Profile cover photo
Profile photo
Petronova Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Nie lubisz kupować „kota w worku”? Zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładki „realizacje”: http://www.petronova.pl/realizacje.html. Zobaczysz tam jak wyglądają zaprojektowane przez nas stacje paliwowe i myjnie samochodowe. Serdecznie zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Oferujemy także całodobowy serwis stacji paliw. Zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Ponadto dostarczamy brakujące i zużyte części do dystrybutorów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania isę z ofertą naszej firmy: http://www.petronova.pl/serwis-uslugi/informacje-oserwisie.html.

Post has attachment
Najważniejsza jest owocna współpraca pomiędzy partnerami. Właśnie dlatego, pragniemy zapewnić naszych klientów, że jesteśmy doskonałym partnerem do współpracy. Na naszej stronie internetowej znajdziecie certyfikaty i dyplomy dla naszych pracowników i firmy. Zapraszamy: http://www.petronova.pl/10lat.html.

Post has attachment
Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy Petrotec z Portugalii, który jest światowym liderem dystrybutorów do paliw I LPG. Firma ta dostarcza swoje urządzenia już do 82 krajów, w tym do Polski.  Więcej informacji znajdziecie na http://www.petronova.pl Serdecznie zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcemy złożyć wszystkim naszym klientom najlepsze życzenia. Życzymy byście spędzili urocze chwile w gronie rodzinnym. Byście odpoczęli i wrócili do pracy w lepszej formie.
http://www.petronova.pl
Photo

Post has attachment
Przy stacjach paliw bardzo często znajdują swoje miejsce myjnie samochodowe. Bardzo ważne, by znalazły swoje miejsce tutaj także odkurzacze samoobsługowe. Dzięki nim kierowca korzystający ze stacji może szybko posprzątać w samochodzie. To zapewne podnosi atrakcyjność stacji. Więcej informacji na http://www.petronova.pl/produkty/odkurzacze-samoobslugowe.html.
Photo

Post has attachment
Na polskim ryku obecnie jest spory wybór myjni bezdotykowych. Chcemy zaoferować myjnie firmy Petrotec, które są zasilane wyłącznie prądem elektrycznym. Polecamy głównie myjnie jedno i dwu stanowiskowe, które są najbardziej opłacalne. Więcej informacji na http://www.petronova.pl/produkty/195,myjnie-samochodowe.html. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie, że w naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości dystrybutory paliw? Najnowsze dystrybutory powstały dzięki wskazówkom wielu użytkowników. Już dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://www.petronova.pl.
Photo

Post has attachment
Zaufało nam już wielu właścicieli stacji benzynowych i myjni samochodowych. Zdecydowali się na zakup sprzętu i serwis. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która znajduje się na stronie internetowej: http://www.petronova.pl.
Photo

Post has attachment
Postanowiłeś urządzić myjnię samochodową przy stacji benzynowej? Kompleksowe wyposażenie znajdziecie w naszej firmie. Serdecznie zapraszamy do zaglądanie na stronę internetową: http://www.petronova.pl.
Wait while more posts are being loaded