Profile cover photo
Profile photo
Andrey Mamaliga
11 followers -
Si vis pacem, para bellum
Si vis pacem, para bellum

11 followers
About
Posts

ДРУЗІ ТА ПОБРАТИМИ !!! ПОТРІБНА ВАША ПІДТРИМКА !!! ПОШИРЮЙТЕ !!! ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ !!!!

З метою забезпечення та реалізації права ветеранів війни на медичне обстеження та обслуговування в лікуваль-профілактичних закладах та у звязку з значним збільшенням чисельності ветеранів війни за рахунок учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та сімей, загиблих під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, пропонуємо на базі ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ "УКРАЇНСЬКИЙ ГОСПІТАЛЬ ДЛЯ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ "ЛІСОВА ПОЛЯНА" МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" створити НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ "ЛІСОВА ПОЛЯНА" ІМЕНІ ОЛЕГА МІХНЮКА.
Особливе значення має увіковічнення памяті Героя України, командира 8 " афганської" сотні Самооборони Майдану під час Революції Гідності, командира "афганської" роти добровольчого батальйону "АЙДАР", ветерана афганської війни Олега Міхнюка, який загинув в серпні 2014 року, обороняючи цілістність та незалежність Держави Україна від збройної агресії рф.

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/petition/view/1821
Add a comment...

Україну заполонили ветерани війни … з  бурульками .

Колись почесне звання ветерана війни,  в Україні нівельовано назавжди. Корупція у владі слідком за ліквідаторами аварії на ЧАЕС, за останні десять років розмила самі поняття «учасника бойових дій» та «ветерана війни», оскільки їхня кількість збільшилася в десятки разів. А тому насправді  у виграші  від «афганських» бунтів залишаються сотні тисяч «псевдо» учасників бойових та «псевдо» ветерани війни.
Очевидно , що існуюча система соціального захисту , а простіше система пільг учасникам бойових дій та ветеранам війни підлягає невідкладному та негайному перегляду, але обов’язково за участю авторитетних громадських організацій ветеранів війни. Розумію, що наражаюся на критику самих ветеранів та учасників бойових дій , в першу чергу в Афганістані , але як сказав барон Мюнхаузен: « Спасіння утопаючих , справа рук самих утопаючих!»
Система соціального захисту учасників бойових дій та ветеранів війни , об яку «поламали зуби» «регіонали» та не наважилися чіпати «помаранчеві» давно збанкрутувала, а точніше не виконувалася жодним із урядів незалежної України. В даному випадку мова йде про забезпечення житлом, безкоштовним курортно-медичним забезпеченням тощо. А пільги по оплаті за комунальні послуги , що представляють з себе знижку від 50 до 100 відсотків від їх вартості, стали   для тисяч охочих «до шари» громадян, бажаним додатком до сімейного бюджету. Я не кажу про екс-спікера Володимира Литвина, який дійсно можливо заслужив статус учасника бойових дій десь на Балканах, або про відомого тележурналіста, якого «афганці» прозвали «мото-маневренный десантно-штурмовий морпех». Я кажу про тисячі громадян, які щоб зекономити на оплаті комунальних послуг, за 300-500 доларів США купують у районних військоматах посвідчення учасників бойових дій і по суті стають на щабель з тим , хто дійсно цієї допомоги заслуговує  та потребує - це сім’ї загиблих в Афганістані та в інших країнах, які Україна визнала як зони військових конфліктів та безпосередньо учасники бойових дій, включаючи інвалідів.
Я переконався в цьому, коли сам тримав в руках Посвідчення учасника бойових дій № 002833 від 25 січня 2005 року виданим Подільським районним військовим комісаріатом (УВАГА !!!) рятувальнику комунальної аварійно-рятувальної служби «КИЇВСЬКА СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ» 1984 року народження. Так, це сама та служба , яка взимку проводить рейди зі зняття бурульок на дахах столичних будівель.
От і виходить , що Україна понад двадцять років ні з ким не воює ( за винятком небагаточисленого миротворчого батальйону у складі місії ООН), а кількість учасників війни та учасників бойових дій збільшилась в десятки разів.
Так , чинний Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту»   потребує негайних змін, а саме в частині порядку та підстав набуття статусу ветерана війни та учасника бойових дій. Адже існуючий порядок видачі посвідчень військоматами себе дискредитував,  через відсутність контролю , а існування такої кількості підстав для отримання статусу УЧБ чи ветерана війни створює сприятливе середовище для зловживань з боку  осіб, відповідальних за видачу посвідчень.
Дуже важливу роль в цьому процесі  мають відіграти ветеранські організації на кшталт Української Спілки ветеранів Афганістану, які мають встановити жорсткий громадський контроль за процесом   набуття громадянами статусу УБД та ветеранів війни , включаючи створення відкритого реєстру таких осіб в мережі Інтернет.  Військомати  мають передати функцію видачі посвідчень УБД та ветеранів війни іншим, можливо і недержаним органам.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Влада черговий раз намагається «розвести» опозицію обіцянками про чесні перевибори в п’яти проблемних округах, отримавши новий неконституційний парламент як гарантію недоторканності  Януковича та влади Партії Регіонів.
З огляду на норму статті 76 Конституції України: « Конституційний склад Верховної Ради України - чотириста п'ятдесят народних депутатів України » , будь-які вибори до Верховної Ради України мають закінчуватися обранням 450 !!! народних депутатів України. Будь яка інша кількість новообраних народних депутатів України в меншу (або в більшу) сторону не може утворити «конституційний склад єдиного органу законодавчої влади в Україні».
Тому дивно звучать слова колишнього судді Конституційного Суду України, нинішнього Голови ЦВК Володимира Шаповала про те, що « парламент розпочне роботу без низки мандатів» .
Якщо це відбудеться, то автоматично будь-який закон прийнятий парламентом в неповному складі може бути визнаний неконституційним. Саме так влада «регіоналів» намагається або продовжити діяльність нинішнього парламенту до обрання конституційного складу нового парламенту або «закласти міну» під новообраний «неповний» парламент, будь-яке рішення якого може бути визнано неконституційним через «свій » Конституційний Суд України.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

«Вітаю»  Україну  з недемократичними виборами   .

І хоча Ніколай Азаров  не читає Марію Матіос та не слухає «Океан Єльзи», він добре знає , що Партія Регіонів перемогла на парламентських виборах 2012 в 11 областях з 27-ми!
Парадоксальна ситуація склалася якраз в не донецькій,
дніпропетровській та інших «біло-блакитних» областях, а в київській , житомирській, вінницькій, закарпатській та інших областях, де партія влади програла за пропорційною системою, але виграла по мажоритарці. Цікаво , як представники влади будуть пояснювати цей феномен – провладні кандидати  мабуть гарніші  , більше обіцяють чи може взагалі володіють надприродними можливостями   ?  Власне як можна пояснити дії виборця, який голосуючи за список опозиційної партії, по мажоритарці голосує за регіонала? Нонсенс!
 Пояснення лише одне – підкуп виборця , адміністративний тиск на виборця та фальшування підрахунку голосів . Партія влади добре навчилася маніпулювати громадською думкою та свідомістю виборця особливо в  сільській місцевості.
Вибори по одномандатним округам не можуть відповідати світовим та європейським стандартам , оскільки не виражають  вільне волевиявлення народу України . А тому і вибори  в цілому не можуть бути демократичними.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Чому українські адвокати залишились байдужими до створення Національної асоціації адвокатів України ?
В той час , коли в Україні добігають кінця виборчі перегони 2012 року, практично без уваги ЗМІ залишилися «бойові дії» навколо створення Національної асоціації адвокатів України.
 Автори  нового Закону  «Про адвокатуру та адвокатську діяльність », можливо переслідуючи добру мету створити незалежний інститут адвокатури, «спустили згори до низу »  свою модель цього дійсно важливого конституційного інституту держави. Але як завжди, не порадившись з «широким загалом». От і вийшло –  як вийшло.
Ще не проведено установчі конференції регіональних ( обласних та містах Києві та Севастополі) адвокатур, як розгорнулася запекла боротьба за посади в органах Національної Асоціації адвокатів України, а отже за контроль над адвокатурою .
Голову ВККА Володимира Висоцького, деякі регіональні «лідери»,  вже звинуватили в «зриві» Установчого  з’їзду адвокатів України, оскільки він виступив з нищівною критикою організаторів установчих конференцій в Харківському, Київському обласному , Закарпатському та Донецькому регіонах, які обмежили в конференціях участь місцевих адвокатів .
Так, далеко не зразково пройшла установча конференція і в місті Києві, в якій взяло участь близько однієї  тисячі адвокатів з п’яти тисяч адвокатів, що отримали свідоцтва в столиці. Можливо київські адвокати вже не вірять в демократію або звикли вирішувати свої проблеми самотужки та не хочуть витрачати час на громадську діяльність, а можливо організація повідомлення про конференцію була не найвищому рівні. Та і з голосуванням в Києві не було все добре, оскільки не було створено мандатної комісії, а тому повноваження делегатів установчої конференції підтверджені не були.
Врешті решт, головним недоліком «згориспущеної» моделі адвокатури і є власне найвищий  орган адвокатури - З’ізд адвокатів України . Згідно закону, саме З’їзд адвокатів України, в якому беруть участь делегати від регіональних адвокатур,  створює Раду адвокатів України, затверджує Статут Національної асоціації адвокатів України, положення про комісії  та призначає трьох членів Вищої Ради Юстиції. Але якщо при проведені регіональних конференцій виникли організаційні проблеми, то проведення з’їзду опинилося взагалі під загрозою, бо відсутність делегатів хоча б з одного регіону робить його не репрезентативним.
Достатньо було б створити Раду Адвокатів України, яка б складалася з голів регіональних рад адвокатів. Таким чином не потрібно було встановлювати квоти, обирати делегатів і врешті решт не витрачати кошти на оренду залів тощо. Адже цей закон не дає відповіді на головне питання – де джерело фінансування адвокатської незалежності. Внески та плати встановленні законом є економічно необґрунтованими, а фінансування діяльності адвокатури до останнього часу фактично здійснювалося державним бюджетом. 
Тож знову треба виправляти помилки «кнопкодавів».
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded