Zawody Hapkido Kraków 2014

Już za miesiąc, w sobotę 13 grudnia 2014, zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Krakowa Hapkido organizowane przez nas z klub Krakowską Szkołę Sportu.Impreza odbędzie się na naszej sali treningowej w SP Nr 162.

Zawodnicy w kategorii wiekowej  do lat 7 zmierzą się ze sobą  w konkurencji układów ( Hyung) . Zawodnicy w wieku 8-13 lat rywalizować będą w konkurencjach: układów ( Hyung)  i technik kopnięć ( Jok Sul ).
Nasi starsi uczestnicy ( + 14 lat)  zmierzą się w konkurencji  pokazów technik dźwigniowych ( Ho Shin Sul ). Wszystkie konkurencie zostaną rozegrane według podziału na wieki i  stopień zaawansowania uczestników.

Konkurencje rozgrywane będą  na 3 matach. W pierwszej kolejności startować będą dzieci i uczestnicy do 13 roku życia. Po zakończeniu ich konkurencji
i rozdaniu nagród, rozpocznie się konkurencja pokazów technik dźwigniowych.

Mimo zaciętej rywalizacji na sali panować będzie wesoła atmosfera. Na wszystkich uczestników czekają dyplomy i pamiątkowe medale a na zwycięzców puchary!

Wszystkich zainteresowanych tym widowiskiem zapraszamy na godzinę 13:30, wstęp wolny, natomiast wszystkich zawodników zapraszamy na godzinę 13:00. Zbiórka przy małej sali gimnastycznej. Zarówno uczestników jak i widzów prosimy o obuwie zamienne.
Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres edytagielas@interia.pl lub pod numerem telefonu 503-056-053 (Edyta Gielas IV dan).

Wszystkich, którzy chcą i mogą przyczynić się do tego, aby Mistrzowska Krakowa Hapkido był jeszcze lepsze, zostając sponsorem lub wolontariuszem imprezy, prosimy o kontakt podany powyżej.
HAPKI !
Shared publicly