Profile

Cover photo
Mansure Morgan
Works at جهاد دانشگاهی
Attended YMCA college - Chicago
Lives in مشهد
32,102 followers|7,532,903 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
اعضای #شورای_شهر_تهران؛ شرمتان باد
ماموران قلدر #شهرداری را به جان ضعیف ترین و بی پناه ترین قشر جامعه که بار تورم و رکود را یکجا به دوش می کشند، انداخته اید؟!
زورتان به نمایشگاه داران و #صاحب-برندهای #سرمایه_دار و کاسبان #رشوه بده هم می رسد؟! خبر: اعضای شورای شهر تهران با اصلاح اساس نامه شرکت شهربان، این شرکت را موظف کردند با دستفروشان مانند متکدیان برخورد کند.
http://shora.tehran.ir/default.aspx?tabid=68&ArticleId=5410

#دستفروش
#چمران
 ·  Translate
2 comments on original post
15
1
miss manager's profile photo‫جم علی‬‎'s profile photoMANSOOR HAKOM's profile photon saberi's profile photo
4 comments
 
چ مسخره!یعنی چی شرمتان باد! مگه قرار بزننشون، بساطشونو جمع میکنن، کی میدونه این جنسایی ک فروخته میشه چیه و از کجا میاد، هیچ پاسخگویی وجود نداره، هر جنس فاچاق،دزدی، خارج از استاندارد و ...، خیلی هم تصمیم درستیه
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
14
3
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
STOP Killing in #Kashmir  
کشتار در #کشمیر  را متوقف کنید

با انتشار تصویر خود همراه با نوشته بالا در فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاس، و دیگر شبکه های اجتماعی، از مردم مظلوم #کشمیر حمایت کنید. 😢

__________________________________
کمپین حمایت از مسلمانان مظلوم کشمیر برای قوت قلب این عزیزان در پایداری و مقاومت در برابر ظلم و ستم:
https://telegram.me/joinchat/BcdgvT-msWO_zoRh_0oejg
 ·  Translate
3 comments on original post
18
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
تحصیل غیرقانونی #حسین_فریدون در مقطع دکترای دانشگاه شهید بهشتی

حسین فریدون در سال ۹۳ یعنی یکسال پس از روی کارآمدن دولت #برادر خود، طی نامه‌ای از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه شهید بهشتی معرفی و تاکید می‌شود که وی به عنوان دانشجوی دکترای روابط بین‌الملل! در این دانشگاه مهم کشور به تحصیل بپردازد.

شورای گروه علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتی پس از معرفی حسین فریدون توسط سازمان سنجش، با اکثریت آرا به جد با این رانت ویژه مخالفت و این مسئله را به سازمان سنجش اعلام می‌کند.

امّا حسین فریدون دست از پیگیری برنداشته و به همین دلیل مجدداً بعد از مدتی سازمان سنجش نامه‌ای به دانشگاه شهید بهشتی نوشته و می‌گوید حسین فریدون یک سال قبل در آزمون دانشگاه گیلان امتحان داده و قبول شده اما برای مصاحبه نرفته است، در صورتی که دانشگاه شهید بهشتی تمایل داشته باشد وی در این دانشگاه به تحصیل دکترا بپردازد!

مسئولان دانشگاه شهید بهشتی نیز پس از پیگیری‌های سازمان سنجش نهایتاً تصمیم‌ می‌گیرند فریدون در "پردیس دانشگاه شهید بهشتی" به تحصیل بپردازد.

نکته آنجاست که سازمان سنجش تا این لحظه حتی یک سند مبنی بر اینکه فریدون در دانشگاه گیلان هم پذیرفته شده باشد را به دانشگاه شهید بهشتی ارائه نکرده است.

نکته دیگر آن است که حتی اگر فرضاً حسین فریدون در دانشگاه گیلان پذیرفته شده باشد، اساساً توصیه سازمان سنجش به دانشگاه شهید بهشتی برای پذیرفتن فردی که در دانشگاه با تراز پایین‌تر قبول شده، امری غیرقانونی است.

فریدون هم‌اینک در مرحله پایان نامه قرار دارد، ولی اساتید دانشگاه شهید بهشتی از پذیرفتن استاد راهنمایی وی خودداری می‌کنند. تنها فردی که حاضر به پذیرش این امر شده، محمود سریع‌القلم مشاور غیررسمی حاشیه‌ساز رئیس‌جمهور است؛ با این حال شورای گروه علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتی بر مبنای قانون و به این دلیل که سریع‌القلم بناست چند وقت دیگر در قالب یک طرح مطالعاتی به خارج از کشور سفر کند، با استاد راهنما شدن وی برای حسین فریدون مخالفت کرده است.

بدین ترتیب، حسین فریدون که با #رانت بزرگ و توصیه سازمان سنجش به دانشگاه شهید بهشتی تحمیل شده است، هم‌اینک در مرحله پایان نامه خود با مشکل بسیاری روبرو شده و اساتید دانشگاه از پذیرش مسئولیت استاد راهنمایی وی خودداری می‌کنند.

پس از ماجرای رسوایی فیش‌های نجومی، این دومین رسوایی بزرگ برای حسین فریدون طی چند ماه اخیر است.
http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/04/28/1133777
 ·  Translate
28 comments on original post
9
m. javan's profile photo
 
یکی از بستگان ما در مجلس 8 نماینده بود در مجلس نهم پسرش رو برد دانشگاه شهید بهشتی بدون کنکور نشست علوم آزمایشگاهی !سال 91 هم پسرش ازدواج کرد عروسش رو برد شهید بهشتی علوم آزمایشگاهی! خب هنوز نفهمیدین پردیس دانشگاهی یعنی چی! حق دارین چون دانشگاه نرفتین که بدونین!
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
قرارداد عجیب با ایتالیا
3/6 میلیارد یوروی ایران آسفالت می‌شود!

ایتالیا طبق قرارداد 3/6 میلیارد یورویی، برای ایران 1200 کیلومتر جاده خواهد ساخت! به گزارش «وطن‌امروز» خبر قرارداد ساخت جاده‌ میان ایران و ایتالیا آنقدر شگفت‌انگیز و غیرقابل باور و غیرمنطقی بود که هیچ منبع خبری دولتی و داخلی آن را منتشر نکرد و رسانه‌ها به نقل از منابع خارجی آن را منتشر کردند. ایران مقام اول جاده‌سازی در منطقه را دارد و حتی در سایر کشورهای جهان مهندسان ایرانی در حال جاده‌سازی هستند اما دولت در یک اقدام شگفت‌آور قراردادی به ارزش 3/6 میلیارد یورو با ایتالیا امضا کرده است. منابع غربی مثل رویترز و یورونیوز از رم، پایتخت ایتالیا خبر دادند دولت ایران و سازمان دولتی بزرگراه‌های ایتالیا (آناس)، قراردادی 3 میلیارد و 600 میلیون یورویی برای ساخت و مدیریت بزرگراهی به طول 1200 کیلومتر امضا کردند. آناس اعلام کرد نخستین قطعه این بزرگراه که 350 کیلومتر طول دارد تا سال 2022 و با هزینه 600 میلیون یورو ساخته خواهد شد. این بزرگراه، بندر جنوبی امام‌خمینی را به شهر مرزی بازرگان که در شمال غرب کشور قرار دارد متصل می‌کند. به گزارش رویترز، ایتالیا پس از توافق هسته‌ای پارسال به سختی در تلاش است قراردادهای عمده‌ای با ایران منعقد کند. ژانویه گذشته(بهمن 1394)، ایتالیا نخستین مقصد اروپایی حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران بود و پس از آن ماتئو رنتزی، نخست‌وزیر آن کشور در ماه آوریل (فروردین) از ایران دیدار کرد. آناس اعلام کرد قراردادی که روز پنجشنبه با وزارت راه ایران امضا کرده است، در پی تفاهمنامه‌ای بود که بهمن 94 به تایید طرفین رسید.

سکوت دولت
جالب اینکه درباره قرارداد مهم جاده‌ای ایران و ایتالیا که ارزش بسیاری برای طرف ایتالیایی دارد مسؤولان دولت یازدهم سکوت اختیار کردند و در مدت 48 ساعت بعد از انتشار این خبر از منابع خارجی هیچ‌ واکنشی نشان ندادند. شاید در نگاه اول این سکوت خبری برای دولتی‌ها که حتی رفت‌وآمد خارجی‌ها را در رسانه‌ها فریاد می‌زنند و آن را به عنوان دستاورد معرفی می‌کنند عجیب به نظر برسد اما باید بدانیم که در صورت اجرایی شدن این قرارداد منابع مالی زیادی نصیب ایتالیایی‌ها خواهد شد در صورتی که آنها قرار است کاری کنند که بسیاری از هلدینگ‌های راهسازی کشور هم توانایی انجام آن را دارند! در سال‌های اخیر در کشور پروژه‌های راهسازی عظیمی اجرایی شده که نشان‌دهنده توانایی بالای نیروهای عمرانی داخلی است. در چنین شرایطی قرارداد جاده‌ای با ایتالیا آن هم با ارزش 6/3 میلیارد یورو غیرمعقول به نظر می‌رسد.

بدهی ایتالیا به ایران تسویه نشده
طبق گزارش‌های رسمی، ایتالیا از جمله کشورهای اروپایی است که به ایران بدهی نفتی دارد و آن را تسویه نکرده است. قطعا بخشی از قراردادهای اقتصادی ایران و ایتالیا مربوط به تسویه همین بدهی‌هاست. جالب اینکه در اردیبهشت امسال نیز شرکت پالایشگاه نفتی ساراس ایتالیا قرارداد خرید نفت از ایران را با طرف ایرانی به امضا رساند. شرکت ساراس ایتالیا که در زمینه پالایش فرآورده‌های نفتی فعالیت می‌کند اعلام کرد قرارداد خرید نفت از ایران را به امضا رسانده است. به گفته داریو اسکافاردی، مدیرکل شرکت ساراس پس از تایید بانک‌های ایتالیایی برای پرداخت پول ایران طی 2 هفته گذشته، قرارداد با ایران نهایی شده است. این شرکت ایتالیایی هنوز از زمان اعمال تحریم‌ها به ایران مقروض است و بر همین اساس مدیر شرکت ساراس 2 ماه پیش گفته بود البته بدهی‌های خود به ایران را پرداخت خواهیم کرد و این مساله در حال آغاز شدن است و ما هنوز در حال مذاکره درباره زمانبندی پرداخت این بدهی هستیم. هنوز از میزان دقیق بدهی نفتی ایتالیا به ایران خبری منتشر نشده اما بررسی قراردادهای اقتصادی ایران و ایتالیا نشان می‌دهد کشور چکمه‌ای اروپا سود زیادی از تفاهمنامه‌های اقتصادی کرده است. در جریان سفر رنه‌تزی، نخست‌وزیر ایتالیا که فروردین امسال به تهران آمده بود 7 سند اقتصادی امضا شد. منابع دولتی درباره جزئیات این تفاهمنامه‌ها گفتند: «از جمله اسناد امضاشده می‌توان به یادداشت تفاهم همکاری در زمینه گردشگری و فعالیت‌های فرهنگی، تفاهمنامه همکاری صنعتی بین وزارت نیروی ایران و وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا و همچنین چارچوب همکاری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و راه‌آهن دولتی ایتالیا اشاره کرد». یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت انی و شرکت ملی صادرات گاز ایران، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت فرودگاه‌های ایران و شرکت فرودگاه‌های میلان ایتالیا و یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت کارگاز سیستم ایران و شرکت دانیلی ایتالیا در زمینه تولید انواع مفتول، میلگرد و تسمه مورد نیاز صنایع خودرو از دیگر اسنادی است که بین ایران و ایتالیا امضا شد. همچنین سند همکاری در زمینه برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی بین ایران و ایتالیا به امضا رسید. جالب اینکه در خبر امضای تفاهمنامه ایران و ایتالیا در فروردین امسال که دولتی‌ها آن را منتشر کرده‌اند، هیچ اشاره‌ای به قرارداد جاده‌سازی نشده بود و معلوم نیست خاستگاه و پشت پرده قرارداد ایران و ایتالیا چیست؟ تنها قراردادی که مربوط به وزارت راه‌وشهرسازی می‌شود موضوع راه‌آهن‌سازی بوده است.
http://vatanemrooz.ir/newspaper/page/1931/1/160554/0

بعد از برجام هم نتونستن بدهی هاشون رو بگیرن و مجبور شدن این فرم قراردادهای مسخره رو امضا کنن!!
جوون‌های ایتالیا هم باید برن سر کار خب!!
#روحانی_مچکریم
 ·  Translate
45 comments on original post
13
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
یعنی واقعا ممکنه همچین چیزی؟!
 ·  Translate
 
جزئیات تصادف عمدي با خودروي مهدي محمدي!

نسیم/ يك دستگاه خودروي تويوتا هايلوكس با وارد كردن دو ضربه سنگين به خودروي مهدي محمدي در اتوبان كردستان قصد چپ كردن خودروي وي را داشت اما ماشين بدليل قرار داشتن در لاين سرعت وارد گاردريل اتوبان و ضارب متواري شد

موافقای #برجام یعنی انقدر وحشی و زامبی بودن ک ما خبر نداشتیم؟؟!!!!
 ·  Translate
25 comments on original post
19
Zeynab ali ashrafi's profile photoHossein Faryad's profile photoDavood Shahidi's profile photomoosa shahabyan's profile photo
6 comments
 
حالا یکی از اونوریا این داستانو میگفت همین مهدی محمدی و حسین شریعتمداری شرفشو می کشیدن جلو چشمام که آی اینا توهم زدن و خود مهم پنداری دارن و داستان سرایی میکنن کمبود محبت دارن جلب توجه می کنن
به همین روز عزیز قسم...
 ·  Translate
Add a comment...
In her circles
1,358 people
Have her in circles
32,102 people
majid asadian's profile photo
Ali Ghaiyem's profile photo
ibrahim nesto's profile photo
‫چت روم اردبیل - ارد کلوب‬‎'s profile photo
Hassanain AL-sharqi's profile photo
Nouroz ali's profile photo
CHINA's profile photo
Yasar Ahmad's profile photo
khalid hamdan's profile photo

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
نخونید از دستتون رفته!
 ·  Translate
«مجید قربانخانی» یکی از شهدای جوان دفاع از حریم اهل بیت (ع) است. که ماجرای تحول تا شهادتش تنها ۴ماه به طول انجامید تا یکی از شهدای نامی این جنگ باشد.
6 comments on original post
8
1
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
برجام همین بود؛ تمام!
ایران یک چیز بی ارزش و به درد نخور و مفت به دست آمده‌ای داد (یعنی بیشتر صنعت هسته‌ای اش را) و در مقابلش کلی چیز گرفت. همین چیزهایی که تا امروز گرفته مثلا... مثلا... مثلا... نمی دونم همین چیزهایی که گرفته دیگه!

آدم واقعا باید کور باشه تا نبینه: مثلا فرم‌های قرارداد خرید هواپیما امضا کردیم با دو شرکت بزرگ و کلی کارشناس‌ها رفتند و برگشتند و تازه چند تا مدل پلاستیکی گرفتند آوردند گذاشتند توی دفتر هما! همین کار را جلیلی و احمدی نژاد می‌توانستند بکنند؟ اصلا توی ایرباس و بوئینگ راه‌شان می‌دادند؟ این افتخار نیست معاون وزیر ما رفته و قرار داد امضا کرده؟ نه واقعا افتخار نیست؟

یا مثلا همین که بعد سی و اندی سال جان کری (وزیر امور خارجه آمریکا) می تونه به ظریف مستقیم (می‌فهمی مستقیم یعنی چی؟) زنگ بزنه و بهش بگه «جواد» جون، همین چیز کمیه؟ ما قبلا کی همچین اقتداری داشتیم که وزیر امور خارجه آمریکا بتونه به موبایل وزیر امور خارجه ما زنگ بزنه و به اسم کوچیک صداش کنه؟ می‌دانید این یعنی چی؟ «یعنی زانو زدن تمام قدرت‌های جهانی در مقابل ملت ایران»

یا مثلا همین که عراقچی عکس نوه‌اش را به آن خانمه نشان داده و کلی با هم در مورد نوه‌هایشان صحبت کردن، این چیز کمیه؟ می دانید چقدر اسلام از همین طریق صادر شده و نوه اون خانمه الان کم مونده مسلمون بشه؟

آها، راستی اصلا قرار بود به ایران حمله بشه. همین دست‌آورد کمی هست که حمله نشده؟ می دونید اگر حمله می شد روسای بانک‌ها مجبور می‌شدند چند چمدون پول بی زبون را با خودشون ببرند خارج؟! اون دست‌های نازنین بچه‌هاشون که این چمدون‌ها را می بایست تا توی فرودگاه می برد... اون همه استرس و فشار عصبی ناشی از حمل این چند میلیارد پول ملت... این‌ها را کی می‌خواست جواب بده نامسلمون‌های ناشکر! ها؟ ها؟
اگر جنگ می شد می دونید همین تهیه بلیط برای فرستادن آقازاده‌ها به خارج چقدر کاغذ را نابود می‌کرد و به چند درخت آسیب می‌زند؟ می‌دونید دوری بچه‌ها از مادرها و پدرها و زندگی در سرمای کانادا یا رطوبت لندن چقدر آسیب‌زاست برای بچه های مدیران کشور؟
حالا اون بچه های پوست کلفت پایین شهر که قرار بود برن بجنگن حداقل کنار پدر و مادرهاشون هستن. جنازه‌هاشون که بر می گشت می رسید به دست پدر و مادرهاشون ولی اون عزیزانی که می‌رفتن اون سر کره خاکی و مجبور بودن هر روز اسکایپی با پدر و مادرشون حرف بزنن واااااای، خدااااای من. اشک چشم دختر صفدر حسینی را نگو...... یا خدااااا چرا مردم قدر نمی دونن.
ناشکرها، خائن‌های وطن فروش...

خاااک تو سر بی شعورتون کنن، دلواپسای بی سواد نفهم.
اگر چیز بیشتری می‌خواید خوب اعلام کردن: چهار تا موشک، مقاومت لبنان و یمن، و البته از همه مهم‌تر خانه نشین کردن حاج قاسم. اگر دادیم بعععععععد غرب فکر می‌کنه شاید یک گونی زرشک آمریکایی برای وزارت امور خارجه فرستاد.

آخ آخ، می‌دونید با اون زرشک‌ها چه زرشک پلو با مرغی می‌شه درست کرد؟
------
۱- http://www.un.org/apps/news/story.asp?NewsID=54483#.V41Eq5MrIxc

 ·  Translate
View original post
8
m. javan's profile photoGole Rose's profile photo‫منیره کمالی‬‎'s profile photosaman soroosh's profile photo
4 comments
 
مرگ بر دروغ!!
مرگ بر نفاق!!
مرک بر وطن فروش!!
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
در دانشگاه بین المللی امام خمینی از سه تشکل انقلابی این دانشگاه شکایت شده، آنهم به جرم استفاده از علامت تعجب برای دولت!!
#اعتدال
#دولت_راستگویان
 ·  Translate
12 comments on original post
14
1
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
حداقل کاری که از دستمان برمی آید همین است که بگوییم در #کشمیر  دارند ظالمانه خون مظلومین را میریزند.مظلومیت این مسلمانان آنجاست هر جا ظلمی به آنها روا میشود نه تنها رسانه های بین المللی، حتی آنها که ادعای آزادگی و استقلال دارند خفه هستند.
رسانه های جمهوری اسلامی هم سرگرم بازی ها و سرگرمی های خودشان هستند. اصولاً سرکوب مسلمانان بحرین و کشمیر و نیجریه مثل حادثه تصادف جاده ای است. فرق خاصی برای رسانه ها ندارد.
وای بر ما اگر روزی شنیدن این خبرها برایمان عادی شود و حداقل دردمان نگیرد.
 ·  Translate
2 comments on original post
16
1
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
 
دقیقا با همین ذلت و بی آبرویی و سرسپردگی بیانیه دادند که اگر منابعمون را صرف هزینه های دفاعی کنیم ممکنه آمریکا ناراحت بشه و نگذاره به بقیه پول هامون دست بزنیم
بخشی از بیانیه سازمان مدیریت:
 درج یک تبصره در قانون بودجه سال 1395 مبنی بر اضافه شدن کلیه وجوه ازی مسترد شده ناشی از طرح دعاوی در مراجع بین المللی و کشورهای خارجی مربوط به قراردادهای نظامی قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا سقف پنجاه هزار ریال به ردیف های نیروهای مسلح می تواند موجب سوء استفاده و ایجاد فرصت بهانه جویی از سوی کشورهای دیگر شود وعملا در آزاد سازی دارایی های حاصل از دعاوی جمهوری اسلامی ایران در مراجع بین المللی ایجاد اخلال نماید
 ·  Translate
روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به یک شبهه افکنی رسانه‌ای درباره کاهش 5هزار میلیارد تومان از اعتبارات نیروی مسلح پاسخ داد.
6 comments on original post
15
saman soroosh's profile photo
 
اف بر این غیرت نداشته!!
اف بر این ذلت پذیری!!!
 ·  Translate
Add a comment...

Mansure Morgan

Shared publicly  - 
 
سایت الف باز میشه؟
برای من چرا نمیاد؟
 ·  Translate
3
‫خانوم سادات‬‎'s profile photo‫آرام تر از باران‬‎'s profile photoreza mohammad's profile photo
3 comments
 
سایت الف چی هست ؟؟
بزارین ببینیم مایم
 ·  Translate
Add a comment...
People
In her circles
1,358 people
Have her in circles
32,102 people
majid asadian's profile photo
Ali Ghaiyem's profile photo
ibrahim nesto's profile photo
‫چت روم اردبیل - ارد کلوب‬‎'s profile photo
Hassanain AL-sharqi's profile photo
Nouroz ali's profile photo
CHINA's profile photo
Yasar Ahmad's profile photo
khalid hamdan's profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
مشهد
Previously
مشهد - مشهد، شیکاگو
Work
Occupation
مدرس نرم افزار
Employment
 • جهاد دانشگاهی
  مدرس نرم افزار‎, present
Education
 • YMCA college - Chicago
  Electronic, 1976 - 1978
 • Ferdowsi University
  Biology, 1981 - 1985
 • Azarm High School
  Mashhad - Iran, 1974 - 1975
Basic Information
Gender
Female