Profile cover photo
Profile photo
Paulina Kwiatkowska
595 followers
595 followers
About
Paulina Kwiatkowska's posts

Post has attachment
,,MMA Fighter. Szansa" Vi Keeland
,,MMA Fighter. Szansa"  to drugi tom bestsellerowej serii erotycznej. Czy spodobał mi się tak samo, jak ,,Walka"? Korzystając z wolniejszego dnia, a właściwie kilku popołudni, postanowiłam zapoznać się z drugim tomem serii autorstwa Vi Keeland. Tym razem au...

Post has attachment
Park Przyjaźni w Pucku to miejsce, którego nie miałyśmy w miejscowych planach, ale z racji tego, że zostało nam jeszcze trochę czasu, postanowiłyśmy przyjrzeć mu się bliżej.

http://sisters92.pl/park-przyjazni-w-pucku/

Post has attachment
Muzeum Motyli we Władysławowie wydawało nam się ciekawą atrakcją. No bo kto by nie chciał pooglądać motyli?

http://sisters92.pl/muzeum-motyli-we-wladyslawowie/


Post has attachment
Magiczny Zawrót Głowy we Władysławowie (ul. Hallera 19) to kolejne z miejsc, znajdujące się w dawnym Domu Rybaka. Czy 10 złotych za bilet normalny okazało się cenę adekwatną do atrakcji?

http://sisters92.pl/magiczny-zawrot-glowy-we-wladyslawowie/


Post has attachment
Rynek w Pucku to z pewnością chluba całego miasta. Mieszkańcy mają się czym pochwalić i choć początkowo nie brałyśmy odwiedzin tam pod uwagę, postanowiłyśmy się tam zatrzymać choć na kilka godzin.

http://sisters92.pl/rynek-w-pucku/


Post has attachment
Pokoje gościnne pod Brzozą we Władysławowie to jedna z tańszych miejscówek, które były dostępne w czasie naszego pobytu. Czy i tak wysoka cena idzie w parze z jakością?

http://sisters92.pl/pokoje-goscinne-brzoza-we-wladyslawowie/


Post has attachment
Ocean Park we Władysławowie (ul. Żwirowa) to miejsce, które odwiedziłyśmy kilka lat temu, w czasie, gdy dopiero powstawało. Postanowiłyśmy sprawdzić, jak udało im się rozwinąć.

http://sisters92.pl/oceanpark-we-wladyslawowie/


Post has attachment
Szpitalik w Pucku to w sumie jedyne miejsce, które odwiedziłyśmy w tym mieście. Niestety drugi oddział Muzeum był w tym czasie remontowany.

http://sisters92.pl/szpitalik-w-pucku/


Post has attachment

Post has attachment
,,Doskonała" Cecelia Ahern
Bardzo lubię twórczość Cecelii Ahern, w związku z czym postanowiłam zapoznać się z jej najnowszą pozycją - ,,Doskonałą". Celestine nadal skrywa sekret, który może zagrozić ojcu jej byłego chłopaka,  będącemu przy władzy. Dziewczyna prawdopodobnie posiada ce...
Wait while more posts are being loaded