Profile cover photo
Profile photo
Cordia Kalwaria
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
PREZENTUJEMY PANEL FORNIROWANY NA PRZYKŁADZIE WOZRU PD23. DODATKOWO WYKONANY JEST W CZARNYM MDF.
Photo

Z powodu wyczerpania się zapasów magazynowych folii DĄB ZŁOTY nr 121 w dniu 02.03.2015 roku wstrzymujemy przyjmowanie zamówień na fronty oklejane folią w tym kolorze.

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z wydaniem specjalnym miesięcznika BIZNES meble.pl - kuchnie.pl. Redakcja doceniła naszą kolekcję VelMa i napisała o froncie lakierowanym Savona. Fronty z tej kolekcji są stworzone na wysokiej jakości płycie MDF o grubości 22mm dwustronnie lakierowanej. Szeroka paleta kolorów RAL, ICA, NCF oraz duże możliwości zastosowania dodatkowych wypełnień do zalety tych frontów. Wypełnienia mogą być wykonane z materiałów takich jak szkło lacobel, matelac i aluglass oraz HDF fornirowany okleinami modyfikowanymi, egzotycznymi i naturalnymi.

http://www.cordia.pl/aktualnosci/napisali-o-nas
Photo

Post has attachment
KOLEJNA NOWOŚĆ W OFERCIE
Już od sierpnia dostępne FRONTY AKRYLOWE firmy Frontpol.

Firma Frontpol istnieje od 2008 roku, dali się poznać jako solidny wykonawca frontów meblowych w wysokim połysku akryli oraz polygloss i polymatt z płyt niemieckiego producenta frontów NIEMAAA MOBELTEILE. Fronty meblowe w wysokim połysku dają wiele możliwości zastosowań zarówno w kuchniach, łazienkach, jak i innych zabudowach wnętrz. Szeroka paleta kolorów, krótki termin realizacji to atuty firmy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej, jak i w biurze. Juz dziś można zamówić wzorniki w formie pudełka, jak również próbkę 20x20 cm, prezentującą jakość wykonania.
PhotoPhotoPhoto
2014-08-08
3 Photos - View album

Post has attachment
Uprzejmie informujemy, że promocyjne ceny sprzedaży frontów niewierconych (TAFLA L,U,R,V, ATIS II, TAFLA H, EKRAN , PORTAL, RAMA ORP, OMP, CAP) firmy BRW zostaną utrzymane do 31.08.2014r.
Photo

Post has attachment
Wprowadzamy do oferty szkło laminowane oraz szkło pokryte dowolną grafiką wykonaną na ploterach wielkoformatowych HP w foto rozdzielczościach nawet do 1440 dpi w maksymalnej szerokości 162cm.
Photo
Photo
2014-07-11
2 Photos - View album

Post has attachment
Wejdź na naszą stronę i pobierz najnowszy katalog frontów drewnianych Stolzen.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-07-04
5 Photos - View album

Post has attachment
W ofercie posiadamy nowe kolory luster. Dostępne są we wszystkich kolorach anody oferowanych w profilach aluminiowych BRW i VIVARO.
Photo

Post has attachment
NOWE ZAWIASY W NASZEJ OFERCIE
Nasza oferta poszerzyła się o nowe zawiasy do wąskich ramek - są to zawiasy STAR wraz z zintegrowanym hamulcem:
 - zawias STAR nakładany
 - zawias STAR bliźniaczy
 - zawias STAR wewnętrzny
Photo

Post has attachment
PISZĄ O NAS:
Gazeta Przemysłu Drzewnego MEBLARSTWO w tym miesiącu zamieściła artykuł o naszej nowej kolekcji VeLMA.

"Kolekcja Velma polskiej firmy Cordia oparta jest na ciekawym połączeniu frontów lakierowanych w wysokim połysku z różnymi materiałami dekoracyjnymi, na przykład kolorowym szkłem lacobel, matelac czy aluglass, lub z fornirami, w tym egzotycznymi. Powierzchnie frontów wykańczane są lakierami w szerokiej palecie kolorystycznej RAL, ICA i NCS. Każda seria zawiera fronty o różnych rozmiarach, co ułatwia wykonywanie mebli kuchennych według indywidualnych projektów. (...)"

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.
Photo
Wait while more posts are being loaded