Profile

Cover photo
Iurii Zaika
Works at Канал ТВ СТБ
Lives in Київ
7,499 followers|1,948,581 views
AboutPostsPhotosYouTubeReviews

Stream

 
"Сепаратист сидить-гроші працюють!"
 ·  Translate
6
1
Александр Логистика's profile photo
Add a comment...

Iurii Zaika

Shared publicly  - 
 
Супер!
 ·  Translate
9
4
Vladislav plusTheWorld's profile photoІгор Осипенко's profile photo
Add a comment...

Iurii Zaika

Shared publicly  - 
 
RIP
Полковнику ніхто не пише  вже  Сто років самотності закінчилися...
17 квітня 2014 року, у віці 87 років  помер Ґабріэль Хосе де ла Конкордіа «Ґабо» Ґарсіа Маркес / Gabriel José de la Concordia «Gabo» García Márquez)

Посмертний лист.

Якби на одну мить Бог забув, що я всього лише ганчіркова маріонетка, і подарував би мені шматочок життя, я б тоді, напевно, не говорив все, що думаю, але точно б думав, що говорю. Я б цінував речі не за те, скільки вони коштують, але за те, скільки вони значать.

Я б спав менше, більше б мріяв, розуміючи, що кожну хвилину, коли ми закриваємо очі, ми втрачаємо шістдесят секунд світла. Я би йшов, поки всі інші стоять, не спав, поки інші сплять. Я б слухав, коли інші говорять, і як би я насолоджувався чудовим смаком шоколадного морозива!

Я б одягався скромніше, валявся б на сонці, підставивши теплим променям не тільки моє тіло, але й душу. Якби у мене було серце, я б написав всю свою ненависть на льоду і чекав, поки вийде сонце . Я б полив сльозами троянди, щоб відчути біль їхніх шпильок і яскраво-червоний поцілунок їх пелюсток.

Якби у мене ще залишався шматочок життя, я б не провів жодного дня, не сказавши людям, яких я люблю, що я їх люблю. Я б переконав кожну дорогу мені людину в моїй любові і жив би закоханий в любов. Я б пояснив тим, які помиляються, вважаючи, що перестають закохуватися коли старіють, не розуміючи, що старіють, коли перестають закохуватися! Дитині я б подарував крила, але дозволив їй самій навчитися літати. Старих я б переконав в тому, що смерть приходить не зі старістю, але із забуттям.

Я стільки навчився у вас, люди, я зрозумів, що весь світ хоче жити в горах, не розуміючи, що справжнє щастя в тому, як ми піднімаємося в гору. Я зрозумів, що з того моменту, коли вперше новонароджене немовля стисне в своєму маленькому кулачку палець батька, він його більше ніколи не відпустить. Я зрозумів, що одна людина має право дивитися на іншу звисока тільки тоді, коли вона допомагає їй піднятися. Є стільки речей, яким я би міг ще навчитися у вас, люди, але, насправді, вони навряд чи стануть в нагоді, тому що, коли мене покладуть в цей чемодан, я, на жаль, вже буду мертвий.

Завжди говори те, що відчуваєш, і роби, те, що думаєш. Якби я знав, що сьогодні востаннє бачу тебе сплячою, я б міцно обійняв тебе і молився Богу, щоб він зробив мене твоїм ангелом охоронцем. Якби я знав, що сьогодні бачу востаннє, як ти виходиш з дверей, я б обійняв, поцілував тебе і покликав знову, щоб дати тобі більше. Якби я знав, що чую твій голос востаннє, я б записав на плівку все, що ти скажеш, щоб слухати це ще і ще, нескінченно. Якби я знав, що це останні хвилини, коли я бачу тебе, я б сказав: "Я люблю тебе ", і не передбачав, дурень, що ти це і так знаєш. Завжди є завтра, і життя надає нам ще одну можливість, щоб все виправити, але якщо я помиляюся, і сьогодні це все, що нам залишилося, я б хотів сказати тобі, як сильно я тебе люблю, і що ніколи тебе не забуду. Ні юнак, ні старий не може бути впевнений, що для нього настане завтра.

Сьогодні, можливо, останній раз, коли ти бачиш тих, кого любиш. Тому не чекай чогось, зроби це сьогодні, оскільки якщо завтра не прийде ніколи, ти будеш шкодувати про той день, коли у тебе не знайшлося часу для однієї усмішки, одних обіймів, одного поцілунку, і коли ти був дуже зайнятий, щоб виконати останнє бажання. Підтримуй близьких тобі людей, шепочи їм на вухо, як вони тобі потрібні, люби їх і поводься з ними дбайливо, знайди час для того, щоб сказати: "мені шкода", "пробач мене ", "будь ласка і спасибі " і всі ті слова любові, які ти знаєш .

Ніхто не запам'ятає тебе за твої думки. Проси мудрості і сили, щоб говорити про те, що відчуваєш. Покажи твоїм друзям  як вони важливі для тебе. Якщо ти не скажеш цього сьогодні, завтра буде таким же, як учора. І якщо ти цього не зробиш ніколи, ніщо не матиме значення.
----------------------------------------------------
Ніч...а у мене сльози на щоках...
 ·  Translate
10
1
Ir Ma's profile photoGaliyna Zinchenko's profile photoВіта Прачова's profile photoIurii Zaika's profile photo
7 comments
 
Дуже сумно...
 ·  Translate
Add a comment...
 
Сьогодні всі правовірні християни східного обряду святкують Чистий четвер.
Християнське свято Воскресіння називається Великоднем, і до цього часу ця назва збереглась лише у українців і білорусів, на відміну від росіян. де воно називається Пасха(від єврейського Песах).

Насправді, #Великдень – означає великий день, який наступає після весняного рівнодення, коли день стає довшим за ніч. У давній традиції наших предків свято Великодня припадало одразу на першу неділю після Нового сонячного року, тобто у першу неділю після 21 березня (день весняного рівнодення). З приходом християнства на наші землі, свято отримало іншу суть, а також іншу дату, але лишивши прадавню язичницьку обрядовість. 

У #Навський(Мрецький) четвер необхідно ретельно вимитись, прибрати дім. Найкраще - прийняти купіль до сходу сонця у джерельній воді, і у воду покласти дві писанки. 

Колись раніше, а багато де й зараз, у селах, при настанні сутінків палили багаття, в якому спалювали весь торішній непотріб і сміття.
Вогонь розпалювали "аж до неба", щоб очистити повітря від нечисті, і  на добрий урожай. Цей вогонь мусив погаснути сам, його нікуди не можна було брати.

Вода після заходу сонця ставала "нечистою", тому важливо було утриматись від купівлі у цю пору. Вогонь, на відміну від води, був завжди очищуючим, тому він завжди у слов'ян відіграє головну роль. Вогонь вважався “небесним гостем”, персоніфікацією небесного бога – Сонця, тож шанування в цей день були присвячені і Сонцю, і духам-душам предків. А вони тоді вважалися опікунами роду, родини і могли посприяти доброму урожаю та приплоду худібки.

Сьогодні Бог відпускає на землю праведні душі, щоб ті могли відсвяткувати Мертвецький Великдень, або як його з часів  трипільства називали наші предки-слов'яни - Навський Великдень. У Навський Великдень, душі померлих приходять вечеряти, тому, сідаючи на лавку, потрібно було подмухати на неї, щоб ненароком не "присісти чиєїсь душечки". У Навський Великдень потрібно пов'язати ворота рушничком, щоб душі померлих родичів знали куди йти. 
Припадав на різні дні, у різних частинах України, найчастіше перед Великим Днем, Великоднем. 

#Навь - потойбічний, "мертвий", "той" світ, світ Предків, #Явь, або #ПРАВА - явний, живий, божественний,  "цей" світ.

І "гаївка" Вам Великодня:

Ой, весна, ой красна, 
Що ти нам принесла? 
Де зимувала, кого зігрівала? 
А ми за тобою насумувались, 
А ми тебе, весно, навиглядались.

МИРУ і ДОБРА ВАМ, ЛЮДИ!
 ·  Translate
11
1
Ir Ma's profile photoСергій Довбня's profile photoGaliyna Zinchenko's profile photoIurii Zaika's profile photo
4 comments
Ir Ma
+
1
2
1
 
:))
Add a comment...

Iurii Zaika

Shared publicly  - 
3
Артур Соломович's profile photoВіта Прачова's profile photoIurii Zaika's profile photo
3 comments
 
+Iurii Zaika А він ніяк заспокоїтись не може - все дуріє від своєї зверхності?
 ·  Translate
Add a comment...
Have him in circles
7,499 people

Iurii Zaika

Shared publicly  - 
 
"Я вообще не понял, с чего надо лезть к соседу и учить его жить. Только потому, что он сейчас болеет?"

"..А то слава уйдёт и традиция рухнет.."
 ·  Translate
5
2
Ігор Осипенко's profile photoВіктор А.'s profile photo
Add a comment...

Iurii Zaika

Shared publicly  - 
 
Це чмо-ДЕРЖАВНИЙ ДІЯЧ! ЧМО представляє ДЕРЖАВУ-РОСІЮ!
Боже, який дебіл!
Складається враження, що нормальних людей там, у Дупі, немає...
 ·  Translate
5
івась тарасик's profile photoDenis Butko's profile photoВіта Прачова's profile photoIurii Zaika's profile photo
5 comments
 
+Iurii Zaika оригінальна люстрація...
 ·  Translate
Add a comment...

Iurii Zaika

Shared publicly  - 
 
Скільки там у них, в Державній ДУРІ, срак? Багато?
Так от, всі вони, 15 квітня зняли свої портки і виставили свої свинячі, запливші жиром та гімном тєлєса...і насрали на голови всіх своїх сограждан! 
ОДНОГОЛОСНО, всім складом "Єдіной Расеї", не дивлячись на одностайні протести ВСІХ політичних сил, враховуючи не лише Зюганова з красножопими, а й вірного клоуна Жириновського, в десантній тюбєтєйці, зі своїми ЛДПРастами, прийняли законопроект, який фактично скасовує місцеве самоврядування! Почитайте, цікавий докумєнт! 
http://asozd2.duma.gov.ru/main.nsf/%28Spravka%29?OpenAgent&RN=469827-6&02

Чому прийняли? Тому що у "ЄдРа" більшість у дурі.
Це, насправді, дарунок ДержДуми всій Україні! Такий сильний удар по "Російській весні" жоден БТР не зміг би завдати!
Головне-донести цю звістку ДО ВСІХ жителів Сходу України!
Чому?
Тому що в Ерефії, жителі Краматорська, Слов'янська, Єнакієвого, Донецька, Луганська та інших міст, що постійно фігурують зараз в новинних зведеннях, будуть ПОЗБАВЛЕНІ МОЖЛИВОСТІ САМОСТІЙНО ОБИРАТИ собі мерів (а у Донецьку з Луганськом, схоже, і міськради)
І ця новина здатна різко зменшити число бажаючих в Расею! Про діючих глав цих міст і говорити нічого. Ніхто з них не захоче поступатися своїм теплим місцем "сіті-менеджеру", надісланому з Москви (або взагалі з Осетії, як вже сталося в Севастополі).
Зато Крим...
 ·  Translate
4
1
Sergey Frolov's profile photoВіта Прачова's profile photoIurii Zaika's profile photoКИЇВ РУСЬ's profile photo
24 comments
 
Еще раз скажу. Такое можно было в феврале рассказывать. После того, что наговорили и натворили депутаты, правительство и радикалы - другая ситуация. Киев сам загнал себя в угол на фоне эйфории от "победы". Плата за такое установлена, пора отвечать за слова. Хорошо это будет или плохо уже никого не волнует. Нужны гарантии через конституцию и большую независимость регионов.
Ситуация повторяется как с Крымом. Когда киеву указали на недопустимость некоторых поступков, но остапа понесло и пришлось назначать референдум и переносить 3 раза дату его. Это была явная реакция на события.
ЮВ будет вести себя так же. Чем больше злобы из Киева, тем больше будет требовать ЮВ.
 ·  Translate
Add a comment...

Iurii Zaika

Shared publicly  - 
 
Як маніпулюють людьми, особливо на північно-східних землях!
 ·  Translate
1
Sergey Frolov's profile photoIurii Zaika's profile photo
12 comments
 
Літописи є, Сергію! У ті часи було таке, а ще саги...
Та й з Анною, Вова вінчався.
А от довідки від ЗАГСУ точно нема!

Ти ж не будеш вимагати довідку про хрещення Русі-документів теж ніц.
Так можна все відкинути і заперечити, якщо нема бумажки!
 ·  Translate
Add a comment...
 
Вчора вночі відбулося #місячне_затемнення, так звана #тетрада. Тетрада- унікальне явище, характеризується чотирма послідовними місячними затемненнями!
Всього у 21 столітті буде сім тетрад. Перша була у 2003-2004 роках. На жаль, у нашій місцевості #затемнення не було видно, лише у Африці й обох Америках!
Правда красиво?
 ·  Translate
В ночь на 15 апреля 2014 жители Западного полушария планеты Земля могли наблюдать уникальное космическое явление - полное лунное затмение.
2
Татьяна Луна's profile photoKonstantin Gratchev's profile photo
2 comments
 
А я бухой покурить вышел вечерком --- часиков в 11 на небо посмотрел --- ну думаю всё.... Пришла... Ну допил понятно но за пивом догоняться уже не поехал....
 ·  Translate
Add a comment...
People
Have him in circles
7,499 people
Work
Occupation
ЖИВУ!
Skills
МС, активний/екстремальний туризм, фотографія, живопис, велоспорт, альпінізм, мандри, вмію працювати руками і головою
Employment
  • Канал ТВ СТБ
    Тех. консультант, інженер з освітлення, 2012 - present
  • Active-travels.com
    гірський гід-інструктор, 2011 - present
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Dating, A relationship, Networking
Birthday
April 25
Other names
Юрій Заїка, Юрий Заика
Story
Tagline
Не зупиняйся, поки не будеш собою пишатися! Do not stop, until you're proud of yourself.
Introduction
Вінничанин у Києві
Traveler, mountaineer, photographer, artist. 
↓↓↓↓↓↓ Дальше… ↓↓↓↓↓↓ 

На початку 2014 року планую вирушити у навколосвітню подорож велосипедом-50 країн, 50 сходжень на вершини.
Візьму напарника/напарницю.

Буду радий взаємовигідній пропозиції від спонсорів.

Якщо вам необхідна надійна міжнародна дебетова карта МастерКард-можете зробити це тут:http://share.payoneer-affiliates.com/a/clk/11hrNr

Bragging rights
Життям і своїми дітьми
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Київ
Previously
Вінниця - Житомир - Укмерге(Литва) - Яромерж(Чехія) - Тбілісі(Грузія) - კიევი - თბილისი - მესტია - სტეფანწმინდის - თელავის
Здорово! Шикарне місце!
Public - a year ago
reviewed a year ago
1 review
Map
Map
Map