Profile cover photo
Profile photo
Radosław Kubera
777 followers
777 followers
About
Posts

Post has attachment
http://jug.podlasie.pl/wydarzenia/11-joomla-winter-weekend-2015
Po przerwie znów będę maił prelekcję na Joomla! Winter Weekend 2015.
Ta impreza zapadnie w Waszą pamięć - tak jak i ostatnia - chłopaki zawsze się spisują na piątkę więc ryzyka nie ma :D  Postaram się przekazać sporo nowej wiedzy, którą nie dzieliłem się nigdzie do tej pory - zatem zapraszam, bo warto.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
http://www.silesiasem.pl/szkolenie-z-pozycjonowania-w-warszawie-dziedzic-gontarek-kubera-i-strzelecki
Zapraszam serdecznie, mam nadzieję, że następne spotkanie będzie jeszcze fajniejsze niż ostatnio. Mamy nowe testy, nowe doświadczenia - słowem - SEO w pigułce. Damy czadu.
Add a comment...

+Sławomir Gdak 100 lat - abyś zawsze miał tyle radości ducha co dziś. Niech Ci się szczęści - i prywatnie i zawodowo.
Add a comment...

Post has attachment
No i tu wychodzi kto i dlaczego pisze takie a nie inne opinie o SC i SEO Odkurzaczu. Przestaje mi się to podobać. Nie mam nic przeciwko wszelkim opiniom o SC. Nikomu, kto testował SC nie narzucałem w jaki sposób ma napisać opinię na swoim blogu czy w komentarzu. Z żalem czytam, jak ludzi, którzy opisali SC pozytywnie nazywa się klikami i to nie pierwszy raz. Wnioski i ocenę faktycznej motywacji niektórych osób zostawiam Wam. Czy naprawdę nie możemy prowadzić zdrowej rywalizacji? Swojego czasu napisałem LinkSystem. Moim największym konkurentem był WebTools mkr'a (pozdrawiam). I widzę różnicę - nikt z nas wtedy nie stosował "podjazdów" czy gierek. Rywalizacja była inspirująca i naprawdę na poziomie. No cóż, nie każdego na to stać.

https://www.facebook.com/blogzgredapozycjonowanie/posts/689858151056105
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
Add a comment...

Już niedługo (może już jutro) nowa odsłona SiteCondition. Z ciekawszych rzeczy: - rozpoznawanie nowych typów skryptów (wpkat, dirpress), możliwość porównywania profilu linków przed disavow i po disavow i - chyba najciekawsze - wykrywanie linków rotacyjnych i prezentowanie danych z uwzględnieniem rotacji i bez rotacji. Robimy to jako pierwszy tego typu system . Dodatkowo dojdzie możliwość zaawansowanego tworzenia disavow (dla hardcorowców) na podstawie plików CSV - będziemy udostępniać dużo więcej danych. Szczegóły wkrótce.
Add a comment...

Post has attachment
Nie wiem, czy już było, ale ważne dla brany SEO - dziś fakturę za ubiegły miesiąc pozycjonowania trzeba wystawić w miesiącu świadczenia usługi - dla abonamentowców za efekt to może oznaczać wystawienie w styczniu faktur 2x - za grudzień i styczeń - za czym idzie za styczeń 2x większy VAT...
http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/vat/faktura/321100,Faktura-VAT-2014-zmiany-zasad-fakturowania-od-1-stycznia-2014-r.html?gclid=CKijv4yqqLwCFUhb3godi0wAPA
Wait while more posts are being loaded