Profile cover photo
Profile photo
NORD ELEKTRONIK KAŹMIERCZAK
6 followers
6 followers
About
NORD ELEKTRONIK's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Urządzenie umożliwia ustalenie jednostki czasowej od 1 do 15min., ze skokiem co 1min. Programowanie czasu odbywa się na prostym przełączniku typu dipswitch.
W trakcie odliczania czasu można go zwiększyć wrzucając żeton lub monetę,
nastąpi automatyczne zsumowanie jednostek czasowych
bez konieczności zastosowania przerwy.
Urządzenie sygnalizuje akustycznie 15 sek. przed upływem czasu gry o możliwości wykupu np.: żetonu, nie przerywając gry.

Post has attachment
Projektujemy specjalnie na zamówienie wszelkie efekty świetlne,dźwiękowe. Jedną ze sprawdzonych metod wyróżnienia małego produktu reklamowego jest umieszczenie w nim mrugającego punktu świetlnego. Wykonamy wg. Państwa potrzeb.

Są to elektroniczne układy zapewniające wielotygodniowe działanie z ekonomicznym zastosowaniem zwykłych baterii. Diody dostępne są w wielu kolorach, wielkościach i intensywności strumienia emitowanego światła.

Jeżeli szukacie Państwo solidnego projektanta oraz wykonawcy urządzeń elektronicznych, które mają zastosowanie w reklamie zapraszamy do współpracy
Animated Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Jest to urządzenie odmierzające precyzyjnie nastawiony czas. Układ zabezpieczony jest przed zanikami napięcia sieci zasilającej. W chwili zaniku napięcia dokonuje wstrzymanie odliczania i zapisuje czas pozostały do końca. Po powrocie napięcia sieci automatycznie odlicza pozostały czas. Układ czasowy wyposażony jest w wyświetlacz odliczonego czasu oraz diodę LED sygnalizującą pracę przekaźnika. W trakcie pracy timera istnieje możliwość wstrzymania odliczania oraz ponownego uruchomienia.
Wait while more posts are being loaded