Altın Sarısı Kolloidal Gümüş suyu nasıl elde edilir

Chris Hyslop'ın daha önce videosunu paylaşmıştım (Mavi adama cevap) Bu video'da Altın renkli Kolladial gümüş suyunun nasıl yapılacağını anlatıyor. Önce saf su koyduğu bardağı mikrodalga fırında kaynatıyor. Saf su kaynadıktan sonra kronometreyi 10 dakikaya ayarlıyor. Gümüş telleri Kavanoza koyup elektirik vermeye başlıyor. O sırada dinlyicilere önceden hazırladığı Altınrenkli Kolloidal gümüş suyundan ikram ediyor. Miktarı tekila bardağının yarısı kadar. 2 yıldır hergün bu miktarda kolloidal gümüş suyu içtiğini ve renginin maviye dönmediğini anlatıyor. Eğer saf su kullanılmazsa gümüş kolloidlerinin daha kalın miktarda suya geçtiğini ve onun etki oranının daha düşük olduğunu söylüyor. O yüzden saf suyla yapılan elektrolizde gümüş kolloidleri en küçük mikron (Kolloid'ler çapları .01'le .0001 mikron partilüllerdir) çapında suya geçiş yapıyorlar.

Not: Bu videodan sonra elimdeki saf suyu kaynattım. Sonra bardağa döktüm %99.9 saflıkta gümüş çubukları suya birbirlerine deymeyecek şekilde yerleştirip 9 Volt 1 amper gücünde elektirik vermeye başladım (genellikle 400 miliamper kullanılıyor). 5ci dakikada su sarımsı oldu. 7-8 Dakikalarda iyice sarı oldu 10dk sonra elektiriği kestim. Altın Renkli Kolloidal gümüş suyumu elde etmiş oldum.

Tam bu sırada annem elinde koskoca antibiyotikle girdi. Anneme sonunda altın renkli kolloidal gümüşsuyu elde ettiğimi söyledim. O ne diye sordu işte anlatıyorum ya anne dedim doğal en güçlü antibiyotik, sakın elinde tuttuğun asidik antibiyotiği alma biraz bekle soğusun sana vericem dedim. Soğudu yarım tekila bardağının yarısı kadar altın renkli kolloidal suyunu verdim dişinin ağrıyan bölgesinde tutabildiği kadar tutmasını sonra içmesini söyledim. Yaklaşık 20 dk sonra ağrıya dişinin nasıl olduğunu sordum ağrının çok azaldığını söyledi. Tamam dedim 24 saat içinde tüm etkisini göstericektir dedim. İlk altın sarısı kolloidal gümüş suyunu elde ettiğim sırada annemin dişinin ağrıması çok anlamlı bir raslatı (senkronizasyon) oldu.

+++ Eski Paylaşımlarımdan Hatırlatma +++

Kolloiadal gümüşü eğer gümüşe karşı alerjiniz varsa kullanmayın. Sodyum Bikarbonatlı su içerek beden pH'ınızı yükseltirseniz alerji probleminizdende kurtulabilirsiniz.

Aşağıdaki hastalıklar kolloidal gümüşün başarıyla kullanıldığı 650 hastalığın bir kısmı:

Sivilceler,AİDS,alerjiler,apandist,eklem iltihabı,ayak mantarı,mesane iltihabı,kan parazitleri,kan zehirlenmesi,haşlanmalar,yanıklar,kanser(Referans 2,4,7),kandida,kolera,kolit,konjonktivsistit,deri iltihabı,diyabet(Referans 1),dizanteri,egzema,lif dokusu iltihabı,gastrit,bel soğukluğu,saman nezlesi,uçuk,iltihaplı isilik,hazımsızlık,kornea iltihabı,cüzzam,lösemi,deri veremi,lenf damarı iltihabı,sıtma,menenjit,nevrasteni,parazitler,zatürre,akciğer zarı iltihabı,prostat,kaşıntı,sedef hastalığı,göz iltihabı,burun iltihabı,romatizma,saçkıran,kızıl hastalığı,mikrobiyal kulak,burun,bogaz,göz hastalıkları,sebore,zona,cilt kanseri,staphylococcus ve streptococcus enfeksiyonları,tüberkiloz,bademcik iltihabı,trahoma,mide ülseri.
Shared publiclyView activity