Profile cover photo
Profile photo
Mustang Trading Kowalski Paweł
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wnikliwe przeglądy okresowe i sezonowe pozwalają nam ustalić stopień zużycia części i przygotować zalecenia do dalszych prac. Podczas awarii pojazdów zapewniamy Klientom kompleksową pomoc i doradzamy najbardziej ekonomiczne rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.mustangtrading.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej naprawie samochodów amerykańskich oraz w sprowadzaniu części zamiennych na zamówienie w konkurencyjnych cenach. Posiadamy doświadczenie dzięki któremu zdobyliśmy zaufanych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.mustangtrading.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każda naprawa potwierdzona jest dokumentacją poświadczającą jej wykonanie i objęta gwarancją wykonania.W dziedzinach wysoko specjalistycznych kierujemy auta do współpracujących z nami ekspertów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.mustangtrading.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy należy pomyśleć o założeniu opon zimowych? Producenci ogumienia od lat trzymają się wersji, że zimówki należy zamontować wtedy, gdy temperatura spada poniżej plus 7 stopni. To jednak dosyć duże uproszczenie. Na suchej nawierzchni opony letnie sprawują się lepiej od zimówek często nawet przy niewielkim mrozie, a na mokrym podłożu dopiero najnowsze modele ogumienia zimowego są w stanie nawiązać walkę z oponami letnimi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.mustangtrading.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym nadrzędnym celem jest jak najlepsza, fachowa obsługa naszych klientów. Świadczą o tym opinie naszych klientów które otrzymaliśmy. Wszystkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone przez sprzedawców oraz przechodzą kontrolę jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.mustangtrading.pl/czesci-zamienne.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stany Zjednoczone to najpotężniejszy rynek zbytu samochodów używanych. Od dawna wiadomo, iż na Stany Zjednoczone wiele koncernów przygotowuje tak zwane wersje exclusive, czyli te, które zostały wydane tylko i wyłącznie w USA. To właśnie te samochody są największą gratką. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.mustangtrading.pl/sprzedaz.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Różnice w przepisach amerykańskich i europejskich są niewielkie, ale jednocześnie dość kosztowne, ponieważ gruntowną przeróbkę musi przejść oświetlenie. W samochodach amerykańskich reflektory główne są symetryczne, kierunkowskaz miga wraz ze światłem postojowym, które na dodatek jest pomarańczowe. W tylnych lampach można w miejsce świateł cofania włożyć pomarańczową żarówkę lub wyciąć czerwoną część klosza i wstawić pomarańczową. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Natomiast z tyłu, w niektórych autach, kierunkowskaz jest czerwony a dodatkowo brakuje światła przeciwmgielnego. Zdarza się również, że rura wydechowa jest skierowana w prawą stronę, więc i to trzeba przerobić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.mustangtrading.pl/serwis.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sama zmiana opon to nie wszystko. W trakcie standardowej eksploatacji zarówno felgi, jak i ogumienie są narażone na ciężkie warunki pracy. W wyniku szybkich podjazdów na krawężniki, ostrego hamowania lub po prostu przez zły stan nawierzchni, mogą one, w minimalnym stopniu, tracić swój idealnie okrągły kształt. To z kolei skutkuje nierównomiernym rozkładem masy auta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.mustangtrading.pl/promocje.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdobyte doświadczenie oraz profesjonalizm stawia nas w czołówce firm z tego sektora rynku motoryzacyjnego.Oferujemy oryginalne części i akcesoria do aut amerykańskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.mustangtrading.pl/czesci-zamienne.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie od dzisiaj wiadomo, że amerykańskie samochody mają niemało licznych wartości. Są uznawane za znacznie lepsze niż samochody europejskie, mnogość osób ochoczo je kupuje. Wśród najpopularniejszych marek amerykańskich samochodów odkryjemy takie marki, jak Toyota, Volvo, Audi, Mercedes bądź Mazda, na dodatek na polskich drogach można spotkać takie marki, jak Dodge, Jeep czy Nissan. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części zamiennych do amerykańskich aut: http://www.mustangtrading.pl/czesci-zamienne.htm.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded