Profile cover photo
Profile photo
Tadbir Accounting
About
Posts

Post has attachment
نرم نرمک می‌رسد اینک بهار، خوش به حال روزگار...


بهار فصل زایش جوانه‌های سبز تفکر و رویش ساقه‌های تر عشق بر پیکر تناور و پر نشاط زندگی است. فصلی که به برکت حضور رنگینش، حدیث شنیدنی "روز از نو، روزی از نو" را در گوش تمامی آنهایی که برای تغییر و تحول درونی آماده‌اند، زمزمه می‌کند. سالی دیگر را در کنار هم کهنه کردیم و خداوند را شاکریم که در آستانه سال نو، باز هم در کنار یکدیگر شروعی دوباره را جشن می‌گیریم. امیدواریم که شکوفایی بهار طبیعت، بهارانی همیشگی را در دل و جان شما ریشه دواند.


فرا رسیدن سال 1397 اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر. سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر، بر تلاش خویش بیافزاییم و رضایت‌مندی کاربران را همواره سرلوحه کار خود قرار دهیم.

بهارتان سرسبز باد

#با_تدبیر_از_نو_آغاز_کنیم

🔗 sppcco.com/تبريك-نوروز-١٣٩٧/
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

به اطلاع کاربران و مشتریان گرانقدر نرم‌افزارهای جامع مالی و اداری تدبیر می‌رساند، کلیه واحدهای شرکت پردازش موازی سامان در روز شنبه مورخ 1396/11/21 تعطیل می‌باشند.

⭕️ لازم به ذکر است واحد پشتیبانی شرکت از طریق شماره تلفن‌‏های

⚪️ 021-88928032
⚪️ 021-88928033

آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما عزیران خواهد بود.

🔗 sppcco.com/تعطیلی-روز-شنبه-21-بهمن-ماه-1396/

Post has attachment
شرکت پردازش موازی سامان ارائه‌کننده نرم‌افزارهای جامع مالی و اداری تدبیر، حادثه تلخ درگذشت پرسنل کشتی نفتکش سانچی را به هموطنان عزیز و خانواده‌های داغدار این عزیزان تسلیت گفته و برای ایشان آرزوی صبر و شکیبایی می‌نماید.

sppcco.com/تسليت-حادثه-تلخ-كشتي-نفتكش-سانچي/
Wait while more posts are being loaded