Profile cover photo
Profile photo
Gabinet Diagnostyki i Terapii Biorezonansowych BIO OPTIMA
About
Posts

Post has attachment
Nasza wykwalifikowana kadra pracuje na specjalistycznym i zaawansowanym technologicznie sprzęcie do biorezonansu. Jest to aparat BICOM OPTIMA w pełnej wersji wyposażenia – najnowszy model tej firmy. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że nic nie stanie na przeszkodzie w wykonaniu badania i postawieniu trafnej diagnozy. Zapraszamy na naszą stronę i do kontaktu http://www.biorezonanswarszawa.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Metoda biorezonansu wykorzystuje impulsy elektromagnetyczne emitowane przez każdy organ i komórkę w ludzkim ciele, a także wszystkie patogeny. Właśnie tę metodę terapii oraz cały szereg testów obciążeń organizmu wykonujemy w naszym Gabinecie. Działamy na terenie Warszawy i od wielu lat zdobywamy zaufanie coraz większej liczy Pacjentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.biorezonanswarszawa.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet Diagnostyki i Terapii Biorezonansowych w Warszawie specjalizuje się w przeprowadzaniu testów i terapii metodą biorezonansu. Posługujemy się aparatem BIOCOM OPTIMA – najnowocześniejszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem do biorezonansu na świecie! W Polsce jest tylko kilkanaście urządzeń tej klasy, a w Warszawie tylko jedno – nasze :) Zapraszamy do poznania nas bliżej http://www.biorezonanswarszawa.pl/o-firmie/co-nas-wyroznia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym Gabinecie przeprowadzamy testy alergiczne na 600 alergenów! Wykonujemy także odczulanie (alergeny pokarmowe, pyłkowe, wziewne, sztuczne dodatki żywności i inne). Naszym zadaniem są także testy i eliminacja obciążeń organizmu, jak pasożyty, grzyby Candida, pleśnie, wirusy, bakterie i wiele, wiele innych. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę http://www.biorezonanswarszawa.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym Gabinecie Diagnostyki i Terapii Biorezonansowych znajdziecie Państwo m.in. terapię wspomagającą odchudzanie. Stosujemy kanał drugi, niskie głębokie częstotliwości oraz program elektroakupunktury (EAP), dzięki czemu działanie terapii pozwala na dotarcie do głęboko ukrytych przyczyn nadwagi. Po szczegóły terapii zapraszamy na naszą stronę http://www.biorezonanswarszawa.pl/oferta/terapie-obciazen/terapia-wspomagajaca-odchudzanie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym Gabinecie przeprowadzamy wiele terapii na schorzenia i dolegliwości, które ciążą na Pacjentach. Są wśród nich choroby skróty, jak trądzik, AZS i inne, choroby tarczycy, regulacja zaburzeń hormonalnych, jak też terapie oczyszczające ze złogów i toksyn. Więcej i naszych działaniach znajdziecie Państwo tutaj http://www.biorezonanswarszawa.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy Państwa serdecznie na naszym nowo powstałym profilu Google+. Dzięki niemu będziemy mogli dzielić się z Państwem informacjami dotyczącymi działalności naszego Gabinetu Diagnostyki i Terapii Biorezonansowych BIO OPTIMA. Zachęcamy do śledzenia profilu i odwiedzenia naszej strony http://www.biorezonanswarszawa.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded