Profile

Cover photo
Kohaislame.com
49 followers|174,346 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Përgjaken protestat kundër udhëheqjes ushtarake në Egjipt. Nga zjarri i hapur nga një grup i armatosur ndaj protestuesve të vendosur para Ministr...
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Korçë, gruaja denoncon burrin: Bën vepra të turpshme me time bijë
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
SIRI - OJQ: TË PAKTËN 12 USHTARË TË VDEKUR NGA LUFTIMET ME DEZERTORËT
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Familjet para gjykatës, reagime për pafajësi
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Zbardhen emrat e pesë të akuzuarve për vrasjen në Smilkovc
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Pafajësia e Limajt, lajm i mirë për Kosovën
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Banda me shtetas kosovarë, maqedonas, turq e zviceranë dyshohet të ketë kryer rreth 60 plaçkitje por edhe delikte tjera Kapet në kantonin e Bernës një...
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Dorëzohet në polici pas shtatë ditë arratisje
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Të arrestuarit në Maqedoni, bujq e pleq
1
Add a comment...

Kohaislame.com

Shared publicly  - 
 
Sekiraça strehohej në banesën e Zvonko Veselinoviqit
1
Add a comment...
Story
Tagline
Kohaislame
Introduction
Uebfaqja www.kohaislame.com sjell lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota si dhe lajme nga rubrika të shumta.
Për më shumë vizitoni uebfaqen http://www.kohaislame.com/
Contact Information
Contact info
Email