Profile cover photo
Profile photo
FK Gelgaudiškis
25 followers
25 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
2015 m. Birželio 10–11 dienomis įvyko “Golas” finalai Kaune. Iš 700 komandų į finalą pateko tik po vieną komandą iš kiekvienos apskrities. Šakių "Žiburio" gimnazijos moksleiviai, tarp kurių buvo 5-ki FK “Gelgudiškis” žaidėjai, Marijampoles apskrityje liko pirmi ir laimėjo kelialapį į finalinį etapą.
Finaliniame etape dalyvavo 10 komandų iš 10 apskričiu. Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius po 5 komandas. Žiburiečiai į pogrupį pateko su Vilkijos gimnazija, J. Biliūno gimnazija, Žalgirių gimnazija ir Z. Žemaičio gimnazija. Pirmose rungtynėse Žiburys įrodė, kad Žalgirių gimnazija jiems per silpnas važovas ir įveikė juos 3:0. Antrose rungtynėse Žiburys buvo susikaupę ir sukėlė baime varžovams laimėdami 5:1 prieš J. Biliūno gimnaziją. Trečiose rungtynėse, kurios lėmė ar Žiburiečiai pateks į finalą, po atkaklios kovos jie nugalėjo Vilkijos gimnaziją 2:0. Paskutiniosiose, nieko nelemiančiose rungtynėse Žiburiečiai visą kėlinį pralaiminėjo 1:0 bei žaidė be vieno savo naudingo žaidėjo iš FK “Gelgaudiškis” Rido Martinkevičiaus, tačiau antrajame kelinyje įbėgęs į aikštelę įmušė 2 įvarčius ir išplėšė pergalę, jo dėka Žiburys laimėjo 2:1. Finalinėse rungtynėse prieš Simono gimnaziją, Žiburiečiai pralaiminėjo visą laiką iki 23 minutės iš 30-ties. Treneris padarė taktinį keitimą t.y. vartininką Gabrielį Kamaitį pastatė į puolėjo poziciją. Gabrielius išbėgęs į pirmąją kontrataką įmušė išlyginamąjį įvartį ir leido savo komadai siekti aukščiausio tikslo, taktika pasiteisino. Likus žaisti 1-nai minutei gryžus į vartus jis atrėmė du lyg iš patrankos varžovų smūgius, taip išgelbėdamas komandą nuo pralaimėjimo. Baudinių serija buvo ne itin sėkminga Žiburio ginazijai, jie pralaimėjo 1:0... Tačiau 2 vieta iš 700 mokyklų tikrai nėra blogas rezultatas Šakių rajonui. Geriausiu komandos žaidėju buvo išrinkts Ridas Martinkevičius, geriasiu aikštės žaidėju buvo išrinktas Gabrielis Kamaitis, už savo įspūdigą 60 sekundžių pasirodymą. Ne ką praščiau pasirodė Naglis Balčiūnas, kuris tikrai buvo vertas šio titulo, ačių jam! Vicečempionų sudėtis: Naglis Balčiūnas, Ridas Martinkevičius, Deividas Vizgirda, Airidas Bublaitis, Gabrielis Kamaitis, Modestas Levišauskas, Tomas Sinkevičius, Gytis Vizgirda, Milda Bendoriūtė, Milda Vasiliauskaitė ir Milda Gerštaitytė. Tai jie LIETUVOJE YRA II VIETOS NUGALĖTOJAI.
AČIŲ JUMS ........
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-06-11
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
„YouTube“ kanalo iliustracija
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoVideo
Video
Video
2015-05-18
11 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
015 Balandžio 26 dieną, įvyko finalinis AŠFL turas, kuriame buvo sužaistos 4 rungtynės. Pirmosiose rungtynėse susitiko FK Gelgaudiškio ir SPARTOS komandos. Sparta nuo rungtynių pradžios lipo ant varžovų ir neleido jiems laisvai kviepuoti, tačiau Gelgaudiškis bandė nepasiduoti Spartos spaudimui, bet jiems nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 6:1 Spartos naudai. 
Antrosiose rungtynėse susitiko GFK ''Jaunimo Imperija'' su SK ''Audra''. Šiose rungtynėse intrigos taip pat netrūko, tačiau GFK ''Jaunimo Imperija'' buvo stipresni ir palaužė SK ''Audra'' rezultatu 8:3. 
Trečiosiose rungtynėse susitiko FK ''Gelgaudiškis'' prieš FK ''Lekėčius''. FK ''Lekėčiai'' nesėkmingai priešinosi FK ''Gelgaudiškio'' komandai, rezultatas buvo 15:5 FK ''Gelgaudiškio'' naudai.
Paskutinėse rungtynėse sprendėsi labai daug. Sparta privalėjo laimėti,kad liktų 1-oje turnyrinės lentelės vietoje. Rytis Gaidys turėjo įmušti 9 įvarčius, kad taptų rezultatyviausiu žaidėju, o Martynas Antanaitis į savo vartus galėjo prasileisti tik 4 įvarčius norėdamas tapti geriausiu vartininku. Spartos komandai tai buvo sėkmingos rungtynės, Rytis įmušė 9 įvarčius, Martynas prasileido tik 4 įvarčius, o Spartos komanda nugalėjo SK ''Audros'' komanda rezultatu 15:4.
PhotoPhotoPhoto
2015-04-28
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Dėmesio Dėmesio Dėmesio !!!
Į Šakių rajoną pagaliau sugrįžo FUTBOLAS. Visus didelius ir mažus, jaunus ir senus kviečiame nebūti abejingiems FUTBOLUI ir atvykti į
Atviros Šakių rajono futbolo lygos 7×7 vasaros sezono atidarymą, kuris įvyks šių metų Gegužės 9d. Gelgaudiškio futbolo stadione. Atidarymo metu bus apdovanojamos laimėjusios prizines vietas AŠFL Pavasario 5×5 komandos, taipat rezultatyviausias žaidėjas bei mažiausiai į savo vartus prasileidęs įvarčių vartininkas.
Po atidarymo įvyks komandų susitkimai, kurios kovos dėl Vasaros 7×7 Čiampionų vardo. Visų dalyvių laukia prizai siurprizai, atėję ir žiūrovai turės galimybę laimėti prizų.

Kilus klausimams ar pasiūlymams rašykite mums fcgelgaudiskis@gmail.com arba skambinkite.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded