Shared publicly  - 
 
Altın Sarısı Kolloidal Gümüş suyu nasıl elde edilir

Chris Hyslop'ın daha önce videosunu paylaşmıştım (Mavi adama cevap) Bu video'da Altın renkli Kolladial gümüş suyunun nasıl yapılacağını anlatıyor. Önce saf su koyduğu bardağı mikrodalga fırında kaynatıyor. Saf su kaynadıktan sonra kronometreyi 10 dakikaya ayarlıyor. Gümüş telleri Kavanoza koyup elektirik vermeye başlıyor. O sırada dinlyicilere önceden hazırladığı Altınrenkli Kolloidal gümüş suyundan ikram ediyor. Miktarı tekila bardağının yarısı kadar. 2 yıldır hergün bu miktarda kolloidal gümüş suyu içtiğini ve renginin maviye dönmediğini anlatıyor. Eğer saf su kullanılmazsa gümüş kolloidlerinin daha kalın miktarda suya geçtiğini ve onun etki oranının daha düşük olduğunu söylüyor. O yüzden saf suyla yapılan elektrolizde gümüş kolloidleri en küçük mikron (Kolloid'ler çapları .01'le .0001 mikron partilüllerdir) çapında suya geçiş yapıyorlar.

Not: Bu videodan sonra elimdeki saf suyu kaynattım. Sonra bardağa döktüm %99.9 saflıkta gümüş çubukları suya birbirlerine deymeyecek şekilde yerleştirip 9 Volt 1 amper gücünde elektirik vermeye başladım (genellikle 400 miliamper kullanılıyor). 5ci dakikada su sarımsı oldu. 7-8 Dakikalarda iyice sarı oldu 10dk sonra elektiriği kestim. Altın Renkli Kolloidal gümüş suyumu elde etmiş oldum.

Tam bu sırada annem elinde koskoca antibiyotikle girdi. Anneme sonunda altın renkli kolloidal gümüşsuyu elde ettiğimi söyledim. O ne diye sordu işte anlatıyorum ya anne dedim doğal en güçlü antibiyotik, sakın elinde tuttuğun asidik antibiyotiği alma biraz bekle soğusun sana vericem dedim. Soğudu yarım tekila bardağının yarısı kadar altın renkli kolloidal suyunu verdim dişinin ağrıyan bölgesinde tutabildiği kadar tutmasını sonra içmesini söyledim. Yaklaşık 20 dk sonra ağrıya dişinin nasıl olduğunu sordum ağrının çok azaldığını söyledi. Tamam dedim 24 saat içinde tüm etkisini göstericektir dedim. İlk altın sarısı kolloidal gümüş suyunu elde ettiğim sırada annemin dişinin ağrıması çok anlamlı bir raslatı (senkronizasyon) oldu.

+++ Eski Paylaşımlarımdan Hatırlatma +++

Kolloiadal gümüşü eğer gümüşe karşı alerjiniz varsa kullanmayın. Sodyum Bikarbonatlı su içerek beden pH'ınızı yükseltirseniz alerji probleminizdende kurtulabilirsiniz.

Aşağıdaki hastalıklar kolloidal gümüşün başarıyla kullanıldığı 650 hastalığın bir kısmı:

Sivilceler,AİDS,alerjiler,apandist,eklem iltihabı,ayak mantarı,mesane iltihabı,kan parazitleri,kan zehirlenmesi,haşlanmalar,yanıklar,kanser(Referans 2,4,7),kandida,kolera,kolit,konjonktivsistit,deri iltihabı,diyabet(Referans 1),dizanteri,egzema,lif dokusu iltihabı,gastrit,bel soğukluğu,saman nezlesi,uçuk,iltihaplı isilik,hazımsızlık,kornea iltihabı,cüzzam,lösemi,deri veremi,lenf damarı iltihabı,sıtma,menenjit,nevrasteni,parazitler,zatürre,akciğer zarı iltihabı,prostat,kaşıntı,sedef hastalığı,göz iltihabı,burun iltihabı,romatizma,saçkıran,kızıl hastalığı,mikrobiyal kulak,burun,bogaz,göz hastalıkları,sebore,zona,cilt kanseri,staphylococcus ve streptococcus enfeksiyonları,tüberkiloz,bademcik iltihabı,trahoma,mide ülseri.
Translate
7
7
Mustafa Vural's profile photoHatice Gökçe's profile photoNuri Kaylan's profile photoCem Topaloğlu's profile photo
99 comments
 
selamlar
Kemal bey Kolloiadal gümüşü geniş spektrumlu antibiyotik ten çok daha iyi sonuç alındığına  göre bunu kullandığımız da vücudumuz için faydalı olan bakterileride öldürmüş olmazmıyız yada  Kolloiadal gümüşü probiyotikleri öldürür mü diye bir soru var kafamda cevabını biliyor musunuz?

Bu sıvıyı tırnak mantarı yada kulak burun iltihaplarında damlatarak mı içerekmi kullanmalıyız

Astım bronşit hastası olan biri nasıl kullanabilir

Yaşa göre kullanım miktarı nasıl olmalı
Translate
 
Gümüş Suyu nun bakteriler üzerinde öldürücü etkisi varsa bunu sadece insanların zararlı diye belirlediklerini öldürmesi biraz garip değilmi? bu konuda Kemal beyde facebook sayfasında kendi görüşünü " faydası olan Prebiyotik'lerinde ölümüne sebep olur (her ne kadar farklı kaynaklarda olmadığı söylense de). Hastalığın durumuna ve alınacak doza bağlı olarak yanında ayrıca yoğurt yenilmesi tavsiye ediliyor. O yüzden ben kolloidal gümüş suyunu hastalık durumunda kullanılmasını öneriyorum. Ancak videosunu paylaştığım ingiliz 2 sene boyunca 2 tatlı kaşığı kolloidal gümüş suyunu içtiğini ve hiç bir yan etki görmediğini söylüyordu. Önlem amaçlı devamlı kullananlardada bir sorun saptanmamış olsada doğru olan gerekmedikçe kullanmamak. Devamlı kullananlardada sizin dediğiniz gibi bir hastalık oluşmamış. Tabi siz kendi araştırmanızı yapıp bana haber verebilirsiniz"  olarak belirtmişti cevabınız için teşekkür ederim...
Translate
 
"atip tutmayacagim" derken Gümüş Suyu nun probiyotik  bakteriler üzerinde öldürücü etkisi olma ihtimali yorumunu kast ediyorsanız  sanırım lakin ben "atip tutma" terimini aylarca  çok etkili anitbiyotik kullanan insanları göz önüne alarak "oldurseydi iki yil degil iki ayda insani hastaneye gonderirdi" teorisine daha uygun lduğunu düşünüyorum insanın bağırsak florasında probiyotik yoksunluğu daha uzun vadede olumsuz sonuçları gözlendiğinide belirtmek isterim..
Translate
 
Hocam öncelikle bu tür bilgi ve deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Bizde bunu sizin gibi evde kendi imkanlarımızla denemek istiyorum.Burada kullanmış olduğunuz saf suyu nereden temin edebilirim.Şimdiden teşekkürler.
Translate
 
Saf suyu eczanelerden temin edebilirsiniz. 
Translate
 
HOCAM BEN KULLANMAYA BASLADIM, GUMUS SUYU ISIK ALMAMASI GEREKIYORMUS, KOYU RENKLI SISEDE VE TAHTA DOLAPDA SAKLIYORUM. ICME ORANI OLARAK YUKARIDA BIRI SITE VERMIS AMA O SITEDE SU AN BILGI GUMUS SUYU FELANDA YOK. BEN INGILTEREDE YASIYORUM, SATIN ALDIM SIMDILIK FAYDASINI GORURSEM YAPMAYA BASLIYACAGIM DIYE, EMIN OLUN FAYDALARI BASLADI. INSALLAH DAHA IYI OLUCAK HERSEY...
Translate
 
Sn.Kemal Bey Gümüş Suyu Akciğer kanseri için faydalımıdır. Bilgi verebilir misiniz. Saygılarımla
İyi Günler
Translate
 
selam arkadaşlar, ben 27 volt ve distile suyla 99,99 ayar gümüş çubuk kullanarak  kolloidal gümüş elde etmek için çabalıyorum, sıkıntı şu ppm ölçerim olmadığı için distile suyla elektrolize oluyormu anlayamıyorum, normal içme suyunda ( şişe su) çubuklar kararıyor ancak distile suda hiç bir şey olmuyor, acaba distile suyun özelliğindenmi yoksa ben bu işi kıvıramıyormuyum, biri cevap yazarsa sevinirim...
Translate
 
Yaşar bey, nabulazitör vasıtasıyla kolloidal gümüş suyunun ciğerlere çekilmesi ayrıca sabah ve akşam 2 çorba kaşığı içilmesi, 1 çay kaşığı Sodyum Bikarbonatlı su hazırlayıp sabah akşam içilmesi beden pH nın yükseltilmesi, Ayda 1 kere muhakkak Devit-3 ampul alınıp ekmeğe bandırılıp yenilmesi, bol sebze ağırlıklı beslenilmesi gerekir. Ayrıca yine nebulazitör ün içine karbonatlı su solüsyonu hazırlayıp içilmesi gerekir. Kanser hastalarının % 70 de D vitamini eksikliği olduğu görülüyor. O yüzden her ay bir kere Devit-3 ampul tüketmek son derece önemli. Kanser hastalarının asla kemoterapi almaması gerekir. Kemoterapi kitle imha silahı olarak üretilmiş hardal gazının sıvı halidir. Erhan bey distile suda kararır gümüş çubuklar bağlantınızda hata olabilir. Normal içme suyuyla yapmayın, eczaneden aldığınız saf suyla muhakkak hazırlayın.
Translate
 
Kemal Bey Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler;Günlük olarak karbonatlı su içiriyoruz. Ve ph ölçüm cihazı ile günlük olarak 2 defa idrar ölçümü yapıyoruz. Ayrıca buradan herkese sesleniyorum. Babamda 7 senedir sedef hastalığı vardı. Vücudunda birçok yerini sedef sarmıştı. Burada tesadüfen görmüştüm. Karbonatlı su olayını ve babam içmeye başladı . Yemin ediyorum. 11 günde babamda bulunan bütün sedefler kayboldu. Sedef Hastalarına kesinlikle öneriyorum. Doktorların verdiği iğneleri ve kortizonlu kremleri kullanmayın. Sadece karbonatlı su için Allahın izniyle sedefleriniz kaybolacaktır.
Translate
 
Yaşar Bey, çok güzel bir haber paylaşmışsınız. Babanızın pH ını 11 günde kaç seviyelerinde tuttunuz?
Translate
 
Kemal Bey ilk iki gün PH 6,8 idi sonraki günlerde PH 7,3- 8,4 arasında tutmaya çalıştık. sonucunu aldık
Translate
 
Yaşar bey, teşekkür ederim cevabınız için. 7.3 ün üzerinde tutmanız çok yerinde olmuş. Bunu yapmadıklarında iyileşme çok gecikiyor.
Translate
 
Rica Ederim. Burada önemli olan insanların iyileşmesi . ve kesinlikle denesinler. Benim paylaştığım yazıyı facebook sayfanızda paylaşmanız daha faydalı olacaktır. Saygılarımla
Translate
 
Yaşar bey facebook taki sayfamda paylaştım 1 saat içinde 85 kişi beğendi 45 paylaşım aldı. Ayrıca facebook ta oluşturduğum sayfamdada paylaştım. Umarım daha çok geri dönüş ve iyleşen olur.
Translate
 
İnşallah. Evet şimdi sayfanızda gördüm. Allah Razı olsun.
Translate
 
Allah sizdende razı olsun yaşar bey, bizimle paylaşıp haber verdiğiniz için.
Translate
 
Kemal Bey
Facebook sayfanızda Sedef için kullanılan karbonatlı suyun tarifi sorulmuş. Biz babamıza şu şekilde içirdik.

2 çay kaşığı karbonatı sıcak suda iyice çözülmesi içi karıştırdıktan sonra üstüne su ilave edildi. Bu aşamada su bardağı kullanıldı. Ve babama sabah ac karnına içirildi. Ve bir saat sonra kahvaltısını yapardı. Akabinde öğlenden sonra 16:00 civarlarında yukarıda tarif edilen tarifin aynısını saat 4 civarlarında tekrarlandı. Ve günde iki defa idrar PH Ölçüldü. Babamın PH hep 7,3 ve 8,4 arasında tutuldu.Allah şükür 11 günde sedefler kaybolmaya başladı. 4 günde sedefler solmaya kabuklanmaya başladı . sonraki günlerde eski sedeflerin üzerinde kabuklanan kabuklar döküldü gitti.  
Translate
 
Verdiğiniz bilgiyi paylaştım, yaşar bey teşekkür ederim tekrar cevabınız için.
Translate
 
Kemal Bey Benim babam akciğer kanseri vücudunun bazı yerlerinde tümörler var. gümüş suyunu babama içirmek
istiyorum. Edindiğiniz tecrübelerden ne gibi faydası vardır. belirtmiş olduğunuz gümüş çubukları bulamadım. İstanbulda alabileceğimiz bir yer var mı ? yardımcı olabilir misiniz.
Translate
 
yaşar bey çok faydası var. Şuanki modern tıp virüslere karşı bir şey yapamazken kolloidal gümüş suyu 650 farklı bakteri, virüs ve mantara karşı etkili olduğu 1930 lardan önce bütün doktorlar tarafından kabul ediliyordu. Penisilinin bulunmasından sonra bu bilgileri unutturmaya çalıştılar. "Colloidal Silver" yazarak aratma yaparsanız çok fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Akciğer kanserinde hem karbonatlı su, hemde kolloidal gümüş suu hızlı hızlı nebulazitör yardımıyla ciğerlere çekilirse olumlu sonuç alınacak'tır.   http://www.curenaturalicancro.com/protocol-lung-cancer.html
Translate
 
Kemal Bey gümüş çubukları nereden temin edebilirim. Yardımcı olabilir misiniz. Bana bir fikir verin.
Translate
 
Bu linkten hem basit cihazı alabilirsiniz. Yada linkin altında "Atlasnova Pure Silver Wire 9999 (NOT 999) 12 Gauge 1 Ounce 36 inches" gümüş çubuklardan alıp kullanabilirsiniz.

Atlasnova Pure Silver Wire 9999 (NOT 999) 12 Gauge 1 Ounce 36 inches
Translate
 
distile su da  9 v 500 ma elektirik akımıyla, 5 ppm e ulaşmak için 2 saat bekliyorum, acaba 9v pille daha hızlı sonuç alırmıyım.. 
Translate
 
nerden anladınız 5 ppm e ulaştığınızı ppm ölçermi kullandınız?
Translate
 
Kemal bey facebooktaki sayfanızı da inceledim. Şaşırtıcı gerçekten.. Paylaşımlarınız için çok teşekkürler..

Karbonatlı su alkali yaşam ok.
Yalnız kafamı karıştıran şu link oldu. (collodial silver ile ilgili)
Bununla ilgili ne diyebilirsiniz: http://mehmetarikan70.wordpress.com/2012/01/20/yeni-kanser-davetiyesi-antibakteriyel-gumus-iyonu-yalani/

Bir de rica etsem: Gümüş suyu elde etmek için ihtiyacımız olan aparatlar ve gümüş çubuklarını Türkiye'de nereden temin edebiliriz?

PH ölçerle ilgili de bir çok çeşit var. Bunu düşündüm ama emin değilim: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-test-olcum-cihazi-ph-metre-dijital-122436074/detay

Bir soruma daha cevap rica edicem lütfen: Annem böbrek nakli oldu. Kortizonlu ilaçlar kullanıyorlar biliyorsunuz sonrasında.. ve başkaları da var immün sistemi baskılayan.. Tüm bu ilaçlara rağmen karbonatlı su kullanabilir mi? (Kilo problemi başladı.) Gümüş suyu kullanması gerekir mi? Teşekkür ediyorum emekleriniz için..
Translate
 
Gümüş vücudumuzda sürekli kullanımda birikmekte ve her insanda sonunda argyria adı verilen Gümüş ve gümüş tuzları ile kronik maruziyet sonucu gelişen deri ve konjonktivaların kül rengine dönüşümü hastalığına sebeb olmaktadır. Öyle olur olmaz şekilde sürekli gümüş kullanılması, içme sularındasürekli içerek  gümüşü antibakteriyel olarak kullanılması son derece zararlıdır. Gümüşü sürekli olarak sakın ve kesinlikle kullanmayın. Vücudunuzda birikir ve çeşitli allerjik reaksiyonlara yol açar. Prof.Dr. İbrahim USLU
Translate
 
Kolloidal gümüş suyu bir zamanlar hastalık durumunda kullanılmiştir.Ancak 1940larda modern antibiyotiklerden sonra kullanılması durmuştur. Sürekli gümüş kullanılması argyria denilen Gümüş ve gümüş tuzları ile kronik maruziyet sonucu gelişen deri ve konjonktivaların kül rengine dönüşümü hastalığına sebeb olur. Bu hastalık güneşli günlerde eninde sonunda sürekli gümüş kullanan insanlarda çeşitli alerjik rahatsızlıklara sebeb olur.  Lütfen sürekli yani kronik olarak gümüşü durduk yere ve hiçbir hastalığınız olmadan vücudunuza almayın değerli arkadaşlar. Aşağıda anlattıklarımın kaynaklarını bulacaksınız. Ben ezbere konuşmuyorum.
Prof.Dr. İbrahim USLU

Some people are allergic to silver, and the use of treatments and medical devices containing silver is contraindicated for such people.[7] 
In animals and humans, silver accumulates in the body.[9]:121 Chronic intake of silver products can result in an accumulation of silver or silver sulfide particles in the skin. These particles in the skin darken with exposure to sunlight, resulting in a blue or gray discoloration of the skin known as argyria.[7]
Colloidal silver (a colloid consisting of silver particles suspended in liquid) and formulations containing silver salts were used by physicians in the early 20th century, but their use was largely discontinued in the 1940s following the development of safer and effective modern antibiotics.[9][10] Since the 1990s, colloidal silver has again been marketed as an alternative medicine, often with extensive "cure-all" claims. Colloidal silver products remain available in many countries as dietary supplements and homeopathic remedies, although they are not effective in treating any known condition and carry the risk of serious side effects such as argyria, allergic reactions, and interactions with prescription medications.[11][12]
Prior to the introduction of modern antibiotics, colloidal silver was used as a germicide and disinfectant.[73] With the development of modern antibiotics in the 1940s, the use of silver as an antimicrobial agent diminished.[44]
7. Lansdown AB (2006). "Silver in health care: antimicrobial effects and safety in use".Current Problems in Dermatology. Current Problems in Dermatology 33: 17–34.doi:10.1159/000093928. ISBN 3-8055-8121-1. PMID 16766878.
9. Fung, M. C.; Bowen, D. L. (1996). "Silver products for medical indications: Risk-benefit assessment". Journal of toxicology. Clinical toxicology 34 (1): 119–126.doi:10.3109/15563659609020246. PMID 8632503. edit
10. "Colloidal silver". Memorial Sloan-Kettering Cancer Center. May 16, 2011. Retrieved January 2, 2013.
11. "Over-the-counter drug products containing colloidal silver ingredients or silver salts. Department of Health and Human Services (HHS), Public Health Service (PHS), Food and Drug Administration (FDA). Final rule". Federal Register 64 (158): 44653–8. August 1999.PMID 10558603.
12. "Colloidal Silver Products". National Center for Complementary and Alternative Medicine. February 2012 [First published 2004]. Retrieved January 2013.
44. Chopra I (April 2007). "The increasing use of silver-based products as antimicrobial agents: a useful development or a cause for concern?". The Journal of Antimicrobial Chemotherapy 59 (4): 587–90.
73. Searle, A.B. (1920). "Chapter VIII: Germicides and Disinfectants". The Use of Colloids in Health and Disease. Gerstein - University of Toronto : Toronto Collection: London Constable & Co.
Translate
 
merhabalar kolidal gümüş kuvvetli ve doğal bir antibiyotiktir.Sentetik antibiyotik ilaçlar yarım düzüne farklı mikro organizmayı yok edebiliyorken gümüş 650 farklı mikro organizmayı öldürüyor''Gümüş sahip olduğumuz en kuvvetli mikrop öldürücüdür" bu cihaz içme suyunda gümüş suyu üretmek için kullanılır.Dr.Silver 100+ ile üretilen gümüş suyu pek çok hastalık ve problemli durumlarda kullanıldığı gibi yaraları dezenfekte etmede de etkilidir.kullanılacak suyun sert su olmamasına kaynak suyu veya mineral olmasına suyun ısısının 5 ile 40 derece arasında olmasına dikkat edilmelidir.Örneğin;10 lt.suda 0,05 mg/lt. konsantre elde etmek istediğinizde 1 lt.suya 3.5 dakika süreyle 0,5 mğ/lt gümüş suyu konsantresi hazırlayın, bu hazırladığınız suyu da 9 lt.suya katın ve karıştırın,bu yolla 10 lt.gümüş suyu elde etmiş olacaksınız. Gümüş iyonları kanı gençleştirir,organizmanın fizyolojik yapısını düzenler, kanın kalitesini arttırır, vücudun bağışıklık sistemini geliştirir ve çok çeşitli virüslere,bakterilere ve de enfeksiyonlara karşı direnç oluşturur.Bir katalizatör olarak tek hüçreli bakterilerin vürüslererin ve mantarların oksijen metabolizmaları için ihtiyaç duydukları enzimi çalışmaz hale getirir.Bu sayede vücut kimyasına ve enzimlerine hiçbir zarar verilmeden mikroorganizmalar yok edilmiş olur.''Gümüş sahip olduğumuz en kuvvetli mikrop öldürücüdür''cihaz elips şeklindedir.üst kısmında piller ve gümüş iyonları bulunur,daha alt kısmında parmaklığın hemen üst kısmında ise paslanmaz çelikten elektrotlar ve gümüş parçacıkları bulunur.bu mekanizma kendi içerisinde sürekli olarak etkileşim içerisine girerler ve gümüş iyonu üretirler.Cihaz 20.000 lt. kapasitesli üretim yapmak için tasarlanmıştır.Satış Npktası (05327051510)nolu tel.ulaşabilirsiniz.Sağlıkla kalın.

Translate
 
Kemal Bey merhaba.2 yaşındaki oğlumda geçirdiği herpes menenjiti sonrasında yaygın beyin hasarı mevcut.Henüz yürüyemiyor ve desteksiz oturamıyor,ayrıca çevresinin farkında değil.Zihinsel gelişimi için kollodial gümüş suyu ve karbonatlı suyu kullanabilir miyim? 2 yaşındaki bir çocuk için dozaj ne olmalı?
Translate
 
Sn.milar, Babamıza 2005 yilinda parkinson teşhisi kondu (yas,80)ayrıca 10 yili askin ciltte lezyon(bazal) olusumu var 2 kez vücut ve yuz bolgesinde ayni sebeple operasyon gecirdi nispeten temizlendi ancak zaman zaman yuzunde lezyonlar tekrarlamakta bugun ank.bayiinden 25 lik gümüş suyu aldık nasil kullanmamizi tavsiye edersiniz parkinson icin ne yapabiliriz ilginiz icin simdiden teşekkür ler
Translate
 
Merhaba Gökmen bey,
Parkinson için gümüş suyundan fazla bir beklentiniz olmasın. Parkinson, alzheimer, panik atak, depresyon gibi hastalıklar için kolloidal altın kullanmanız gerekir. Beyinle ilgili fonksiyonel bozukluklarda kolloidal altının etkileri oldukça şaşırtıcı boyutlarda olumludur. Doz aşımı olmadığı sürece de hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Translate
 
Bende çok araştırdım imal ettim gümüş suyu fakat sonradan farkına vardım ozon lu su aynı işi yapıyor yıllar emekler boşa gitmiş mikrop öldürücü dezenfekte için en kolay ve ucuz ozon lu su 
Translate
 
Bende çok araştırdım imal ettim gümüş suyu fakat sonradan farkına vardım ozon lu su aynı işi yapıyor yıllar emekler boşa gitmiş mikrop öldürücü dezenfekte için en kolay ve ucuz ozon lu su 
Translate
 
merhaba önce çok teşekkür ediyorum size ,
bir süredir laptop adaptoru ile (19V 3.4 amper) ve 5 grlık gümüş külçeler le yapıyorum (999)  3-4 saat arası 5-6 ppm oluyor , ama renk sarı olmuyor . acımsı bir tadı oluyor.  hata yaptıgım bir kısım varmı, bilgilendirirseniz sevinirim.
Translate
 
INTERNETTEN EDINDIGIM BIRTAKIM BILGILERI EKLEMEK ISTEDIM.

1. YARARLI BAKTERILER BAGIRSAKTA YASADIKLARINDAN OKSIJENSIZ YASIYORLAR. GUMUS SUYU ISE BAKTERILERIN OKSIJEN ALMALARINI SAGLAYAN ENZIMI BLOKE EDEREK BAKTERILERIN BOGULMASINA SEBEP OLUYOR. BU YUZDEN YARARLI BAKTERILERE BIRSEY YAPMIYOR.

2. TANER BEY VOLT ÇOK YUKSEK. 9V 500 MA ADAPTOR KULLANIN. İŞLEMİ HIZLANDIRMAK İÇİN SUYU ISITABILIRSINIZ, DAHA ONCE YAPTIGINIZ GUMUS SUYUNDAN BIRAZ KOYABILIRSINIZ. YANI 9 PPM YERINE 1-2 PPM ILE ISE BASLARSINIZ  TADI METALIK RENGI ACIK ELMA SIRKESI RENGI OLMALI. RENK BIRGUN SONRA OLUSUYOR ILK GUN ACIK OLUYOR. İÇİNE LAZER POINTER TUTUGUNUZDA SUYUN ICINDEN GECEN ISIK GORUNMELI.
Translate
 
Selam. Kemal Bey ve diğer tecrubeli arkadaşlar. 3 gündür hastaneden gitmekten kurtulamadim. Bagiraak enfeksiyonum var. Normalde karbonat duzenli hergün kullanirim. Zannederim bir yili gecti. Ama bu ara ishal ve halsizlik mide agrilariyla hastaneye kaldirildim. Serum antibiyotik gecici iyilesme rahatlama. Ertesi gün daha fena. Simdi saydigim sikayetler gecti gibi bukez de siddetli öksürük göğüste agrj yapiyor. Burun akintisi basladi. Devit-3 alali 1ay bile olmadi ama iste bu antibiyotikler sanirim beni cokertmekte. Hemen Gümüşsuyu na basliycam. Fakat ppm metre olmadan kullanmaktan korkuyorum. Burdaki anlatilanlar gibi yapip kullanayim mi yoksa ppm metre cok gerekli mi?

Translate
 
Kenan bey Saf şu ve saf gümüşün bilinen hiçbir yan etkisi yok. Gümüş suyu mikropları yok edecektir. Ppm i geçmeniz gerekmez yarım saat tutun safgumusu saf suda yeterli. Kitapçılarda Üç beş liraya satılan lazer işaretlerini alıp içine tutun çizgi halinde görünecektir.
Translate
 
Cok tesekkurler... simdi de gribal enfeksiyona yakalandim. Peki gümüş cubuklari saf 999 olmak sartiyla gumusculerde varsa olur mu.. ?


Samsung Mobile tarafından gönderildi

-------- Orjinal mesaj --------
Translate
 
Mustafa bey. Gumyscubuklarim amaz9n.com'dan bugun geldi. Ben bi video vardi Kemal Beyin de paylaştığı. O videoyadaki gibi 9v 5tane pille yapcam. Zira adaptörüm yok yaptirmam lazim vajtim yok syan bronsitim ilac kar etmiyor. Dediginiz lazer isaretlerini de bi bulsbilsem...
Translate
 
+KENAN YİĞİT Kenan bey, adaptör olarak 500 ma gücünde ayarlı 1,5 volttan-12 volta kadar ayarlı adaptörlerden fakat biraz kalitelisini almanızı ööneririm. lazer pointer ise kitapcılarda bile var hani yakınca karşıda sadece nokta oluşturuyor. onsdan 5 tl falan. safsu ve saf gümüş ile yapın birde tds metre alır ve kalibre ederseniz ppm değerinide ölçebilirsiniz. bronşit için gittigidiyorda nabilzatör diye aratın 50-60 tl lik yerli üretim taşınabilirmodeli var ben ondan aldım daha gelmedi ama onunla soluyacaksınız. astım bronşit akciğer problemleri onunla ve içerek gideriliyor. selamlar
Translate
Translate
 
Mustafa Bey. Ben 30dk. 40dk. Beklettim hic sararma olmadi. Sonra akımı kestim. Tat olarak tatsız fakay koku olarak pis bi koku bırakıyor ağızda. Bence benim Gümüşsuyu olnadi galiba. 4 adet alkalin 9v pille yaptım. Gumus cubuklar (amazondan.com'dan aldım) karardikca sildim. Süre si mi yanlış. Sararma yok. Lutfen yardımcı olur musunuz...?
Translate
 
sararma 1 gün sonra oluyor. siz 30 dk sonra kesin bırgun bekleyın. laser pointer ile suyun içinde çizgi görünüyorsa tamamdır
Translate
 
probiyotiklere gümüş suyu neden zarar vermz sorusunun cevabını veriyorum: Gümüş suyu tek hücreli mikropların oksijeni metabolize eden enzimini bozarak onları boğarak öldürüyor biliyorsunuz. Probiyotikler ise bağırsaklarda havasız ortamda unaorob yani havasız yaşıyorlar. Bu basit nedenden dolayı onlara zarar vermiyor. Allahın bir hikmeti.
Translate
 
Bende yaptim ama sararma birgün sonrada olmadı 9v 500ma 1.5 saat acaba bi sorun mu var anlayamadım.Kemal beyin süre volt mamper ve kac ppm elde edildiğini söylemesini isterdim.Açıkcası içmeye korkuyorum.Gümüş içinse uzaklarda aramaya gerek yok istanbul altın rafinerisinin aynı altında olduğu gibi saf 5 10 20 gramlık sertifikalı gümüşleri var 2 tane alınip kullanılabilir
Translate
 
Steril distile cam şişede su bulamadim sadece distile olan su buldum o da pette ondan yaptim bu bir hatamıdır.Tabiki suyu yapmadan önce kaynattım
Translate
 
+Tc Alexandra Akciğerlere sıvı vermek için nebulizatör adı verilen cihazlar kullanılıyor. Gümüş susyu yanında propolis de verebilirsiniz oda çok iyi ve çok doğal bir antibiyotikr. Gümüs suyu ve propolis gibi doğarl antibiyotikleri alırken mide asidi ile fazla muhatap omasın diye ağızda mümkün olduğunca uzun tutmak ve ağızdan kana geçmesini sağlamak etkilerin arttıracaktır-etkiyi hızlandıracaktır. Zaten çok etkil ve çok hızlılar. Çok önemsenecek yan etkileride yok. gümüşe veya arı ürününe alerjisi olanlarda yüzde kızarıklıklar olabilir. İki ürünüde ağızdan yavaş yavaş almak için fısfıs şişesine konabilir ve birkaç dakika aralar ile 3-5 defa ağıza püskürtülür böylecek ağızdan kana geçmesi sağlanabillir.
Translate
 
ahmet ulu Gerçekten saf olan suda işlem 15-20 saat sürüyor. İlk kollodial parçalar tam saf suda elektrik hareket etmesi güç olduğundan geç oluşuyor. Saf suyu Kalibreli TDS metre ile ölçtüğünüzde değeri 0 göstermeli. Akü suyu gibi sularda tds metre 3-5 gösteriyor böylece süre kısalıyor 1-2 saate düşüyor. Saf suda da bir önce yaptığınız gümüs suyundan %6 - 19 koyarsanız işlemi hızlandırabilirsiniz. İçmeye korkuyormuşsunuz şehir suyunun içinde olanları bilseniz bu nur nimet kalır. Ama faydası çok büyük.
Translate
 
Mussutafa Genzo bey, saf suda elektroliz su kaynatıldıktan sonra meydana gelir. Saf suda iletkenlik düşük olduğu için elektroliz başlamaz. İlk yapımda sıcak suyla elektroliz yapıldıktan sonra, diğer elektrolizlerde su kaynatılmadan içine az bir kolloidal gümüş suyu dökülürse bu elektrolizin başlaması için yeterli olucaktır. Akü suyu kesinlikle kullanılmamalı ve saf su cam şişede eczanelerden satın alınmalıdır.
Translate
 
Kemal bey, fecebookda ekliydik. Size birsekilde ulasip basima geleni soyledim. Bunu gumus cubuk diye alip, gumus suyu hazirlamakda bu sene kanser hastasi oldukdan sonraya kalmisdi. Karbonat tedavisi en garantisi.ama malesef kanserden kacarken yakaladi.herkese soylefigim karbonat icin.
Zira gumus cubuk konusunda hilleli cubuk vermisler bana. Tarifdeki gibi yaptim. Ilacli olmanin rehavetiyle farkedemedim.mor ren su oldu.ilk kavanozu cokelek alta kalarak ictim.ikinciyi biraz ara verdim.yaptim ictim.ama benim ameliyat yerimin su toplamasi iltihabi ile ugrasirken, sifali su beni iylesdiricek derken, tvde ayni anda kursun zehirlenmesini anlatiyordu. Ve benim cubuklara kursun karistirmis oldugunu anladık. Emin olun cildirmisdim o gun.neyseki ayran, kefir, sakinlistiricilerle temizlendim.
Ricam ne kadar tanidik ve bildik insandan slmis olsakda, ingiltereye kadar getirdigim gumus cubuklar zehir cikti. Bu uyariyi yapin.yada sertifikali yerler yapsin bunu. Saygilar
Ikinci kemomu aldim. Malesef .karbonata devam efiyorum.
Translate
Translate
 
Anatolia birde akropolis alın o da doğal bir antibiyotik ve anti kanserojen. Direkt yazıcıdan mümkünse prolis tuzakları ile elde edilmiş olsun dahada olmaz ise komadan sıyrılarak elde edilmesinde olabilir. Bir lt lik cam kavanoza yüz gr kadar koyun yarısına kadar şu koyun ve birkaç gün çalışmayın sonra süzüp günde üç defa aç karnına yirmi damla kadar için. Hasta olduğunuz için doz dikkat. Arı ürünlerine adresinizi olarak için birkacdamla alın bakın kızarıklık falan oluyormu gerçi kanserden iyidir. Nekadar kalkarsanız kavanoza okadar iyi. Geçmiş olsun
Translate
 
Telefon ile bukadar yazılabiliyor :)))
 
Kemal Hocam İmmün Trombositopenik Purpura yani ITP Hastalığına Kolloidal Saf Gümüş suyu iyi gelir mi acaba bu hastalık bilindiği gibi kan bağışıklık sisteminin yanlış alarm verme sonucu vücuda saldırıya geçen Virüs,Bakteri ve Mikroorganizmalarla birlikte harekete geçen vücudun yararlı Bakterileri ve Mikroorganizmaları kanda bulunan Trombositleri yok etmeye başlıyorlar.O yüzden ITP Hastaları kana Oksijen taşıyan ve kanın pıhtılaşmasını sağlayan Trombositleri çok çabuk kaybediyorlar.Kemal Hocam bu konuyla ilgili olarak bir açıklama yaparsanız sevinirim. Saygılarımla.  
Translate
 
Selim açan gümüş suyu mikrobik hastalıkları mikropların yok ederek iyileştirici. Sizin rahatsızlığınız genetik gibi. Genetiği yani dna bozulmalarına zerdecal ve zencefil in iyi geldiğini okumuştum. Geçmiş olsun.
Translate
 
Bu ITP Hastalığına yeğenim doğumdan sonra aşı yolluyla yakalandı.Yani Genetik olarak ITP hastası olarak doğmadı.  
Translate
 
selamlar, kolloidal gümüş suyu yapımında 500 ma den fazla akım vermek nasıl bir sıkıntı oluşturur ?
Translate
 
Selam. Yeni gördüm. Işlemi hızlandırır oluşan moleküllerin boyunu büyütür istenen özellik değildir. 
Translate
 
Selim açan. Kemal beyin facebook sayfasında paylaşılan karbonat su ile vücudu alkali yapma işlemini bir deneyin. 
Translate
 
londra'da yasiyorum. oglumun bademcik sorunu var collodial gumus suyu almak istiyorum ancak kac ppm olanini satin almaliyim burada 10 ppm den 45 ppm'e kadar cesitleri var; sisede, sprey ve damlalikli.
Translate
 
oglum henuz 5 yasinda, 16 kg. belirtmeyi unuttum
Translate
 
Ahmet bey. Bes-on ppm olanı her yaş için uygundur. Abd tarım bakanlığı bu ppm lerde uzun süre kullanilabilecegini onaylamış.
Translate
 
Sabah aç karnına yarım çay bardağı beş on ppm lik verebilirsiniz.
Translate
 
Slm, normal hasta olmayan bir insan da kullanabilirmi devamlı, ve kaç ppm? Hayvanlarda nasıl kullanılıyor. Ve sikliklarla kullanmak lazım. Aslında tam detay ve kullanış alanları ve dozları nerden öğrenebiliriz. Tskler
Translate
 
İkinci bir bağışıklık sistemi oluşturması için kullanılabilir. 10 ppmcivar olandan günde bir kahve filcanı kadar bir ayı aşmasa iyi olur. 5-6 ay aradan sonra yeniden içilebilir. içecek kişinin gümüş alerjisi olup olmadığı derisine brea zsürüp bekleyerek öğrenilebilir.
Translate
Translate
 
eczanedeki saf su, bildiğimiz İZOTONİK mi değil mi?
Translate
 
Tıbbi distile su. Ancak eczanede plastik şişede satılanlar istediğimiz saflıkta değil , ben ölçtüm 7-8 ppm çıktı. Cam şişede olanı bulup alın ve kullanmadan önce ölçüp 0 ppm olduğunu gördükten sonra kullanın.
Translate
 
Gerçekten çok yardımcı oldu kıymetli yorumlarınız teşekkürler
Translate
 
Kemal bey ben denedim neden olmadı acaba ?. Aynen denedim.renkli olmadı.
Translate
 
Mutlaka bir yerde hata olmuştur ya da gümüş istenen saflıkta değildir 
Translate
 
Şerefe! Şerefe! Sevgili arkadaşlar Yaşasın, bir kredi ihtiyacınız veya bir yol arıyoruz tane almak, ya da belki çünkü kötü kredi durumunun banka tarafından reddedildi yapmalı ve verdikleri reddediyorum, ve şimdi bütün umutlar kaybolmuş olduğunu düşünüyorum Hayır, canım bütün umutlar yok değil. Tüm endişeleri ve kaygıları için bir yer çözümleri geliyor. İşte ana planlayıcısı ZENITH KREDİ SINIRLI olduğunu. Hepimiz ya da kişiler, şirketler veya firmalar için% 2 faiz oranıyla bizim kredi sunuyoruz. Kolay ve güvenilir kredi için (zenithloanlimited@gmail.com) bize bugün ulaşabilirsiniz, bizim görevimiz sizin durumun size yardımcı ve anksiyete ve anksiyete bir son vermek için

E-posta: zenithloanlimited@gmail.com
Translate
 
Ya arkadaş bilen biri yapıp satsın şunu beynim yandı okumaktan hazırı yok mu bu gümüş suyunun 
Translate
 
Ben kendime ürettiğimde
sizede üretim.
Translate
 
Ben de istiyorum yaa. Yapamadım ben de. Satan siteler pahalı satıyor. Gerçekten yaparsanız uygun fiyattan ben alırım sizden...
Bir de gümüş çubukları alırken tek tek çıkacak ambalajdan diye yanlışlıkla 2 tane istemişim. 2 tane açılmamış var elimde. İsteyen olursa diye kullanmadim...
Translate
 
Zenith Kredi Limited As devam eden tanıtım parçası, şu anda neden acilen ihtiyaç için para bekleyin,% 2 faiz oranıyla acil paraya ihtiyacı potansiyel müşterilere, özel ticari ve kişisel krediler teklif edilir? Size kredi için nakit var. Bizim Finansal kredi hizmeti% 100 garanti edilir.
Şimdi başvurun ve memnun müşteriler Binlerce katılın.
E-posta: zenithloanlimited@gmail.com
Translate
Translate
 
Tıbbi distile su bulamıyorum. Gümüş temin ettim ancak su yok. Acil ihtiyacı olanlar su temin ederse ben yaparım. Para söz konusu bile olmaz.
Translate
Translate
Translate
 
Merhabalar, ben de gümüş suyu yapmak istiyorum fakat gümüş çubukları bulamadım. Güvenilir gümüş çubuk nereden alınır bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler..
Translate
 
Gümüş çubukları darphanenin internet sitesinden külçe olarak aldım eriterek cubuk yaptim suyu eczaneden buluyorum. Tds metre ile ölçüm yaparak her on dakikada bir çubukları temizlemek kaydıyla 8 saatte 20 ppm i yakaliyorum bir litre suda. Ustatlara sorum şu izlediğim yolda bir yanlışlık varmı. Elektrik 12 volt 2 amper. Kulcenin üzerinde 99.9 saflık yazıyor. Kuyum sektöründe olanlar bilir buna üç dokuz deriz. 
Translate
 
Fakat anlamadigim şey şu. Bugüne kadar dört litre yaptım dört defa. Ucu seffafdi biri sarardi hepsinde aynı yolu izledim hepsindede 20 ppm de bıraktım. Renk olayının anlamını çözemedim. Bilgim yok sadece kendi fikrim bence seffafi daha kaliteli oluyor. Çünkü sarinin camda leke bıraktığını tesbit ettim. Belkide yaniliyorum şahsi fikrimdir 
Translate
 
Cem bey, darphaneden aldığınız gümüşler 99,9 dur. Olması gereken ise 99,99. Kaş yaparken göz çıkarmayın aman dikkat. 
Translate
 
+Caner Karan gümüş bende var ama cam şişede tıbbî distile su bulamıyorum. Siz suyu bulun ben size de yaparım. Suyu imal eden firma bilgilerini verseniz kendi ihtiyacımı da kendim alırım.
Translate
 
Şimdi suyun bidonuna baktım havan ilaç ve kimya 5 litre distile su ama plastik bidon muhtemelen ben konu kaçırdım niye cam şişe birde sorum şu pul gümüş aldım toptancidan dört dokuz olduğunu söyledi ama emin olamıyorum amazon ebaya guvenemiyorum gümüş olayını tam çözemedim su neden plastik olmamalı bunu atlamisim hatirlatirsaniz sevinirim 
Translate
 
Külçe sikintiliysa pulları eritip tel cekicem bir sürüde külçe almıştım :)
 
Suyu olcuyorum 1 ppm çıkıyor 0 ppm karşılaşmadım en mükemmel i arıyorum kim bulursa burda paylasmali bence 
Translate
 
P+Cem Topaloğlu plastik şişelerde bugüne kadar gördüğüm en düşük 5 ppm çıktı. O yüzden olmaz diyorum. Çünkü elde etmeye çalıştığımız zaten 20-25 ppm kolloidal. Daha önce eczanede bulduğum litrelik cam şişe tıbbi distile su da her şişede 0 ppm görüyordum. Gümüşe gelince darphane ya da piyasa malı saf gümüş diye satılanların 99,9 olduğunu biliyorum. Gerekli olan ise 99,99 Amazon ya da ebay e güvenmemekte haklısın, sahtekarlar bizdekinden fazla. Ben tesadüf eseri eşi için ilaç yapan kendiside gümüşçü olan birinden buldum o da isviçre'den getirtmiş bir dostuna.
Translate
 
+Cem Topaloğlu doğru su ve doğru gümüşü bulup işlemi yaptığınızda ve ilacı kullandığınızda anlayacaksınız. Renk ilk başta oldukça uçuk sarı sonradan da altın sarısına dönüyor : )
Translate
 
O gumuscuyu tanıyorum iyi bir arkadastir. 
Translate
Add a comment...