Profile cover photo
Profile photo
WOBEX P.P.H.U
3 followers
3 followers
About
WOBEX P.P.H.U's posts

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzenia naszej wizytówki na Zumi.pl. Dzięki niej traficie Państwo także na nasze pozostałe profile na innych portalach społecznościowych. http://wobex.firmy.zumi.pl/
Photo

Post has attachment
By nie zanudzać Państwa teorią, dziś dla odmiany się pochwalimy. :) Jesteśmy solidną i profesjonalną firmą, dlatego otrzymaliśmy tytuł Rzetelnej Firmy. Nasz Certyfikat Rzetelności prezentuje się tak.
Photo

Post has attachment
Wkłady kominowe T-450 - czy potrzebne? Do czego służą? Odpowiadamy.

Bardzo potrzebne. Służą do zmniejszenia przekrojów kominów i dopasowania ich do nowoczesnych niskotemperaturowych palenisk olejowych i gazowych.

System składa się z gładko ściennych rur i części formowanych z wysokostopowej austenicznej stali szlachetnej, stal 1.4404 lub 1.4301 odpornej przeciw korozji międzykrystalicznej. Wszystkie elementy są spawane plazmowo spawem wzdłużnym. Cienkościenne rury wsadowe dzięki szybkiemu nagrzewaniu się gwarantują dużą rozciągliwość, przez co w fazie rozruchu palenisk unika się tworzenia skroplin.

Straty ciepła na skutek chłodzenia źródła ciepła przy włączeniu paleniska minimalizowane są przez szybkie stygnięcie. Powoduje to zaoszczędzenie paliwa, a także obniża niekorzystny wpływ paleniska na środowisko.
Photo

Post has attachment
O cieple w domu wiemy bardzo dużo. A jeszcze więcej wiemy o materiałach, które powinniście Państwo zastosować, by tym ciepłem cieszyć się bez przeszkód, na przykład:

System przyłączeniowy z blachy stalowej o grubości 2 mm, przeznaczony do odprowadzenia spalin z urządzeń opalanych drewnem i paliwami stałymi.
Zaletą systemu jest bardzo prosty i szybki montaż, duża trwałość, oraz estetyczny wygląd.
Photo

Post has attachment
Dziś powiemy o bardzo ważnej części naszych domów, czyli kominach.

Kominy izolowane T-450 składają się z wysokowęglowej stali szlachetnej z mineralną izolacja cieplną. Zastosowana jakość materiałowa powłoki wewnętrznej (materiał DIN 1.4404) i zewnętrznej (materiał 1.4301) gwarantuje długą trwałość. Mineralna izolacja cieplna ( grubość izolacji 30mm ).
System ten nadaje się więc do następujących obszarów zastosowania:
- Budownictwo mieszkaniowe
- Budownictwo przemysłowe
- Wewnątrz i na zewnątrz budowane instalacje
- Wolnostojące instalacje kominowe
- Instalacje przemysłowe
- Instalacje wentylacyjne
- Instalacje odprowadzające spaliny
Photo

Post has attachment
Wszystkim zainteresowanym przedstawiamy dziś mapkę, na której można odnaleźć naszych dystrybutorów. Sprawdź, gdzie nas szukać! http://www.wobex.com.pl/dystrybutorzy

Post has attachment
Dziś troszkę teorii dla tych, którzy nie bardzo orientują się w tematyce nasadów kominowych. Co to jest?

Nasady kominowe to elementy stanowiące zakończenie wylotu przewodu kominowego. Stosuje się je w celu uniknięcia zawiewania, ciągu wstecznego, a także aby wspomóc ciąg, gdy jest on zbyt słaby. Nasada kominowa może być stosowana na wszystkich przewodach o działaniu grawitacyjnym – wentylacyjnych, dymowych i spalinowych.
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded