Profile cover photo
Profile photo
‫موسسه حقوقی ملک پور‬‎
142 followers
142 followers
About
موسسه حقوقی ملک پور's posts

Post has attachmentبسیاری از دوستان مایلند که بدانند بهترین کشور برای اقامت از طریق تولد کدام کشورها هستند یکی از مهمترین مطالبی که اخیرا مورد توجه قرار گرفته سیستم خون یا خاک است به این مفهوم که شما در کشوری که متولد می شوید از طریق تولد در ان کشور اقامت اخذ کنید.
برای مثال بعضی از کشورها پس از تولد فرزند هیچ اثر حقوقی برای تولد قائل نیستند این کشورها معمولا تابع سیستم خون هستند در نظام حقوق بین الملل خصوصی سیستم خون یا خاک کاملا شناخته شده است واکثر وکلا حقوق دانان وافرادی که در نظام بین الملل تحصیل کرده اند با سیستم خون و خاک کشورها اشنا هستند.


اگر در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد نیاز به مشاوره دارید و چنانچه در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه بهترین مشاوره در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد به شما عزیزان می باشند.


از جمله کشورهایی که طبق سیستم خاک عمل نموده کشور امریکا کانادا و استرلیا را می توان نام برد چنانچه فرزند شما در چنین کشوهایی متولد شود اقامت این کشورها را اخذ می کند لذا واگر هدف شما از تولد فرزندتان اخذ اقامت در یک کشور می باشد بهتر است سراغ کشورهایی بروید که دارای نظام حقوقی سیستم خاک هستند اما این سیستم خاک یا خون نه تنها از باب تولد فرزندان شما واخذ اقامت دارای اهمیت است بلکه داری اثار حقوقی دیگر ازجمله تابعیت مضاعف می باشد در ادامه مقاله به اثار تولد فرزندان شما اخذ اقامت و تابعیت مضاعف می پردازیم .


چنانچه پیشتر عرض کردیم اگر کودکی درکشوری که دارای سیستم خاک می باشد متولد گردد به طور اتوماتیک می تواند تابعیت ان کشور را اخذ کند وتاکید می کنیم که تابعیت دارای آثار حقوقی قوی تر از اقامت می باشد اما اگر کودکی در یک کشوری متولد شود که داری سیستم خون می باشد او نمی تواند در ان کشور اقامت را اخذ کند البته بعضی کشورها نظیر اتریش و المان هر چند داری سیستم خون هستند و صرف تولد فرزند به اواقامت اعطا نمی کنند اما اگر کودک در خاک اتریش یا المان متولد شود و چند سال در ان کشور بماند می تواند به این دو موضوع باهم ارجاع نموده و درخواست اقامت یا تابعیت بنماید. در مورد اقامت از طریق تولد کشوهایی شما چنان که پیش تر گفتیم باید مهم باشد که سیستم خاک دارند مهم ترین این کشورها شامل کشورهایی هشتند که از نظام حقوقی کامن لا پیروی می کنند برای مثال کشور کانادا استرلیا نیوزلند امریکا برزیل از کشورهای بسیار مشهوری هستند که با تولد فرزند به او اقامت و تابعیت را اعطا می کنند اما در بعضی کشورها نظیر المان اتریش سوئیس فرانسه ایران با تولد یک فرزند به اواقامت اعطا نمی کنند.


حال که توجه فرمودید سیستم خون یا خاک چیست و احساس میکنیم که این موضوع کاملا برای شما روشن شده است به بحث تابعیت مضاعف می پردازیم و بحث تابعیت مضاعف را از طریق یک مثال شرح می دهیم.اگر در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد نیاز به مشاوره دارید و چنانچه در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه بهترین مشاوره در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد به شما عزیزان می باشند.


فرض کنید فرزند شما که یک ایرانی هستید در خاک آمریکا متولد گردد طبق قانون ایران به فرزند شما به این دلیل که شما ایرانی هستید تابعیت ایرانی داده می شود طبق قانون کشور آمریکا فرزند شما به دلیل تولد در خاک آمریکا تابعیت آمریکایی اخذ می کند در نتیجه فرزند شما هم تابعیت آمریکایی دارد و هم تابعیت ایرانی .


در این حالت او دو تابعیتی می شود و این موضوع در حقوق بین الملل خصوصی به تابعیت مضاعف مشهور است. در مقابل ممکن است بی تابعیتی هم حاصل شود. فرض کنید کودک یک شخص آمریکایی در ایران متولد شود این کودک به این دلیل که تابعیت در آمریکا از خاک منتقل می شود آمریکایی نیست و به این دلیل که ایران هم تابعیت ناشی از خون را پذیرفته ایرانی محسوب نمی شود در اینجا حقوقدانان سیستم تابعیت فرعی را می پذیرند. برای مثال در همین موضوعی که مثال زدیم کشور آمریکا تابعیت فرزند را آمریکایی می پذیرد تا از بی تابعیتی او پیشگیری کند.اگر در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد نیاز به مشاوره دارید و چنانچه در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه بهترین مشاوره در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد به شما عزیزان می باشند.


اگر بخواهیم به طور خلاصه مطالب بالا را جمع بندی کنیم کشورهایی که تابعیت ناشی از خاک را پذیرفتند وبه فرزندان متولد در آن کشور تابعیت اعطا کرده و در مقابل این سیستم ،سیستم خون قراردارد که شما می توانید جهت اخذ اقامت از طریق تولد فرزند و تحقیق در مورد کشورها با موسسه MIE تماس گرفته و تمامی مشاورین ما به شما پیشنهادات ویژه و خاص خود را ارائه خواهند نمود.اگر در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد نیاز به مشاوره دارید و چنانچه در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه بهترین مشاوره در خصوص بهترین کشورها برای اقامت از طریق تولد به شما عزیزان می باشند.
https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQhttps://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
موسسات معتبر کاریابی در برزیل
موسسه حقوقی ملک پور، مفتخر است که برای شما همراهان همیشگی، در خصوص موسسات معتبر کاریابی در برزیل، مقاله¬ای ارائه می-دهد. موسسات معتبر کاریابی در برزیل، موسسات خدمات حرفه¬ای هستند که برای شرکت¬های مشتری خود در صنایع مختلف، مدیر و پرسنل استخدام می¬کند. موسسات کاریابی، برای استخدام موثعیت¬های شغلی در شرکت¬ها که معمولاً در بازار کار، رقابت شدیدی برای دست یافتن به آن¬ها می¬باشد؛ وجود دارد. کشور برزیل، با در اختیار داشتن یکی از موفق¬ترین بازارهای مصرفی و صنعتی در جنوب آمریکا، قلب آمریکای لاتین است که همچنین دارای بزرگترین اقتصادهای جهان می¬باشد. برزیل به سرعت، تبدیل به یک قدرت اقتصادی فوق العاده در آمریکای جنوبی شده است. موسسات معتبر کاریابی در برزیل بسیار محبوب هستند؛ علی¬الخصوص با توجه به جنگ شدید برای استعداد یک اقتصاد در حال رشد و رقابتی. در این مقاله به معرفی موسسات معتبر کاریابی در برزیل پرداخته خواهد شد.


رشد اقتصادی قوی برزیل و توسعه بازارهای جدید، این کشور را یک پایگاه کلیدی منطقه¬ای برای شرکت¬های چند ملیتی تبدیل کرده است که بسیاری از آنها به مدیران اجرایی و نیروی انسانی نیاز دارند و آنها را استخدام می¬کنند. بخش پایدار و به خوبی توسعه یافته خدمات، معدن، صنعت و کشاورزی؛ برزیل را تبدیل به یکی از اقتصادهای بزرگ جهان نموده است. شرکت¬های بزرگی که در برزیل تاسیس شده¬اند شامل؛ petrobas، vale، ebx group می¬باشد.


برزیل آنقدر وسیع است و فعالیت¬های اقتصادی آن آنقدر متنوع است که اشخاص خارجی در هر زمینه¬ای قادر به کار هستند اما بیشتر خارجی¬ها در قسمت¬های مدیریتی و اجرایی در برزیل وارد کار می¬شوند. با این حال اجازه کار در برزیل آسان نبوده و اولویت با متقاضیان واجد شرایط محلی است.


موسسات کاریابی معتبر در برزیل عبارتند از:
BOYDEN
آدرس؛


Rua Verbo Divino 1661 – 3° andar, cj. 31


SP 04719-002 Sao Paulo


Brazil


شماره تلفن؛ +55 11.3382.8300


وب سایت؛ http://www.boyden.com


اقتصاد سائوپائولو، به همراه اقتصاد برزیل، رشد فوق¬العاده¬ای داشته است. سائوپائولو همچنین، یک مرکز کاری و مالی است که بخش بانکی آن بسیار پایدار بوده و با دیگر کشورها روابط خوبی دارد. BOYDEN با ارائه بهترین خدمات در امور مالی و ایجاد ارتباط حرفه¬ای میان شرکت¬ها و سازمان¬ها؛ بیش از 40 در برزیل کار کرده است.


صنایع BOYDEN:


خودرو


حمل و نقل هوایی / هوا و فضا


بیوتکنولوژی


کیترینگ / مهمان نوازی ( ارائه غذا و نوشیدنی، به طور معمول در برنامه های اجتماعی و در ظرفیت های حرفه ای است. )


مواد شیمیایی


ارتباطات


کامپیوتر / نرم افزار / سخت افزار


ساخت و ساز


دفاع


الکترونیک


بیمه


تولید


نفت و گاز
EGON ZEHNDER INTERNATIONAL
آدرس؛


Av. Rio Branco, 89 – 4o. andar


20040 Rio de Janeiro


Brazil


شماره تلفن؛ +55 21 2211 22 50


وب سایت؛ http://www.egonzehnder.com/


شرکت EGON ZEHNDER INTERNATIONAL با گزینش نیروهای استخدامی، شرکت¬ها را قوی¬تر می¬کند. این شرکت نه تنها بر سطح دانش – که هر متقاضی باید داشته باشد – تمرکز می¬کند بلکه به سطح تخصص و ویژگی¬های رفتاری آنها نیز تمرکز دارد. این امر نشان دهنده میزان حساسیت این شرکت می¬باشد.


صنایع EGON ZEHNDER INTERNATIONAL


اگون سنج بین المللی – صنایع


خودرو


بانکداری


بیوتکنولوژی


کیترینگ / مهمان نوازی ( ارائه غذا و نوشیدنی، به طور معمول در برنامه های اجتماعی و در ظرفیت های حرفه ای است. )


مواد شیمیایی


کامپیوتر / نرم افزار / سخت افزار


مهندسی


خدمات مالی


مراقبت های بهداشتی


صنعت


بیمه


IT / مشاوره


تولید


رسانه ها


نفت و گاز


دارویی


مشاور املاک


خرده فروشی


علوم پایه


تکنولوژی


ارتباطات
EMA PARTNERS
آدرس؛


DMRH Group Av das Nações Unidas, 11.541 04578-000, São Paulo
Sao Paulo
Brazil


شماره تلفن؛ + 55 (11) 5112-3263


وب سایت؛ http://www.ema-partners.com/


گزینش شرکت EMA PARTNERS بسیار سخت می¬باشد. این ارزیابی به این دلیل می¬باشد که آنها دریابند که آیا متقاضیان، توانایی مدیریت یک شرکت را دارند یا خیر و از آنجاییکه مدیریت یک شرکت کار دشواری است لذا باید گزینش آن نیز سخت باشد چراکه شیوه مدیریتی مدیر شرکت، تاثیر به سزایی در موفقیت شرکنت دارد.


صنایع EMA PARTNERS


ارتباطات


مشاوره


آموزش و پرورش


خدمات مالی


بهداشت و ایمنی


مراقبت های بهداشتی


صنعت


IT / مشاوره


نفت و گاز


مدیریتت پروژه


خرده فروشی


علوم پایه
HEIDRICK AND STRUGGLES
آدرس؛


Av. Nacoes Unidas 11541 – 9 Andar CEP
04578-000 Sao Paulo
Brazil


شماره تلفن؛ +55 11 55044000


وب سایت؛ http://www.heidrick.com


شرکت HEIDRICK AND STRUGGLES دارای تخصص در زمینه¬هایی مانند هوا فضا، ارتباطات، انرژی، فناوری و صنایع معدنی می¬باشد. این شرکت مشاوره¬ای ارائه دهنده انتخاب نیروی انسانی در بازار برزیل می¬باشد.


صنایع HEIDRICK AND STRUGGLES


مواد شیمیایی


ارتباطات


مشاوره


دفاع


خدمات مالی


مراقبت های بهداشتی


صنعتی


اطلاعات صنعتی


IT / مشاوره


حمل و نقل


بازار یابی


دارویی


خرده فروشی


علوم پایه


HORTON INTERNATIONAL LLC
آدرس؛


Alameda dos Maracatins, 992 Bl. A – cj. 111/112 – Moema
04089-001 Sao Paulo
Brazil


شماره تلفن؛ 55 11 5533.0322


وب سایت؛ http://www.horton.com.br


ما با ارائه مشاوره¬های برجسته به سازمان¬ها، در دستیابی اهداف استراتژیک نیروی انسانی خود کمک می¬نماییم.


صنایع HORTON INTERNATIONAL LLC


بیشتر تخصص¬ها
HVS INTERNATIONAL


آدرس؛


Av. Brig. Faria Lima 1912 cj.7F
01452-001 Sao Paulo
Brazil


شماره تلفن؛ 55-11-3093-2743


وب سایت؛ http://www.hvs.com


مشاوره و خدمات جهانی سازمان بر هتل، رستوران، سرگرمی و تفریحات صنعتی متمرکز شده است.


صنایع HVS INTERNATIONAL


بیشتر تخصص¬ها


KEN KLARK INTERNATIONAL
آدرس؛


Pamplona 724, Suite 63
01405-001 Sao Paulo
Brazil
شماره تلفن؛ +55 (0) 11-3285-3288


وب سایت؛ http://www.kenclark.com/


این شرکت، با آغاز به کار خود در سال 1996، با تمرکز بر صنایع، در مفهوم شرکت جستجو ( موسسه کاریابی ) پیشگام شده است و در نتیجه به یک بوتیک جهانی تبدیل شده است.


صنایع KEN KLARK INTERNATIONAL


بیشتر تخصص¬ها
KORN/FERRY INTERNATIONAL
آدرس؛


Av. Brigadeiro Faria Lima, 3400 14º Andar, Sao Paulo, SP 04538-132
04538-132 Sao Paulo
Brazil


شماره تلفن؛ + 55 (11) 2114-2222


وب سایت؛ http://www.kornferry.com


این شرکت ثابت کرده است که افرادی را انتخاب می¬کند که در نهایت، منطبق با دانش و مهارت خود در شرکت کار می¬کنند لذا این شرکت، صدها درخواست از مشتریان خود که به دنبال مدیر اجرایی هستند؛ دریافت می¬کند.


صنایع KORN/FERRY INTERNATIONAL


صنعتی
KORN/FERRY INTERNATIONAL


آدرس؛


Av. Rio Branco, 311 – sala 303 Edifício Brasília – Centro 20040-903 Rio de Janeiro, RJ
Rio de Janeiro
Brazil


شماره تلفن؛


: +55 21 3804-8800


وب سایت؛ http://www.kornferry.com


این شرکت در پی یک فرآیند قانونی، متقاضیانی که دارای هوش و توانایی لازم هستند را برای شرکت¬ها انتخاب می¬کند. این فرآیند دشوار است اما شرکت KORN/FERRY INTERNATIONAL آن را تبدیل به یک فرآیند صاف و هموار نموده که متقاضیان طی آن در یک دوره زمانی خاص انتخاب می¬شوند.
MSX INTERNATIONALS
آدرس؛


Rua Sao Venceslau, 315
SP, BRASIL Sao Paulo
Brazil


شماره تلفن؛ +55 11 5014 7910


وب سایت؛ http://www.msxi.com


شرکت MSX INTERNATIONALS تنها وعده نمی¬دهد بلکه نتایج قابل مشاهده و قابل ارزیابی به دست می¬آورد. به ما برای افزایش کیفیت، به حداکثر رساندن بازدهی و دستیابی به صرفه جویی در هزینه، اعتماد کنید.


صنایع MSX INTERNATIONALS


بیشتر تخصص¬ها
PROSPHERE
آدرس؛


Av. das Nações Unidas, 12551 17th floor. Brooklin Novo
04578-000 Sao Paulo
Brazil


وب سایت؛ http://www.cmcits.net


صنایع PROSPHERE


کامپیوتر / نرم افزار / سخت افزار
RUSSELL REYNOLDS ASSOCIATES
آدرس؛


Av. Nações Unidas, 11857, 12°Andar
04578-000 Sao Paulo
Brazil


شماره تلفن؛ +55-11-3345-1414


وب سایت؛ http://www.russellreynolds.com


همکاران ما با دانش گسترده خود از بازار و تخصص جمعی خود، در خدمت مشتریان هستند.


صنایع RUSSELL REYNOLDS ASSOCIATES


خدمات مالی


مراقبت های بهداشتی


صنعت
TRANSEARCH INTERNATIONAL PARTNERS
آدرس؛


Ave Brigadeiro Faria Lima, 1912 – 10° Andar – Conj. A
Sao Paulo
Brazil


شماره تلفن؛ (55) 11 3815 12 88


وب سایت؛ http://www.transearch.com.br


این شرکت می¬تواند مناسب¬ترین افراد را برای مدیریت یک شرکت انتخاب کند. همه می¬دانند که مدیران همه جا یافت می¬شوند لذا تمرکز ما جستجو در مکان¬هایی است که استعدادها در آن پنهان است.


صنایع TRANSEARCH INTERNATIONAL PARTNERS


ارتباطات


آموزش و پرورش


محیطی


خدمات مالی


دولت / بخش عمومی


صنعتی


حقوقی


رسانه ها


خرده فروشی


مالیات
مدارک مورد نیاز:
ا-رزومه


رزومه شما باید مختصر و خاص باشد، مثلاً 2 صفحه ایده¬آل است. باید بر دستاوردهای بزرگ خود و نقاط قوت خود متمرکز شوید. همچنین؛ مدارک اسکن شده باشد. شامل کلمات کلیدی باشد. تخصص¬های خودتان را در یک لیست کوتاه بنویسید. شما باید رزومه کاری خود را با توجه به شغل و حرفه¬ای که خواهان آن هستید، بنویسید. در لینک زیر می¬توانید برخی از نمونه رزومه¬ها را نگاه کنید.


http://www.employmentagencies.org/resume/types/


2- لینک پروفایل


شما نباید به پروفایل خود به عنوان یک مدرک یا سند نگاه کنید؛ بلکه پروفایل شما یک نمایش کتبی از این است که شما که هستید و به کارفرمایان آینده نگر چه پیشنهاداتی می¬دهید. اجازه دهید که پروفایل شما، معرف شخصیت شما به عنوان و نیز برند تجاری شما باشد.


3- شخصیت اجرایی/نمایه مدیریتی


یک روایت کوتاه از زندگی شما در قالب داستان شامل سختی¬ها و چالش¬هایی که در زندگی با آنها مواجه شده¬اید و اینکه آنها چطور شما را قوی¬تر ساخته¬اند. قدرت مدیریتی خود را در مواجه با این مشکلات شرح دهید.


4- مختصری از بازار یابی شخصی خود


این قسمت در واقع یک عکس فوری، یا یک قطعه بریده شده از زندگی شما می¬باشد که نمایشگر اهداف حرفه¬ای شما، شرکت¬ها و صنایع می¬باشد.


5- کارت شبکه/ کار


البته که شما یک کارت حرفه¬ای کاری دارید. این کارت شامل؛


اسم شما


اهداف صنعتی شما


بیان برند شما


شماره تلفن همراه شما ( البته نه شماره تلفن همراه کار فعلی شما )


ایمیل شما


فضاهای مجازی شامل فیس بوک توییتر


کشور برزیل، اقتصادی متنوع و پیشرفته داشته و برای کسانی که مایل به کار در کشور¬های خارجی هستند، گزینه مناسبی می¬باشد. این کشور در زمین¬های مختلف، نیروی انسانی اسخدام می¬کند. موسسه حقوقی ملک پور، راهنمای شما در این خصوص خواهد بود و وکلا و مشاورین این موسسه، به سوالات شما در این خصوص پاسخ خواهند داد.Post has attachment

معرفی دانشگاه زوریخ
معرفی دانشگاه زوریخ


انیستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ ETH
بهترین و با کیفیت ترین دانشگاه سوئیس انیسیتو تکنولوژی فدرال ذوریخ ETH میباشد انیستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ ETH در سال 1855 تاسیس شده و بودجه سالیانه ان مبلغ 1.36 ملیارد فرانک سوئیس است . انیستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ ETH یک دانشگاه دولتی است که دارای 17800 دانشجو میباشد . و مرکز ان در شهر زوریخ واقع است . انیستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ ETH جزو ده دانشگاه برتر جهان میباشد که از لحاظ کیفت تحصیل استاندارد بالایی را درا میباشد . در حالیکه شهر برن بعنوان پایتخت سیاسی سوئیس است شهر زوریخ بعنوان مرکز تجاری و فرهنگی و علمی سوئیس است شهر زوریخ همانند سایر شهرهای سوئیس دارای تنوع فرهنگی وزبانی است به همین علت دانشگاه زرویخ هم از این قاعده جدا نبوده و ضمن اینکه در رده های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری دوره های تحصیلی دارد . چون زبان اکثر مردم سوئیس المانی است دانشگاه زرویخ دوره های مختلف زبان المانی را در تمامی سطوح برگزار مینماید .


زبان انگلیسی در درجه دوم قرار دارد ولی کلاسهای این دانشگاه به زبان انگلیسی هم وجود دارد دانشگاه زوریخ در سال 1911 با پذیرش رشته های مختلف دانشگاهی تبدیل به دانشگاه جامعی شده در حال حاضر این دانشگاه دارای 8 دانشکده میباشد 1- دانشکده هنر 2 – دانشکده مدیریت و اقتصاد 3 – دانشکده علوم پزشکی 4- دانشکده دامپزشکی 5 – دانشکده علوم کاربردی 6 – دانشکده الهیات 7- دانشکده فلسفه 8 – دانشکده حقوق نحوه درخواست پذیرش به دانشگاه زوریخ متقاضیان تحصیل در این دانشگاه باید فرم مخصوص درخواست تحصیل در دانشگاه زوریخ را پر نموده و به مدیریت این دانشگاه ارسال نمایند . این دانشگاه ازمون وردی را نیز دارد و متقاضیان باید در ازمون ورودی این دانشگاه شرکت نمایند . این ازمون ورودی برای اخذ ویزای دانشجویی الزامی است .
دانشجو باید مدارکی ارائه نماید که قادر به پرداخت هزینه های تحصیل در دانشگاه زوریخ میباشد داشتن ساپورت مالی هم یکی از پیش نیازهای لازم برای پذیرش دانشجویان میباشد متقاضیان میبایست مقدار ساپورت سالیانه خود را در فرم پذیرش قید نمایند . هزینه تحصیل در یکسال در دانشگاه زوریخ برحسب مقطع تحصیلی فرق دارد معمولا برای رشته های کارشناسی 2000 فرانک سوئیس در یکسال میباشد و هزینه های جانبی شامل اجاره مسکن و خورد و خوراک و سایر نیازمندیها ماهانه حدود 2000 فرانک در ماه میباشد برای اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای انجمن تجارت ازاد اروپا که شامل ایسلند – لیختن اشتاین – نروژ و همچنین کشورهای ژاپن – مالزی – نیوزیلند و سنگاپور از نیاز به ویزا معاف میباشند و اتباع سایر کشورها برای تحصیل در این دانشگاه نیاز به اخذ ویزای تحصیلی را دارند . چنانچه فرد با ویزای شنگن به سوئیس امده و در دانشگاه ثبت نام نموده میبایست از سوئیس خارج شده و درخواست ویزای تحصیلی بنماید.


مدت زمان پیش بینی از مرحله درخواست ویزا تا مرحله صدور آن 6 تا 12 هفته طول می کشد و این زمان را هنگام درخواست میبایت مورد توجه متقاضیان قرارگیرد . با عنایت به اینکه ویزای شنگن – دوبلین برای اتباع دیگر کشور ها اجازه اقامت کوتاه مدت است و برای ترانزیت و ورود به سوئیس است متقاضیان تحصیل میبایست برای اقامت در کشور سوئیس ویزای نوع D را دریافت کنند برای دانشجویانی که اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند و یا جزو سازمان تجارت ازاد اروپا میباشند ( نروژ- ایسلند – لیخت اشتاین ) و یا اتباع کشورهای مالزی – ژاپن – نیوزیلند – سنگاپور برای ورود به سوئیس نیاز به ویزا ندارند . ولی برای دریافت اقامت مدت دار میبایست اسناد و مدارک دانشگاهی را جهت اجازه اقامت ارائه دهند برای این کار میبایست حداکثر ظرف مدت 14 روز از ورود به کشور سوئیس در خواست خود را به همراه گواهی ثبت نام از دانشگاه ETH و ادرسی که در ان اقامت دارید به اداره مهاجرت در همان شهر ارائه نمایند .


برای ثبت درخواست اقامت نیاز به مدارک زیر است
1 – کپی گذرنامه .. این گذرنامه باید سه ماه اجازه اقامت در ان موجود باشد


2 – عکس جدید گذرنامه


3 – قبولی در ازمون رسمی دانشگاه


4 – یک نسخه از گواهی زبان انگلیسی یا المانی


5 – ارائه برنامه اینده کاری و زندگی به زبان المانی یا انگلیسی میبایست یک مختصری در خصوص


برنامه شما برای بعد از پایان تحصیلات


6 – مدارک در خصوص ارائه پشتوانه مالی برای تحصیل و زندگی در سوئیس


7 – برخی از سفارتخانه ها گواهی پرداخت شهریه به دانشگاه ETH زوریخ را هم مطالبه می کنند


بعد از ارائه مدارک به دفتر مهاجرت این دفتر حق درخواست مدارک اضافه را برای خود محفوظ میدارد
اجازه کار در حین تحصیل در دانشگاه زوریخ
دانشجویان میتوانند در هنگام تحصیل به میزان 15 ساعت در هفته اجازه کار داشته باشند و در فاصله تعطیلات بین دو ترم بمیزان 100 % ( اشتغال تمام وقت ) را داشته باشند در مورد همه دانشجویان تنها زمانی اجازه کار دارند که اجازه اقامت داشته باشند اجازه اقامت معمولا سالیانه صادر شده و میباست انرا تمدید نمود مبلغ تمدید برای اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا 85 فرانک سوئیس و برای اتباع سایر کشورها مبلغ 142 فرانک سوئیس است
محل اسکان دانشجویان
معمولا دانشگاه زوریخ تعدادی خوابگاه مبله برای استادان بین المللی و دانشجویان مبادله ای فی مابین دانشگاه زوریخ و سایر دانشگاه ها را قرار می دهد و تعاونی مسکن دانشجویی woko برای استفاده از خوابگاه های دانشجویی میبایست شما به دانشگاه ورود پیدا کنید ( احتمالا منظور بعد از ثبت نام ترم اول و شروع به تحصیل است ) این تعاونی مسکن دانشجویان woko خدمات مشاوره ای در خصوص ازداوج و مسایل دیگر به دانشجویان نیز ارائه می دهد .


با عنایت به اینکه تهیه مسکن در زوریخ گران است و دانشگاه زوریخ نمیتواند توسط تعاونی مسکن دانشجویی تمامی دانشجویان را اسکان دهد اغلب دانشجویان از اتاق های اجاره ای بخش خصوصی استفاده میکنند که میبایت در ماه از مبلغ 450 فرانک سوئیس تا 800 فرانک سوئیس اجاره پرداخت گردد مکان های استیجاری بخش خصوصی اغلب غیر مبله و بدون وسایل میباشند .
بیمه و پوشش بیمه ای اجباری
همه افرادی که برای بالای مدت سه ماه در سوئیس اجازه اقامت دریافت میکنند میبایست ا بیمه سلامت برای درمان های اولیه پزشکی و تصادفات داشته باشند به هرحال در این خصوص روشهای مختلفی وجود دارد و این بستگی دارد به اینکه شما از چه کشوری برای تحصیل به سوئیس امده اید برای شهروندان اتحادیه اروپا که کارت بیمه درمانی اروپا و بیمه خصوصی را دارند برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا چنانچه توسط شرکتی بیمه ای داشته باشند که ان شرکت بیمه در سوئیس به رسمیت شناخته شده باشد . در غیر اینصورت میبایست درخواست بیمه خود را بهمقامات شهری ارائه نمائید هزینه این بیمه برای یک ماه 200 تا 400 فرانک است . هزینه بیمه در کشور سوئیس گران است .


ولی توجه داشته باشید بسیاری از شرکتهای بیمه ای هستند که بیمه های ویژه برای دانشجویان بین المللی با نرخ های ارزانتری را ارائه می دهند شما میتوانید در سایت www.comparis.ch این نرخ ها ارزانتر را مشاهده و انتخاب نمائید بیمه مسئولیت شخصی در اینجا غیر از بیمه نامه اجباری بیمه نامه های اختیاری هم وجود دارد که مسئولیت شخصی شما را در قبال هر گونه ادعا بر علیه شما پوشش میدهد مثل اسیب رساندن و صدمه ای که ممکن است بصورت اتفاقی توسط شما متوجه دیگران شده باشد . یا خسارت های که متوجه منزل استیجاری است هزینه این 100 فرانک است و تا سقف 5 میلیون فرانک پوشش خسارت را دارد با توجه به گستردگی تحصیل در انیستیتو تکنولوژی EHT ( دانشگاه زوریخ ) و تنوع رشته ها و دانشکده ها و مقاطع گوناگون تحصیلی در این دانشگاه پیشنهاد ما به شما اسفاده از خدمات مشاوره حقوقی موئسسه ملکپور میباشد که به شما کمک نموده بهترین رشته تحصیلی را انتخاب و تمامی امور اجرائی را از پذیرش دانشگاه زوریخ تا اخذ ویزا و شروع به زندگی جدید را با اطمینان خاطر دنبال کرده و اینده یی بهتر و زیباتر را برای شما به ارمغان می اورد .فراموش نکنید موئسسه حقوقی دکتر ملکپور بهترین انتخاب برای اینده یی مطمئن میباشد .


https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
منابع سایت رسمی دانشگاه زوریخ با ترجمه و یرایش شخصی

Post has attachment
اقامت پس از تحصیل در بلاروس
اقامت پس از تحصیل در بلاروس یکی از موضوعات مورد توجه دانشجویان متقاضی تحصیل در بلاروس است . لذا باید خاطر نشان کرد اقامت پس از تحصیل در بلاروس شرایط خاصی بعد از فارغ التحصیل شدن در بلاروس را دارد . من باب اینکه شرایط اقامت پس از تحصیل در بلاروس از طرق مختلف قانونی از جمله ازدواج ، ثبت شرکت ، سرمایه گزاری ، خرید ملک ، کار و غیره را برای شما بزرگواران باز گو کنیم بر آن شدیم تا در موضوع اقامت پس از تحصیل در بلاروس تمامی شرایط و فاکتور های مورد نیاز را در این مقاله جمع آوری کنیم .
یک سری از قوانین مهاجرتی در این کشور به شما اجازه می دهد پس از فارغ التحصیل شدن در این کشور می توانید جهت اقامت پس از تحصیل در بلاروس اقدام نماید . پشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات کافی واز قوانین مهاجرت به بلاروس و بررسی شرایط خود در مورد اقامت پس از تحصیل در بلاروس با مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکلای مهاجرتی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ارشد ما استفاده نمایید .
اینکه شما با ویزاهای دانشجویی و به صورت قانونی وارد کشور بلاروس شوید پس از فارغ التحصیل شدن و با گرفتن پذیرش در مقاطع بالاتر می توانید برای اقامت پس از تحصیل در بلاروس به صورت موقت اقدام نمایید ولکن باید توجه کرد که در این اقامت ، اقامت شما به صورت موقت است و پس از گذراندن مقاطع بالاتر می توانید برای طرق مذکور مخصوصاً در کار شرایط بهتری برای اقامت پس از تحصیل در بلاروس داشته باشید .
یکی از طرق اخذ اقامت پس از تحصیل در بلاروس سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و یا خرید ملک است ، لازم به ذکر است که در نظام حقوقی کشور های CIS شاید بیشتر شرایط خاصی در خرید ملک داشته باشد و اقامت پس از تحصیل در بلاروس از این طریق ممکن است ، لذا لازم به ذکر است دانشجویان فارغ التحصیل در دانشگاه های بلاروس می توانند با سرمایه ای حدود 160 هزار یورو اقدام به خرید ملک و یا ثبت شرکت نمایند .
اقامت پس از تحصیل در بلاروس از طریق خرید ملک بسیار مناسب تر از ثبت شرکت در این کشور است زیرا با اینکه در مناطقی احتمال معافیت از مالیت وجود دارد ولکن شما با این سرمایه گزاری در این کشور می توانید حتی این مکان را اجاره دهید و از آن منبع درآمدی داشته باشید .
ثبت شرکت در بلاروس به شما اجازه می دهد اقامت پس از تحصیل در بلاروس داشته باشید . در بعضی از مناطق آزاد افراد می توانید با معافیت های مالیاتی وارد بازار بیزینس شوند و بدون مالیات شرکت خود را به ثبت رسانند . لازم به ذکر است که افراد باید بعد از 5 سال از ثبت شرکت در بلاروس باید مبلغ 150 هزار یورو تراکنش مالی نشان داده و نکته حائز اهمیت این جا است که در زمانی که دانشجویان اقامت پس از تحصیل در بلاروس از طریق ثبت شرکت اخذ می کنند می توانند از این کشور خارج شوند و تنها باید درسال مدتی تقریباً 90 روز در کشور بلاروس بمانند و حضور داشته باشند .
در این ثبت شرکت نکته جالب این است که دانشجویان متقاضی اقامت پس از تحصیل در بلاروس می توانند با همراه خود در این کشور حضور داشته باشند و یا با ثبت شرکت با دعوت از همسر و یا فرزند زیر 18 سال می توانند همراه خود را به این کشور دعوت کنند . لذا لازم به ذکر است که بعد از اخذ اقامت پس از تحصیل در بلاروس از طریق ثبت شرکت در این کشور می توانند تا چند نفر را به عنوان سهام دار در این کشور از ویزای تجاری استفاده کنند که توصیه می شود جهت برخورداری از اطلاعات کافی واز قوانین مهاجرتی بلاروس و بررسی شرایط خود در مورد اقامت پس از تحصیل در بلاروس با مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکلای مهاجرتی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ارشد ما استفاده نمایید .
باید خاطر نشان کرد ارتکاب جرم در کشور بلاروس یکی از موانع اقامت پس از تحصیل در بلاروس است ، در این جا بعضی از این جرائم ذکر شده است و باید دقت داشته باشید که این جرائم باید در خاک این کشور اتفاق بیفتد تا مثمر ثمر باشد.
استعمال مواد مخدر
ارتکاب جرم های مذکور در قانون بین الملل
تبعید
ارتکاب جرم علیه امنیت داخلی بلاروس
جاسوسی علیه کشور بلاروس
یکی دیگر از گزینه های اقامت پس از تحصیل در بلاروس ازدواج در این کشور با تبعه کشور بلاروس است ، دانشجویان می توانند پس از ادامه تحصیل در این کشور از طریق ازدواج در بلاروس به اقامت پس از تحصیل در بلاروس دستیابند و باید دقت داشته باشید که این امر فوراً پس از سپری کردن مراحل قانونی و اداری انجام می شود و شخص سریعاً به اقامت پس از تحصیل در بلاروس می رسد .
نکته دوم این جا ست که باید دقت داشته باشید که در قوانین بین الملل این که تبعه مرد یا زن باشد تفاوتی ندارد ، تنها در بعضی از کشور ها که نظام حقوقی متفاوتی دارند این مسئله مستثنا است ولکن در حقوق بین الملل خصوصی افرادی که از طریق ازدواج اقدام می کنند هیچ تفاوتی در این که تبعه مرد یا زن باشد ندارد .
در پایان شایان به ذکر است که دانشجویان متقاضی اقامت پس از تحصیل در بلاروس می توانند از طرق مختلف مهاجرتی در این کشور بمانند و بعد از فراغت از تحصیل از اقامت پس از تحصیل در بلاروس بهره مند شوند ، لذا امروزه به سبب همکاری بسیار بالا کشور بلاروس و کشور آلمان افرادی که اقامت پس از تحصیل در بلاروس می توانند به راحتی به کشور هایی اروپایی از جمله آلمان وارد شوند و در این کشور ها اقامت بگیرند . پیشنهاد می شود جهت بهره مندی از اطلاعات کافی واز قوانین مهاجرتی کشور بلاروس و بررسی شرایط در مورد اقامت پس از تحصیل در بلاروس با مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکلای مهاجرتی ماهر و مجرب و وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده نمایید .
https://t.me/joinchat/AAAAAD-fpr3-3UYz7ZVPrQ
نگارنده: شریفی
Photo

Post has attachment
https://t.me/joinchat/AAAAAD-fpr3-3UYz7ZVPrQ
اخذ تابعیت و اقامت از طریق ازدواج در کشور آلمان

ازدواج در کشور آلمان . اقامت و تابعیت از طریق ازدواج در کشور آلمان . شرایط ازدواج در کشور آلمان . هزینه های زندگی در آلمان . ازدواج همجنسگرایان در آلمان
همانطور که می دانیم هر کشوری قوانین و مقررات خاص خود را برای ازدواج و اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج دارا می باشد که کشور آلمان هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود چه بسا ممکن است کشور آلمان قوانین و مقررات ویژه ای را برای ازدواج اعمال کنند.با توجه به قوانین ویژه برای اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی دارد شما را در زمینه ی تابعیت و اخذ اقامت از طریق ازدواج آشنا سازد و به سوالات شما در زمینه تابعیت و اقامت کشور آلمان پاسخ دهد.
موسسه حقوقی ملک پور این امکان را دارد که شما را در امر مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت راهنمایی و مساعدت نماید . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید .
آیا با ازدواج در کشور آلمان می توان تابعیت و اقامت کشور آلمان را اخذ کرد ؟برای به دست آوردن تابعیت و اقامت کشور آلمان از طریق ازدواج چه مدت زمانی باید در کشور ماند ؟هزینه زندگی در کشور آلمان چه میزان است ؟آیا ازدواج همجنس گرایان در کشور آلمان پذیرفته شده است ؟آیا با ازدواج با یک تبعه آلمانی می توان اقامت و تابعیت کشور آلمان را بدست آورد ؟
کشور آلمان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و عضو شینگن می باشد افرادی که تابعیت کشور آلمان را اخذ می کنند برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا نیاز به ویزا ندارند .
راه های اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان متعدد است و یکی از این راه ها ازدواج است که فرد می توانند با ازدواج با یک تبعه آلمان اقامت و تابعیت آن کشور را اخذ کند .
طبق قوانین کشور آلمان اگر یک فرد غیر آلمانی با فردی که تبعه آلمان ازدواج کند می تواند تابعیت و اقامت کشور آلمان را اخذ نماید .
شخصی که تبعه ی کشور آلمان است و قصد ازدواج با یک تبعه خارجی را دارد باید اثبات کنند که درآمد کافی برای تامین زندگی خود و همسرش را دارد .
شخص خارجی که قصد ازدواج با یک تبعه آلمانی را دارد و همچنین قصد اخذ تابعیت و اقامت از این طریق را دارد باید حداقل مدرک زبان آلمانی تا سطح a1 را دارا باشد .
شخص خارجی که با یک فرد تبعه ی آلمان ازدواج می کند پس از ازدواج باید درخواست اخذ تابعیت کشور آلمان را نماید چون در غیر اینصورت تابعیت اعطا نمی شود .
فرد متقاضی ازدواج با یک تبعه آلمانی پس از ازدواج برای دریافت ویزا باید به سفارت آلمان در کشور خود مراجعه نمایند و مدارک ثبت ازدواج و تقاضای ویزا برای کشور آلمان را ارائه نماید .
پس از اینکه مدارک بررسی شد و مورد تایید قرار گرفت و مدارک شغلی و درآمد به شخص تبعه آلمان نیز مورد تایید قرار گرفت ویزای ازدواج صادر می شود .
پس از اینکه ویزای ازدواج کشور آلمان صادر شد فرد می تواند وارد کشور آلمان شود و در آنجا اقامت داشته باشد همچنین امکان کار و زندگی برای فرد در کشور آلمان فراهم می شود و فرد از تحصیلات رایگان برخوردار خواهد شد .
متقاضی پس از اقامت سه ساله در کشور آلمان می تواند اقامت دائم آلمان را اخذ نماید شخصی که با یک تبعه آلمانی ازدواج می کنند پس از گذشت دو سال از ازدواجشان به شرطی درخواست تابعیت فرد را می پذیرند که فرد قبل از ازدواج ۳ سال در کشور آلمان اقامت داشته باشد .
ازدواج با یک تبعه آلمانی (مرد یا زن )به طور خودکار باعث ایجاد تابعیت می شود این نکته حائز اهمیت است که برای اخذ تابعیت از طریق ازدواج باید دو سال از زمان ازدواج گذشته باشد و بعد امکان درخواست اخذ تابعیت به وجود می آید .
فرد غیر اتحادیه اروپا که قصد ازدواج با یک تبعه آلمان را دارد می تواند از طریق ویزای توریستی وارد کشور آلمان شده و در کشور آلمان با فرد تبعه مورد نظر خود ازدواج کند و اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نماید .
این ویزا معمولا که سه تا شش ماه معتبر است و بعد از آن فرد می تواند با ارائه مدرک ازدواج برای اقامت و اخذ تابعیت کشور آلمان اقدام کنند .
وقتی فرد با یک تبعه آلمان ازدواج می کند به طور معمول از اجازه اقامت در کشور آلمان بهره مند می شود .
وقتی شخص خارجی با یک تبعه آلمانی ازدواج کرد و اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ کرد اگر فرد آلمانی فوت کند تمام حقوق بازنشستگی و اموال فرد به همسرش منتقل می شود .
اگر فردی قبلا ازدواج کرده باشد و مجدد بخواهد با یک فرد تبعه آلمانی ازدواج کنند باید ملغی شدن همه ی ازدواج های قبلی خود را اثبات کنند مثل گواهی فوت همسر یا حکم طلاق .
از نظر قانون آلمان ازدواج در کشور آلمان تنها در دفتر ثبت معتبر است و مراسم کلیسا در صورت دلخواه ممکن است بعدا برگزار شود .
این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور میباشد . موسسه حقوقی ملک پور هرگونه اقدام حقوقی در زمینه اخذ تابعیت از طریق ازدواج را برای شما عزیزان توضیح داده است و پرونده های حقوقی اخذ تابعیت آلمان را برای شما هموطنان گرامی به انجام خواهد رساند .
برای اینکه شما بتوانید شهروند آلمانی باشید باید به مدت ۶ سال به طور قانونی در کشور آلمان اقامت داشته باشید و دارای شرایطی باشید که توضیح داده شد .
بهترین شهرهای کشور آلمان برای مهاجرت کار و زندگی شهرهای فرانکفورت، مونیخ ،هامبورگ ،دوسلدورف، کلن،استوتگارت، برلین ،اسن،برلن،دورتموند می باشد.
در رابطه با هزینه های زندگی در کشور آلمان بهتر است بدانید هزینه ی زندگی در کشور آلمان کاملا متفاوت است . و هر ایالت با ایالت دیگر کاملا فرق می کند البته باید این نکته را در نظر داشت که هزینه زندگی در کشورهای مختلف با توجه به سطح زندگی افراد کاملا متفاوت است ولی در کل می توانیم اینگونه بیان کنیم که هزینه زندگی در برلین به صرفه تر از هامبورگ و همچنین هزینه زندگی در هامبورگ به صرفه تر از فرانکفورت می باشد .
در قانون کشور آلمان آمده است که کودکانی که پس از ژانویه ۲۰۰۰ در کشور آلمان متولد شده اند و والدین آنها نیز آلمانی باشند و ۸ سال به طور دائم در کشور آلمان سکونت داشته باشند می توانند تابعیت آلمان را اخذ نمایند .
اگر شخصی تابعیت کشور دیگر را دارا باشد و به اخذ تابعیت کشور آلمان را داشته باشد باید تابعیت سابق خود را سلب نماید و بعد تابعیت کشور آلمان را اخذ نماید .
اگر فردی در کشور آلمان اقامت دائم داشته باشد و قصد اخذ تابعیت کشور آلمان را نیز داشته باشند پروسه دریافت اخذ تابعیت هشت سال به طول می انجامد که می توان گفت بهترین گزینه برای اخذ تابعیت ازدواج با یک تبعه آلمانی است که می تواند این پروسه را به حداقل برساند .
در رابطه با ازدواج همجنس گرایان در کشور آلمان درست است که کشور آلمان حق مشارکت در امور اجتماعی را به همجنسگرایان داده است اما ازدواج همجنسگرایان در قانون آلمان به رسمیت شناخته نشده است .
در کشور آلمان حداقل برای ازدواج ۱۸ سال است البته افراد زیر ۱۸ سال می توانند با رضایت والدین ازدواج کنند اما نباید سن آنها کمتر از ۱۶ سال باشد در غیر این صورت افراد کمتر از ۱۶ سال با مشورت دادگاه خانواده می توانند ازدواج نمایند .
آلمان به آلمانی نام رسمی جمهوری فدرال آلمان است .
پایتخت کشور آلمان شهر برلین است.
نوع حکومت کشور آلمان فدرالیسم نظام پارلمانی جمهوری می باشد .
زبان رسمی مردم آلمان آلمانی می باشد .
واحد پول کشور آلمان یورو می باشد .
شهروندان کشور آلمان همانند سایر شهروندان اتحادیه اروپا در انتخابات برای پارلمان اروپا از حقوق حرکت آزاد و حق رای برخوردار هستند .
کشور آلمان صنعتی ترین کشور جهان است و جزء ثروتمندترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا به حساب می آید .
کشور آلمان ۱۶ ایالت دارد که هر کدام قوانین خواسته خود را دارند و قانون هر ایالت با ایالت دیگر کاملا متفاوت است .
کشور آلمان با کشورهای دانمارک لهستان، جمهوری چک، اتریش ،سوئیس، فرانسه ،لوکزامبورگ بلژیک و هلند همسایه است .
در نهایت می توان بیان کرد که کشور آلمان از لحاظ زندگی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و از نظر کار و تحصیل شرایط مناسب و مطلوبی را دارا می باشد از راه های متعدد می توان برای اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان اقدام کرد که یکی از این راه ها ازدواج است که ما در این مقاله به آن پرداخته ایم .
برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تابعیت مضاعف را می پذیرند اما در مورد کشور آلمان می توان گفت که کشور آلمان تابعیت مضاعف را نمی پذیرد .
نکته حائز اهمیتی که در مورد کشور آلمان وجود دارد این است که کشور آلمان عضو اتحادیه اروپا و عضو شنگن می باشد که فرد متقاضی میتواند با داشتن ویزای شنگن به راحتی بدون اخذ ویزا به سایر کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن سفر کند و محدودیت کاری و زندگی برای سایر کشورهای عضو شنگن وجود ندارد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت می توانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید و یا دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کنید .
نگار ولی یاری اسکندری

Post has attachment
مهاجرت از طریق استخدام:
ترجیح اول ای بی1

آیا از ویزای EB1 امریکا مطلعید؟ آیا به دنبال اخذ اقامت امریکا از طریق ویزای EB1 هستید؟ آیا از شرایط اخذ ویزای EB1 آگاهی دارید؟ آیا قصد اخذ اقامت امریکا از طریق ویزای EB1 را دارید؟

کشور ایالات متحده امریکا که به سرزمین فرصت ها معروف می باشد به جذب اساتید و محققین دانشگاهی، مدیران برجسته شرکت های بین المللی، نفرات برجسته ملی و بین المللی در رشته های مختلف نظیر تجارت، هنر، آموزش و ورزش حرفه ای پرداخته تا به رشد علمی و حرفه ای کشور خود بهبود بخشد و ارزش پول وپاسپورت خود را که از معیارهای تمایز بین المللی است، بالا ببرد.
دراین مقاله سعی بر آن داریم تا شما را با انواع ویزای نوع EB1 که شامل پنج نوع می باشد اشنا نموده و از شرایط اخذ آن سخن به میان آوریم. امید است موسسه حقوقی ملک پور با سالها تجربه در ارائه مشاوره های تخصص در امر حقوق بین الملل، شما را در امر مهاجرت یاری نموده و با عرضه این مقاله گامی در ارتقاء سطح علمی هموطنان عزیز بردارد
برای اقدام جهت این نوع ویزا، شما می باید یک توانایی فوق العاده داشته ویا استاد دانشگاه برتر در سطح پروفسور، محقق برتر ویا مدیر یک شرکت چند ملیتی باشید. هر یک از دسته بندی های کاری، نیازها وشرایط ویژه ای دارد:
توانایی فوق العاده:
توضیحات:
شما می باید اثبا ت نمایید که در زمینه های هنر، علوم، آموزش، تجارت و یا ورزش حرفه ای دارای توانایی های خارق العاده بوده و در مسابقات بین المللی و یا ملی، دسیافته هایی نظیر جوایز ویا مدال را داشته باشند. در این حالت نیاز به پیشنهاد کاری نمی باشد.
طرق اثبات:
می باید حداقل 3 مورد از موارد زیررا داشته ویا حداقل یک بار دست یافته ای نظیرجایزه اسکار ویا مدال المپیک برنده شده باشید:
شواهدی مبنی بر دریافت جوایز ملی یا بین المللی
شواهدی دال بر عضویت شما در سازمانی که متقاضی دست یافته های برجسته اعضای خود می باشد
شواهدی دال بر انتشار مطالبی درباره شما در رسانه های برتر در زمینه های حرفه ای ویا تجاری
شواهدی مبنی بر این امر که شما به عنوان قاضی ویا داور فعالیت های اشخاصی دیگر برگزیده شده باشید
شواهدی دال بر مشارکت مهم و تاثیر گذار شما در فعالیت های علمی، هنری، ورزشی، اموزشی ویا تجاری
شواهدی دال بر مسئولیت شما در رسانه های برجسته در حیطه مقالات اکادمیک
شواهدی مبنی بر نمایش آثار شما در نمایشگاه های هنری
شواهدی دال بر کارایی و حضور شما با نقش موثر وکلیدی در سازمانهای خاص و برجسته
شواهدی مبین درامد بالا وقابل توجه شما در حیطه فعالیت دیگران
شواهدی دال بر موفقیت های تجارتی شما در زمینه هنرهای نمایشی
اساتید ویا محققین برجسته
توضیحات:
دست یافته های شما می باید در شاخه های اکادمیک اعتبار سنجی شده و مورد تایید قرار گیرند. همچنین می باید حداقل 3 سال تجربه کاری حرفه ای در زمینه تدریس ویا تحقیق آکادمیک داشته باشید. ورود شما به امریکا می باید به منظور تصدی پست استاد تمامی در تدریس یا تحقیقات در دانشگاه ویا دیگر موسسات آموزش عالی باشد.
طرق اثبات:
در این حالت می باید حداقل 2 موارد زیر ویا یک افر کاری از یک کارفرمای امریکایی را داشته باشید.
شواهدی دال بر دریافت جوایز برای دست یافته های برجسته
شواهدی دال بر عضویت در سازمانهایی که برای نمایش دست یافته های برجسته خود به حضوراعضایش نیاز دارد
شواهدی دال بر انتشار مطالبی در رسانه های حرفه ای که درخصوص اثار نوشته شده توسط دیگران
شواهدی دال بر شرکت در قضاوت اثار دیگران به عنوان قاضی و یا هیئت منصفه در حیطه های فعالیت یکسان ویا مشابه
شواهدی دال بر مشارکت در تحقیقات اوریجینال اکادمیک ویا علمی حیطه تخصص خود
شواهدی دال بر انتشار مقالات ویا کتب آکادمیک در ژورنال های اکادمیک با چاپ بین المللی در حیطه تخصص شخص
مدیر شرکت چند ملیتی
شما می باید به مدت حداقل 1 سال از مدت سه ساله قبل از درخواست توسط یک شرکت خارج از ایالات متحده استخدام بوده و برای ادامه ان فعالیت و خدمت رسانی به آن شرکت در امریکا حاضر گردید. کارفرمای شما می باید خارج از ایالات متحده با ظرفیت وتوانایی مدیریتی و اجرایی با کارفرمایی واحد ویا تحت الحمایه بوده باشد
کرفرمای خواهان شما می باید یک کارفرمای امریکایی باشد. وی می باید برای حداقل یک سال تجارت نموده وبا شرکتی که شما را درخارج استخدام می نماید، یکسان بوده، متصل بوده و یا تحت الحمایه آن شرکت باشد. به عبارتی این دو شرکت می باید یک بوده و یا به هم مرتبط باشند.
پروسه درخواست
برای درخواست ویزای EB1، می باید فرم مربوطه را تکمیل و مبلغ 580 دلار پرداخت نمایید. در هنگام تکمیل این فرم درنظر داشته باشید تا قسمت 8، ایتم شماره 1.a، محل امضای درخواست کننده را امضاء نمایید.
توانایی خارق العاده: شما می توانید با تکمیل فرم I-140 پروسه درخواست خود را ویا نیروی کار خارجی را آغاز نمایید
محققین ویا پروفسورهای برجسته: کارفرمای شما می باید فرم I-140 را برای جذب نیروی کار خارجی تکمیل نماید
مدیر شرکت چند ملیتی: کارفرمای شما می باید فرم USCIS I-140 را تکمیل نماید.

جمع بندی
در پایان این نکته شایان ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور با سالها تجربه در حقوق بین الملل خصوصی و مهاجرت با بهره مندی از وکلا، کارشناسان و مشاورین زبده شما را در امر اخذ ویزای EB1 یاری نموده و شرایط اخذ ویزای EB1 را تشریح و مدارک مورد نیاز ویزای EB1 را معرفی می نماید. امید است این مقاله شما هموطنان عزیز را در اخذ ویزای EB1 یاری نموده و اطلاعات مفیدی را در این باب به شما ارائه نموده باشد
Photo

Post has attachment
ویزای کار ایسلند

اگر شما به دنبال اخذ ویزای کار ایسلند و اقامت کاری ایسلند هستید ، خواندن این مقاله به شما توصیه میشود; شرایط اخذ ویزا کار ایسلند ، افراد مشمول ویزای کار ایسلند، طول مدت اقامت کاری ایسلند با استفاده از ویزا کار ایسلند ، حق کار همراهان دارنده ویزای کار ایسلند، m در این مقاله بدان پاسخ دهیم. ضمن اینکه همکاران ما در موسسه حقوقی ملکپور همه روزه از ساعت 8 الی 20 پاسخگوی سوالات تلفنی شما عزیزان در امر مهاجرت، اقامت، اخذ انواع ویزا ، پذیرش و تابعیت خواهند بود و در صورت درخواست شما کلیه خدمات مربوط به امر مهاجرت با گارانتی اعاده حق الوکاله توسط وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملکپور ارائه میگردد.
اجازه اقامت در ایسلند: یک تبعه غیر ایسلندی، که خارج از منطقه اقتصادی اروپا EEA یا EFTA زندگی میکند و قصد اقامت بیشتر از 3 ماه در ایسلند را داشته باشد باید از اداره مهاجرت ایسلند درخواست صدور اجازه اقامت نماید. اتباع کشورهای عضو EEA و EFAT برای اقامت در ایسلند نیاز به اخذ مجوز ندارند اما ورود و خروج این افراد در ایسلند ثبت میشود.
ویزای کاری ایسلند: یکی از انواع ویزاهای ایسلند ،ویزای کار در ایسلند است.درخواست ویزا کار ایسلند به همرا اسناد و مدارک مورد نیاز آن باید به اداره مهاجرت ایسلند تقدیم شود. اگر شما قصد کار در ایسلند را داشته باشید، کارفرما باید به اداره کار ایسلند مراجعه نماید و نیاز خود به نیروی کار را اعلام کند. در این شرایط معمولا اداره کار ایسلند، به مدت 3 ماه آگهی جذب نیروی کار میدهد. درصورتیکه که هیچ فرد ایسلندی متقاضی پذیرش آن شغل نباشد اداره کار ایسلند آگهی 3 ماهه دیگری منتشر میکند. آگهی دوم در کل اتحادیه اروپا منتشر میشود، و اگر شهروندان اتحادیه اروپا نیز متقاضی پذیرش شغل مزبور نباشند ، اداره کار ایسلند مجوز کار تبعه خارجی مدنظر کارفرما را صادر می کند.سپس اداره مهاجرت ایسلند بر اساس موقعیت شغلی ایجاد شده، برای تبعه خارجی اجازه اقامت صادر میکند. و تبعه خارجی با انجام پرسه اخذ ویزا، میتواند برای سفر به ایسلند اقدام نماید.درخواست اقامت کاری باید قبل از ورود درخواست کننده به ایسلند، ارائه شود; چنانچه متقاضی قبل از تصویب اقامت کاری ، به عنوان توریست ، وارد ایسلند شود پرسه رسیدگی به درخواست اقامت، متوقف شده و برای درخواست کننده اجازه اقامت کاری صادر نخواهد شد; حتی اگر درخواست کننده به هر دلیلی در ایسلند حضور دارد و قصد اخذ اقامت ایسلند را دارد باید کشور ایسلند را ترک کند و در خارج از خاک ایسلند درخواست اجازه اقامت کاری را تقدیم نماید.پس از صدور اجازه اقامت ، متقاضی میتواند براساس آن اجازه به ایسلند سفر کند.اگراداره مهاجرت به متقاضی اجازه اقامت ندهد، متقاضی حق تجدیدنظر خواهی دارد.
به چه کسانی اقامت کاری و اجازه ی کار داده میشود؟
در ایسلند به 3 دسته از افراد ویزای کار میدهند این افراد شامل:

متخصصان حرفه ای: در ایسلند اجازه اقامت میتواند در زمینه های خاص استخدامی صادر شود، موارد استخدامی خاص شامل پروژه های موقتی نمیشود. متقاضی این نوع ویزا باید در شغل مورد نیاز کار فرما، مهارت داشته و حائز شرایط انجام آن کار باشد، همچنین باید تحصیلات دانشگاهی یا فنی حرفه ای یا مدارک فنی مورد تایید ایسلند را داشته باشد.
کسری موقت کارگر: در صورتی که در ایسلند، اتحادیه اروپا و جزایر فارو نیروی کار وجود نداشته باشد به کارگران بدون تخصص خارجی اجازه اقامت داده میشود.
ورزشکاران: این ویزا برای ورزشکاران و مربیان ورزشی جهت کار در باشگاههای ورزشی انجمن های ورزشی ایسلند و المپیک ملی ایسلند ، صادر میشود.لیست باشگاههای ورزشی در وبسایت انجمن ورزشی ایسلند در ج شده است.webpage of association.
مدت اقامت کاری در ابتدا یکسال است ، اما اگر متقاضی اقامت کار همچنان واجد شرایط اجازه کار یا اقامت کاری باشد این اقامت قابل تمدید است. ( اجازه کار در مورد کمبود کارگران ساده فقط برای یکبار قابل تمدید است.) درخواست تمدید باید اقلا یکماه قبل از انقضا مجوز اقامت فعلی متقاضی به اداره مهاجرت تحویل داده شود. اگر درخواست تمدید اقامت خارج از مهلت مقرر، به اداره مهاجرت تقدیم شود ، درخواست نه به عنوان درخواست تمدید بلکه به عنوان درخواست اولیه اقامت بررسی میشود .( متقاضی باید در فاصله ی بین اقامت قبلی تا صدور اجازه اقامت جدید ، ایسلند را ترک نماید.)
حقوق ناشی از اقامت کاری در ایسلند: طبق قانون ایسلند برای هریک از متخصصان حرفه ای، ورزشکاران و کارگران حقوق و شرایطی وجود دارد که در زیر به آن میپردازیم. این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور است.
برای متخصصان حرفه ای: به این افراد ویزای همراه ، جهت الحاق اعضای خانواده، اعطا میشود. اعطا اقامت کاری به متخصصان حرفه ای پیش زمینه اعطا اقامت دائم و اخذ تابعیت ایسلند است.
برای ورزشکاران: به ورزشکاران نیز ویزای همراه جهت الحاق اعضا خانواده شان اعطا میشود اما ورزشکاران با اجازه اقامت کاری نمی توانند اقامت دائم ایسلند را بدست آورند.
برای کارگران درصورت کمبود کارگر: به کارگران ویزای همراه داده نمیشود و اقامت کاری آنها قابل تبدیل به اقامت دائم نیست. اجازه اقامت فقط یک دوره قابل تمدید است یعنی در مجموع مدت اقامت کاری نمیتواند بیشتر از 2 سال باشد، اما درصورتیکه تکمیل پروژه های از پیش تعین شده بیشتر از 2 سال طول بکشد، اجازه اقامت کاری نیز بیشتر از یکدوره تمدید میشود. بعد از پایان 2 سال اقامت کارگری، کارگر مذکور دیگر حق درخواست اقامت کارگری در ایسلند را ندارد; بلکه باید پس اتمام مدت اقامت در ایسلند اقلا 2 سال خارج از ایسلند اقامت نماید و پس از آن مجددا درخواست اجازه اقامت از طریق کارگری را ارائه دهد.
لغو اجازه اقامت ایسلند:

افراد دارنده اجازه اقامت کاری ، چنانچه در هردوره 12 ماهه بیشتر از 3 ماه خارج از ایسلند زندگی کنند. در مواردیکه افراد بصورت قانونی در کشوری غیر از ایسلند اقامت داشته باشند نیز ، اجازه اقامت کاری آنان بطور اتوماتیک لغو میشود.
زمانیکه دارنده اجازه اقامت ، اطلاعات نادرست و گمراه کننده در درخواست خود وارد کرده باشد و اطلاعات مذکور در اعطا اجازه اقامت موثر و اساسی بوده است; دراینصورت وضعیت حقوقی درخواست کننده مانند کسی است که تا کنون اجازه اقامت ایسلند را نداشته است بنابراین در صورتیکه مجددا بخواهد برای اقامت در ایسلند درخواست بدهد، مانند افرادیکه برای بار اول درخواست اقامت ایسلند را می دهند، باید ایسلند را ترک کند و خارج از ایسلند مدارک درخواست را ارائه ، و کلیه شرایطی که برای درخواست اولین اقامت ایسلند لازم است ، را رعایت نماید.
شرایطی که براساس آن اجازه اقامت دائم یا موقت را اخذ کرده بود از بین رفته باشد.
زمانیکه لغو اجازه اقامت، مستقیما در رویه اداری کشور ایسلند گنجانده شود.
رایج ترین دلیل لغو اجازه اقامت در ایسلند، زمانیست که متقاضی اقامت شرایط اولیه اقامت را از دست داده باشد مثل اقامت همسر متخصص حرفه ای که در اثر طلاق ، لغو خواهد شد.
زمانیکه دارنده اجازه اقامت دائم ایسلند بیشتر از 18 ماه مداوم خارج از ایسلند زندگی کند ، اقامت دائم لغو خواهد شد. ( اگر دارنده کارت اقامت دائم عذر موجهی برای اقامت طولانی مدت خارج از ایسلند داشته باشد ، اداره مهاجرت پس از بررسی وضعیت فرد ، درصورت لزوم اجازه اقامت طولانی تر از 18 ماه مداوم را صادر میکند).این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملکپور است.
حقوق اعضای خانواده دارندگان ویزای کار:

اعضا خانواده متخصصان حرفه ای: چنانچه همسر ، فرزند یا پارتنر متخصص حرفه ای در ایسلند حضور داشته باشد و برای اولین بار بخواهند درخواست اقامت در ایسلند را بدهند ، می توانند تا زمان صدور اجازه اقامت در ایسلند بمانند و اقامت آنان علیرغم نداشتن اجازه اقامت، قانونی است. این افراد نمیتوانند در هر دوره 12 ماهه بیشتر از 3 ماه خارج از ایسلند اقامت داشته باشند. همچنین اقامت موقت آنان ، در صورت تمایل خودشان، میتواند به اقامت دائم ایسلند تبدیل شود; همراهان متخصصان حرفه ای حق درخواست اجازه کار در ایسلند دارند ولی تا زمانیکه مجوز کار آنان صادر نشده ، نمیتوانند شروع به کار کنند. فرزندان زیر 18 سال این افراد تا سن 18 سالگی نمیتوانند کار کنند اما پس از 18 سالگی چنانچه بخواهند در ایسلند کار کنند ، باید از اداره کار ایسلند اجازه کار دریافت کنند.
اعضا خانواده ورزشکاران: همراهان ورزشکاران چنانچه در ایسلند حضور دارند و برای بار اول درخواست اقامت در ایسلند را داده باشند باید تا زمان صدور اجازه اقامت، خاک ایسلند را ترک کنند و پس از صدور مجوز اقامت، براساس آن وارد ایسلند شوند. خانواده ورزشکاران نیز در هر دوره 12 ماهه، نمیتوانند بیشتر از 3 ماه خارج از ایسلند اقامت داشته باشند ، در غیر اینصورت اجازه اقامت آنان لغو خواهد شد. خانواده ورزشکاران اجازه کار ندارند و اقامت آنان قابل تبدیل به اقامت دائم ایسلند نیست.
اقامت دائم ایسلند

اصولا اتباع خارجی پس از 5 سال اقامت موقت در ایسلند میتوانند اجازه اقامت دائم ایسلند را اخذ نمایند و پس از آن با 2 سال اقامت دیگر، برای اخذ تابعیت ایسلند اقدام نمایند.افراد با تخصص حرفه ای میتوانند از طریق ویزای کار به اقامت دائم ایسلند دست یابند. اگر دارنده اجازه اقامت دائم ، اجازه کار دائمی در ایسلند داشته باشد ، این اجازه وابسته به کارفرما خاصی نیست و دارنده مجوز کار دائمی میتواند براساس این اجازه کارفرمای خود را تغیر دهد. دارنده مجوز اقامت دائمی مجاز است در هر 4 سال ، 18 ماه خارج از ایسلند اقامت داشته باشد .در شرایط معین اداره مهاجرت میتواند درصورت درخواست کتبی متقاضی، اجازه اقامت بیشتر از 18 ماه نیز بدهد البته این درخواست کتبی باید قبل از پایان مهلت 18 ماه به اداره مهاجرت ایسلند تسلیم شود. خانواده دارندگان کارت اقامت دائم ، اجازه الحاق به آنان را دارند. همچنین کسانیکه قبلا به عنوان کودک زیر 18 سال کارت اقامت دائم ایسلند را گرفته باشند بعد ااز رسیدن به سن 18 سال اجازه کار در ایسلند را خواهند داشت.
نتیجه: ویزای کار ایسلند برای افراد با تخصص حرفه ای و دارای مدرک تحصیلی یا فنی حرفه ای مورد تایید ایسلند بسیار مناسب است. با توجه به اینکه در این ویزا مهاجران علاوه بر اخذ اقامت دائم و تابعیت ایسلند،بدون صرف هزینه اضافی، امکان اشتغال و درآمد زایی دارند نسبت به گزینه های دیگر مهاجرتی مثل ویزای سرمایه گذاری و تحصیل مناسبتر است.درصورت نیاز به اخذ توضیح بیشتر در خصوص راههای مهاجرت به اروپا ،آمریکا و… شما عزیزان میتوانید با موسسه حقوقی ملکپور تماس گرفته واز مشاوره رایگان تلفنی مشاوران عرصه بین الملل بهره مند شوید. همچنین در صورت درخواست شما عزیزان وکلای مجرب و کار آزموده موسسه حقوقی ملکپور ، کلیه خدمات اخذ پذیرش و انواع ویزا را با گارانتی اعاده حق الوکاله بعهده میگیرند.
https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
Photo

Post has attachment
تحصیل رایگان درفرانسه
https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
تحصیل رایگان در فرانسه، شرایط تحصیل رایگان در فرانسه،ایا تمایل به کسب اطلاعات در خصوص تحصیل رایگان در فرانسه را دارید؟ اگر مایلید از شرایط تحصیل در فرانسه مطلع شوید و از مدارک مورد نیاز برای این امر اگاهی یابید مارا تا انتهای این مقاله همراهی بفرمایید، در این مقاله سعی شده راجع به مهاجرت به فرانسه و بخصوص تحصیل رایگان در فرانسه توضیحاتی ارایه شود، امید است که با مطالعه این مقاله پاسخ سوالات خود را بیابید.

از انجا که سیستم اموزشی فرانسه به گونه ای طراحی شده که علاوه بر برخورداری از استانداردهای بالای اموزشی و فراهم کردن شرایط تحصیل برای دانشجویان با کیفیت عالی، تحصیل در بسیاری از دانشگاههای این کشور نیز بصورت رایگان امکان پذیر می باشد وچون کشور فرانسه هرساله هزینه های گزافی را صرف سیستم اموزشی خود می نماید و خود مردم فرانسه نیز به کیفیت تحصیلات بسیار اهمیت می دهند، بسیاری از دانشجویان نیز علاقمند به تحصیل در فرانسه به خصوص از طریق تحصیل رایگان در فرانسه می باشند. تحصیل در فرانسه چه در مدارس و چه در دانشگاهها اگر دولتی باشند بصورت رایگان امکان پذیر می باشد. برای دانشجویانی که قصد تحصیل در فرانسه را دارند تحصیل در دانشگاهها در سه مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری امکان پذیر می باشد. برای کسانیکه بدنبال تحصیل رایگان در دانشگاههای فرانسه می باشند این مطلب قابل ذکر است که تسلط بر زبان فرانسه در اغلب رشته ها مورد نیاز می باشد گرچه در بعضی از دانشگاهها و بخصوص دانشگاههای خصوصی در این کشور در پاره ای از رشته ها امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز موجود می باشد.گرچه برای کسانی که با قصد مهاجرت و اخذ اقامت در فرانسه از طریق تحصیل اقدام می کنند قطعا تحصیل به زبان فرانسوی گزینه بهتری می باشد چرا که شما را برای زندگی در این کشور اماده می سازد. تمامی کسانی که از خارج از اتحادیه اروپا برای تحصیل در فرانسه اقدام می کنند بعد از دریافت پذیرش از دانشگاههای این کشور باید برای ورود به فرانسه اقدام به اخذ ویزای تحصیلی نمایند که این کار از طریق اخذ وقت از سفارت یا کنسولگری فرانسه و ارایه مدارک مورد نیاز امکان پذیر می باشد. کسانیکه برای تحصیل در مدت 90 روز یا کمتر از 90 روز اقدام می کنند باید ویزای تحصیلی کوتاه مدت را درخواست دهند و افرادیکه برای تحصیل در مدت بیشتر از 90 روز اقدام می کنند باید درخواست ویزای تحصیلی بلند مدت برای تحصیل در این کشور بدهند.
https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
از انجا که تحصیل در فرانسه بصورت رایگان امکان پذیر می باشد ولی این مطلب که تحصیل در فرانسه کاملا رایگان می باشد صرفا برای دانشجویان بومی این کشور صدق می کند و دانشجویان بین المللی هر ساله هزینه ی نا چیزی را بابت تحصیل در دانشگاههای دولتی این کشور پرداخت می کنند، ضمن اینکه هزینه زندگی در فرانسه بخصوص در شهرهای بزرگ از جمله پاریس بسیار بالا می باشد، بهتر است که دانشجویانی که به قصد تحصیل با هزینه پایین به فرانسه ورود می کنند شهرهای کوچک از جمله لیون، کن و گرونوبل را انتخاب نمایند تا علاوه بر هزینه پایین تحصیل، هزینه زندگی پایین تری نیز داشته باشند. چرا که در شهرهای بزرگ و مناطق توریستی فرانسه اجاره مسکن و سایر هزینه ها از جمله هزینه خورد و خوراک بالاتر می باشد. قابل ذکر است که حدودا 80 درصد از دانشگاههای فرانسه بصورت دولتی می باشند که طیف گسترده ای از رشته ها را ارایه می دهند.

هزینه ای که دانشجویان بابت ثبت نام در دانشگاههای دولتی برای برخورداری از تحصیل رایگان در فرانسه پرداخت می کنند در حدود 440 یورو (معادل یک میلیون و هشتصد هزارتومان) بصورت سالیانه می باشد که این مبلغ برای تحصیل دریک دانشگاه معتبر در اروپا هزینه ای معقول بحساب می اید. در ضمن دانشجویانی که علاقمند به تحصیل با هزینه پایین در فرانسه را دارند این مطلب را در نظر داشته باشند که امکان گرفتن بورسیه تحصیلی از بعضی از دانشگاههای این کشور در صورتیکه دانشجو دارای رزومه ی تحصیلی خوب و مدرک زبان با نمره بالا باشد امکان پذیر است چرا که بعضی از دانشگاههای فرانسه هر ساله سهمیه هایی را برای اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان بومی و بین المللی اعلام می نمایند که با مراجعه به وبسایت رسمی این دانشگاهها می توانید از شرایط و تاریخ اقدام برای درخواست بورس تحصیلی مطلع شوید.

برای تحصیل رایگان در فرانسه، این نکته را مدنظر داشته باشید که شهریه برای تحصیل در دانشگاههای دولتی این کشور بسته به مقطع و رشته تحصیلی که اقدام می نمایید متغیر است. در مقطع لیسانس میزان شهریه در دانشگاههای دولتی برای تحصیل در رشته پزشکی به طور معمول تا 450 یورو وبرای تحصیل در رشته های مهندسی تا 620 یورو می باشد. تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکتری برای رشته های ذکر شده به مراتب پایین تر و در حدود 200 تا 400 یورو به طور سالیانه می باشد. این در حالی است که اگر قصد تحصیل در دانشگاههای خصوصی فرانسه را دارید شهریه ها به مراتب بالاتر و در حدود 2000 تا 8000 یورو در سال می باشد. بخصوص برای تحصیل در رشته های مدیریت و بیزنس که شهریه ها بالاتر می باشد.

در فرانسه شروع سال تحصیلی از ماه دسامبر می باشد و مدارک لازم برای تحصیل در دانشگاههای دولتی این کشور و در واقع برای درخواست تحصیل رایگان در فرانسه به این شکل می باشد:

یک) ارایه رزومه تحصیلی از جمله ارایه مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی بهمراه ریز نمرات

دو) داشتن پاسپورت با اعتبار بیش از 6 ماه

سه) نوشتن یک انگیزه نامه مبنی بر دلایل انتخاب فرانسه برای تحصیل

چهار) داشتن مدرک زبان فرانسه یا ایلتس بسته به دانشگاه و رشته انتخابی

پنج) ارایه رزومه کاری در صورت داشتن سوابق کاری

شش) برخورداری از تمکن مالی کافی مبنی بر اینکه دانشجو هزینه تحصیل و زندگی خود را در طول مدت تحصیل در فرانسه دارا می باشد.

در انتها به ذکر این مطلب می پردازیم که به دلیل پایین بودن هزینه تحصیل در فرانسه هر ساله تعداد بسیاری از دانشجویان متقاضی تحصیل رایگان در فرانسه می باشند و ممکن است همین مساله برای سود جویان و کلاه برداران فرصت مناسبی باشد که دانشجویان علاقمند را در دام خود بیندازند بنابر این توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی برای اخذ پذیرش تحصیلی از راهنمایی مشاورین و وکلای خبره در این خصوص استفاده نمایید تا با اطلاعات و اگاهی کامل در این راه قدم بگذارید، ضمن اینکه وکلا و مشاورین برجسته موسسه حقوقی ملک پور هر روزه اماده ارایه مشاوره به علاقمندان در زمینه ی تحصیل رایگان در فرانسه می باشند.
Photo

Post has attachment
https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
ثبت شرکت در فنلاند
راه های متعددی برای کسب و کار در کشور فنلاند وجود دارد و یکی از مهمترین گزینه ها ثبت شرکت در فنلاند میباشد . ثبت شرکت درفنلاند روند مشخصی دارد که در این مقاله برآن شدیم تا به صورت خلاصه راه های ثبت شرکت را بررسی کنیم . در این فرآیند قطعا مزایای بسیاری وجود دارد که از آن جمله مالکیت قطعی و بدون شریک بومی و حضور در اروپای بزرگ و اقامت و مسافرت و تجارت ، درخواست اقامت پس از 3 سال ، درخواست تابعیت پس از 5 سال ، اخذ ویزا برای تمامی کشورها به سادگی ، استفاده از قوانین تجاری در اتحادیه اروپا ، افتتاح حساب و استفاده از نظام بانکی اروپایی را میتوان ذکر کرد .


مراحل ثبت شرکت در فنلاند
-1تکمیل فرم مربوطه و ارسال به وزارت بازرگانی
-2هماهنگی با وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه ها
-3هماهنگی و گرفتن اجازه دولت فنلاند نسبت به بیزینس پلان
-4پس از آن صدور اجازه برای درخواست کننده و تعیین وقت در سفارت و حضور در سفارت و دریافت ویزای بلند مدت برای درخواست کننده و همراهان
-5سپس عزیمت به کشور مقصد و تکمیل مراحل ثبت شرکت در کشور فنلاند .
شما برای راهنمایی بیشتر برای ثبت شرکت فنلاند میتوانید از مشاوره وکلای ما در موسسه mie استفاده کنید و راه را در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه طی نمایید .

انواع شرکت ها در فنلاند
شرکت با مسئولیت محدود عمومی
شرکت با مسئولیت محدود خصوصی
مشارکت عمومی یا محدود
شرکت خصوصی کوچک
شعبه یک شرکت خارجی

ثبت نام کارفرمایان

مقر دائم در فنلاند
برای فایل اطلاع رسانی راه اندازی با استفاده از فرم Y3از طریق سایت میتوانید اقدام کنید . به این صورت است که همیشه امکان را برای معامله گران خصوصی ایجاد میکند تا بیزینس خود را آنلاین راه اندازی نمایند .
در مرحله اول Y3 فرم را پر کنید و همچنین فرم اطلاعات شخصی. اطلاعات شخصی شما محرمانه و فقط توسط قسمت ثبت تجارت به کار گرفته میشود.
لطفا برای فرم فوق اقدام نمایید و پر کنید فرم ها را – یا به زبان فنلاندی یا سوئدی – بر روی کامپیوتر خود، و سپس آنها را چاپ کنید در اندازه A4، و آنها را ارسال کنید به آدرس داده شده در فرم.
اگر کسب و کار شما نیاز به یک مجوز دارد ، موضوع نیاز به یک مجوز را شما می توانید هنگامی که شما اطلاع رسانی مکنید برای راه اندازی اظهار نمایید .
علاوه بر تجار خصوصی، معامله گران کشاورزی و جنگلداری نیز ثبت نام خود را با استفاده از فرم Y3 انجام میدهند معامله گران کشاورزی شامل کارآفرینان مستقل در کشاورزی و جنگلداری، دو زن و شوهر برای انجام کسب و کار با هم، یا املاک اشخاص متوفی. معامله گران جنگلداری شامل افراد خصوصی، دو زن و شوهر با هم، یا املاک اشخاص متوفی که مالک زمین جنگل هستند .
اگر یک شرکت خارجی است مقر دائم در فنلاند داشته باشد برای موضوعات مالیات بر درآمد مانند یک شرکت فنلاندی اقدام خواهد کرد و در تمام زمینه ها از قوانین مشترک استفاده .

وقتی یک شرکت حقیقی و یا حقوقی ثبت نام میکند به عنوان یک کارفرما الزامی است حداقل دستمزد یا حقوق در فنلاند را به حداقل دو نفر از کارکنان به طور منظم و یا به حداقل شش کارمندان در همان زمان به صورت موقت پرداخت کند .

این شرکت باید از دادن مالیات کارمندان و پرسنل خود خودداری کند زیرا طبق دستورالعمل چاپ شده بر روی کارت مالیاتی هر یک از کارکنان موظف به پرداخت مالیات هستند .
کارمندان اگر دروه کوتاه تر از شش ماه در شرکت حضور داشته باشند و یا قرار بر حضور باشد از کارت مالیات در منبع (lähdeverokortti؛ källskattekort) صادر شده در اداره مالیات محلی استفاده میکنند . اگر کارمند نمیتواند نشان دهد یک کارت مالیات را ، این شرکت باید 35٪ مالیات پرداخت نماید.
کسانی که اقامت طولانی دارند و از دریافت کارت های مالیاتی فنلاندی طبیعی خودداری کرده اند برای آنها به شرح زیر است معمولا، طرح مالیات بر درآمد تصاعدی است. اگر چنین کارمندی نتواند به ارائه یک کارت مالیاتی، این شرکت باید 60٪ مالیات پرداخت نماید . شما برای راهنمایی بیشتر برای ثبت شرکت فنلاند میتوانید از مشاوره وکلای ما در موسسه mie سود ببرید

پرداخت هزینه حمل و نقل
هزینه ثبت نام ارسال قابل پرداخت به PRH تجارت 110 € است. باید آن را پیش پرداخت کنید . دستورالعمل پرداخت در وب سایت PRH را مشاهده کنید.


ID کسب و کار

شما یک ID کسب و کار در چند روز پس از تشکیل پرونده اطلاع رسانی و راه اندازی خود دریافت خواهید کرد . و به صورت خودکار کسب و کار خود را نیز در سیستم مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کرده اید ، و در سیستم پیش پرداخت ثبت نام کارفرما در اداره مالیات، که به طور معمول سه هفته طول می کشد وارد خواهید شد .

هشدار از طریق تغییرات مجدد شروع کسب و کار

اگر شما یک کسب و کار اجرا شده در گذشته داشته اید و دوباره می خواهید شروع به فعالیت های خود کنید ، لطفا استفاده کنید از فرم Y6 و به ما اطلاع دهید از ID کسب و کار قبلی خود را در فرم در قسمت اطلاعات بیشتر در مورد آگاه ساختن تغییرات .
لطفا در فرم به زبان فنلاندی یا سوئدی را پر کنید.

شما در نظر بگیرید برای اقدام برای ثبت شرکت فنلاند نیاز به ارسال فرم های دارید که تکمیل دقیق فرم ها بسیار ضروری است هر چند در ثبت شرکت فنلاند شما نیاز به بروکراسی پیچیده اداری ندارید ولی انجام دقیق مراحل کاری از واجبات انجام این مهم است . شما برای راهنمایی بیشتر برای ثبت شرکت فنلاند میتوانید از مشاوره وکلای ما در موسسه mie سود ببرید . و اگر در این راه تجربه کافی ندارید حتما با مشورت و بررسی و تحقیق در این راه گام بردارید .


Photo

Post has attachment

موسسات معتبر کاریابی در برزیل

موسسه حقوقی ملک پور، مفتخر است که برای شما همراهان همیشگی، در خصوص موسسات معتبر کاریابی در برزیل، مقاله¬ای ارائه می¬دهد. موسسات معتبر کاریابی در برزیل، موسسات خدمات حرفه¬ای هستند که برای شرکت¬های مشتری خود در صنایع مختلف، مدیر و پرسنل استخدام می¬کند. موسسات کاریابی، برای استخدام موثعیت¬های شغلی در شرکت¬ها که معمولاً در بازار کار، رقابت شدیدی برای دست یافتن به آن¬ها می¬باشد؛ وجود دارد. کشور برزیل، با در اختیار داشتن یکی از موفق¬ترین بازارهای مصرفی و صنعتی در جنوب آمریکا، قلب آمریکای لاتین است که همچنین دارای بزرگترین اقتصادهای جهان می¬باشد. برزیل به سرعت، تبدیل به یک قدرت اقتصادی فوق العاده در آمریکای جنوبی شده است. موسسات معتبر کاریابی در برزیل بسیار محبوب هستند؛ علی¬الخصوص با توجه به جنگ شدید برای استعداد یک اقتصاد در حال رشد و رقابتی. در این مقاله به معرفی موسسات معتبر کاریابی در برزیل پرداخته خواهد شد.

رشد اقتصادی قوی برزیل و توسعه بازارهای جدید، این کشور را یک پایگاه کلیدی منطقه¬ای برای شرکت¬های چند ملیتی تبدیل کرده است که بسیاری از آنها به مدیران اجرایی و نیروی انسانی نیاز دارند و آنها را استخدام می¬کنند. بخش پایدار و به خوبی توسعه یافته خدمات، معدن، صنعت و کشاورزی؛ برزیل را تبدیل به یکی از اقتصادهای بزرگ جهان نموده است. شرکت¬های بزرگی که در برزیل تاسیس شده¬اند شامل؛ petrobas، vale، ebx group می¬باشد.

برزیل آنقدر وسیع است و فعالیت¬های اقتصادی آن آنقدر متنوع است که اشخاص خارجی در هر زمینه¬ای قادر به کار هستند اما بیشتر خارجی¬ها در قسمت¬های مدیریتی و اجرایی در برزیل وارد کار می¬شوند. با این حال اجازه کار در برزیل آسان نبوده و اولویت با متقاضیان واجد شرایط محلی است.

موسسات کاریابی معتبر در برزیل عبارتند از:

BOYDEN

آدرس؛

Rua Verbo Divino 1661 – 3° andar, cj. 31

SP 04719-002 Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ +55 11.3382.8300

وب سایت؛ http://www.boyden.com

اقتصاد سائوپائولو، به همراه اقتصاد برزیل، رشد فوق¬العاده¬ای داشته است. سائوپائولو همچنین، یک مرکز کاری و مالی است که بخش بانکی آن بسیار پایدار بوده و با دیگر کشورها روابط خوبی دارد. BOYDEN با ارائه بهترین خدمات در امور مالی و ایجاد ارتباط حرفه¬ای میان شرکت¬ها و سازمان¬ها؛ بیش از 40 در برزیل کار کرده است.

صنایع BOYDEN:

خودرو

حمل و نقل هوایی / هوا و فضا

بیوتکنولوژی

کیترینگ / مهمان نوازی ( ارائه غذا و نوشیدنی، به طور معمول در برنامه های اجتماعی و در ظرفیت های حرفه ای است. )

مواد شیمیایی

ارتباطات

کامپیوتر / نرم افزار / سخت افزار

ساخت و ساز

دفاع

الکترونیک

بیمه

تولید

نفت و گازEGON ZEHNDER INTERNATIONAL

آدرس؛

Av. Rio Branco, 89 – 4o. andar

20040 Rio de Janeiro

Brazil

شماره تلفن؛ +55 21 2211 22 50

وب سایت؛ http://www.egonzehnder.com/

شرکت EGON ZEHNDER INTERNATIONAL با گزینش نیروهای استخدامی، شرکت¬ها را قوی¬تر می¬کند. این شرکت نه تنها بر سطح دانش – که هر متقاضی باید داشته باشد – تمرکز می¬کند بلکه به سطح تخصص و ویژگی¬های رفتاری آنها نیز تمرکز دارد. این امر نشان دهنده میزان حساسیت این شرکت می¬باشد.

صنایع EGON ZEHNDER INTERNATIONAL

اگون سنج بین المللی – صنایع

خودرو

بانکداری

بیوتکنولوژی

کیترینگ / مهمان نوازی ( ارائه غذا و نوشیدنی، به طور معمول در برنامه های اجتماعی و در ظرفیت های حرفه ای است. )

مواد شیمیایی

کامپیوتر / نرم افزار / سخت افزار

مهندسی

خدمات مالی

مراقبت های بهداشتی

صنعت

بیمه

IT / مشاوره

تولید

رسانه ها

نفت و گاز

دارویی

مشاور املاک

خرده فروشی

علوم پایه

تکنولوژی

ارتباطاتEMA PARTNERS

آدرس؛

DMRH Group Av das Nações Unidas, 11.541 04578-000, São Paulo

Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ + 55 (11) 5112-3263

وب سایت؛ http://www.ema-partners.com/

گزینش شرکت EMA PARTNERS بسیار سخت می¬باشد. این ارزیابی به این دلیل می¬باشد که آنها دریابند که آیا متقاضیان، توانایی مدیریت یک شرکت را دارند یا خیر و از آنجاییکه مدیریت یک شرکت کار دشواری است لذا باید گزینش آن نیز سخت باشد چراکه شیوه مدیریتی مدیر شرکت، تاثیر به سزایی در موفقیت شرکنت دارد.

صنایع EMA PARTNERS

ارتباطات

مشاوره

آموزش و پرورش

خدمات مالی

بهداشت و ایمنی

مراقبت های بهداشتی

صنعت

IT / مشاوره

نفت و گاز

مدیریتت پروژه

خرده فروشی

علوم پایهHEIDRICK AND STRUGGLES

آدرس؛

Av. Nacoes Unidas 11541 – 9 Andar CEP

04578-000 Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ +55 11 55044000

وب سایت؛ http://www.heidrick.com

شرکت HEIDRICK AND STRUGGLES دارای تخصص در زمینه¬هایی مانند هوا فضا، ارتباطات، انرژی، فناوری و صنایع معدنی می¬باشد. این شرکت مشاوره¬ای ارائه دهنده انتخاب نیروی انسانی در بازار برزیل می¬باشد.

صنایع HEIDRICK AND STRUGGLES

مواد شیمیایی

ارتباطات

مشاوره

دفاع

خدمات مالی

مراقبت های بهداشتی

صنعتی

اطلاعات صنعتی

IT / مشاوره

حمل و نقل

بازار یابی

دارویی

خرده فروشی

علوم پایه

HORTON INTERNATIONAL LLC

آدرس؛

Alameda dos Maracatins, 992 Bl. A – cj. 111/112 – Moema

04089-001 Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ 55 11 5533.0322

وب سایت؛ http://www.horton.com.br

ما با ارائه مشاوره¬های برجسته به سازمان¬ها، در دستیابی اهداف استراتژیک نیروی انسانی خود کمک می¬نماییم.

صنایع HORTON INTERNATIONAL LLC

بیشتر تخصص¬هاHVS INTERNATIONALآدرس؛

Av. Brig. Faria Lima 1912 cj.7F

01452-001 Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ 55-11-3093-2743

وب سایت؛ http://www.hvs.com

مشاوره و خدمات جهانی سازمان بر هتل، رستوران، سرگرمی و تفریحات صنعتی متمرکز شده است.

صنایع HVS INTERNATIONAL

بیشتر تخصص¬ها

KEN KLARK INTERNATIONAL

آدرس؛

Pamplona 724, Suite 63

01405-001 Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ +55 (0) 11-3285-3288

وب سایت؛ http://www.kenclark.com/

این شرکت، با آغاز به کار خود در سال 1996، با تمرکز بر صنایع، در مفهوم شرکت جستجو ( موسسه کاریابی ) پیشگام شده است و در نتیجه به یک بوتیک جهانی تبدیل شده است.

صنایع KEN KLARK INTERNATIONAL

بیشتر تخصص¬هاKORN/FERRY INTERNATIONAL

آدرس؛

Av. Brigadeiro Faria Lima, 3400 14º Andar, Sao Paulo, SP 04538-132

04538-132 Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ + 55 (11) 2114-2222

وب سایت؛ http://www.kornferry.com

این شرکت ثابت کرده است که افرادی را انتخاب می¬کند که در نهایت، منطبق با دانش و مهارت خود در شرکت کار می¬کنند لذا این شرکت، صدها درخواست از مشتریان خود که به دنبال مدیر اجرایی هستند؛ دریافت می¬کند.

صنایع KORN/FERRY INTERNATIONAL

صنعتیKORN/FERRY INTERNATIONALآدرس؛

Av. Rio Branco, 311 – sala 303 Edifício Brasília – Centro 20040-903 Rio de Janeiro, RJ

Rio de Janeiro

Brazil

شماره تلفن؛

: +55 21 3804-8800

وب سایت؛ http://www.kornferry.com

این شرکت در پی یک فرآیند قانونی، متقاضیانی که دارای هوش و توانایی لازم هستند را برای شرکت¬ها انتخاب می¬کند. این فرآیند دشوار است اما شرکت KORN/FERRY INTERNATIONAL آن را تبدیل به یک فرآیند صاف و هموار نموده که متقاضیان طی آن در یک دوره زمانی خاص انتخاب می¬شوند.MSX INTERNATIONALS

آدرس؛

Rua Sao Venceslau, 315

SP, BRASIL Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ +55 11 5014 7910

وب سایت؛ http://www.msxi.com

شرکت MSX INTERNATIONALS تنها وعده نمی¬دهد بلکه نتایج قابل مشاهده و قابل ارزیابی به دست می¬آورد. به ما برای افزایش کیفیت، به حداکثر رساندن بازدهی و دستیابی به صرفه جویی در هزینه، اعتماد کنید.

صنایع MSX INTERNATIONALS

بیشتر تخصص¬هاPROSPHERE

آدرس؛

Av. das Nações Unidas, 12551 17th floor. Brooklin Novo

04578-000 Sao Paulo

Brazil

وب سایت؛ http://www.cmcits.net

صنایع PROSPHERE

کامپیوتر / نرم افزار / سخت افزارRUSSELL REYNOLDS ASSOCIATES

آدرس؛

Av. Nações Unidas, 11857, 12°Andar

04578-000 Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ +55-11-3345-1414

وب سایت؛ http://www.russellreynolds.com

همکاران ما با دانش گسترده خود از بازار و تخصص جمعی خود، در خدمت مشتریان هستند.

صنایع RUSSELL REYNOLDS ASSOCIATES

خدمات مالی

مراقبت های بهداشتی

صنعتTRANSEARCH INTERNATIONAL PARTNERS

آدرس؛

Ave Brigadeiro Faria Lima, 1912 – 10° Andar – Conj. A

Sao Paulo

Brazil

شماره تلفن؛ (55) 11 3815 12 88

وب سایت؛ http://www.transearch.com.br

این شرکت می¬تواند مناسب¬ترین افراد را برای مدیریت یک شرکت انتخاب کند. همه می¬دانند که مدیران همه جا یافت می¬شوند لذا تمرکز ما جستجو در مکان¬هایی است که استعدادها در آن پنهان است.

صنایع TRANSEARCH INTERNATIONAL PARTNERS

ارتباطات

آموزش و پرورش

محیطی

خدمات مالی

دولت / بخش عمومی

صنعتی

حقوقی

رسانه ها

خرده فروشی

مالیاتمدارک مورد نیاز:

ا-رزومه

رزومه شما باید مختصر و خاص باشد، مثلاً 2 صفحه ایده¬آل است. باید بر دستاوردهای بزرگ خود و نقاط قوت خود متمرکز شوید. همچنین؛ مدارک اسکن شده باشد. شامل کلمات کلیدی باشد. تخصص¬های خودتان را در یک لیست کوتاه بنویسید. شما باید رزومه کاری خود را با توجه به شغل و حرفه¬ای که خواهان آن هستید، بنویسید. در لینک زیر می¬توانید برخی از نمونه رزومه¬ها را نگاه کنید.

http://www.employmentagencies.org/resume/types/

2- لینک پروفایل

شما نباید به پروفایل خود به عنوان یک مدرک یا سند نگاه کنید؛ بلکه پروفایل شما یک نمایش کتبی از این است که شما که هستید و به کارفرمایان آینده نگر چه پیشنهاداتی می¬دهید. اجازه دهید که پروفایل شما، معرف شخصیت شما به عنوان و نیز برند تجاری شما باشد.

3- شخصیت اجرایی/نمایه مدیریتی

یک روایت کوتاه از زندگی شما در قالب داستان شامل سختی¬ها و چالش¬هایی که در زندگی با آنها مواجه شده¬اید و اینکه آنها چطور شما را قوی¬تر ساخته¬اند. قدرت مدیریتی خود را در مواجه با این مشکلات شرح دهید.

4- مختصری از بازار یابی شخصی خود

این قسمت در واقع یک عکس فوری، یا یک قطعه بریده شده از زندگی شما می¬باشد که نمایشگر اهداف حرفه¬ای شما، شرکت¬ها و صنایع می¬باشد.

5- کارت شبکه/ کار

البته که شما یک کارت حرفه¬ای کاری دارید. این کارت شامل؛

اسم شما

اهداف صنعتی شما

بیان برند شما

شماره تلفن همراه شما ( البته نه شماره تلفن همراه کار فعلی شما )

ایمیل شما

فضاهای مجازی شامل فیس بوک توییتر

کشور برزیل، اقتصادی متنوع و پیشرفته داشته و برای کسانی که مایل به کار در کشور¬های خارجی هستند، گزینه مناسبی می¬باشد. این کشور در زمین¬های مختلف، نیروی انسانی اسخدام می¬کند. موسسه حقوقی ملک پور، راهنمای شما در این خصوص خواهد بود و وکلا و مشاورین این موسسه، به سوالات شما در این خصوص پاسخ خواهند داد

https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
Wait while more posts are being loaded