Profile

Cover photo
Omidar Iran
Worked at گروه مشاوران امیدار
Attends omidar.ir
Lives in تهران، سهروردی جنوبی
18 followers|8,791 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Omidar Iran

Shared publicly  - 
 ·  Translate
راهنمای مهاجرت به آمریکا - مهاجرت به آمریکا از طریق خرید بیزینس (ویزای E2 آمریکا) -
1
Add a comment...

Omidar Iran

Shared publicly  - 
 ·  Translate
راهنمای مهاجرت به آمریکا - مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری (ویزای EB5) -
1
Add a comment...

Omidar Iran

Shared publicly  - 
راهنمای تحصیل در چین - تحصیل در چین - تحصیل پزشکی در چین - همه چیز درباره تحصیل در چین - راهنمای تحصیل در چین
1
Add a comment...

Omidar Iran

Shared publicly  - 
 
#مقاصد_تحصیلی
قسمت دوم : #مالزی
به عنوان کشوری با فرهنگ های مختلف و طبیعتی بسیار زیبا و همچنین با رویکردی آینده نگر از نظر توسعه مناطق دیدنی، کشوری واقعا منحصر به فرد است. با ادامه تحصیل در مالزی شما زیبایی های طبیعی این کشور را همانند جنگلهای انبوه باستانی، پارک های ملی و سواحل با شکوه مشاهده خواهید نمود. در شهرهای کوچک این کشور اماکنی چون بازارهای رنگارنگ و متنوع، مساجد، معابد بودایی و زیارتگاههای هندو وجود دارند که اغلب میزبان جشنواره های متنوعی میباشند که فرهنگ باستان و مدرنیته را در کنار هم به نمایش میگذارند. مالزی به عنوان یکی از کشور های با ثبات سیاسی در منطقه به شمار می رود و از نظر مسائل اقتصادی پس از سنگاپور در رتبه دوم قرار دارد که همچنین سبک زندگی ارگانیک را برای شهروندانش به ارمغان آورده است. نیمی از کشور، در جنوب شبه جزیره تایلند واقع شده و به عنوان شبه جزیره مالزی شناخته میشود و این همان جایی است که بهترین دانشگاه های مالزی همراه با مناطق متنوع و پر جنب و جوش شهری را در آن می توان یافت. نیمه ی دیگر کشور مالزی، قسمتی را با کشور اندونزی به اشتراک دارد که منطقه ای آرام و زیبا می باشد.
- ویزای دانشجویی مالزی
تمام دانشجویانی که خواهان تحصیل در مالزی هستند نیازمند دریافت ویزای دانشجویی و تاییدیه دانشجویی می باشند. روند دریافت تاییدیه دانشجویی بسیار آسان بوده و پس از اخذ پذیرش، دانشگاه های مالزی از طرف دانشجو برای دریافت این تاییدیه اقدام می کنند.
پس از دریافت تاییدیه دانشجویی، دانشجویان نیازمند دریافت ویزا از سفارت خانه این کشور میباشند. برای این کار ارائه شواهدی از جمله نامه پذیرش، تاییدیه دانشجویی و اثبات تمکن مالی برای پاسخگویی به هزینه های شهریه و زندگی در این کشور و اثبات این موضوع که شما فقط برای تحصیل در مالزی به این کشور سفر میکنید ضروری می باشد.
- شهریه تحصیل در مالزی
شهریه های تحصیلی در دانشگاه های خصوصی و پردیس های بین المللی از یکدیگر متفاوت بوده و به طور کلی شهریه تحصیل در مالزی از بسیاری از کشور های دیگر جهان ارزان تر است و به طور متوسط 3 تا 5 هزار دلار سالانه میباشد.
- هزینه زندگی در مالزی
هزینه زندگی برای دانشجویان بین المللی بین یک و نیم تا دو میلیون تومان در ماه برای خوراک، حمل و نقل و اسکان میباشد. این هزینه در مقایسه با بسیاری دیگر از کشور ها بسیار اندک میباشد. لازم به ذکر است که دانشجویان بین المللی قادر به اشتغال در مالزی نیستند و فقط در ایام تعطیلی و بین دو ترم اجازه کار دارند و این مدت محدود به بیست ساعت در هفته است.
برگرفته از وبسایت گروه امیدار www.omidar.ir
#تحصیل_در_مالزی #مشاوره_تحصیلی #اخذ_پذیرش
#study_in_malaysia #study_abroad #malaysia 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Omidar Iran

Shared publicly  - 
 
#دانشگاه_های_برتر
قسمت دوم: دانشگاه استنفورد

لیلند استنفورد (Leland Stanford) و همسرش جین (Jane) در سال 1885 دانشگاهی را بنا نهادند که حالا و بعد از گذشت بیش از یک قرن، به گواه رده‌بندی های معتبر دانشگاهی، به یکی از برترین دانشگاههای دنیا تبدیل شده است.

- تاریخچه کوتاه؛ مرگ تأثیرگذار
تنها فرزند خانواده استنفورد Leland Stanford Jr در سن 16 سالگی و بر اثر بیماری جان خود را از دست داده بود. آقا و خانم استنفورد، تحت تأثیر مرگ تنها فرزند خود بعلت عقب افتادگی‌های دانش پزشکی، تصمیم گرفتند بخشی از دارایی‌ها و درآمدهای خود را به توسعه علم اختصاص دهند. به این ترتیب، دانشگاه استنفورد، در زمین‌های کشاورزی خانواده استنفورد در شهر سانفرانسیسکوی ایالت کالیفرنیا بنا نهاده شد و 6 سال بعد، در سال 1891 کار خود را آغاز کرد.

- جغرافیا؛ گردهمایی غول‌ها
دانشگاه استنفورد در بخش جنوبی منطقه ساحلی سانفرانسیسکو واقع شده است، جایی که به عنوان سیلیکون ولی (Silicon Valley) شناخته می‌شود و محل استقرار بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری دنیا نظیر گوگل، مایکروسافت و فیسبوک است. این شرکت‌ها و دانشگاه استنفورد (بعنوان یک قطب علمی) پیوند محکمی با یکدیگر دارند.

- هیولت، پاکارد و دیگران
هیولت و پاکارد دو دانشجوی دانشگاه استنفورد بودند که با تشویق استاد خود، شرکتی را تأسیس کرده و پروژه فوق لیسانس خود را در این شرکت تولید کردند؛ شرکتی که حالا با نام HP در تمام دنیا شهرت فراوانی دارد؛ این نمونه‌ای از ارتباط دانشگاهی مثل استنفورد با دنیای فناوری است. حالا همین شرکت‌های بزرگ فناوری که بعضا نتیجه یک پروژه دانشگاهی هستند دانشگاهها را برای انجام تحقیقات درباره ایده‌های نو بکار می‌گیرند و در صورت موفقیت طرح و ایده، تیم اجرایی آن را جذب شرکت می‌کنند. همکاری‌ای که شرکت‌ها، دانشگاهها و دانشجویان را به خواسته‌های متفاوت و مشترک خود می‌رساند.
منابع مالی فراوانی که از همکاری با شرکت‌های فناوری نصیب دانشگاه می‌شود، جذب اساتید و دانشجویان ممتاز از نقاط مختلف دنیا و یک سیستم آموزشی و پژوهشی سختگیر و نتیجه‌گرا، عواملی هستند که استنفورد را به یکی از دانشگاههای برتر دنیا (نه تنها در شاخه فنی و مهندسی) بدل کرده است.
در سال 2016 دانشگاه استنفورد در رنکینگ Times سومین دانشگاه برتر دنیا معرفی شده است. در رنکینگ QS هم این دانشگاه توانسته طی 4 سال اخیر رتبه خود را از 15 به 2 ارتقاء دهد. استنفورد در کنار مهندسی صاحب 6 دانشکده دیگر نیز میباشد؛ تجارت، زمین، انرژی و علوم محیطی، آموزش، علوم انسانی، حقوق و پزشکی. شاید استنفورد بیشتر در زمینه‌های فنی و مهندسی شناخته شده باشد اما سایر دانشکده‌های آن هم در ارزیابی‌های معتبر دانشگاهی، بین 10 دانشگاه برتر دنیا جای دارند.

- دانشجویان و اساتید؛ یک نام آشنا
تعداد دانشجویان استنفورد در حال حاضر به 16 هزار نفر می‌رسد که حدود 3500 نفر آنها بین‌المللی هستند. این دانشگاه از بیش از 4 هزار پرسنل آموزشی هم بهره می‌برد که حدود 2هزار نفر آنها بین‌المللی هستند. یکی از اساتید بین‌المللی نام‌ آشنای این دانشگاه (بویژه برای ایرانیان) مریم میرزاخانی است که در سال 2014 موفق شد نشان فیلدز (معادل نوبل ریاضیات) را کسب کند.

☎️ 021-88457035-88457242 www.omidar.ir

#اخذ_پذیرش #مشاوره_تحصیلی #ترجمه_مدارک #تحصیل_در_خارج
#tarjome_madarek
#akhze_paziresh
#moshavere_tahsili
 ·  Translate
1
Add a comment...

Omidar Iran

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Omidar Iran

Shared publicly  - 
 
#بورسیه تحصیلی The Technical University of Denmark یا به اختصار DTU در مقطع دکترا به متقاضیان تحصیل در دانمارک در سال 2017 اعطا می شود. این بورسیه به منظور جذب دانشجویان ممتاز با سابقه تحصیلی درخشان از سرتاسر دنیا و با همکاری شرکت های تجاری در زمینه های ریاضیات و مهندسی، ارائه می شود.

مقطع
دکترا

رشته
موضوع تحقیق دکترای متقاضیان باید مرتبط با زمینه های زیر باشد:

Algorithms, Logic and Graphs
Cognitive Systems
Cyber Security
Dynamical Systems
Embedded Systems Engineering
Image Analysis & Computer Graphics
Section for Formal Methods – for safe and secure systems
Mathematics
Scientific Computing
Software Engineering
Statistics and Data Analysis
موارد تحت پوشش بورسیه تحصیلی دانشگاه DTU
پذیرفته شدگان این بورسیه از طرف شرکتهای تجاری همکار با DTU در زمینه های آموزش، تحقیقات، مشاوره در بخش دولتی و نوآوری پیشنهاد کاری دریافت کرده و در مدت تحصیل خود (3 سال) به استخدام این شرکتها درآمده و حقوق ماهیانه 30.000 تا 35.000 کرونی درماه دریافت می کنند.

** توجه: کشور دانمارک جزو کشورهای حوزه فعالیت موسسه امیدار نمی باشد و در مورد این بورسیه خدمات تحصیلی ومشاوره از طرف موسسه ارائه نمی شود - واین مطلب صرفا جهت اطلاع رسانی ارائه شده است - بنابراین توصیه میکنیم متقاضیان عزیز برای کسب اطلاعات تکمیلی به لینک زیرمراجعه کنند و مراحل ثبت نام را شخصاً انجام دهند.**
بزای اطلاع از آخرین وضعیت اعطای بورسیه های تحصیلی به وبسایت گروه امیدار مراجعه نمایید.

http://www.dtu.dk/english/career/job?id=a2eefcd0-546b-45f7-aa8a-c454493745af

 ·  Translate
1
Add a comment...

Omidar Iran

Shared publicly  - 
 
#فرهنگ_و_رسوم_ملل
قسمت دوم: جنگ پرتقال ها در ایتالیا
این جشنواره در یکی از شهرهای شمالی ایتالیا به نام ایورا در ماه فوریه به مدت 3 روز برگزار می گردد که در آن هزاران نفر از مردم شهر در غالب گروه های سازمان یافته به یکدیگر پرتغال پرتاب میکنند، ریشه ی این فستیوال کاملا مشخص نیست اما بعضی منابع آن را نشأت گرفته از مقاومت مردم شهر در برابر ستمکاری حاکم وقت منطقه در قرن 13 میلادی می دانند که قصد داشته بر طبق روال حاکمان آن زمان یک شب را با تازه عروسی که دختر یک آسیابان بوده سپری کند، اما دختر جوان پس از انکه به قصر آورده می شود موفق میشود در فرصتی مغتنم حاکم ظالم را به قتل برساند و این امر با حمله ی مردم و به آتش کشیدن قصر ادامه پیدا می کند. در حال حاضر هر ساله دختری جوان انتخاب میشود تا نقش دختر آسیابان مبارز جوان را بر عهده گیرد، مردم آزادی خود را با پرتاب کردن هزاران پرتغال به ارابه های حامل افرادی که نشان از مزدوران حاکم ستمگر دارند جشن میگیرند وپرتغال ها نمادی از سنگ های پرتاب شده به قصر و افراد حاکم معرفی میشوند البته در ابتدا از لوبیا، سپس سیب و در نهایت از قرن نوزدهم میلادی تا به امروز از پرتغال استفاده شده است.
#تحصیل_در_ایتالیا #مشاوره_تحصیلی #اخذ_پذیرش #ترجمه_مدارک
☎️88417242-88417035 دفتر تهران
www.omidar.ir
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
راهنمای تحصیلات بین المللی-اخذ پذیرش،بورسیه و ویزا
Introduction

ما کی هستیم؟

ما در گروه مشاوران امیدار با تشکیل یه شبکه از فارغ التحصیلان کشورهای مختلف، قصد اینو داریم که با تکیه به تجربه های واقعی کار و تحصیل خودمون در محیط بین المللی، یه بستر مناسب برای تصمیم گیری منطقی واسه متقاضیان تحصیل در خارج از کشور بر مبنای شرایط فردیشون، ایجاد کنیم.

 

چرا این کار رو میکنیم؟

از اونجایی که این روزا سطح دانش عمومی افزایش پیدا کرده . هر شخص با گشت و گذار تو اینترنت میتونه به راحتی اطلاعات مختلف و پراکنده ای درباره تحصیلات بین المللی پیدا کنه. اطلاعات اغرار امیز، عدد و رقم های تحریک کننده همه باعث بوجود اومدنه یه تصویر کاذب در ذهن دانشجو درست میکنه که همین تصمیم گیری درست رو واسه دانشجو سخت میکنه.ما سعی کردیم با استفاده از تجربه های خودمون یه مرجع تحصیلی برای مقایسه ی شرایط واقعی کشورهای مختلف و کمک به انتخاب بهترین گزینه بنا به شرایط فردی رو بوجود بیاریم.

Education
  • omidar.ir
    مرجع اطلاعاتی تحصیلات بین المللی برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی‎, 2008 - present
Basic Information
Gender
Male
Work
Occupation
مشاور تحصیلات بین المللی - اخذ پذیرش، بورسیه و ویزا
Skills
اخذ پذیرش، بورسیه و ویزای تحصیلی
Employment
  • گروه مشاوران امیدار
    Cheif Consultant
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
تهران، سهروردی جنوبی