Profile cover photo
Profile photo
Laila raa
......
......
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
http://www.colgate.pl/app/ColgateOralCare/Toothpaste/MaxWhiteOne/PL/Products/Toothpaste/Active.cwsp#.VjDy-LcvfIV

Nie spodziewałam się ale to na prawdę działa :D Oczywiście trochę to trwa ale i tak jestem bardzo zadowolona z efektów. Nigdy więcej żółtych zębów :D

Post has attachment

Post has attachment
http://www.ftronik.pl/
Tablet naprawiony :D A już myślałam,że spisany na straty. A oprócz tego aparaty,laptopy i kamery video. A także zwykłe czyszczenie matryc lustrzankowych. Godne polecenia ;)

Post has attachment
https://www.piekne-dywany.pl/
Śliczne wzory i piękna kolorystyka^^ Zwłaszcza do łazienek się nadają. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;) W dodatku nie są drogie. Przy następnym remoncie to będzie mój wybór ;)

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/ Jako,że niedawno przyszło mi założyć moje pierwsze konto bankowe,musiałam rozglądać się za najlepszymi ofertami. Zdecydowałam się na smart ze względu na co? Ano właśnie na znikome koszty. No bo po co szczególnie młodym ludziom karta,za którą miesięcznie masz płacić kilka zł? Zwłaszcza kiedy się jej prawie nie używa. Dlatego polecam każdemu: konto smart bez opłat za przelewy,kartę i korzystanie! Dodatkowo można założyć konto oszczędnościowe z 3 % :) Świetna perspektywa dla młodych. Warto się skusić.

Post has attachment
http://www.badania-medyczne.pl/czy-polak-jest-na-tyle-glupi-ze-zje-wszystko-co-jest-ladnie-opakowane-i-pachnace/

Dobry artykuł. Kto by pomyślał,że oszukują nas dosłownie na każdym kroku. Wiedzieliście,że niektóre pieczywa wypiekają z mrożonego ciasta,które jest zdatne do jedzenia tylko 6 godzin po wypieczeniu? Polecam zajrzeć na stronę. Warto poszerzać świadomość ludzi o zdrowiu i badaniach. Więcej na http://www.badania-medyczne.pl/ ;)
Wait while more posts are being loaded