Profile cover photo
Profile photo
KOMINO Ewelina Pastusiak
About
Posts

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, skąd się wziął przesąd, który mówi, że jeśli zobaczy się kominiarza, to należy jak najszybciej złapać się za guzik? W dawnych czasach do osady przybywali różni rzemieślnicy, w tym również kominiarze. Każdej gospodyni zależało, żeby kominiarz odwiedził jej dom jako pierwszy, gdyż jego ubranie było wówczas jeszcze czyste i nieosmolone sadzą. W tym celu gospodynie ciągnęły kominiarza za guzik do swojego domu. W obecnych czasach kominiarz też daje szczęście, gdyż dzięki jego pracy możemy poczuć się bezpiecznie - http://komino.net.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Funkcjonujemy na rodzimym rynku już od 1995 roku. Przez ponad 20 lat wiele się nauczyliśmy i dziś ta wiedza i doświadczenie procentują. Obecnie należymy do czołówki firm kominiarskich w kraju. Jeśli chcesz skorzystać z usług najlepszych w tym fachu, zgłoś się do nas, zapraszamy - http://komino.net.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Staramy się w naszej pracy łączyć tradycję z nowoczesnością. Żywimy głęboki szacunek do tradycji kominiarskiego fachu, z drugiej strony wykorzystujemy najnowszy sprzęt najwyższej jakości i dążymy do stałego rozwoju zawodowego naszych pracowników. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu - http://komino.net.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, jak można zdobyć zawód kominiarza? Istnieją dwa sposoby. Pierwszym jest uczęszczanie do szkoły zawodowej o kierunku „kominiarz”. Nauka trwa trzy lata i po ukończeniu szkoły absolwent musi zdać egzamin czeladniczy. Tylko dzięki zdaniu egzaminu otrzyma uprawnienia niezbędne do wykonywania zawodu kominiarza. Najlepsze usługi kominiarskie oferuje firma Komino z Dobroszyc - http://komino.net.pl/uszczelnianie-kominow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji. Dzięki temu mają Państwo pewność, że praca została wykonana solidnie i dokładnie. Dbamy o prawidłową i precyzyjną realizację każdego zlecenia. Bez względu na to, czy mowa o uszczelnianiu komina czy montażu wkładu kominowego. Zachęcamy do współpracy - http://komino.net.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wkład kominowy może być wykonany z ceramiki lub z żelaza (wkłady kwasoodporne i żaroodporne). Warto pamiętać, że w przypadku komina murowanego, w którym trzeba podłączyć nowoczesny kocioł olejowy lub gazowy, wkład kominowy powinien być wykonany ze stali kwasoodpornej. Więcej na ten temat mogą państwo przeczytać tutaj - http://komino.net.pl/montaz-wkladu-kominowego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każde zlecenie jest inne, dlatego dbamy o indywidualne podejście do Klienta. Zależy nam, by oferta była dostosowana do potrzeb i możliwości Klientów. Wyczyścimy komin, zamontujemy wkład, zajmiemy się uszczelnieniem i frezowaniem. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Zapraszamy - http://komino.net.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Śledzimy wszystkie nowości na rynku kominiarskim. Jesteśmy na bieżąco z trendami w branży, dzięki czemu polepszamy naszą ofertę i proponujemy najlepsze rozwiązania, które gwarantują jeszcze większe bezpieczeństwo naszym Klientom. Zapraszamy do współpracy - http://komino.net.pl/frezowanie-kominow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ponieważ Polska w XIX wieku podzielona była między trzech zaborców, stosowane były 3 różne sposoby uprawiania kominiarstwa. Był to problem, z którym trzeba było się uporać po odzyskaniu niepodległości w 1918r. Ostatecznie jednak, pod koniec lat 20. ubiegłego stulecia, udało się ujednolicić działalność rzemiosła kominiarskiego. http://komino.net.pl/historia-kominiarstwa/
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że rozwój kominiarstwa w Polsce jest związany z powstaniem cechów rzemieślniczych? Pierwszy taki cech powstał w XVIII wieku w Warszawie. Dynamiczny rozwój polskiego kominiarstwa został zahamowany przez obie wojny światowe. Dziś ten zawód korzysta z nowoczesnych technologii. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://komino.net.pl/montaz-wkladu-kominowego/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded