Profile cover photo
Profile photo
Koni Social
4 followers
4 followers
About
Koni Social's posts

Post has attachment
Hepimizin ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitede ‪#‎öğretmen‬'lerimiz ile ilgili unutamadığımız anılarımız vardır. Bunları bizimle paylaşıp hem ‪#‎nostalji‬ yapmak hem de ‪#‎hediye‬ kazanmak ister misiniz?
Sizleri Twitter sayfamıza bekliyoruz; www.twitter.com/konisocial :)
Photo

Post has attachment
‪#‎Hayat‬: İtalyan mimar Stefano Boeri İsviçre'de bitkilerden oluşan 117 metre yüksekliğinde bina inşa edecek. Darısı Türkiye'nin başına... :)
Photo

Post has attachment
‪#‎Aşk‬: Adana'da yaşayan, Esef-Fatoş Gezgin çifti bir hafta önce bir tartışma yaşamış ve bu yüzden araları açılmış. 60 yaşındaki Esef Amca, kalbini kırdığı 40 yıllık eşi Fatoş Hanım için evin önüne pankart açmış ve 3 gündür orada affedilmeyi bekliyor... :(
Photo

Post has attachment
Oxford, 2015 yılının ruhunu en iyi yansıtan kelimeyi seçerken, bu defa seçimini bir kelimeden değil bir ‪#‎emoji‬'den yana yaptı!

"Mutluluk gözyaşları" anlamına gelen bu emojiyi biz de çok seviyoruz 😂😂

Sizin ruhunuzu en iyi yansıtan emoji hangisi? ‪#‎OxfordWOTY‬ ‪#‎YılınKelimesi‬
Photo

Post has attachment
#‎Paris‬'te gerçekleşen terör saldırıları dolayısıyla ‪#‎Facebook‬ bir güncelleme getirdi. Bu güncelleme ile profil fotoğraflarınızı Fransa Bayrağı'nın renklerinden oluşan filtre ile düzenleyebilirsiniz.
Terörü lanetliyoruz. ‪#‎ParisAttacks‬ 
Photo

Post has attachment
67. si düzenlenen ‪#‎Emmy‬ Ödülleri'ne bu yıl "‪#‎GameOfThrones‬" damgasını vurdu.

Neredeyse herkesin severek takip ettiği dizi, drama dalında; en iyi dizi, en iyi yönetmen, en iyi senaryo ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünün sahibi olurken, bu yıl içinde kazandığı ödül sayısını 12'ye yükseltti.
Photo

Post has attachment
#Snapchat‬  yıldönümüne bomba gibi haberle giriş yaptı!

Ağızdan gökküşağı çıkarırken mutlu olup, gözlerden kalp çıkarırken aşk dolup, kendinizi yaşlı olarak görünce de "ben bu hale düşecek adam mıydım" dedirten cinsten filtrelerle karşımızda!

Yapmanız gereken tek şey; Snapchat'in son güncellemesini yapıp, fotoğraf çekme alanında ekrana dokunmanız.

Bol kahkahalı eğlenceler sizinle olsun! 
Photo

Post has attachment
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun! Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. ‪#‎30Ağustos‬ ‪#‎ZaferBayramı‬
Photo

Post has attachment
‪#‎GöğeBakalım‬: Bu gece maksimum seviyeye ulaşacak ‪#‎Perseid‬ meteor yağmurunda atmosferde 1 saatte 120’ye yakın meteor görülebilecek. Halk arasında “yıldız kayması” olarak da bilinen ‪#‎meteoryağmuru‬ dünyanın neredeyse her yerinden izlenebilecek.
Photo

Post has attachment
Şeker tadında... :)
Photo
Wait while more posts are being loaded