر سبز نوشت تا سالها مایه ی شرمساری و سرافکندگی ایرانیان باشد. 

اینان نمی دانند اگر مجاهدت امثال سردار همدانی نبود، مادر و خواهرشان را به جهاد نکاح می بردند و خودشان روزی چند وعده باید برای اسافل اعضای نوادگان ابوسفیان انجام وظیفه می کردند!

از #لاشخورهای_وطنفروشی که حرمت حسین فاطمه علیهما السلام را در عاشورا نگه نداشتند، نباید انتظار داشت حرمت حسین همدانی را نگه دارند... بی شک آنها منتطر شهادت سردار قاسم سلیمانی هم هستند تا جشن و شادمانی شان کامل شود و براى آن دل های کثیف شان را ریسه بکشند...

از خانواده های عظیم الشان شهدا بابت انتشار تصویر بالا پورش می طلبم؛ اما لازم بود همه بدانیم در همسایگی مان چه جانواران کینه توزی به انتظار نشسته اند...

#شهید_حسین_همدانی #مدافعان_حرم 


منبع: https://telegram.me/yaminpour
 ·  Translate
7 comments on original post
11
mehdi m2's profile photofarzane ahmadi's profile photo
2 comments
 
خب اینکہ چیزی رو از دشمنی نمیرسوند گفتہ نقش مھمی در برخورد با ... داشتن!
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
اوایل انقلاب ماشین ژیان داشت.
 بهش گفتم : بابا این همه ماشین توی پارکینگ ، چرا یکیش رو بر نمی داری سوارشی؟
می گفت: همین هم از سرم زیاده.
از استانداری دو تا حواله پیکان فرستادند . هر پیکان ، چهل و پنج هزارتومان  یکی برای صیاد و یکی برای من . صدایش رو در نیاوردم . نود هزارتومان جور کردم و ریختم به حساب
وقتی فهمید ، با ناراحتی گفت: کی پیکان خواسته بود؟
ماجرا را گفتم
گفت: پولم کجا بود
ژیانش را گرفتم و فروختم بیست هزار تومان و بیست و پنج هزارتومان هم براش وام گرفتم تا خیالش راحت شد
چند سال بعد ستاد مشترک ارتش بهش حواله حج داد قبول نکرد که با پول ستاد بره حج پیکانش رو فروخت خرج مکه اش کرد
هدیه به روح شهید صیاد شیرازی  
 ·  Translate
124 comments on original post
31
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
سردار سرافراز شهید همدانی در کنار رهبر انقلاب
رهبر انقلاب در پیام به مناسبت شهادت سردار سرافراز، شهید حسین همدانی مرقوم داشتند: «این رزمنده‌ی قدیمی و صمیمی و پر تلاش، جوانی پاک و متعبّد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن اسلامی و نظام جمهوری اسلامی گذرانید و مقطع پایانی عمر با برکت و چهره‌ی نورانی خود را در دفاع از حریم اهل‌بیت علیهم‌السلام و در مقابله با اشقیای تکفیری و ضد اسلام سپری کرد، و در همین جبهه‌ی پر افتخار به آرزوی خود یعنی جان دادن در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل الله نائل آمد.»
به همین مناسبت پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR تصویری منتشرنشده از سردار شهید حسین همدانی در کنار رهبر انقلاب را منتشر می‌کند.
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=31041
 ·  Translate
74 comments on original post
41
1
‫محمد طارق الزيدي‬‎'s profile photo‫علی جعفری خرمی‬‎'s profile photo
 
الله يرحمه هنيئا له الجنه
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
جنگ کثیف روانی‌
از صفحه فیس‌بوک شهریار شمس مستوفی:

این روزها و بعد از تهدید ‫‏صالحی‬ توسط ‫روح‌الله‌ حسینیان‬ در مجلس به قتل؛ عکس صفحه نخست روزنامه صبح امروز 1378 با این نقل قول از حسینیان که" آخه باباجون، ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم" دست بدست می شود و در صفحات شبکه های اجتماعی میچرخد . سخنی که هیچگاه از دهان حسینیان خارج نشد. در سال 78 من در روزنامه صبح امروز کار میکردم نوار سخنرانی حسینیان درجمع شاگردان مدرسه حقانی در مورد کشته شدن سعید امامی در زندان به روزنامه رسید و یکی از همکاران آنرا پیاده و برای چاپ آماده کرد. پس از انتخاب این تیتر برای مطلب و چاپ آن، تکذیبه ای از حسینیان به روزنامه رسید مبنی بر اینکه این جمله را او نگفته است پس از گوش کردن دوباره نوار مشخص شد اصل جمله این بوده است: "آخه ما خودمان والله یک زمان قاضی بودیم، یک زمانی زندانبان بودیم. تاکنون صدها نفر واجبی خوردند و نمردند. " اما به اشتباه همکار ما قاضی را قاتل شنیده بود البته اصلاحیه خبر چاپ شد اما جمله "ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم" برای همیشه به نام حسینیان ثبت شد.

https://www.facebook.com/shahriar.mostofi/posts/10205241730027447?fref=nf

پ.ن.: تشکر از صداقت این خبرنگار
 ·  Translate
11 comments on original post
17
1
HamidReza bayat's profile photoMansure Morgan's profile photoMohamadbagher Heidari's profile photo
2 comments
 
من خودم شنیدم که گفتید خیلی جالب بود
:))))))))))))))))))))))))
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
بدون شرح! :)

با آغاز فصل مدارس، سفرهای استانی دولت هم آغاز شد. :دی
 ·  Translate
8 comments on original post
19
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
IOF KILLD 15 OLD PALESTINE GIRL TODAY 
3 comments on original post
13
1
mudassar shabir's profile photoMohammedsaeeyd abdul hammed's profile photo
 
انا للە و انا الي رجعون
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
امام خمینی (رحمة الله علیه):
23 اردیبهشت 1363
اگر فرصت پیدا بکنند و شما توجهتان کم بشود اسلام را امروز ریشه کن خواهند کرد. امروز غیر از دیروز است. دیروز نفهمیده بودند قدرت اسلام را، امروز فهمیدند...امروز منافعشان هم در خطر است، ما شکی نداریم. برای اینکه آنها می‌خواهند بیایند خلیج فارس را هم بگیرند، نفتهای همه را ببرند، اسلام مانع از این است.
صحیفه امام، جلد 18، صفحه 428

11 شعبان 1404
إن القوى الكبرى تتطلع للقضاء على الاسلام. فاليوم غير الأمس. فهي بالأمس لم تكن تعرف قوة الإسلام، ولكنها اليوم أدركت‏.. إننا لانشك في أن مصالحها اليوم معرّضة للخطر. لأنها تريد المجي‏ء إلى الخليج الفارسي والسيطرة على البترول والاسلام يمنعها من ذلك.

May 13, 1984
If they find the opportunity and if your attention is diminished, they will eradicate Islam today. Today differs from yesterday. Yesterday they had not come to realize the power of Islam; today hey have realized that...Today their interests are at stake. We have no doubt in it, because they want to occupy the Persian Gulf as well and pump the oils, but Islam is hindering them.
‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌
#امام_خميني #امام_خمینی #رهبر #ایران #إيران #شیعه #مسلم #إسلام #خمینی #اسلام #قائد #خميني #شيعة #مرجعیت #مرجعیت
#islam #Iran #ayatollah #khomeini #imamkhomeini #islam #shia #moslem #tehran #emamkhomeini #islamic_________

https://telegram.me/imam_ir

___________
 ·  Translate
1 comment on original post
14
1
‫مریم وکیلی‬‎'s profile photo
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
احسنت به این تحلیل وارده
[دست به دست کنید به دست اهلش برسه تا از خامی در بیان!]
اتفاقا بنده به این آزمایش موشکی در روز حساس مجلس برای برجام، بشدت مشکوک هستم و آنهم توسط وزارت دفاع دولت یازدهم. اگر توسط سپاه انجام شده بود باز یک چیزی می‌شد گفت. ولی این آزمایش با چراغ سبز و هماهنگی 5 + 1 انجام شده تا مخالفان برجام بخصوص نمایندگان مخالف و منتقد برجام را در این روز حساس خلع سلاح کنند.
ان‌شاءالله که این گونه نباشد.

آقا در جریان این مورد نبوده و وگرنه وزیر دفاع نمی اومد پیام تبریک بده به رهبری و می‌گفت طبق دستور آقا آزمایش انجام شده!

به هر حال به این حرکت وزارت دفاع دولت بنفش مشکوکم! چطور آزمایش مدرنترین موشک بالستیک رو گذاشتن امروز... جنگ روانی است علیه مخالفین برجام صدردصد
 ·  Translate
33 comments on original post
32
Madi Rahil's profile photoE.H.S.S B's profile photoMAHMOOD JAVAN's profile photokhorshid dana's profile photo
7 comments
 
نمیدونم جلاد هستند یا نماینده مجلس ...البته قبلا گفته آدمکش بوده
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
عجب مناجات قشنگیه ؛از خواجه عبدالله انصاری

بارالها…
از كوي تو بيرون نشود
پاي خيالم
نكند فرق به حالم ....
چه براني،
چه بخواني…
چه به اوجم برساني
چه به خاكم بكشاني…
نه من آنم كه برنجم
نه تو آني كه براني..
نه من آنم كه ز فيض نگهت چشم بپوشم
نه تو آني كه گدا را ننوازي به نگاهي
در اگر باز نگردد…
نروم باز به جايي
پشت ديوار نشينم چو گدا بر سر راهي
كس به غير از تو نخواهم
چه بخواهي چه نخواهي
باز كن در كه جز اين خانه مرا نيست پناهی
 ·  Translate
4 comments on original post
48
1
PESAR LATIF's profile photo
Add a comment...
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
مشهد
Previously
مشهد - مشهد، شیکاگو
Work
Occupation
مدرس نرم افزار
Employment
 • جهاد دانشگاهی
  مدرس نرم افزار‎, present
Education
 • YMCA college - Chicago
  Electronic, 1976 - 1978
 • Ferdowsi University
  Biology, 1981 - 1985
 • Azarm High School
  Mashhad - Iran, 1974 - 1975
Basic Information
Gender
Female