Profile cover photo
Profile photo
Dechová hudba Chodovarka
3 followers -
Česká dechová hudba Chodovarka z Chodové Plané
Česká dechová hudba Chodovarka z Chodové Plané

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Vážení přátelé a příznivci! Naše nové CD je konečně na světě! Máme z toho velkou radost a doufám, že potěšíme i Vás. Křest CD proběhne 2.11. od 17:00 během natáčení pořadu v Plzeňském rozhlase. Jste na toto natáčení srdečně zváni, je veřejně přístupné. Těšíme se na Vás :-)
Photo

Chodovarka i FOX band letos opět potěšili spoustu tanečníků během plesové sezóny. Zahráli jsme hasičům ve Kdyni a Poběžovicích, myslivcům v Lipové, Chebu a Chodové Plané, na městském plese v Lubech u Chebu, také na maturitním plese v Mariánských Lázních a několika maškarních bálech, a to ještě nekončíme. Zahálet ovšem nebudeme ani chvilku, protože veškeré naše snažení vede ke zdárnému natočení nového CD, na které se brzy začneme připravovat. Režie se zhostí režisér a skladatel, ale také trumpetista a náš kamarád Jiří Pohnán. Dále nás také oslovil Český rozhlas Plzeň k natočení několika písniček do svého rozhlasového archivu, při kterém budeme spolupracovat s panem Antonínem Bulkou. No a tento hudební maratón s největší pravděpodobností zakončíme natáčením pořadu "Putování za muzikou" s Jožkou Šmukařem pro Českou televizi.

Post has attachment
Jarní festival dechovky  * Frühlingsfest der Blasmuik - Olbernhau (D)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Jarní festival dechovky
15 Photos - View album

Post has attachment
Dechová hudba Chodovarka oslaví 40. výročí svého založení. Oslavy kapely proběhnou ve společenském sálu restaurace Stará Sladovna v Chodové Plané.
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Dechová hudba Chodovarka - Oficial 2012 (15 fotek)
15 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded