Profile cover photo
Profile photo
Metaloskraw Toczenie, frezowanie, CNC,warsztat obróbki skrawaniem,
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Ślimaki, wały, tuleje czy koła pasmowe? Wszystko to wykonasz w Metaloskraw, dzięki toczeniu CNC! Frezowanie CNC z kolei daje możliwość wykonania kół zębatych czy rowków wpustowych. Więcej informacji o naszych usługach znaleźć można na http://metaloskraw.pl/park-maszynowy/.

Photo

Post has attachment
W codziennej pracy liczy się dla nas przede wszystkim pełen profesjonalizm, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaopatrzyć Państwa w najwyższej jakości obróbki mechaniczne metalowych elementów! Dowiedz się, co pozwala nam toczenie CNC na http://metaloskraw.pl/park-maszynowy/.

Photo

Post has attachment
Najnowsze technologie, z których korzystamy w Metaloskraw pozwalają szybkie i sprawne realizacje zleceń naszych Klientów! Dzięki nowoczesnym maszynom wykonujemy bardzo skomplikowane elementy i uzyskujemy rozmaite kształty i profile części. Więcej informacji na http://metaloskraw.pl/park-maszynowy/.

Photo

Post has attachment
W Metaloskraw dysponujemy frezarkami i tokarkami CNC, frezarkami i tokarkami konwencjonalnymi, wiertarkami, prasami mimośrodowymi 10T, wtryskarkami do tworzyw sztucznych i szlifierkami. Więcej o naszym parku maszynowym znajdziesz na http://metaloskraw.pl/park-maszynowy/.

Photo

Post has attachment
W naszej firmie posiadamy doskonale wyposażony warsztat i wykorzystujemy nowe technologie, dzięki czemu wdrażamy do produkcji detale według dokumentacji i zużytych wzorów. Gwarantujemy najwyższy poziom satysfakcji! Postaw na Metaloskaw i odwiedź nas na http://www.metaloskraw.pl/produkty/.

Post has attachment
Frezowanie umożliwia obrabianie metalu, jak i drewna oraz wszelakich tworzyw sztucznych i innych materiałów skrawalnych, na których można operować wieloostrzowym narzędziem, jakim jest frez. W zależności od położenia osi obrotu freza do obrabianej powierzchni wyróżnić można frezowanie obwodowe i czołowe. Katalog naszych produktów znajdziesz na http://www.metaloskraw.pl/produkty/.

Photo

Post has attachment
Skrawanie to inaczej toczenie, frezowanie i szlifowanie. Toczenie jest najpopularniejszą formą obróbki skrawaniem. Polega na tym, że konkretny obrabiany przedmiot wykonuje ruch obrotowy, a narzędzie skrawające, czyli nóż tokarski – ruch liniowy. Więcej o toczeniu przeczytasz na http://www.metaloskraw.pl/produkty/.

Photo

Post has attachment
Obróbka metali wykorzystująca obrabianie skrawaniem polega na nadaniu obrabianym metalowym przedmiotom żądanych kształtów, wielkości, wymiarów oraz jakości powierzchni. Jest to możliwe poprzez częściowe usuwanie wiórów, zrębów i sęków z powierzchni metalowej, wykorzystując ku temu narzędzia skrawające. Dowiedz się więcej na http://www.metaloskraw.pl/produkty/.

Photo

Post has attachment
Nasza firma powstała w latach 80. Od tamtego czasu zajmujemy się profesjonalnie frezowaniem oraz toczeniem CNC, czy – jak można to nazwać – obróbką i skrawaniem. Obrabiamy głównie stal, metale kolorowe, aluminium i żeliwo. Więcej informacji na nasz temat znaleźć można na http://metaloskraw.pl/produkty.
Photo

Post has attachment
Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem naszej firmy do frezowania i toczenia CNC to zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie zaprezentowaliśmy zdjęcia przykładowych realizacji. Na każdym z nich można dostrzec doskonałą precyzję oraz profesjonalizm! Zapraszamy na http://metaloskraw.pl/produkty/.

Photo
Wait while more posts are being loaded