Profile cover photo
Profile photo
Centrum Precyzyjnego Cięcia
About
Posts

Post has attachment
Na termin realizacji wpływa kolejność wpłynięcia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby praca zajmowała parę dni, jeżeli jednak zależy Państwu na szybkiej realizacji, usługę wykonamy w trybie ekspresowym. Dalsze informacje przybliży Państwu strona: http://www.cpcwaterjet.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wycena konkretnej usługi uzależniona jest od grubości oraz twardości materiału, długości linii cięcia oraz stopnia precyzji (jakości powstałej po cięciu krawędzi), dlatego cenę zawsze ustalamy z Klientem indywidualnie. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://www.cpcwaterjet.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach swojej specjalistycznej oferty, nasze Centrum poleca cięcie płytek gresowych i ceramicznych, szkła, gumy i tworzyw sztucznych, kamienia i konglomeratu, stali szlachetnej i nierdzewnej, metali kolorowych oraz drewna, sklejki i wiele innych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy: http://www.cpcwaterjet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wycinanie wodą – Nadarzyn, czyli profesjonalne Centrum Precyzyjnego Cięcia z wykorzystaniem strumienia wody i materiałów ściernych pod wysokim ciśnieniem. Różnorodność materiałów, na których można pracować wycinarką wodną, a także niezwykła precyzja cięcia – to największe zalety tej metody. Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie: http://www.cpcwaterjet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
CPC Centrum Precyzyjnego Cięcia poleca swoje specjalistyczne usługi. Stanowimy nieocenioną pomoc dla architektów, konserwatorów, projektantów, czy osób prywatnych, proponując ozdobne rozety, kraty kominkowe, blaty, balustrady i wiele innych elementów, wycinanych z precyzją do 0,1mm: http://www.cpcwaterjet.pl/o-nas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. Aby wydobyć piękno z obrabianego materiału i zrealizować życzenie Klienta do najmniejszego detalu, potrzeba wykwalifikowanego operatora, wyszkolonego w technice cięcia wodą. Nasz zespół świadczy swoje specjalistyczne usługi od 2008 roku, zdobywając niezbędne doświadczenie w branży: http://www.cpcwaterjet.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejnym materiałem, który poddajemy działaniu naszego innowacyjnego sprzętu, jest kamień naturalny i konglomerat. Niezależnie od gatunku kamienia, jego twardości i innych cech fizycznych, tniemy materiał z niezwykłą precyzją, bezkonkurencyjną dla innych technologii: http://www.cpcwaterjet.pl/oferta-cpc/ciecie-woda-kamienia-naturalnego-i-konglomeratu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Technologia Water Jet daje praktycznie nieograniczone możliwości w obróbce różnorodnych materiałów, w tym szkła. Poza szkłem hartowanym, pracujemy z innymi jego rodzajami, m. in. ze szkłem kuloodpornym i zbrojonym, warstwowym, litym, białym i kolorowym, a także z lustrami. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://www.cpcwaterjet.pl/oferta-cpc/ciecie-szkla-woda.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Zdjęcia dużych i małych elementów wykończonych przez naszą firmę są dostępne na naszej stronie, w zakładce „Galeria”. Osobiście mogą przekonać się Państwo o jakości wykonywanych przez nas usług. Nasza przedsięwzięcia są dla nas najlepszą wizytówką i potwierdzeniem wysokiej jakości usług: http://cpcwaterjet.pl/galeria.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza działalność opiera się o technologię Water Jet. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam pracować zarówno na dużych elementach, jak i na wielu mniejszych. Szeroki przekrój rodzajów wykorzystywanych przez nas materiałów pozwala na ogromne możliwości. Szczegółowy opis usług oferowanych przez naszą firmę znajdą Państwo pod adresem: http://cpcwaterjet.pl/oferta.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded