Profile cover photo
Profile photo
Liko-School
10 followers -
Начальная школа Liko-School. Киев, Голосеевский район, Теремки 2, Лико Град
Начальная школа Liko-School. Киев, Голосеевский район, Теремки 2, Лико Град

10 followers
About
Posts

ЩО ТАКЕ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР?

Добридень, шановні Батьки!
Пропоную продовжити нашу розмову про вибір школи для майбутнього першокласника. 
Отже будемо вважати, що Ви вже виконали мої три перші поради: пройшлися або проїхали до обраної Вами школи вранці; поцікавились, яка вчителька у цій школі найбільше підходить для вашої дитини; задумались над тим чи потрібно Вашій дитині проходити тортури (співбесіду).
Хочу Вам трошки допомогти і пояснити, що таке конкурсний відбір при вступі до першого класу (співбесіда).
По-перше не дивуйтесь, це усе законно. Ще раз повторюся. Конкурсний відбір проходять діти при вступі до першого класу спеціалізованих шкіл (класів).
По-друге, що таке спеціалізована школа? Це школа у якій поглиблено вивчається будь-який з основних предметів (приклад: іноземна мова; математика; українська мова та ін.).
По-третє, що таке поглиблено? Це все дуже просто. Якщо у звичайній школі на вивчення іноземної мови у 1 класі держава виділяє один урок на тиждень, то у спеціалізованій таких уроків – три.
Отже, саме Вам вирішувати чого Ви хочете для своєї дитини. Якщо ви визначились і поведете своє чадо на співбесіду, то маєте бути готовими до того, що реалії життя відрізняються від законного способу проведення та проходження співбесіди.
За законом 
(Інструкція про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) Реалії життя
Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу спеціалізованої школи (школи-інтернату), проводиться у терміни, визначені навчальним закладом, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють Ключовими словами тут є словосполучення «в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють».
Як правило батьки очікують на свою дитину під дверима приміщення, де проходить співбесіда. Це неправильно. Наполягайте на своїй присутності!
Співбесіда з дитиною повинна включати виконання спеціальних діагностичних завдань, які розробляє шкільна педагогічна комісія та затверджує директор навчального закладу за погодженням з відповідним органом управління освітою.
Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу. Як правило завдання є заскладними: у дитини перевіряють уміння читати, переказувати; рахувати у межах сотні, розв’язувати задачі; добре якщо перевірять читання лише українською, можуть ще й англійською; влаштують співбесіду англійською мовою.
У такому випадку це вже є перевищення державних вимог навчально-виховних програм не тільки дитячого садка, а й початкової школи.
Щоб уникнути таких перегибів Ви маєте бути особисто присутніми на співбесіді!
Чисельність педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу спеціалізованої школи (школи-інтернату), не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога.
Співбесіда не повинна тривати більше ніж 30 хвилин. Як правило Ви не знаєте скільки членів У школі має бути відповідний стенд. 
Завчасно познайомтесь зі складом комісії!
Про те, як і коли Ви можете ознайомитись з результатами співбесіди наступного разу… До зустрічі!
Add a comment...

ПЕРШИЙ РАЗ У ПЕРШИЙ КЛАС!
Шановні Батьки!
Ось розпочався новий 2014 рік. Для багатьох з Вас це буде рік, коли Ваша дитина стане першокласником. До першого вересня ще начебто далеко, але, сподіваюсь, що ви вже неодноразово, у сімейному колі, говорили про те, куди піде навчатись Ваша дитина. Тож дозвольте дати Вам кілька порад.
1. Не обирайте школу сидячи на кухні. 
Якщо Ви визначились з переліком шкіл, які будуть щасливими після того як саме Ваша дитина переступить їх поріг, то в першу чергу самі пройдіть до школи. Краще, якщо Ви це зробите вранці (приблизно о 7.30 ранку) відчувши наскільки комфортно буде Вашій малечі разом з Вами або йти пішки декілька хвилин, або штовхатися у транспорті декілька годин, щоб добиратися до школи. 
А можливо краще, якщо шкільний автобус забере її поруч із Вашим домом?...
2. Пам’ятайте, найголовніше – це вчитель.
Необов’язково, що вчитель, який подобається усім Вашим сусідам допоможе Вашій дитині полюбити школу й навчання. Обирайте вчителя як свою другу половинку. У першу чергу виходьте з інтересів власної дитини, бо Ви маєте бути впевненими, що у школі їй завжди затишно.
А можете завітати до нашого психолога на діагностику. Він дасть Вам професійну пораду, який саме вчитель допоможе Вашому малюкові якнайкраще розкрити свої здібності. Після цього не обов’язково залишатись у нас на навчання. Вибір завжди за Вами.
3. Добре подумайте, чи хочете ви, щоб ваша дитина пройшла через тортури і зненавиділа школу, ще не прийшовши до неї.
Батьки, пам’ятайте, що на безконкурсній основі (за наявності копії свідоцтва про народження, відповідної медичної довідки та заяви батьків) приймають лише до середніх загальноосвітніх шкіл. 
До спеціалізованих шкіл, шкіл-дитячих садків та гімназій, ліцеїв у яких є спеціалізовані початкові класи прийом здійснюється на конкурсній основі. Отже, у цих навчальних закладах, ваше маля має пройти співбесіду. Дитина витримає, вам буде складно.
Якщо ж Ви хочете зберегти нервову систему всієї родини ідіть у нашу Школу. Ми вже давно чекаємо на ВАС!
Add a comment...

От всей души поздравляем вас с Новым годом и 
РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ!

Давайте в Новом году…


Научимся ПРОЩАТЬ
И ПОНИМАТЬ друг друга с полуслова,
Научимся друг друга ВОСХИЩАТЬ
И помнить, что ЛЮБОВЬ – первооснова.

Давайте все научимся МЕЧТАТЬ
О новом мире, где друг друга любят.
Научимся не только пожелать, 
Но СДЕЛАТЬ так, что Мир чудесным будет!

Научимся быть ДОБРЫМИ всегда,
Такими, как дельфины или дети.
Вдохнем друг в друга РАДОСТЬ! И тогда –
Нам станет всем теплее на Планете!
Add a comment...

Post has attachment
Первого сентября 2014 года в микрорайоне Лико Град открывается специализированная начальная школа "LIKO-SCHOOL".
ДИТЯЧА КРАЇНА ЗНАНЬ. 

Школа «LIKO-SCHOOL» – Дитяча Країна Знань та Творчого Розвитку.
Шановні батьки, якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина здобувала знання, творчо розвивалась, поверталась додому без домашніх завдань, то Ви зробили правильний вибір, завітавши до нашої школи!

У стінах нашої Країни Вас чекає висококваліфікований колектив. Для кожного малюка нашою професійною командою буде розроблено траєкторію індивідуального розвитку. Наші вчителі та вихователі навчать його не тільки читати, писати, мислити, а й прищеплять навички етикету та толерантності.
Тут Ваша дитина не тільки буде з першого класу вивчати декілька іноземних мов, вона розвиватиме свої інженерні здібності у кімнаті Лего, зможе доглядати за тваринами та вирощувати рослини у мінізоопарку, відвідуватиме заняття з кінного спорту, тенісу, гімнастики та інше.
Процес навчання буде організовано таким чином, щоб Вам, шановні батьки, не потрібно було думати, як встигнути відвести дитину до музичної чи спортивної школи. Музичні керівники, тренери, хореографи – це члени нашої освітянської родини. Вони вже чекають на Ваших малюків. Віднині Ваше завдання привести дитину до нашої Країни знань, а про усе інше потурбується Школа «LIKO-SCHOOL».
Наша школа працюватиме у режимі повного дня. У другій половині, після прогулянки на свіжому повітрі, з дітьми будуть займатися педагоги додаткової освіти. Робочий тиждень - п'ятиденний, навантаження дитини ми будемо узгоджувати індивідуально з кожним із Вас, шановні батьки. Але при цьому обов’язково буде враховано думку фахівців-експертів (психолога, лікарів, тренерів, учителів творчих дисциплін ). Портфелі ж Ваших дітей, підручники та зошити завжди будуть жити лише у шкільних стінах.

У нашій Школі працюватимуть унікальні студії: музична, художня, театральна, танцювальна, іноземних мов, теле- і радіожурналістики, комп'ютерна та спортивна.
За Вашим бажанням працюватиме Клуб вихідного дня. Його членами стануть не лише маленькі мешканці нашої чарівної Країни знань, а й ви – Батьки. 

Не виходячи з приміщення, маленькі школярі отримуватимуть музичну освіту (фортепіано, скрипка, бандура…). З ними будуть працювати досвідчені викладачі музики.
У балетній студії працюватимуть відомі викладачі балету, народного і бального танцю та сучасних напрямків хореографії.
Для майбутніх зірок у нашій школі працюватиме студія звукозапису.
Юні художники зможуть відвідувати майстеркласи відомих художників України.
Школа акторської майстерності, яка включає студії теле- і радіожурналістики та театральну - чудова нагода для дітей не лише розкрити креативний потенціал, а й навчитися впевнено триматися перед аудиторією, поліпшити техніку мови, розвинути пластичні можливості свого тіла. Учні зможуть відчувати себе вільно в суспільстві, успішно вступати в будь-які комунікації, освоїти навички само презентації - і все це завдяки школі акторської майстерності.
Вихованням юних спортсменів у Країні знань будуть займатись майстри спорту з гімнастики, вільної боротьби, тенісу, футболу тощо.
Сьогодні вже нікого не треба переконувати в тому, що раннє вивчення іноземної мови сприяє не тільки більш міцному і вільному практичному володінню нею, але й несе в собі великий інтелектуальний, моральний потенціал. Існує думка: "Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина". Тому в школі діти матимуть можливість вивчати англійську мову як обов'язкову та ще три мови (німецьку, французьку та китайську) за вибором.
Медичне обслуговування школи буде забезпечене високопрофесійними медичними працівниками, які стежитимуть за станом здоров'я кожного школяра. Щоб дитина була здорова, у школі працюватиме фізіотерапевтичний кабінет. Спеціальні заняття лікувальною фізкультурою допоможуть вирішити такі проблеми, як плоскостопість і викривлення постави у дітей.
У нашій школі "LIKO-SCHOOL" руками педагогів та дітей буде створено зимовий сад. Більшу частину року школярі проводять у приміщенні школи, тому ми вирішили прикрасити його вічнозеленими рослинами, які мають не тільки естетичну і виховну, а й освітню мету. Кімнатні рослини створюють не тільки більш затишну атмосферу в школі, але й цілюще впливають на самопочуття учнів, що дуже важливо для поліпшення стану шкільного середовища.
У нашій новій школі «LIKO- SCHOOL» ми хочемо створити для дітей атмосферу любові, доброти, спокою, самореалізації, самовиявлення, творчості, комфортності. Згадаймо історію зі знаменитим грецьким атлетом Милоном Кротонським . Ще дитиною він звалив на плечі теля і постійно носив його . Хлопчик ріс , а разом з ним на його плечах росло і теля . І ось вже Милон - знаменитий борець , шестиразовий чемпіон Олімпійських та піфічних ігор, про його силу складаються легенди. Тільки от чомусь про подальшу долю бика історія замовчує ... Чи зміг він ходити , коли його нарешті поставили на землю? Імовірно , зробив два - три кроки на тремтячих ногах і впав ... Щоб не нагадувати цього античного героя , ми, створюючи безпечний мікроклімат в школі , звільняючи дитину від багатьох проблем , робимо все для того , щоб впевнено сказати: «Так, наші вихованці зможуть «ходити» самостійно!
Запрошую Вас до нашої Країни знань - школи "LIKO-SCHOOL"
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded