Profile cover photo
Profile photo
KOLSPED
About
Posts

Post has attachment
Public
Decydując się na zakup piasku albo żwiru suszonego w naszej firmie, mogą go Państwo odebrać w workach foliowych pakowanych po 33,5 kilogramy oraz w tak zwane Big-Bagi o wybranej przez Państwa wadze – jednej lub półtora tony. Aby ułatwić Państwu załadunek, mogą również Państwo skorzystać z naszych zwrotnych palet. Zapraszamy! http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-suszony/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jeżeli chcą państwo odebrać nasz piasek, zapraszamy na ulicę Juliana Tuwima 9 w Sosnowcu. Czekamy tam na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz w soboty od 8:00 do 12:00. Istnieje możliwość uzgodnienia indywidualnego terminu. Zapraszamy! http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-i-zwir-sosnowiec-kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Produkowany przez nas piasek znajduje zastosowanie w budownictwie, odlewnictwie, produkcji chemii budowlanej i wielu innych gałęziach przemysłu. Najczęściej wykorzystuje się go do produkcji materiałów budowlanych oraz jako ścierniwo techniczne. Przez lata działalności zrealizowaliśmy setki dostaw, dzięki czemu udało nam się uzyskać opinię uczciwego i godnego zaufania producenta piasku budowlanego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-budowlany/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Produkowany przez nas piasek znajduje zastosowanie w budownictwie przy produkcji między innymi mas szpachlowych, zapraw murarskich, klejów, tynków, czy betonów cementowych i posadzek przemysłowych. Wykorzystywany jest również do wypełniania szczelin przy układaniu płyt chodnikowych i kostki brukowej. Grubsze frakcje chętnie wykorzystywane są do czyszczenia konstrukcji stalowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-suszony/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Piasek suszony z naszej oferty produkowany jest na bazie piasku płukanego. Po wydobyciu poddawany jest procesowi uszlachetniania polegającym na jego płukaniu, suszeniu oraz sortowaniu według właściwości. Wybierając piasek z naszej oferty macie Państwo pewność, że dostaniecie materiał dostosowany do Waszych potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-suszony/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Piasek suszony jest wszechstronnym produktem o wielu zastosowaniach. Nadaje się do użytku przy różnego rodzaju pracach budowlanych oraz remontowych jak chociażby zaprawy murarskie i tynkarskie jak również prac w ogrodzie, gdzie posłuży do stworzenia uroczych skalniaków z pomysłem, stworzeniu ciekawych dróżek i ścieżek, fantazyjnych oczek wodnych czy w końcu do dekoracyjnego wypełnienia donic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-suszony/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
W ofercie posiadamy wysokiej jakości żwirek filtracyjny wykorzystywany do filtrów uzdatniania wody. Produkowany przez nas żwirek filtracyjny posiada atest higieniczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-suszony/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
W swojej ofercie posiadamy piasek suszony, który wykorzystywany jako piasek do piaskowania metalu, betonu oraz do szeregu innych zastosowań. W procesie suszenia piasków i żwirków spełniane są najwyższe normy i standardy produkowanego surowca, między innymi dzięki wykorzystaniu paliwa gazowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-suszony/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Żwiry to naturalny materiał gruboziarnisty, który jest okruchową skałą o luźnej postaci, złożoną z obtoczonych okruchów skał i minerałów o średnicy ziaren większych od 2 mm i dochodzących do 63 milimetrów. http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-budowlany/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Specyficzne cechy piasków suszonych, takie jak: uziarnienie, wysoka temperatura spiekania, wysoka twardość i wytrzymałość powodują, że piasek ten wysoko ceniony jest na rynku jako wkład do kotłów fluidalnych, wypełniacz nawierzchni boisk sportowych oraz do produkcji posadzek żywicznych i antykorozyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://kolsped.sosnowiec.pl/piasek-zwir-suszony/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded