Profile cover photo
Profile photo
Kible Yonu
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Almanya'da yaşayan tüm Müslüman kardeşlerimiz. Kıble yönünü bulmakta sıkıntı çekiyorsanız aşağıdaki sayfamıza göz atmanızı öneririz. Kıble yönü çizgisi veya kıble pusulası derecesi ile artık kıble yönünüzü çok kolay bulabileceksiniz.


https://www.kiblebulma.com/ulke/82-germany-qibla-direction
Add a comment...

Dünyanın birçok büyük şehir ve merkezinin kıble yönlerini merak ediyorsanız https://www.kiblebulma.com/ulkeler sayfamıza göz atmanızı öneririz.
Add a comment...

Ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul ve ilçelerinin kıble yönünü bulmak için https://www.kiblebulma.com/sehir/istanbul-kible-yonu.html adresini ziyaret ediniz. İstanbul ve ilçelerinin kıble yönü burada...
Add a comment...

Ülkemizin tüm il ve ilçelerinin kıble yönünü Google Maps yardımıyla artık kolaylıkla alabileceksiniz. Kıble yönünüzü öğrenmek için https://www.kiblebulma.com/ulke/223-turkiye-kible-yonu adresini ziyaret ediniz.
Add a comment...

Yeni bir evin kıblesini en kolay nasıl bulursunuz? Bu sorunun cevabı içerisinde size yol gösterecek birçok metot var: https://www.kiblebulma.com/yeni-bir-evin-kiblesi-en-kolay-nasil-bulunur.html adresinde evin kıblesini nasıl en kestirme yoldan bulabileceğinizi öğreneceksiniz.
Add a comment...

Kıble yönü ile yön tayini hususunda gerekli bilgiyi https://www.kiblebulma.com/yon-ve-kible-nasil-bulunur.html adresinden öğrenebilirsiniz. Yön bulma teknikleri için makalemizi okumanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.
Add a comment...

Hem kıble yönü ile ilgili makaleler ve meselelerin yer aldığı hem de kıble bulucu yönü ile hepinize https://www.kiblebulma.com sitemizi önermekteyiz. Kıble bulma sitesi ile evinizin çatısına kadar inin ve kıble yönünüzü belirleyin
Add a comment...

Post has attachment
Yeni sitemiz çok kısa zaman içerisinde yayına giriyor. Kıble Yönü ve camilerimiz ile ilgili bilgi paylaşımında bulunacağımız sitemize hepiniz davetlisiniz. Evinizin, işyerinizin kıble yönünü merak mı ediyorsunuz artık kible.gen.tr de rahatlıkla bulacaksınız!!..
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded