Profile cover photo
Profile photo
Graphcom Poznań
24 followers -
Graphcom Sp. z o.o. została utworzona w 2000 roku. Specjalizujemy się we wdrożeniu systemów informatycznych produkcji Comarch S.A., zarówno dla małych (COMARCH OPTIMA), jak i dla średnich i dużych firm (COMARCH ALTUM i COMARCH CDNXL).
Graphcom Sp. z o.o. została utworzona w 2000 roku. Specjalizujemy się we wdrożeniu systemów informatycznych produkcji Comarch S.A., zarówno dla małych (COMARCH OPTIMA), jak i dla średnich i dużych firm (COMARCH ALTUM i COMARCH CDNXL).

24 followers
About
Posts

Post has attachment
Posiadasz Comarch ERP Optima? Czy czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni jego potencjału? A może myślisz nad zakupem i zastanawiasz się, czy program spełni Twoje oczekiwania?
👉 Zapraszamy na bezpłatną konferencję poświęconą oprogramowaniu, podczas której eksperci i twórcy systemu opowiedzą o jego usprawnieniach i zmianach związanych z obsługą nowych przepisów prawnych.
🔥➡️Szczegółowy program i rejestracja na stronie optima2017.comarch.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
📧 Jakże miło nam, kiedy spływają takie wiadomości na skrzynki emailowe naszych wdrożeniowców! Dzięki nim przychodzimy do pracy z uśmiechem!
☺️☺️☺️
Photo
Add a comment...

Chciałbyś zakupić system ERP, ale blokuje Cię wielkość inwestycji? Skorzystaj z dofinansowania unijnego! 💸💸💸 Jeszcze w tym roku wnioski można składać w województwach:
✍️ łódzkim
✍️ warmińsko-mazurskim.

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów 🙋
Add a comment...

Post has attachment
🚦 Do czego jest przydatna weryfikacja statusu VAT? Jak to zrobić w Comarch ERP Optima?

https://buff.ly/2f4Ch3q
Photo
Add a comment...

Post has attachment
💻 OMNICHANNEL W PRAKTYCE - WEBINAR 📱

📦📦📦 Temat: Kompleksowe zarządzanie magazynem w branży RETAIL

🔔 31 sierpnia
🔔 zapisy na stronie: https://buff.ly/2wy3UbY

Podczas webinaru dowiesz się jak:
❓wykorzystać Comarch WMS do obsługi procesów magazynowych,
❓optymalizować oraz automatyzować powtarzalne operacje logistyczne,
❓ zarządzać i monitorować pracę na magazynie,
❓ ustawić procesy logistyczne – na przykładzie firmy z branży retail,
❓ łatwo dostosować aplikację logistyczną do potrzeb danej branży czy firmy,
❓ sprawnie zarządzać w magazynie wysyłką zamówień pochodzących z różnych kanałów sprzedaży poprzez bezpośrednią integrację z kurierami.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
💻 Informatyzacja w placówkach medycznych nadchodzi wielkimi krokami. Szukając systemu informatycznego wybierz taki, który ułatwi i przyspieszy prace. 📝Zobacz zastosowanie podpisu elektronicznego dla lekarzy i pielęgniarek:

https://buff.ly/2x77wy5
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grzegorz Marczak z Antyweb przetestował Narzędzie Comarch ERP XT na przykładzie swojej firmy 👉 http://buff.ly/2tMq7Cb

Przetestuj samodzielnie działanie Comarch ERP XT! wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie ➡ http://buff.ly/2tMq9Kj i możesz wystawić do 10 dokumentów za darmo ✔✔✔
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W kwietniu Graphcom partnerował konkursowi dla Project Menagerów - PMpiada. 🔥👌 Z tej okazji Wiceprezes Graphcom Maciej Sowa podzielił się sposobem na zarządzanie projektami w naszej firmie 🎁👉 http://buff.ly/2tQIC6T

Na zdjęciu Kierownik Zespołu ds. Wsparcia Projektów - Patrycja Imaszewska-Palm, podczas PMpiady
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ODŚWIEŻ SWÓJ BIZNES NA WIOSNĘ!

Wiosna coraz bliżej. To zatem najlepszy czas by zrealizować pomysły biznesowe Twojego przedsiębiorstwa. W ich wdrożeniu pomóc mogą środki pozyskane w ramach programów unijnych. Co jednak zrobić, gdy Twój projekt nie wpisuje się w wymogi planowanych konkursów? Odpowiedź jest prosta – sięgnij po leasing lub niskooprocentowane pożyczki!

Leasing jest ciekawym narzędziem finansowania inwestycji, szczególnie dla tych firm, które stawiają w swojej działalności na innowacje. Leasingiem sfinansować można m.in. zakup maszyn, systemu ERP, sprzętu komputerowego czy oprogramowania biznesowego. Leasing umożliwia sfinansowanie inwestycji, przy całkowitym koszcie w wysokości 106% (1 % wykup).

Alternatywą do leasingu jest inicjatywa JEREMIE, która jest atrakcyjną formą wsparcia, również dla tych przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. W ramach pożyczki, finansowane mogą być inwestycje o zwiększonym ryzyku kredytowania. Jeremie to doskonała alternatywa dla przedsiębiorstw znajdujących się w początkowej fazie rozwoju, które nie posiadają jeszcze wystarczającej historii kredytowej.

Pożyczka Jeremie niesie ze sobą więcej korzyści. W odróżnieniu od leasingu, Jeremie umożliwia spłatę w dwukrotnie dłuższym okresie kredytowania (5 lat) i finansuje całą inwestycję, łącznie z podatkiem Vat.

Największymi zaletami pożyczki Jeremie jest jednak korzystne oprocentowanie (zależne od długości funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku) malejące wraz ze wzrostem spłaconego kapitału, możliwość zawieszenia spłaty na okres 6 miesięcy, a także możliwość sfinansowania nawet 100% wartości inwestycji.

Graphcom poleca spółkę Supra Serwis która podpowie Twojej firmie, która z metod finansowania jest dla Ciebie bardziej korzystna i będzie odpowiadała możliwościom finansowym Twojej firmy.

Nie zwlekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i wybierz najatrakcyjniejszą formę sfinansowania Twojej inwestycji!

http://graphcom.pl/aktualnosci/odswiez-swoj-biznes-na-wiosne
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GRAPHCOM NA TARGACH MEBLE POLSKA 2017

W dniach 14-17 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja targów Meble Polska. To największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi meblowe, na których polscy i zagraniczni producenci prezentują swoją ofertę. Podczas wydarzenia producenci zapoznać się mogli z aktualnymi trendami z zakresu projektowania czy wzornictwa.

W trakcie targów wystawcy porozmawiać mogli także ze specjalistami Graphcom o nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych dedykowanych ich branży. W okresie dużego zapotrzebowania na meble, niezbędny staję się zintegrowany system, który pozwoli przedsiębiorstwu na zapanowanie nad optymalnym poziomem zapasów, skuteczną realizacją zamówień, a także wesprze w poprawie terminowości dostaw.

Oferowany przez spółkę system Comarch ERP XL, został w pełni dostosowany do potrzeb przedsiębiorstw z sektora meblowego. Jego implementacja przyśpiesza i usprawnia obsługę zachodzących procesów, daje dokładniejszy obraz na temat rentowności poszczególnych działań, a także usprawnia współpracę pomiędzy przedsiębiorstwem, a kontrahentami.

Uporządkowanie i zautomatyzowanie procesów dzięki Comarch ERP XL, wpływa na wyraźny spadek wartości zapasów magazynowych, znaczny spadek czasu potrzebnego na zaplanowanie produkcji, a przede wszystkim gwarantuje wzrost skuteczności realizacji zamówień. Więcej informacji o systemie Comarch ERP XL dla branży meblowej. Zachęcamy także do obejrzenia krótkich filmów pokazujących funkcjonalności autorskich narzędzi do konfiguracji mebli czy rejestracji produkcji.

Ty też chcesz usprawnić procesy zachodzące w Twojej firmie? Umów się na niezobowiązującą prezentację. Skontaktuj się z nami już dziś!

http://graphcom.pl/aktualnosci/graphcom-na-targach-meble-polska-2017
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded