Profile cover photo
Profile photo
ART-SPAW P.H.U. Labuda Fabian
About
Posts

Post has attachment
Zabezpieczenia powinny być dostosowane do stopnia zagrożenia, posiadać stosowne certyfikaty i spełniać odpowiednie normy. Nie mogą zbyt wiele ważyć i utrudniać ruchów. Ważne jest również ewidencjonowanie i stała kontrola odzieży ochronnej i sprzętu BHP: http://art-spaw.pl/. Ponadto należy go odpowiednio konserwować oraz sprawdzać stan techniczny przed każdym użyciem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podstawowym zagadnieniem w kwestii bezpieczeństwa na budowie jest przestrzeganie przepisów BHP. Procedury zostały opracowane, by zminimalizować ryzyko wystąpienia groźnych dla życia i zdrowia pracowników zdarzeń. Obowiązkami pracodawcy są: ocena ryzyka, likwidowanie potencjalnych zagrożeń, zastosowanie odpowiednich nowoczesnych technologii, gruntowne przeszkolenie pracowników w zakresie przepisów BHP. Zapraszamy na naszą stronę: http://art-spaw.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odzież ochronna nie jest wymagana przy każdym rodzaju pracy, ale trudno sobie wyobrazić np. spawaczy czy strażaków pracujących w zwykłych ubraniach! Ochrony wymaga praca niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, przy wysokich temperaturach oraz roboty z użyciem niebezpiecznych maszyn i materiałów. Firma: http://art-spaw.pl/ posiada wieloletnie doświadczenie w pełnym zaopatrzeniu pracowników zakładów produkcyjnych oraz firm w zgodną z przepisami wysokiej jakości odzież roboczą, artykuły BHP i akcesoria przeciwpożarowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odzież ochronna gwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo, kiedy jest dostosowana do wykonywanych zajęć. W obrębie jednej firmy może być potrzebna odzież różnego typu, w zależności od stanowiska i zakresu obowiązków pracownika. Ubranie robocze musi spełniać normy jakości określone dla konkretnych rodzajów prac. Środki ochronne z oferty naszej hurtowni: http://art-spaw.pl/ znacznie obniżają ryzyko wypadków.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarówno magazyn, biuro, jak i hala produkcyjna są pomieszczeniami, które niełatwo utrzymać w należytym porządku i czystości. Zasady organizacji pracy w tych pomieszczeniach regulują przepisy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Odzież robocza i ochronna z oferty naszej hurtowni: http://art-spaw.pl/ ma istotne znaczenie dla utrzymania stanowiska pracy we właściwym stanie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obowiązkiem każdego pracodawcy, wynikającym z Kodeksu Pracy, jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Dlatego odzież ochronna nie może być przypadkowa i powinna spełniać wymagania określone polskimi normami prawnymi. Szczegóły oferty naszej hurtowni znajdziecie na stronie: http://art-spaw.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rękawice ochronne dzielimy na trzy kategorie. Kategoria I stosowana jest przy pracach niskiego ryzyka. Rękawice II kat. chronią przed niską i wysoką temperaturą, wibracjami, przecięciami, tarciem i przebiciami skóry. Kategoria III jest wykorzystywana np. przy pracach przy wysokim napięciu lub z chemikaliami. Zachęcamy do korzystania z oferty odzieży roboczej w najniższej cenie: http://art-spaw.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zwiększenie bezpieczeństwa pracy na budowie jest sprawą priorytetową dla dbającego o interesy pracowników inwestora. Stosując się do zasad bezpieczeństwa i prawidłowo eksploatując sprzęty, można znacznie ograniczyć ryzyko wypadku. Pełne zaopatrzenie pracowników zakładów produkcyjnych oraz innych firm w zgodną z przepisami, wysokiej jakości odzież roboczą oraz artykuły BHP z oferty: http://art-spaw.pl/ podniesie bezpieczeństwo pracowników i przyczyni się do owocnej pracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybierając warsztat samochodowy warto zorientować się jak wygląda jego wnętrze. Jeśli zauważymy brak podstawowej aparatury diagnostycznej i nieporządek, należy poszukać innego. Godny polecenia jest warsztat, w którym mechanicy używają solidnej specjalistycznej odzieży roboczej, jaką można znaleźć w ofercie naszej firmy: http://art-spaw.pl/ oraz właściwie dbają o porządek stanowiska pracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budowa czy remont domu to wyzwanie nie tylko pod względem stawiania i wykańczania budynku, ale również załatwiania formalności i zlecania wymaganych prawem instalacji! Ważnym aspektem bezpiecznego wykańczania budynku jest stosowanie oprzyrządowania i sprzętu posiadającego atesty oraz stosowanie się do instrukcji i zaleceń jego producentów. Zanim rozpocznie się prace budowlane, warto wyposażyć pracowników w odzież roboczą i ochronną z oferty naszej hurtowni: http://art-spaw.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded