Profile cover photo
Profile photo
Hamed Bidi
123 followers -
دنیا به دو نیم تقسیم می شود: من و بقیه دنیا
دنیا به دو نیم تقسیم می شود: من و بقیه دنیا

123 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
#فیلترینگ_تلگرام
جناب آقای روحانی!
باتوجه به آنچه گفته شد و با توجه به وعده‌های انتخاباتی جنابعالی، و ابراز تاسف از فضای نا امیدی که اخیرا در کشور شکل گرفته است، ما امضا کنندگان این نامه معتقدیم اقدام به فیلتر کردن تلگرام نه تنها به مصلحت منافع و مصالح مردم کشور نیست، که باعث آسیب دیدن اکثر شهروندان خواهد شد. امیدواریم مسئولین محترم صدای مردم را شنیده و بار دیگر نشان دهند که دولت و دیگر ارکان نظام همواره پای آزادی‌ها و حقوق شهروندی مردم ایستاده‌اند.
http://karzar.net/telegram/
Add a comment...

Post has attachment
اگر ایده‌ای دارید می‌توانید برای ارائه خواسته‌های مدنی و برای #جمع_آوری_امضا از بستر آنلاین #کارزار استفاده کنید:
karzar.net
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
خوشحالم که تونستیم وبسایت #مریم_میرزاخانی در عرض سه روز طراحی و راه‌اندازی کنیم.
Add a comment...

Post has shared content
پیشنهاد می‌کنم مطالعه کنید :)
وبسایت صبر محوریت کمپینی را تشکیل می‌دهد که با هدف ترویج صلح، بخشایش و رضایت توسط معاونت فرهنگی قوه قضائیه و با همکاری مرکز طراحی اسپیرال شکل گرفته است. این کمپین از اسفندماه 95 آغاز شده و تا کنون مخاطبان زیادی را جذب نموده است.
مرکز طراحی اسپیرال در اولین مرحله، #کاربرپژوهی و #طراحی_تجربه_کاربری را در دستور کار خود قرارداد تا با بررسی و #تحلیل_آماری مخاطبان، دید واضحی از چالشهای پیش رو داشته باشد و برای سوالات متعددی که در طراحی کمپین و اقلام آن از قبیل وبسایت، بسترهای کمک مالی، #تصویرسازی ها، #کپی‌رایتینگ، #اینفلوئنسر_مارکتینگ و... تیم ما با آن مواجه بود پاسخ‌های مستندی ارائه شود.
جذب کمک‌های مردمی به زندانیان و خانواده‌های آنها، کمپین فرهنگی ترویج صبر، و فعالیت‌های رسانه‌ای سه کارکرد اصلی وبسایت صبر است.
در فاز اینفلوئنسر مارکتینگ نیز تصویرسازی‌های طراحی شده توسط تیم اسپیرال با متن‌های دعوت کننده توسط افراد سرشناسی از جمله علی پروین، مهدی رحمتی، نگار جواهریان، آناهیتا همتی، بهنوش بختیاری، سعید سهیلی، سارا خادم‌الشریعه، افشین پیروانی، بهزاد فراهانی، نصرالله رادش، امیر تتلو و بسیاری از فوتبالیستهای مطرح در اینستاگرام منتشر شد.

متن کامل توضیحات درباره روند #طراحی_وب (رابط کاربری و تجربه کاربری) و سایر خدمات انجام شده برای پروژه فرهنگی صبر را در لینک زیر بخوانید.
Add a comment...

Post has shared content
در مصاحبه‌ای با مدیرعامل مرکز طراحی اسپیرال مطرح شد:
▫️ مغفول ماندن #طراحی_تجربه_کاربری و #کاربرپژوهی در اغلب پروژه‌های تحت وب

ایران اکونومیست:
http://iraneconomist.com/companynews/13960308250390022
Add a comment...

Post has attachment
مصاحبه‌ام با ایسنا در رابطه با جایگاه طراحی تجربه کاربری در صنعت آی‌تی ایران. طراحی تجربه کاربری (UX Design) زمینه مناسبی برای تبدیل شدن به یک گفتمان مطرح در حوزه طراحی سایت را دارد.

#UXDesign #UserExperience #طراحی_وب #طراحی_تجربه_کاربری
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
فعالان کمپین #من_طراحم روز چهارشنبه 14 مهرماه میهمان اسپیرال بودند تا درمورد برگزاری بزرگترین #رویداد آن مشورت کنند.
پیرو فراخوان مرکز طراحی اسپیرال جهت عضویت در ستاد برگزاری بزرگترین رویداد کمپین من طراحم، بیش از 50 نفر متقاضی همکاری و مشارکت شدند و هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری اولین جلسه مشورتی ستاد انجام گرفت. بدین ترتیب اولین جلسه ستاد با حضور دوازده نفر از داوطلبان همکاری از #تهران، #مازندران و #اصفهان عصر چهارشنبه 14 مهرماه در مرکز طراحی اسپیرال برگزار و به مباحث مختلفی پرداخته شد. گزارش کامل این جلسه را در لینک زیر بخوانید.

#طراحی #طراحی_گرافیک #معماری #طراحی_وب #طراحی_صنعتی
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded