Profile cover photo
Profile photo
‫موسسه ام آی ای همکار مرکزی موسسه ملک پور‬‎
216 followers
216 followers
About
Posts

Post has attachment

بورسیه تحصیلی و طریقه اخذ آن یکی از سوالاتی است که امروزه ذهن هر دانشجوی با استعداد ایرانی را به خود مشغول می کند. از این رو در این مقاله بر آن شدیم که به طور کلی بورسیه تحصیلی را مورد بررسی قرار دهیم.
نکته اساسی در این باب این است که اخذ بورس تحصیلی تا میزان بسیار زیادی به تلاش خود شما بستگی دارد و موسسه ملک پور فقط می تواند به عنوان یک راهنما و مشاور در این زمینه عمل کند.
برای اخذ بورسیه تحصیلی شما باید الزاماتی مثل رزومه معتبر تحصیلی، پیدا کردن سوپروایز و پیشنیاز های مخصوص هر رشته را فراهم کنید. در ادامه نگاهی کلی به این الزامات داشته و نکات مهمی را درباره هرکدام از آنها بیان می کنیم.
ما در موسسه ملک پور پیش نیاز اولیه را به صورت رایگان ......
ادامه این مقاله را می توانید در لینک زیر دنبال کنید.
http://bit.do/ew7T4 #بورسیه #بورسیهتحصیلی #تحصیلدرخارجازکشور

See Translation
بورسیه تحصیلی
بورسیه تحصیلی
legalmalekpour.com
Add a comment...

Post has attachment

بهترین کشور دنیا برای مهاجرت مهمترین موضوعی است که هر شخص متقاضی مهاجرت باید قبل از اقدام آن را بررسی کند. به دلیل اهمیت بالای موضوع موسسه ملک پور تصمیم گرفت که چندین مقاله تخصصی در زمینه بهترین کشور دنیا برای مهاجرت برای شما عزیزان تهیه کند .
همانطور که نمی توان بهترین غذای دنیا را انتخاب کرد، بهترین کشور دنیا برای مهاجرت را نیز نمی توان انتخاب کرد. فقط می توان تمام شاخص و فاکتورها را بیان کرد و با توجه به آن هرکس بنا به شرایط خود می تواند بهترین انتخاب را داشته باشد.
سوالات شما عزیزان با این مضمون بوده است که بهترین کشور دنیا برای مهاجرت کجاست؟
ادامه این مقاله را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید
http://bit.do/ew7UN
#بهترین کشور دنیا برای مهاجرت #مهاجرت #اقامت
Add a comment...

Post has attachment
تحصیل پزشکی در ترکیه
تحصیل پزشکی در ترکیه در هنگام مهاجرت به ترکیه 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به ترکیه پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای تحصیل در ترکیه و یا اخذ ویزای تحصیلی ترکیه را میتوان یکی از مواردی در نظر داشت که دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا به خصوص از کشور عزیزمان ایران قصد دارند در دانشگاه های کشور ترکیه رشته پزشکی را در این کشور ادامه دهند .

#تحصیلپزشکیدرترکیه #تحصیلدرترکیه #ترکیه
Add a comment...

Post has attachment
پناهندگی در ترکیه
 

پناهندگی در ترکیه در سال 2018 یکی از موضوعاتی در چند سال اخیر ذهن متقاضیان مهاجرت به ترکیه را به خود در گیر کرده و تبلیغات زیادی درباره ی آن صورت می گیرد موضوع پناهندگی در ترکیه است. کشور ترکیه میزبان پناهندگان از سراسر دنیاست. ما در این مقاله در پی آنیم اطلاعات کامل و به روز در زمینه پناهندگی در ترکیه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این مقاله توسط وکیل مهاجرت با همکاری کارشناسان و متخصصین مؤسسه حقوقی ملکپور گردآوری و خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

#UN #پناهندگی #پناهندگیدرترکیه
Add a comment...

Post has attachment
تحصیل داروسازی در ترکیه
تحصیل داروسازی در ترکیه  2018 و مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل در ترکیه انتخابی درست یا غلط ، شرایط اخذ پذیرش داروسازی از دانشگاههای ترکیه 2018 ، هزینه های تحصیل داروسازی در ترکیه و مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در رشته داروسازی در ترکیه را در این مقاله میخوانید ،  آیا برای تحصیل داروسازی در ترکیه اقدام کرده اید؟مدارک مورد نیاز برای تحصیل داروسازی در ترکیه از کجا باید به دست آورد؟در این نوشتار سعی شده راجع به تحصیل داروسازی در ترکیه اطلاعاتی در اختیار شما قرار بگیرد .

#تحصیلداروسازیدرترکیه #تحصیلدرترکیه #ترکیه
Add a comment...

Post has attachment
تحصیل دندان پزشکی در ترکیه
تحصیل دندان پزشکی در کشور ترکیه 2018 و مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل در ترکیه چه شرایطی دارد؟ شرایط تحصیل در رشته دندانپزشکی در ترکیه 2018 چیست و هزینه های تحصیل دندان پزشکی در ترکیه 2018 چقدر است ، چرا کشور ترکیه یکی از محبوب ترین کشور های مقصد برای متقاضیان ایرانی تحصیل در رشته ی دندان پزشکی است؟ برای تحصیل دندان پزشکی در ترکیه چه مدارکی لازم است؟ آیا برای تحصیل دندان پزشکی در ترکیه شرط سنی وجود دارد؟ آیا ایرانیان برای تحصیل پزشکی در ترکیه و داروسازی در ترکیه یا تحص

#تحصیلدرترکیه #تحصیلدندانپزشکیدرترکیه #ترکیه
Add a comment...

Post has attachment
تحصیل دکترا در ترکیه
 

تحصیل دکترا در ترکیه در سال 2018 امروزه گزینه بسیاری از دانشجویان می باشد که تمایل دارند که مهاجرت به ترکیه نموده و درکشور همسایه ایران به ادامه تحصیل بپردازند ، تحصیل دکترا در ترکیه دارای شرایط متفاوت و متعددی می باشند که ما در این مقاله سعی داریم به بررسی شرایط تحصیل دکترا در ترکیه آن بپردازیم ، تحصیل دکترا در ترکیه برای دانشجویان بین المللی در دسترس می باشد ‌، دانشجویان می توانند در مقطع دکترا در رشته های متعدد به زبان انگلیسی در ترکیه به ادامه تحصیل بپردازند ‌، کشور

#تحصیلدکترادرترکیه #دکترادرترکیه #دکتریدرترکیه
Add a comment...

Post has attachment
تولد در ترکیه
 

تولد در ترکیه در سال 2018 و قوانین جدید اخذ تابعیت ترکیه را با هم بررسی مینماییم ، این روزها تولد فرزند در خاک کشور مطبوع برای اخذ اقامت و تابعیت بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند قصد دارند تا با تولد در ترکیه بتوانند اقامت و تابعیت ترکیه را اخذ نمایند اما بهتر است بدانید که کشور ترکیه تابعیت مضاعف را پذیرفته است و فردی که در ترکیه متولد شود در صورتی که والدین فرزند دارای تابعیت نباشند فرزند می تواند از طریق تولد

#اقامتترکیه #تابعیتترکیه #تولددرترکیه
Add a comment...

Post has attachment
اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه
 

اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه در سال 2018 برای دانشجویانی که قصد مهاجرت به ترکیه و تحصیل در ترکیه را دارند اهمیت زیادی دارد اما اغلب دانشجویان موفق به اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه نمی شوند. ما در این مقاله قصد داریم شرایط دریافت بورس تحصیلی ترکیه را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور تحقیقات ویژه ای برای ارائه این مقاله داشته اند و امید دارند این مقاله روشنای راه شما باشد.

#اخذبورسیهتحصیلیترکیه #تحصیلدرترکیه #مهاجرتبهترکیه
Add a comment...

Post has attachment
کار در ترکیه
 

کار در ترکیه و شرایط 2018 کار در ترکیه  چگونه است ؟ در نوشتار سعی بر این شده تا شما را با  مواردی مثل چگونگی پذیرش افراد خارجی برای کار در ترکیه و همچنین مدارک لازم برای کار در ترکیه  آشنا کنیم.

اکثر خارجی ها باید برای مجوز کار در ترکیه از یک کارفرما موجود در ترکیه درخواست اجازه کار نمایند این به این معنی است که شما درخواست مواد ویزای کار خود را به سفارت یا کنسولگری ترکیه در کشور خودتان ارسال می کنید، در حالی که کارفرمای شما مدارک مورد نیاز را به MLSS ارسال می کند.

#کاردرترکیه #ویزایکاردرترکیه
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded