Profile cover photo
Profile photo
Szprotawski Dom Kultury
About
Szprotawski's posts

Post has attachment
Chór Chłopięco- Młodzieżowy z wizytą w UM Szprotawa

Post has attachment
Chór Chłopięco-Młodzieżowy, działający przy Narodowym Męskim Chórze im. Lwa Rewuckiego w Kijowie, 27 kwietnia, zagościł w Szprotawskim Domu Kultury.

Post has attachment
Za nami 2 spotkanie z improwizacją kabaretową. Prawie dwie godziny minęły nam jak jedna chwila. Na kolejne spotkanie zapraszamy 19 kwietnia 2017r do Szprotawskiego Domu Kultury

Post has attachment
"Ławeczka, czyli mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach"
Aleksandra Gelmana w wykonaniu aktorów Teatru Lubuskiego z Zielonej Góry.
Po spektaklu zapraszamy na wernisaż malarski Urszuli Szkop i niespodziankę.
Photo

Post has attachment
Szprotawski sztab WOŚP dorzucił do ogólnopolskiego WOŚP 27016, 65 zł. Z tego 3257,52 to kwota uzyskana z licytacji podczas koncertu zorganizowanego przez Szprotawski Dom Kultury. Najwyżej wylicytowany został lot zapoznawczy szybowcem, ufundowany przez Aeroklub Ziemi Lubuskiej i Firmę Eco ze Szprotawy ( 400 zł ) i toporek strażacki ufundowany przez OSP Borowina ( 300zł ). Licytowaliśmy równie wysoko torty upieczone przez Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie, Bombkę świąteczną przekazaną przez Olę Gybę, Tort WOŚP i serduszka z Cukierenki Kamili Niemiec, Voucher na makijaż u Pauliny Felińskiej , sesję zdjęciową w KoSnoek Photography , koszulki i gadżety przekazane przez sztab WOŚP, tłok samochodowy- specjalnie przygotowany- przez grupę NFL, Koszulkę z Lecha Poznań. Darczyńcami gadżetów na licytację byli również Mirella Łagowska - karnet na m-c Zumby, Kasia Ślączka- akwarele, restauracja "Pasjami "- 2 bony podarunkowe, Vision Optyk Szprotawa - 5 x bon upominkowy o wysokości 100 zł na dowolne okulary z antyrefleksem, zespół Nadija - płyty, i w końcu my, SzDK - voucher na 4 dowolne wydarzenia organizowane przez nas. Podczas samego koncertu zjawił się pan ( nie przedstawił się ), ale podarował do licytacji gitarę , z którą związany był jak sam opowiadał przez długi szmat swojego życia. Podczas koncertu wystąpiły : Agnieszka Zgrzebska, Ola Gyba, którym akompaniował Włodzimierz Czernisz oraz Julia Janiszewska i Julia Okulewicz z sekcji Sunniaki a także Damian i Cyprian grający na gitarach , którzy są na początku swojej drogi muzycznej. Atrakcją okazał się pokaz mody , o którym szerzej opowiemy w kolejnym poście. Sztab 25 WOŚP mieścił się w SzDK, a tworzył go Hufiec ZHP Szprotawa. W podziękowaniu wszystkim wolontariuszom, darczyńcom, występującym ,o 20.oo w parku przy SzDK rozbłysło światełko do nieba.

Post has attachment
Sylwester Szprotawa 2016/2017

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded