Profile cover photo
Profile photo
Multi-Floor Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Multi-Floor Sp. z o.o.'s posts

Przypominamy, że prowadzimy aktywną współpracę z renomowanymi dostawcami technologii posadzkowych. Każde oferowane przez nas rozwiązanie zawiera niezbędną dokumentacje techniczną oraz higieniczną. Więcej informacji o ofercie znajdziecie pod adresem: http://multi-floor.pl/.

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do odwiedzenia strony internetowej: http://multi-floor.pl/. Znajdziecie na niej obowiązującą ofertę naszego przedsiębiorstwa oraz aktualnie obowiązujące promocje. Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać.
Photo

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą kolekcją posadzek poliuretanowych. Informujemy, że znajdziecie u nas warianty gładkie lub antypoślizgowe. Wszystkie nasze posadzki dostępne są w atrakcyjnej kolorystyce. Szczegółowy opis oferty umieszczony został pod adresem: http://multi-floor.pl/posadzki-poliuretanowo-cementowe.php. Zapraszamy!

Post has attachment
Czy wiecie, że systemy poliuretanowo-cementowe wykazują odporność na temperaturę do 120 stopni Celsjusza? Ich grubość uzależnić można od zapotrzebowania; nasze posadzki wykonywane są pomiędzy 4,0 a 9,0 mm. Więcej informacji o produkcie znajdziecie pod adresem: http://multi-floor.pl/posadzki-poliuretanowo-cementowe.php. 
Photo

Przypominamy, że prowadzimy aktywną współpracę z renomowanymi dostawcami technologii posadzkowych. Wszystkie nasze rozwiązania posiadają niezbędną dokumentację techniczną oraz higieniczną. Więcej informacji o usługach znajdziecie Państwo na: http://multi-floor.pl/. Zapraszamy!

Post has attachment
Wykonujemy posadzki polimerowe oraz betonowe. Jesteśmy doświadczonym partnerem biznesowym, który oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo techniczne. Odznaczamy się rzetelnością i skrupulatnością. Więcej informacji znajdziecie na: http://multi-floor.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Zajmujemy się wykonawstwem posadzek epoksydowych, poliuretanowych oraz posadzek poliuretanowo-cementowych. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo usługi związane z renowacją powierzchni. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość świadczonych usług. Szczegółowy opis usług umieszczony został na stronie internetowej: http://multi-floor.pl/. Zapraszamy!

Post has attachment
Przypominamy, że główną siedzibę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo w województwie mazowieckim, w Warszawie. Na polskim rynku działamy od 2007 roku. Naszą specjalnością jest kompleksowe wykonawstwo posadzek przemysłowych. Więcej informacji o charakterze naszej działalności znajdziecie na stronie: http://multi-floor.pl/. Zapraszamy!
Photo

Szukacie rzetelnej firmy, która zajmie się położeniem podłóg w Waszym przedsiębiorstwie? Skontaktujcie się z nami, z pewnością pomożemy! Przypominamy, że znajdziecie nas w Warszawie przy ulicy Bokserskiej 64. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały na stronie internetowej: http://multi-floor.pl/. Zapraszamy!

Post has attachment
Głównym przedmiotem naszej działalności jest wykonawstwo wysokiej klasy podłogi przemysłowej. Oferujemy Państwu wysokiej klasy posadzki epoksydowe, posadzki poliuretanowo-cementowe oraz poliuretanowe. Szczegółowy opis oferty umieszczony został na stronie internetowej: http://multi-floor.pl/. Zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded