Profile cover photo
Profile photo
Ondřej Vašíček
68 followers
68 followers
About
Posts

Post has attachment
Pamatujete ty momenty z dětství, kdy jste si pod peřinou četli dobrodružný knížky? Fantasy, sci-fi, horory. Vše vlastně celkem braky. Ale ty vzpomínky. Dětská mysl hluboko ponořená v příběhu. Pocity, který už se nemůžou opakovat.

Stranger Things – nekoukejte na trailery, nečtěte žádný info. Jen se během 8 dílů kouzelně vraťte do dětství. Stylově a se vším všudy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budete se smát, rozčilovat, ale především nevěřícně zírat, jak moc moc moc hloupý člověk může sedět ve vládě (to není nadsázka, myslím opravdu IQ).

Naprosto neuvěřitelné čtení. Obrovský potlesk redaktorce za její přístup a snahu naučit paní Nytrovou základnímu logickému myšlení, které jí asi nebylo správnou heterosexuální výchovou dáno do vínku :) Tady už se nebavíme o tom, zda je někdo dobrý nebo špatný člověk.

Neschopnost zpracovat informace a logicky uvažovat zahubí lidstvo…

https://www.respekt.cz/politika/radi-mi-internet-a-me-srdce-rika-poslankyne-ktera-za-gayi-a-lesbami-vidi-sex-s-detmi
Add a comment...

Post has attachment
Ještě jeden duchovní zážitek z 666 dne. Štráduju si to takhle do nemocnice, nechat si vyškrábat dávku hnisu z prasklé jizvy a vidím, že do Blanska dnes přijeli svatí jezdci z Ježíšova království. Rozvěsili vlajky se spasitelovým jménem vylepeným na látce z košile Dana Nekonečného a ujali se roztancovat blanenské náměstí. Davy se pomalu scházeli. Bohužel jsem musel pokračovat v cestě.

Za 90 minut se vracím a uvědomuju si, že davy se neshromažďovaly, ale takticky obcházely náměstí z bezpečné vzdálenosti.

Zasílám fotku z kotle a fešný marketing:
Photo
Photo
06.06.16
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Dnes v Blansku otvírali novou kavárnu. Jmenuje se "Kavárna pod kostelem". Opravdu je pár kroků od domu božího.
Mrkám do kalendáře - 6. 6. 2016.
Well done.
https://imgflip.com/readImage?iid=12648461
Add a comment...

Odstranění kožního útvarů laserem – 700 Kč.
Vyříznutí znaménka – hrazeno pojišťovnou.
Sledovat v čekárně se třemi sympatickými slečnami reklamu na lék proti vaginálním kvasinkovým nemocem, kde slovem „vagína“ vskutku nešetří – k nezaplacení.
Add a comment...

Byl jsem na vytažení stehů po jednom nejmenovaném chirurgickém zákroku (drastické zmenšení penisu ... na 23cm). Po zákroku si utřu slzy a říkám doktorce: „Skvělé, konečně už zase můžu sportovat? Celý týden jsem nevytáhl paty z domu a už mě to deptá.“
Ona pobaveně: „Když je na to člověk zvyklý, tak mu to chybí, že? Co děláte?“
Zvážněl jsem a upřeně se na ní podíval: „šachy...“.
Add a comment...

Post has attachment
Trošku toho úchylného počteníčka k té dnešní strašidelné atmosféře...
http://alterego.ondrejvasicek.cz/Stephen-King-IT-TO-alternativni-konec-101/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Kapitola uzavřena. Začalo to před třemi roky. Definitivně skončilo před třemi měsíci. Největší lekce mého života je za mnou. Projekt, který mě dostal hodně blízko depresím a usekl si pořádnou porci mého života, aby se v závěru rozplynul do komiksového „poof“.
http://alterego.ondrejvasicek.cz/Jak-jsem-stvoril-nove-VideaCesky-cz-ktere-nikdo-neuvidi-99/
Add a comment...

Za přesně 27 minut se mi podařilo navštívit špatnou lékárnu, nakoupit v dobré lékárně, vyřídit si nový pas, pokecat se známými, vyřídit si příspěvek na očkování a vyzvednout si poštovní balík. To všechno včetně cesty do města a zpět. Pěšky.

Flash, a áááááááááá, Savior of the Universe!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded